Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

Καλησπέρα.χρονια πολλά καλή χρονιά.... εύχομαι σε όλες τα καλύτερα.εγω σήμερα τελειώνω με την ακατανομαστη.εχω τα γενέθλια μου στις 30 Ιανουαρίου κ εύχομαι για να ένα όμορφο σπορακι.εγω είπα από αύριο να ξεκινήσω λίγο διαιτα κ να αγαπήσω λίγο παραπάνω τον εαυτό μου.με τα τεστακια ωορρηξίας θα συνεχίσω κανονικά κ θα αποβάλλω άγχος κ 2 σκέψεις.σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλησπέρα.χρονια πολλά καλή χρονιά.... εύχομαι σε όλες τα καλύτερα.εγω σήμερα τελειώνω με την ακατανομαστη.εχω τα γενέθλια μου στις 30 Ιανουαρίου κ εύχομαι για να ένα όμορφο σπορακι.εγω είπα από αύριο να ξεκινήσω λίγο διαιτα κ να αγαπήσω λίγο παραπάνω τον εαυτό μου.με τα τεστακια ωορρηξίας θα συνεχίσω κανονικά κ θα αποβάλλω άγχος κ 2 σκέψεις.σας φιλώ

Εγώ έχω γενέθλια στις 7 Ιανουαρίου κ θα έχω ολοκληρώσει τις προσπάθειες μου για αυτό τον κύκλο.. εύχομαι να μου το κάνει δώρο ο θεουλης το σπορακι μας...καλή επιτυχία σε όλες μας λοιπόν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι κάνετε κορίτσια??? Ποιες περιμένουν αυτή την εβδομάδα??? 

 νομίζω όλες μαζί περιμεναμε κ τώρα είμαστε στις προσπάθειες μάλλον.. εσύ ακόμα τίποτα? Ξανά έκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι κάνετε κορίτσια??? Ποιες περιμένουν αυτή την εβδομάδα??? 

Καλή Χρονιά!!! Εγώ περιμένω σε μια εβδομάδα. Δεν ξέρω πότε ακριβώς έκανα ωορρηξία, κάπου Χριστούγεννα, μου είχαν τελειώσει και τα τεστακια κι οι επαφές έγιναν μέχρι 3 μέρες πριν τα Χριστούγεννα και κατόπιν που είχε περάσει σύμφωνα με τα υγρά.. Δεν πειράζει όμως, νέα χρονιά νέες ελπίδες! Εσύ ακόμα περιμένεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 νομίζω όλες μαζί περιμεναμε κ τώρα είμαστε στις προσπάθειες μάλλον.. εσύ ακόμα τίποτα? Ξανά έκανες τεστ?

Όχι δεν ξανά έκανα. Είπα να το αφήσω κ οπότε μου έρθει... Θα δω μέχρι τέλος της εβδομάδας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή Χρονιά!!! Εγώ περιμένω σε μια εβδομάδα. Δεν ξέρω πότε ακριβώς έκανα ωορρηξία, κάπου Χριστούγεννα, μου είχαν τελειώσει και τα τεστακια κι οι επαφές έγιναν μέχρι 3 μέρες πριν τα Χριστούγεννα και κατόπιν που είχε περάσει σύμφωνα με τα υγρά.. Δεν πειράζει όμως, νέα χρονιά νέες ελπίδες! Εσύ ακόμα περιμένεις? 

Ναι ακόμη περιμένω... ? Μία πονάω πάω τουαλέτα κ τίποτα... Μια δεν πονάω καθόλου. Το στήθος με ενοχλεί πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ακόμη περιμένω... ? Μία πονάω πάω τουαλέτα κ τίποτα... Μια δεν πονάω καθόλου. Το στήθος με ενοχλεί πολύ. 

Όσο δεν έρχεται, you never know ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όσο δεν έρχεται, you never know ????????

Ε ναι θα δείξει... 38 ημέρες είμαι.. Θα δείξει, επειδή κάνω καθυστερήσεις φοβάμαι μήπως είναι κ τώρα. Αλλά με ανησυχεί η θερμοκρασία που έπρεπε να χε κατέβει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι θα δείξει... 38 ημέρες είμαι.. Θα δείξει, επειδή κάνω καθυστερήσεις φοβάμαι μήπως είναι κ τώρα. Αλλά με ανησυχεί η θερμοκρασία που έπρεπε να χε κατέβει. 

Αυτό με τη θερμοκρασία μου το πρότεινε και γιατρός για να βρίσκω την ωορρηξία... Όλο λέω θα το δοκιμάσω κι όλο το αφήνω μισό... 

Δεν έχεις άλλη επιλογή, θα περιμένεις! Με '' περίεργους '' κύκλους δεν μπορείς να σαι σίγουρη για την ωορρηξία και σίγουρα αφού προσπαθείτε όλο τον μήνα θα είναι σίγουρα έκπληξη το πότε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αυτό με τη θερμοκρασία μου το πρότεινε και γιατρός για να βρίσκω την ωορρηξία... Όλο λέω θα το δοκιμάσω κι όλο το αφήνω μισό... 

Δεν έχεις άλλη επιλογή, θα περιμένεις! Με '' περίεργους '' κύκλους δεν μπορείς να σαι σίγουρη για την ωορρηξία και σίγουρα αφού προσπαθείτε όλο τον μήνα θα είναι σίγουρα έκπληξη το πότε ?

Ε ξέρουμε μέσω του θερμοδιαγράμματος κ των τεστ.... Δηλ έχω πάνω από 15 μέρες ψηλές θερμοκρασίες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Όσες έχετε γενέθλια μέσα στον Ιανουάριο, εύχομαι να πάρετε το καλύτερο δώρο!

Εμένα έχει ο σύζυγος γενέθλια τον Γενάρη, αλλά πέρσι δυο μέρες μετά έκανα την απόξεση, μάλλον δεν μας έφερε και πολύ γούρι ?

Αλλά μπήκε η νέα χρονιά και ελπίζω σε καλύτερη "μεταχείριση"!

Βέβαια, σήμερα έμαθα και για μια ακόμη εγκυμοσύνη από το περιβάλλον μου και με πήρε κλασικά από κάτω, αλλά δεν βαριέσαι... δεν μπορώ να κάνω και κάτι!

@Starrr ελπίζω να μας εκπλήξεις ευχάριστα, να κάνεις ποδαρικό και να μας φέρεις τύχη κι εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ξέρουμε μέσω του θερμοδιαγράμματος κ των τεστ.... Δηλ έχω πάνω από 15 μέρες ψηλές θερμοκρασίες.....

Μα κανε ενα τεστ , ειναι πολλες οι μερες μετα ρην ωορηξια....:) Καλη χρονια κοριτσιαααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Όχι δεν ξανά έκανα. Είπα να το αφήσω κ οπότε μου έρθει... Θα δω μέχρι τέλος της εβδομάδας! 

Ε μη τ αφήσεις πάρα πολύ αν συνεχίζουν να βγαίνουν αρνητικα τα τεστ δες το για να ξεκινήσεις νέα προσπάθεια.. αλλά σου εύχομαι να μην έρθει για 9 μήνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια σχετικά με το κολπικό λιπαντικό που έψαχνα δεν βρήκα σε κανένα φαρμακείο.. αν ξανά έρθει η ακατανομαστη θα παραγγείλω να δοκιμάσω κ αυτό .. @egw μου μπορείς να μας πεις ποιο σου έδωσε ο γιατρός εσένα ? Αν θυμάμαι καλά το χρησιμοποιήσες όχι στις επαφές αλλά για 5 μέρες μετά την περίοδο σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Α κορίτσια σχετικά με το κολπικό λιπαντικό που έψαχνα δεν βρήκα σε κανένα φαρμακείο.. αν ξανά έρθει η ακατανομαστη θα παραγγείλω να δοκιμάσω κ αυτό .. @egw μου μπορείς να μας πεις ποιο σου έδωσε ο γιατρός εσένα ? Αν θυμάμαι καλά το χρησιμοποιήσες όχι στις επαφές αλλά για 5 μέρες μετά την περίοδο σωστά?

@lactakiγιατί θες λιπαντικό;βοηθάει λες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι βρίσκομαι 20η μέρα του κύκλου, περιμένω περίοδο 8 Ιανουαρίου κ φυσικά με μια μόνο επαφή 11η προς 12η μέρα δεν έχω όχι λίγες.... Αλλά καμιά ελπίδα. Άρα περιμένω να μου έρθει κ να ξεκινήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ε μη τ αφήσεις πάρα πολύ αν συνεχίζουν να βγαίνουν αρνητικα τα τεστ δες το για να ξεκινήσεις νέα προσπάθεια.. αλλά σου εύχομαι να μην έρθει για 9 μήνες..

Και αρνητικό να είναι πάλι θα πρέπει να περιμένω... Και ήθελα να αφήσω κάποιες μέρες. Και. Μετά να κάνω να δω σίγουρα κ να βγει ξεκάθαρα το τεστακι... Ίσως κάνω κανένα αύριο πρωί. Σήμερα ξεχάστηκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μα κανε ενα τεστ , ειναι πολλες οι μερες μετα ρην ωορηξια....:) Καλη χρονια κοριτσιαααα 

Γιατί ήθελα να το αφήσω λιγάκι.... Σήμερα ξεχάστηκα... Οπότε ίσως αύριο... Ελπίζω να το θυμηθώ. Γιατί θέλω να κάνω με πρωινά ουρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@lactakiγιατί θες λιπαντικό;βοηθάει λες;;; 

Εγώ διαβάσει πως βοηθάει στην κινηση των σπέρματοζωαριων προς τα μέσα .. όχι οποιοδήποτε λιπαντικό όμως συγκεκριμένα για αυτό το σκοπό. Είχε χρησιμοποιήσει κ η @egw αυτό το μήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ πάλι βρίσκομαι 20η μέρα του κύκλου, περιμένω περίοδο 8 Ιανουαρίου κ φυσικά με μια μόνο επαφή 11η προς 12η μέρα δεν έχω όχι λίγες.... Αλλά καμιά ελπίδα. Άρα περιμένω να μου έρθει κ να ξεκινήσω... 

Κι εγώ ακριβώς στα ίδια με εξαίρεση ότι είμαι στην 23η.. Κι επίσης έχεις ελπίδες γιατί καμιά φορά δεν μετρα η ποσότητα αλλά η ποιότητα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιά κορίτσια μου και από μένα με μωράκια να έρχονται 

Τώρα είδα το καινούριο θέμα και λέω που χάθηκαν τα κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσια, καλή χρονιά να έχουμε με υγεία κ αγάπη μεσα στα σπιτικά μας! 

Καλορίζικο κ τυχερό το νέο θεματακι!! 

@egw κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Αισιοδοξία κορίτσια μου κ πίστη! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό που έβαζα εγώ ήταν κολπικό σπρέι το έβαζα την πρώτη φορά πέντε μέρες μετά την περίοδο τους υπόλοιπους κύκλους μου είπε δύο μέρες octiset λέγεται και απλά καθαριζει τα υγρά από το τράχηλο

Ρώτησα αν επαιξε αυτό ρόλο και μου ειπε μαλλον όχι 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια, καλή χρονιά να έχουμε με υγεία κ αγάπη μεσα στα σπιτικά μας! 

Καλορίζικο κ τυχερό το νέο θεματακι!! 

@egw κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Αισιοδοξία κορίτσια μου κ πίστη! 

 

 

Ευχαριστώ κοπέλα μου νασαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...