Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αυτά τα θετικά ποτέ ήταν?? Αν είναι σημερινά σε 2 ημέρες θα χεις ωορρηξία. 

Οχι ηταν την 14 μερα  και 15 και 16 ειχε ανεβει η θςρμοκρασια... 36,5 και οι δυο μερες...Σημερα ειναι η 16η. Γινεται να γινεο την ιδια μερα με το θετικο?!? νομιζω οτι και αλλη φορα εχω καταλαβει οτι γινεται γρηγορα η ωορηξια μου... και δεν πρεπει να κραταει και πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Οχι ηταν την 14 μερα  και 15 και 16 ειχε ανεβει η θςρμοκρασια... 36,5 και οι δυο μερες... Γινεται να γινεο την ιδια μερα με το θετικο?!? νομιζω οτι και αλλη φορα εχω καταλαβει οτι γινεται γρηγορα η ωορηξια μου... και δεν πρεπει να κραταει και πολυ...

Δεν είναι απαραίτητο να γίνει σε δύο μέρες.. μπορεί κ τι ώρα της ίδιας μέρας η την επόμενη που σε μένα γίνεται συνήθως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Δεν είναι απαραίτητο να γίνει σε δύο μέρες.. μπορεί κ τι ώρα της ίδιας μέρας η την επόμενη που σε μένα γίνεται συνήθως...

Α ωραια... Ετσι νομιζω γινεται και με μενα... :) Τοτε ειμαι οκ απο επαφες!!! ? :) καταλαθως αλλα μου βγηκαν οκ τελικα...(Νομιζα οτι θα ειχα αργοτερα αυτον τον μηνα γιατι εκανα πολλες κρεπαλες ? χαχαχαχ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Οχι ηταν την 14 μερα  και 15 και 16 ειχε ανεβει η θςρμοκρασια... 36,5 και οι δυο μερες...Σημερα ειναι η 16η. Γινεται να γινεο την ιδια μερα με το θετικο?!? νομιζω οτι και αλλη φορα εχω καταλαβει οτι γινεται γρηγορα η ωορηξια μου... και δεν πρεπει να κραταει και πολυ...

Μα μετά το θετικό θα χεις ωορρηξία. Σήμερα τι θερμοκρασία είχες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μα μετά το θετικό θα χεις ωορρηξία. Σήμερα τι θερμοκρασία είχες? 

Ναι ,μετα το θετικο την επομενη μερα ειχε ανεβει σαν να ειχα κανει ηδη!!!! και σημερα ψηλα η θερμοκρασια.. αυτο εννοω και μπερδευτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ναι ,μετα το θετικο την επομενη μερα ειχε ανεβει σαν να ειχα κανει ηδη!!!! και σημερα ψηλα η θερμοκρασια.. αυτο εννοω και μπερδευτηκα

Για μέτρα και αύριο κ βλέπεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα!!!!! Χρόνια πολλά σε όλους!! Εύχομαι και ελπίζω σήμερα που αγιαστηκε όλη πλαση να γεμίσουν οι ψυχές μας αυτοπεποίθηση και δυναμη!! Το άγιο πνεύμα να μας φωτίσει!!!! 

Πριν 5 χρόνια τετοια μέρα είχα αδιαθετησει..... Μετά έκανα να δω περίοδο πολλούς μήνες..... Γιατί εκείνη την ημέρα ευχήθηκα να έχω ένα μωράκι σύντομα...... Κ πραγματοποιήθηκε η ευχή. 

Εύχομαι όλες μας σύντομα να μιλάμε στο καινούργιο θέμα!!!!!! ? 

Άντε εύχομαι να επαναληφθεί το σκηνικό με όλη μου τη ψυχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η egw είπε:

Άντε εύχομαι να επαναληφθεί το σκηνικό με όλη μου τη ψυχή 

Μακάρι @egw μου. Με το καλό το μωράκι σας!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.... Πόσο ανυπομονώ για τα αυριανά αποτελέσματα δεν λέγεται..... Ξανά άρχισα να θερμομετρουμε. Και είμαι στην 5η ημέρα περιόδου... Θέλω τόσο πολύ να είναι καλές οι εξετάσεις..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Πόσο ανυπομονώ για τα αυριανά αποτελέσματα δεν λέγεται..... Ξανά άρχισα να θερμομετρουμε. Και είμαι στην 5η ημέρα περιόδου... Θέλω τόσο πολύ να είναι καλές οι εξετάσεις..... 

Μακάρι κορίτσι μου, μακάρι να είναι όλα τέλεια!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Πόσο ανυπομονώ για τα αυριανά αποτελέσματα δεν λέγεται..... Ξανά άρχισα να θερμομετρουμε. Και είμαι στην 5η ημέρα περιόδου... Θέλω τόσο πολύ να είναι καλές οι εξετάσεις..... 

Όλα τέλεια θα είναι σίγουρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.μια όμορφη Κυριακή σας εύχομαι.εγω ξεκίνησα δίαιτα στις 2 τ μήνα κ νιώθω ότι σιγά σιγά ξεπρηζομαι.εγω παίρνω φολικό οξύ κ πολύ βιταμίνες.στη δίαιτα έχει αρκετά φρούτα φυσικούς χυμούς κ αρχίζω πάλι να νιώθω καλύτερα.απο αύριο ξεκινάω πάλι με τα τεστ ωορρηξίας τη 11 μέρα.ειμαι κ γω περίεργη να δω αν λόγω της αλλαγής του φαγητού αν θα επηρεαστεί η ωορρηξία μου.αλλα αυτό το μήνα είπα θα κοιτάξω να νιώσω καλά εγώ.μετα το Σεπτέμβρη κ την μη συνεχόμενη εγκυμοσύνη παράτησα τν εαυτό μου κ είπα να κάνω κάτι για αυτό.ειμαστε με καμιά μαζί????πολυυυυ χιόνι είδα στην Ελλάδα... όμορφα ? εδώ στη Γερμανία έχει  γύρω στους 7 βαθμούς κ βρέχει.....εδώ ψηλά γτ κ στο Μόναχο γίνεται χαμός.

Καλησπέρα κορίτσι! Κ εγω ειμαι στη 12 μερα σήμερα ,ξεκινησα με τεστακι ωορρηξίας σημερα κ ισα που αχνοφαίνεται αρα αρνητικό. Σύμφωνα με την εφαρμογή του κινητού ωορρηξία θα κανω την Τετάρτη 15η μερα του κύκλου μου, ειχα επαφή χθες 11η μερα, σημερα δεν γίνεται, ελπίζω για αυριο κ μεθαύριο σίγουρα. Κ εγω ξεκιναω διατροφή απο αυριο μαζι με τον αντρα μου γιατί ξεφύγαμε τον τελευταίο καιρό με γλυκά κ φαγητά! Εγω βέβαια δεν πηρα αλλα εκείνος πήρε 4 κιλα ! Καλα αποτελέσματα να έχουμε κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ επειδή αγχώνομαι έχω βάλει στην καθημερινότητα μου όσο μπορώ βέβαια το απογευματάκι ένα ζεστό χαμομήλι η φασκόμηλο. Κ μου έχει κάνει καλό. ? Εκτός όλα τα υπόλοιπα που είπες... 

Καλησπέρα! Ζεστό χαμομηλάκι η φασκόμηλο σε βοηθάει στο να χαλαρώνεις η βοηθάει κ στην γονιμότητα? Καλα αποτελέσματα να έχεις αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα! Ζεστό χαμομηλάκι η φασκόμηλο σε βοηθάει στο να χαλαρώνεις η βοηθάει κ στην γονιμότητα? Καλα αποτελέσματα να έχεις αυριο!

Γενικά χαλαρωτικά αντιοξειδωτικα. Κ το φασκόμηλο νομίζω βοηθάει στην αιμάτωση. Ευχαριστώ πολύ. Κατά της 2 το μεσημέρι ελπίζω να χουν βγει τα αποτελέσματα να δούμε τι θα χουμε κι αυτόν τον μήνα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ του Χρόνου χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. @Γιάννα 36 χρόνια πολλά κορίτσι μου.. να είσαι γερή κ να έχεις αυτό που επιθυμείς... 

Κορίτσιααααα έχω γενέθλιακια σήμερα.. 28???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ του Χρόνου χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. @Γιάννα 36 χρόνια πολλά κορίτσι μου.. να είσαι γερή κ να έχεις αυτό που επιθυμείς... 

Κορίτσιααααα έχω γενέθλιακια σήμερα.. 28???

Πολύχρονη και καλόχρονη κορίτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ του Χρόνου χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. @Γιάννα 36 χρόνια πολλά κορίτσι μου.. να είσαι γερή κ να έχεις αυτό που επιθυμείς... 

Κορίτσιααααα έχω γενέθλιακια σήμερα.. 28???

Χρόνια πολλά... Ίδια ηλικία έχουμε... ???????? Και του χρόνου να σβήνεις τα κεράκια σου με ένα μωρό στην αγκαλιά σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ του Χρόνου χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. @Γιάννα 36 χρόνια πολλά κορίτσι μου.. να είσαι γερή κ να έχεις αυτό που επιθυμείς... 

Κορίτσιααααα έχω γενέθλιακια σήμερα.. 28???

Χρονια πολλα κοριτσι μου να εχεις την ιγεια σου κ συντομα. Ενα. Μωρακι!!!! ???????Κ. Εγω τισ. 11εισε αιγοκερος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/1/2019 at 7:02 ΜΜ, ο/η egw είπε:

Λοιπόν επιτέλους 7558.60 είναι χοριακη και εκλεισς ραντεβού με το γιατρό στις 14

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πολύχρονη και καλόχρονη κορίτσι μου!!!!!

Καλημερα καλή χρονιά και από μένα και εύχομαι το 2019 να έχουμε πρώτα υγεία και μετά όλες μας αυτό που επιθυμούμε πραγματικα..  εχω χαθει λιγο αλλα σας παρακολουθω απλως λογω κακης ψυχολογιας αποφευγω να γραψω. Χρόνια πολλά στη @Γιάννα36 και στο lactaki.. γερες και ευτυχισμενες κοριτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ του Χρόνου χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. @Γιάννα 36 χρόνια πολλά κορίτσι μου.. να είσαι γερή κ να έχεις αυτό που επιθυμείς... 

Κορίτσιααααα έχω γενέθλιακια σήμερα.. 28???

Χρόνια Πολλά να τα εκατοστήσεις και να εισαι ευτυχισμένη!!!! Με ένα μωράκι σου εύχομαι σύντομα!!! Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ του Χρόνου χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. @Γιάννα 36 χρόνια πολλά κορίτσι μου.. να είσαι γερή κ να έχεις αυτό που επιθυμείς... 

Κορίτσιααααα έχω γενέθλιακια σήμερα.. 28???

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Χρόνια πολλά με τη σειρά μου, να έχεις υγεία, τύχη κι όλα τα καλά του κόσμου!!! 

Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες /εορτάζουσες και το 2019 να ναι η χρονιά μας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 και @lactaki  χρόνια σας πολλά!!!!!!πάντα με υγεία κι ευτυχία!!!!!εύχομαι πολύ πολύ γρήγορα ένα σπορακι να μπει στην κοιλίτσα και να βγει μετά από 9 μήνες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Γιάννα 36 και @lactaki  χρόνια σας πολλά!!!!!!πάντα με υγεία κι ευτυχία!!!!!εύχομαι πολύ πολύ γρήγορα ένα σπορακι να μπει στην κοιλίτσα και να βγει μετά από 9 μήνες!!!!!

Να σαι καλά γλυκιά μου, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να έρθει το τρίτο ?υγεία, κορίτσια, υγεία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...