Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@lactaki εις αύριο τα σπουδαία! Ελπίζω να μας στείλεις πρωί πρωί μια δεύτερη ξεκάθαρη γραμμούλα!

@sofiefin1982 εγώ αποσύρομαι από την τριάδα της αναμονής, χαχα! Μόλις είδα υγρά στο εσώρουχο με λίγο καφέ. Μπορεί να μου κατέβουν και αύριο.

Ελπίζω εσείς κορίτσια να είστε πιο τυχερές από μένα! ?

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή Κυριακή!!! Εγώ εδώ στην αναμονή!!! Δεν το σκέφτομαι κ εύχομαι να μην την δω αυτό τον μήνα την κόκκινη κυρία!!! Προσπαθούμε τόσο καιρό με άγχος κλάματα εξετάσεις είπα αυτή την φορά να μην ασχοληθώ μαζί της! Ούτως ή άλλως ήρθαμε μόνο 3 μερες σε επαφή!!! Δεν περιμενω πολλά!!! Εύχομαι όμως να έχω καλά αποτελέσματα!!! @louloudakiμου μην αποχωρεις αν δεν δεις αίμα κανονικό!!! @lactakiπεριμενουμε@lactakiπεριμένουμε νέο τεστ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.σημερα στη Γερμανία είδαμε το πρώτο χιόνι.κ γ περιμένω γύρω στις 27 αλλά δεν ασχολούμαι με σημάδια κ τέτοια.προσπαθω να είμαι χαλαριΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως λένε μετά από μια απόξεση ή μια αποβολή μένεις πιο εύκολα γτ ο οργανισμός δεν έχει προλάβει να ξεχάσει η φίλη μου με αποβολή το Σεπτέμβρη έμεινε τον Οκτώβριο πάλι έγκυος.εγω έκανα λίγο μετά από αυτή τον Σεπτέμβριο αλλά έπρεπε να περιμένω μια περίοδο.αυτος ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε,(βρήκα κ τις γόνιμες μέρες) εύχομαι κ προσευχομαι σε ένα χριστουγεννιάτικο θαύματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Συνήθως λένε μετά από μια απόξεση ή μια αποβολή μένεις πιο εύκολα γτ ο οργανισμός δεν έχει προλάβει να ξεχάσει η φίλη μου με αποβολή το Σεπτέμβρη έμεινε τον Οκτώβριο πάλι έγκυος.εγω έκανα λίγο μετά από αυτή τον Σεπτέμβριο αλλά έπρεπε να περιμένω μια περίοδο.αυτος ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε,(βρήκα κ τις γόνιμες μέρες) εύχομαι κ προσευχομαι σε ένα χριστουγεννιάτικο θαύματακι

Καλημέρα! Στο εύχομαι ολόψυχα.?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή Κυριακή!!! Εγώ εδώ στην αναμονή!!! Δεν το σκέφτομαι κ εύχομαι να μην την δω αυτό τον μήνα την κόκκινη κυρία!!! Προσπαθούμε τόσο καιρό με άγχος κλάματα εξετάσεις είπα αυτή την φορά να μην ασχοληθώ μαζί της! Ούτως ή άλλως ήρθαμε μόνο 3 μερες σε επαφή!!! Δεν περιμενω πολλά!!! Εύχομαι όμως να έχω καλά αποτελέσματα!!! @louloudakiμου μην αποχωρεις αν δεν δεις αίμα κανονικό!!! @lactakiπεριμενουμε@lactakiπεριμένουμε νέο τεστ!!!!! 

Καλημέρααα.. έκανα.. δυστυχώς αρνητικό χωρίς καμία γραμμουλα να αχνοφαινεται...την περιμένω την κύρια αύριο λογικά..ελπίζω να έχουμε νέα από άλλο κορίτσι..περιμένουμε τις Χριστουγεννιάτικες τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως ειστε; Εγω δεν ειμαι στα καλύτερα μου γιαυτο δεν συμμετέχω συχνα....Lactaki κανε λιγο υπομονη κ θα ερθει!!! Καλη επιτυχια εύχομαι σε οσες περιμενουν.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως ειστε; Εγω δεν ειμαι στα καλύτερα μου γιαυτο δεν συμμετέχω συχνα....Lactaki κανε λιγο υπομονη κ θα ερθει!!! Καλη επιτυχια εύχομαι σε οσες περιμενουν.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου.. καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

@lactaki μου την πατήσαμε και οι δύο αυτόν το μήνα με τα χαζο-τεστ! Έκανα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη και βγήκε μια πάααααρα πολύ αχνή γραμμή. Έκανα προχθές το βράδυ, και αρνητικό πεντακάθαρο. Από χτες έχω καφέ οπότε ε-ε-έρχεται!

Πλάνο επόμενου μήνα: δεν χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας, ούτε εγκυμοσύνης, κάνω σεξ συχνά όλο το μήνα, δεν μετράω γόνιμες ή πότε (δεν) περιμένω, το ρίχνω στη δουλειά, το διάβασμα, τις ταινίες, και χαλαρώνω!!! Δεν βλέπω έγκυες τριγύρω μου, βάζω παρωπίδες, δεν σκέφτομαι ότι πλησιάζω τα 35 και η κόρη μου μεγαλώνει και θα έχει μεγάλη διαφορά, (τώρα που σας τα γράφω τα σκέφτομαι, και μετά...delete!!! ?). Το μόνο πρόβλημα είναι αυτά τα ρημαδοκαφέ που μου θα μου μαρτυρήσουν πάλι την περίοδο ?

@sofiefin1982 κοπέλα μου σ' ευχαριστώ αλλά δεν υπάρχει καμία ελπίδα, έχουν ήδη αρχίσει τα καφέ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Συνήθως λένε μετά από μια απόξεση ή μια αποβολή μένεις πιο εύκολα γτ ο οργανισμός δεν έχει προλάβει να ξεχάσει

Αχ μακάρι να συνέβαινε το ίδιο και με μένα!Έχει περάσει σχεδόν ένας χρόνος από την παλίνδρομη (βέβαια εγώ άφησα τέσσερις κύκλους να περάσουν με εντολή γιατρού γιατί είχα τρομερές αιμορραγίες). Οπότε μάλλον το σώμα μου έπαθε αμνησία ? παρόλο που έχει ζήσει δύο εγκυμοσύνες.

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

αυτος ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε,(βρήκα κ τις γόνιμες μέρες) εύχομαι κ προσευχομαι σε ένα χριστουγεννιάτικο θαύματακι

Στο εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου!!! Η αλήθεια είναι ότι η πλειοψηφία των γυναικών μετά από μια παλίνδρομη μένουν γρήγορα έγκυες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.σημερα στη Γερμανία είδαμε το πρώτο χιόνι.κ γ περιμένω γύρω στις 27 αλλά δεν ασχολούμαι με σημάδια κ τέτοια.προσπαθω να είμαι χαλαριΗ

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μ....Μόλις ξύπνησα και κοίταξα έξω...χιόνισε σήμερα στη Γερμανία και έχει απίστευτο κρύο. Σε ποια περιοχή είσαι ΜαριαΧ. Εγώ μένω στη Φρανκφούρτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

@lactaki μου την πατήσαμε και οι δύο αυτόν το μήνα με τα χαζο-τεστ! Έκανα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη και βγήκε μια πάααααρα πολύ αχνή γραμμή. Έκανα προχθές το βράδυ, και αρνητικό πεντακάθαρο. Από χτες έχω καφέ οπότε ε-ε-έρχεται!

Πλάνο επόμενου μήνα: δεν χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας, ούτε εγκυμοσύνης, κάνω σεξ συχνά όλο το μήνα, δεν μετράω γόνιμες ή πότε (δεν) περιμένω, το ρίχνω στη δουλειά, το διάβασμα, τις ταινίες, και χαλαρώνω!!! Δεν βλέπω έγκυες τριγύρω μου, βάζω παρωπίδες, δεν σκέφτομαι ότι πλησιάζω τα 35 και η κόρη μου μεγαλώνει και θα έχει μεγάλη διαφορά, (τώρα που σας τα γράφω τα σκέφτομαι, και μετά...delete!!! ?). Το μόνο πρόβλημα είναι αυτά τα ρημαδοκαφέ που μου θα μου μαρτυρήσουν πάλι την περίοδο ?

@sofiefin1982 κοπέλα μου σ' ευχαριστώ αλλά δεν υπάρχει καμία ελπίδα, έχουν ήδη αρχίσει τα καφέ ?

καλημερα κορίτσια κ από μένα! λουλουδάκι τέλεια τα λες.... χαχαχα.... πάντως αν μπορούσαμε να τα ακολουθήσουμε αυτά θα ήταν ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

@lactaki μου την πατήσαμε και οι δύο αυτόν το μήνα με τα χαζο-τεστ! Έκανα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη και βγήκε μια πάααααρα πολύ αχνή γραμμή. Έκανα προχθές το βράδυ, και αρνητικό πεντακάθαρο. Από χτες έχω καφέ οπότε ε-ε-έρχεται!

Πλάνο επόμενου μήνα: δεν χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας, ούτε εγκυμοσύνης, κάνω σεξ συχνά όλο το μήνα, δεν μετράω γόνιμες ή πότε (δεν) περιμένω, το ρίχνω στη δουλειά, το διάβασμα, τις ταινίες, και χαλαρώνω!!! Δεν βλέπω έγκυες τριγύρω μου, βάζω παρωπίδες, δεν σκέφτομαι ότι πλησιάζω τα 35 και η κόρη μου μεγαλώνει και θα έχει μεγάλη διαφορά, (τώρα που σας τα γράφω τα σκέφτομαι, και μετά...delete!!! ?). Το μόνο πρόβλημα είναι αυτά τα ρημαδοκαφέ που μου θα μου μαρτυρήσουν πάλι την περίοδο ?

@sofiefin1982 κοπέλα μου σ' ευχαριστώ αλλά δεν υπάρχει καμία ελπίδα, έχουν ήδη αρχίσει τα καφέ ?

Κορίτσι μου έτσι κάνε όπως τα λες!!! Κι εγώ αυτό το μήνα έτσι έκανα!!! Ούτε τεστ ούτε τίποτα!!! Τα άφησα όλα στην τύχη τους!!! Για να δούμε εγώ αύριο τι θα γίνει θα έρθει? Πάντως σήμερα έχω ημικρανία άρα φοβάμαι ότι αποτύχαμε και οι 3!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λέω για να τα ακούω βρε κορίτσια. Κάθε μήνα ξεκινάω κουλ και καταλήγω ένα βήμα πριν το τρελάδικο ?

Καλά έκανες @sofiefin1982 μη βιαστείς να βγάλεις συμπεράσματα από μια ημικρανία! Είπαμε, συμπτώματα περιόδου = συμπτώματα εγκυμοσύνης! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Τα λέω για να τα ακούω βρε κορίτσια. Κάθε μήνα ξεκινάω κουλ και καταλήγω ένα βήμα πριν το τρελάδικο ?

Καλά έκανες @sofiefin1982 μη βιαστείς να βγάλεις συμπεράσματα από μια ημικρανία! Είπαμε, συμπτώματα περιόδου = συμπτώματα εγκυμοσύνης! ?

Μακάρι να είμαι κ τότε θα το πιστέψω μόνο!!! Δεν κοιτάω τίποτα πια ούτε ωορρηξια ούτε τίποτα!!! Το στήθος μου μόνο να μην με πονούσε κ τότε θα το είχα ξεχάσει εντελώς!!!Δώστε μου θετική ενέργεια όλες σας τώρα που πήρα τα πάνω μου μετά από τοοοοοσες προσπάθειες!!! ????☃️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρααα.. έκανα.. δυστυχώς αρνητικό χωρίς καμία γραμμουλα να αχνοφαινεται...την περιμένω την κύρια αύριο λογικά..ελπίζω να έχουμε νέα από άλλο κορίτσι..περιμένουμε τις Χριστουγεννιάτικες τώρα..

Αλήθεια λακτακιι; δεν το πιστεύω!τι να πω! κρίμα! πάμε παρακάτω...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μακάρι να είμαι κ τότε θα το πιστέψω μόνο!!! Δεν κοιτάω τίποτα πια ούτε ωορρηξια ούτε τίποτα!!! Το στήθος μου μόνο να μην με πονούσε κ τότε θα το είχα ξεχάσει εντελώς!!!Δώστε μου θετική ενέργεια όλες σας τώρα που πήρα τα πάνω μου μετά από τοοοοοσες προσπάθειες!!! ????☃️

Μακάρι να πάνε όλα καλααα! σου το εύχομαι ολόψυχα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

Αλήθεια λακτακιι; δεν το πιστεύω!τι να πω! κρίμα! πάμε παρακάτω...! 

Ναιιι πάμε παρακάτω. Εμένα οι γόνιμες πέφτουν Πρωτοχρονιά.. σε εορταστικό κλίμα χαχα.. τι να πω δε ξέρω πια. Από τη μία λέω να αφήσω τα τεστ από την άλλη η καθημερινότητα κ η δουλειά θα μας φάει κ δε θα έχουμε τις σωστές επαφές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μ....Μόλις ξύπνησα και κοίταξα έξω...χιόνισε σήμερα στη Γερμανία και έχει απίστευτο κρύο. Σε ποια περιοχή είσαι ΜαριαΧ. Εγώ μένω στη Φρανκφούρτη...

ναιιι κορίτσια χιονισε κ σε εμάς εδώ κοντά στο Düsseldorf κ είναι πανέμορφαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναιιι πάμε παρακάτω. Εμένα οι γόνιμες πέφτουν Πρωτοχρονιά.. σε εορταστικό κλίμα χαχα.. τι να πω δε ξέρω πια. Από τη μία λέω να αφήσω τα τεστ από την άλλη η καθημερινότητα κ η δουλειά θα μας φάει κ δε θα έχουμε τις σωστές επαφές...

Εγώ τις χάνω δυστυχώς! δε χρειάζομαι τεστ. πέφτει πάντα 14η η ωορηξια. ο άντρας μου έρχεται Ελλάδα 15η, παραμονή Χριστουγέννων  χαχαχα..! πάω από Ιανουάριο τώρα! πρωτοχρονιααα μια χαρά... εύχομαι να μπει η Χρονιά με τύχη! δε θέλω να είμαι αχάριστη... νιώθω απέραντη ευγνωμοσύνη για το 2018 (σε αντίθεση με το 2017)!παντρεύτηκα πήρα προαγωγή υποδιευθυντριας στη δουλειά... όμορφες στιγμές. ας αφήσουμε κάτι και για το 2019 χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου εγω 23η σημερα και πονους στη κοιλια περιοδου και αρκετους μαλιστα πηρα και πηρα σερβιετες να ειμαι σιγουρη οτι εχω μαζι μου στο παζαρι γιατι θα λειπουμε πολλες ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου 

ευχομαι ολοψυχα καλη τυχη σε ολες οσες περιμενουν

εγω ποναω πολυ την κοιλια μου δε ξερω τι γινεται εχω αγχωθει τοσο νωρις ειναι δυνατον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα σας!σας παρακολουθώ αλλα δεν ειχα γραψει....εγω το εχω το σπορακι και το περιμενω σε 5 μηνες μετα απο σχετικα μικρη προσπάθεια 2 μιση μηνες παρα μα παρα παρα παρα πολυ αγχος απο τη πρωτη μερα προσπαθειας, και για αυτο ειπα να σας γραψω για να σας δωσω δυναμη!θεωρω πως δεν χρειάζεται τοσος προγραμματισμος,μετρηση θερμοκρασιας και τεστ!μπορει να νομίζετε οτι σας βοηθαει αλλα μπορει να σας μπλοκαρει τοσο που δεν φαντάζεστε!η συμβουλη μου ειναι να ζήσετε τη ζωη σας μεχρι να ερθει αυτο το μωρακι και να μην θυμάστε το ποσο προσπαθουσατε και ποσο αγχος είχατε! αναφερομαι σε περιπτώσεις που δεν υπαρχει πρόβλημα και ολα γίνονται απο το αγχος φυσικα!ολα τα συμπτώματα της περιοδου ειναι ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗΣ!!!!!!!!!!!εγω οταν εγινε το θαυματακι δεν το περιμενα καθολου γιατι ειχα απογοητευτει τοσο πολύ και ειπα τελος ας ερθει οποτε θελει και μπορει και να μην ερθει τι να κανω;οτι μπορω το εκανα (και ας μην προσπαθησα πολυ!!!!)εμενα ειχε και ο αντρας μου τρομερο αγχος!!!!!!!πιο πολυ απο καθε γυναικα που μπορει να θελει ενα παιδι και με έριχνε ακομα περισσότερο αυτο!θεωρουσαμε οτι ειναι πολυ ευκολο και θα γινει με τη μια φορα!τοσο στον κοσμο μας!!!!απολαύστε μερα παρα μερα τον αντρα σας και αφεθείτε! ! (απο την 8η με 9η μερα μεχρι και 20η)ολα θα γινουν και ευχομαι σε ολες σας πολυ συντομα ευχαριστα νεα!!!!!!!!

ΥΓ. ενω ημουν εγκυος και με καθυστερηση ειχα 5 αρνητικα τεστ!!!!επισης ποτε τεστ πριν τις 2 μερες οχι οτι παλι ειναι σίγουρο! εγω ειχα θετικο πριν μεινω εγκυος και δεν ημουν και οταν ημουν ηταν αρνητικα!!!!!με τη χοριακη βρηκα άκρη! 

συγνωμη για το σεντονι και ευχομαι σε ολες τα καλύτερα! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μιλησα με τη γυναικολογ ειναι φυσιολογικο ολοι οι πονου στη κοιλια και στο στηθος απο τη 22η-23η μερα αρα ερχεται η περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις μίλησα με τον γιατρό μου.. πόσο με καθησυχάζει αυτός ο άνθρωπος παρόλο που είναι σε δημόσιο νοσοκομείο ασχολείται κ μου εξηγεί.. λοιπόν όπως όλες γνωρίζουμε μου είπε πως το ότι θα έρθουμε σε επαφή δε σημαίνει ότι θα μείνουμε κ εγγυες.. Μ είπε να αφήσω τα τεστακια στην άκρη κ να έρθω σε επαφή 12-14-16η ημέρα..αν δεν καταφέρουμε κάτι μετά τις γιορτές να παρακολουθήσουμε την ωορηξια με υπέρυχο.. αν δεεεεεν πάλι τότε να κάνουμε εξετάσεις εγώ κ ο σύζυγος. Η ηλικία μας κ ο καιρός προσπάθειας Μ είπε δεν είναι τίποτα.. θα τον ακούσω κορίτσια δε θα χρησιμοποιησω τα τεστ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...