Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τεστακι έκανες.??? Ναι ας περιμένουμε κ τις υπόλοιπες..... 

Πες μου ποιες βιταμίνες παίρνεις?? Είναι γονιμότητας? Δε θέλω για να τον κύκλο... Για τη γονιμότητα σκέφτομαι να σταματήσω το φολικο κ να πάρω κάτι τέτοιο που θα περιέχει κ φολικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πες μου ποιες βιταμίνες παίρνεις?? Είναι γονιμότητας? Δε θέλω για να τον κύκλο... Για τη γονιμότητα σκέφτομαι να σταματήσω το φολικο κ να πάρω κάτι τέτοιο που θα περιέχει κ φολικο

Περιέχουν κ φολικο. Για γονιμοτητα παίρνω καλή μου..... Αλλά μου χει φτιάξει κ τον κύκλο. Τα pregnacare. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Περιέχουν κ φολικο. Για γονιμοτητα παίρνω καλή μου..... Αλλά μου χει φτιάξει κ τον κύκλο. Τα pregnacare. 

Παχαινουν η είναι βιταμίνες?? Εννοώ δεν είναι συμπλήρωμα διατροφής. Μη τα παίρνω κ τρώω κιόλας κ γίνω χοντρουλα χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Παχαινουν η είναι βιταμίνες?? Εννοώ δεν είναι συμπλήρωμα διατροφής. Μη τα παίρνω κ τρώω κιόλας κ γίνω χοντρουλα χαχαα

Όλες οι βιταμινες ονομάζονται συμπληρώματα... Πίνονται μόλις φας.τρως κανονικά κ μετά το πίνεις.. Δεν παχαίνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κι εγώ περιμένω σήμερα. Θα μου κατέβουν σίγουρα!

Καλησπέρα κορίτσια μου κι εγώ ειμαι μια από τις 3 που περιμένουν σήμερα αλλά άφαντη!!!! Έχω μόνο πρησμενο στηθος κ πόνο στη μέση!!! Η κοιλιά καμία ενόχληση!!! Δεν ξέρω κρατάω μικρό καλάθι για να χαρώ μια κ καλή άμα έχω καθυστέρηση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου κι εγώ ειμαι μια από τις 3 που περιμένουν σήμερα αλλά άφαντη!!!! Έχω μόνο πρησμενο στηθος κ πόνο στη μέση!!! Η κοιλιά καμία ενόχληση!!! Δεν ξέρω κρατάω μικρό καλάθι για να χαρώ μια κ καλή άμα έχω καθυστέρηση!!! 

Αχχχ τι ωραία. Μακάρι να μην έρθει.... Αύριο πρωί θα κάνεις τεστακι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Αχχχ τι ωραία. Μακάρι να μην έρθει.... Αύριο πρωί θα κάνεις τεστακι? 

Λέω να περιμένω λίγο ρε σταρακι μου!!!Νιώθω υγρασία αλλά αίμα τίποτα!!! Λέτε να εγινε το θαύμα μετά από 16 μήνες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sofiefin1982 με πρόλαβες, σε σκεφτόμουν! Μακάρι κορίτσι μου!!!

Τώρα που το σκέφτομαι, επειδή είχα τεστ ωορρηξίας θετικό την 14η μέρα, μπορεί να μου έρθουν το βράδυ ή αύριο πρωί, παραπάνω αποκλείεται. Είχα κι άλλα καφέ στο σκούπισμα.

@lactaki εσύ έχεις καφέ ακόμη;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λέω να περιμένω λίγο ρε σταρακι μου!!!Νιώθω υγρασία αλλά αίμα τίποτα!!! Λέτε να εγινε το θαύμα μετά από 16 μήνες??? 

Και βέβαια μπορεί!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@sofiefin1982 με πρόλαβες, σε σκεφτόμουν! Μακάρι κορίτσι μου!!!

Τώρα που το σκέφτομαι, επειδή είχα τεστ ωορρηξίας θετικό την 14η μέρα, μπορεί να μου έρθουν το βράδυ ή αύριο πρωί, παραπάνω αποκλείεται. Είχα κι άλλα καφέ στο σκούπισμα.

@lactaki εσύ έχεις καφέ ακόμη;

 

ελάχιστο αλλά έχω γιατί έρχεται λογικά αύριο......για εγκυμοσύνη το αποκλείω έκανα κ ένα πριν αρνητικο ήταν κ ήταν το τελευταίο μ πια χαχα... τα ξεπάτωσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

ελάχιστο αλλά έχω γιατί έρχεται λογικά αύριο......για εγκυμοσύνη το αποκλείω έκανα κ ένα πριν αρνητικο ήταν κ ήταν το τελευταίο μ πια χαχα... τα ξεπάτωσα..

Χαχαχα, δεν πειράζει, εμείς ό, τι μπορέσαμε το κάναμε, από κει και πέρα, δεν είναι στο χέρι μας. Πάμε για τον άλλο μήνα! Ήταν η πρώτη φορά που είχες καφετιά πριν την περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λέω να περιμένω λίγο ρε σταρακι μου!!!Νιώθω υγρασία αλλά αίμα τίποτα!!! Λέτε να εγινε το θαύμα μετά από 16 μήνες??? 

μακαρι κοριτσι μου στο ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λέω να περιμένω λίγο ρε σταρακι μου!!!Νιώθω υγρασία αλλά αίμα τίποτα!!! Λέτε να εγινε το θαύμα μετά από 16 μήνες??? 

Ναι γιατί όχι??? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όλες οι βιταμινες ονομάζονται συμπληρώματα... Πίνονται μόλις φας.τρως κανονικά κ μετά το πίνεις.. Δεν παχαίνουν. 

Τις παρήγγειλα.. μόλις έρθει σταματάω στο φιλικό κ ξεκινάω αυτό ε?? 30ταμπλετες είναι για ένα μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τις παρήγγειλα.. μόλις έρθει σταματάω στο φιλικό κ ξεκινάω αυτό ε?? 30ταμπλετες είναι για ένα μήνα..

Ναι ναι. Άμα θέλεις μπορείς να συνδέσεις κ μισό χάπι φολικο το βράδυ.. Γενικά έχει πολλές βιταμίνες αλλά σε μικρές ποσότητες. Δηλ εγώ κάθε μέρα θα πιω ένα φλυτζανι χαμομήλι με φασκόμηλο, θα φτιάξω ένα ποτήρι με πολλά φρούτα κ μερικά αποξηραμενα φρουτα κξυηρουςκαρπους, Κ επειδή έχω έλλειψη παίρνω κ σίδηρο με βιταμίνη c.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι. Άμα θέλεις μπορείς να συνδέσεις κ μισό χάπι φολικο το βράδυ.. Γενικά έχει πολλές βιταμίνες αλλά σε μικρές ποσότητες. Δηλ εγώ κάθε μέρα θα πιω ένα φλυτζανι χαμομήλι με φασκόμηλο, θα φτιάξω ένα ποτήρι με πολλά φρούτα κ μερικά αποξηραμενα φρουτα κξυηρουςκαρπους, Κ επειδή έχω έλλειψη παίρνω κ σίδηρο με βιταμίνη c.!!!! 

Πω χαμός χαχαα.. υπερβιταμίνωση θα πάθουμε. Α μπορώ να πίνω δηλαδή ένα χαπακι τέτοιο συν μισό φολικό την ημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πω χαμός χαχαα.. υπερβιταμίνωση θα πάθουμε. Α μπορώ να πίνω δηλαδή ένα χαπακι τέτοιο συν μισό φολικό την ημερα

Xaxaxax!Κι εδω να δεις τι παίρνω! Τις πολυβιταμινες που γραφει η starr ,ασβέστιο ,βιατμινη d ...Αντε και καλα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πω χαμός χαχαα.. υπερβιταμίνωση θα πάθουμε. Α μπορώ να πίνω δηλαδή ένα χαπακι τέτοιο συν μισό φολικό την ημερα

Ναι ναι... Το φολικο που έχει μέσα στο χαπακι της pregnacare είναι πολύ λίγο. Κ συμπληρώνω συν μισό το βράδυ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι... Το φολικο που έχει μέσα στο χαπακι της pregnacare είναι πολύ λίγο. Κ συμπληρώνω συν μισό το βράδυ.. 

Δεν το ηξερα αυτο...Θα συμπληρωσω κ εγω.Εχω ετσι κ αλλιως χαμηλο αιματοκρίτη κ χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Ημερες κοπελα μου!

Τρόμαξα. Είπα κι εγώ!!! Ωραία, 15 μέρες δεν είναι τίποτα κοντά στους τρεις μήνες που είπες. Μια χαρά! Μακάρι και με τις βιταμίνες που παίρνεις να σταθεροποιηθεί ακόμη περισσότερο ο κύκλος σου και σύντομα να μας πεις ευχάριστα νέα και να χαρούμε!!! Μακάρι!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Τρόμαξα. Είπα κι εγώ!!! Ωραία, 15 μέρες δεν είναι τίποτα κοντά στους τρεις μήνες που είπες. Μια χαρά! Μακάρι και με τις βιταμίνες που παίρνεις να σταθεροποιηθεί ακόμη περισσότερο ο κύκλος σου και σύντομα να μας πεις ευχάριστα νέα και να χαρούμε!!! Μακάρι!!! ?

Σ ευχαριστώ πολυ!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν το ηξερα αυτο...Θα συμπληρωσω κ εγω.Εχω ετσι κ αλλιως χαμηλο αιματοκρίτη κ χρειάζεται.

Και εγώ κ είχε πέσει κ από τον σίδηρο.... Κ όλα αυτά γενικά με έχουν βοηθήσει και στη ψυχολογία μου. Είμαι πιο ήρεμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Τις παρήγγειλα.. μόλις έρθει σταματάω στο φιλικό κ ξεκινάω αυτό ε?? 30ταμπλετες είναι για ένα μήνα..

εγω τα παιρνω και τα δυο ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω οι βιταμινες βοηθανε στη συλληψη ενω ττο φολικο μονο το μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και εσύ μικρούλα είσαι κοριτσάκι μου, έχεις ένα παιδάκι ήδη, από ότι κατάλαβα, έτσι δεν είναι?

 Οχιιι δεν εχω κανενα ακομα :) Εσυ εχεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η egw είπε:

καποιες ειναι μικρουλες:) 

Μικρουλα στα 27,5 χωρις κανενα ομως νινι @egw ? Και ποιος ξερει ποτε θα  τα καταφερω κιολας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...