Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

γειά σας κοριτσια μου! ελπίζω να είστε όλες καλά! σας έχασα κ τώρα δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω! τρέχω πολύ τις τελευταίες μέρες. @KONSTANTIA πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη! το πιο τέλειο Χριστούγεννιατικο δώρο χάρισες στο παιδάκι σου.... ένα αδερφάκι!! @lactaki εγώ γιατί βλέπω καθαρά μια δεύτερη γραμμή ρε κορίτσια; άντε εσύ έχεις την αγωνία σου; εγώ; λακτακι κ εγώ την βλέπω... ναι είναι αχνη αλλά την βλέπω! στη θέση σου θα έπαιρνα αμέσως ένα καλό πρόωρης ανίχνευσης... θα έκανα ένα τώρα κ ένα το πρωί. εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα! και σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν. μακάρι να είναι ο πιο τυχερός μήνας! 

 

Σε τι στάδιο βρίσκεσαι εσύ??? Τι κάνεις.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το κινητό δεν φαίνεται κάτι, μάλλον πρέπει να το δω από τον υπολογιστή... Μακάρι το επόμενο να είναι τόσο κόκκινο που να μην επιδέχεται αμφισβήτησης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε τι στάδιο βρίσκεσαι εσύ??? Τι κάνεις.? 

καλά είμαι.. ετοιμάζομαι για Ελλάδα κ τρέχω ?την Πέμπτη πετάω κ πετάω στα σύννεφα (κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά χάχα) 

κατά τα άλλα μόλις τελείωσε η περίοδος κ γόνιμες πέφτουν 21-22-23!   20 πετάω εγώ κ 24 ο άντρας μου. χάνουμε όλες τις γόνιμες! επαφές αν έχουμε 20+24 έχει νόημα; δε ξέρω. χαμένος μήνας είναι.. οπότε από Ιανουάριο τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μου κάτι σαν να αχνοφαίνεται αλλά δεν είμαι και σίγουρη. Αυτό είχα κάνει κι εγώ και μου είχε βγάλει μια πάρα πολύ αχνή ροζ γραμμή, αλλά ήταν evaporation line γιατί το επόμενο βγήκε αρνητικό. Αν μπορείς πάρε ένα clearblue,ψηφιακό καλύτερα, να είσαι σίγουρη. Μακάρι εσύ να είσαι πιο τυχερή από μένα κορίτσι μου!

Υγ. Αμάν αυτά τα τεστ, τη ψυχή θα μας βγάλουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα κάνω κ αύριο το πρωί .. πριν λίγο το έκανα... Δε ξέρω μάλλον χαζεψα..

Κοπελα μου και εγω κατι βλεπω!!! Μακαριιιιι :) Κανε και ενα αυριο να μας πεις το πρωι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

καλά είμαι.. ετοιμάζομαι για Ελλάδα κ τρέχω ?την Πέμπτη πετάω κ πετάω στα σύννεφα (κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά χάχα) 

κατά τα άλλα μόλις τελείωσε η περίοδος κ γόνιμες πέφτουν 21-22-23!   20 πετάω εγώ κ 24 ο άντρας μου. χάνουμε όλες τις γόνιμες! επαφές αν έχουμε 20+24 έχει νόημα; δε ξέρω. χαμένος μήνας είναι.. οπότε από Ιανουάριο τώρα! 

Όχι ας έχετε αυτές τουλάχιστον τις επαφές. Κ μετά πάντα ελπίζουμε. Κ εγώ που τα έκανα συνεχόμενα. Δνε νομίζω να κάναμε κάτι. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

μπραβο εσυ ησου να η τριτη:) εμενα με ποναει απο πισω στην πλατη και το δεξι μου χερι καπου πιαστηκα και εχω ενα σωρο πραγματα να κανω και δυσκολευομαι

απο θεμτα περιοδου στηθος ακομη καποτε που και που ποναλακια στη κοιλια και η μεση μου αλλα ειμαι ορθια πολλες ωρες σημερα και εχω και προβλημα με τη μεση οποτε δε ξερω αν ειναι απο περιοδο22η μερα για μενα

Εγω θερμοκρασια 36,7 με 36,8 σταθερα.. 5 μερα μετα απο την  ωορηξια και αρχισαν οι παρενεργιες της προγεστερονης.. Παραμονη χριστουγεννων θα μαθω...:p Αν και δεν εχω αγχος πια.. το εχω παρει αποφαση ? Καθε μηνα τα ιδια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι ας έχετε αυτές τουλάχιστον τις επαφές. Κ μετά πάντα ελπίζουμε. Κ εγώ που τα έκανα συνεχόμενα. Δνε νομίζω να κάναμε κάτι. ?????

βασικά ωορηξια θα έχω 23!με επαφή 24 έχω πιθανότητες λες; είδες τι άτυχη είμαι; . θα είμαστε χωρια τις 3 πιο σημαντικές μέρες. δε μας θέλει. δεν πειράζει όμως. υγεία να έχουμε κ τα άλλα θα έρθουν.. εμείς θα τα φέρουμε ? εσύ είχες καλές επαφές πάλι! γιατί δεν ελπίζεις;ενώ εγώ...;; ;είδα κ τους προηγούμενους 3 μήνες... τον πρώτο μήνα είχαμε επαφή κάθε μέρα ?κ τους επόμενους 2 εντόπιζα τις γόνιμες.. κ πάλι τι κατάλαβα; χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

βασικά ωορηξια θα έχω 23!με επαφή 24 έχω πιθανότητες λες; είδες τι άτυχη είμαι; . θα είμαστε χωρια τις 3 πιο σημαντικές μέρες. δε μας θέλει. δεν πειράζει όμως. υγεία να έχουμε κ τα άλλα θα έρθουν.. εμείς θα τα φέρουμε ? εσύ είχες καλές επαφές πάλι! γιατί δεν ελπίζεις;ενώ εγώ...;; ;είδα κ τους προηγούμενους 3 μήνες... τον πρώτο μήνα είχαμε επαφή κάθε μέρα ?κ τους επόμενους 2 εντόπιζα τις γόνιμες.. κ πάλι τι κατάλαβα; χάχα 

???Άστα να πάνε.... είναι η τύχη. Κ είμαι κ γκαντεμο κ σαββατογεννημενηαστα να πάνε.!!!!!.ναι έχε τις επαφές σου βλέπουμε. Πωεχω κουραστεί με τα γλυκά κ τις δουλειές με έχει πιάσει κ το κεφάλι μου κ η μέση μου κ τα γόνατα μου... Σα γριά νιώθω.!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοπελα μου και εγω κατι βλεπω!!! Μακαριιιιι :) Κανε και ενα αυριο να μας πεις το πρωι :)

μακαρι κοριτσι μου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου πριν απο λιγο τα τελειωσα ολα πφ κουραστηκα τοσο που εκατσα να πιω ενα καφε και θελω να το κανω εμετο

επισης δεν μπηκα καν στο κοπο να τα δοκιμασω 

ειναι μπελαλιδικα και εκανα καπου 60 δηλαδη διπλη δοση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι ας έχετε αυτές τουλάχιστον τις επαφές. Κ μετά πάντα ελπίζουμε. Κ εγώ που τα έκανα συνεχόμενα. Δνε νομίζω να κάναμε κάτι. ?????

αυτα τα ταξιδια μας τα χαλασανε και εμεις το περασμενο μηνα 5  μερες πριν ηρθαμε σε επαφη και μου ειπε η γυναικολογς αστο τωρα ψωφισε χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

βασικά ωορηξια θα έχω 23!με επαφή 24 έχω πιθανότητες λες; είδες τι άτυχη είμαι; . θα είμαστε χωρια τις 3 πιο σημαντικές μέρες. δε μας θέλει. δεν πειράζει όμως. υγεία να έχουμε κ τα άλλα θα έρθουν.. εμείς θα τα φέρουμε ? εσύ είχες καλές επαφές πάλι! γιατί δεν ελπίζεις;ενώ εγώ...;; ;είδα κ τους προηγούμενους 3 μήνες... τον πρώτο μήνα είχαμε επαφή κάθε μέρα ?κ τους επόμενους 2 εντόπιζα τις γόνιμες.. κ πάλι τι κατάλαβα; χάχα 

κοριτσι μπορει και να το προλαβεις στις 24 ποτε δε ξερεις αλλωστε η κυρια δεν παει με χρονομετρο οποτε κανε εσυ επαφη και εκει που δεν το περιμενεις ποου ξερεις

μονο μην κανεις σαν τον αντρα μου που περιμενε χωρις καθολου επαφες χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

???Άστα να πάνε.... είναι η τύχη. Κ είμαι κ γκαντεμο κ σαββατογεννημενηαστα να πάνε.!!!!!.ναι έχε τις επαφές σου βλέπουμε. Πωεχω κουραστεί με τα γλυκά κ τις δουλειές με έχει πιάσει κ το κεφάλι μου κ η μέση μου κ τα γόνατα μου... Σα γριά νιώθω.!!! 

 

χαχα ακριβως τα ιδια και εγω ελεγα να σιδερωσω αλλα δεν παιζει ετσι βλεπω παιδικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Εγκυμοσύνης είναι της hometest. Έχει κ ωορηξιας τα ίδια αλλά με κόκκινο χρωμα. Πολλά κορίτσια τα χρησιμοποιουμε κ είναι αξιόπιστα.. καλύτερα κ από τα ακριβα του εμπορίου

@lactakiκι εγώ βλέπω μια αχνή γραμμουλα!!! Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα την Δευτέρα!!! Είπαμε κάποια θα είναι από τις 3 μας!!! Εγώ τρέμω δεν κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση!!! Περιμένω υπομονετικά η καημενουλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η egw είπε:

μακαρι κοριτσι μου:)

Έκανες κι εσύ τεστ? Δεν σας προλαβαίνω καλέ!!! Δεν το έχω δει το δικό σου!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Έκανες κι εσύ τεστ? Δεν σας προλαβαίνω καλέ!!! Δεν το έχω δει το δικό σου!!!! ???

οχι κοριτσι μο

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Έκανες κι εσύ τεστ? Δεν σας προλαβαίνω καλέ!!! Δεν το έχω δει το δικό σου!!!! ???

οχι κοριτσι μου εγω εχω μερες μπροστα μου ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

@lactaki βλέπω κ ξανά βλέπω το τεστ σου κ βλέπω γραμμή. ελπίζω να είσαι γιατί αλλιώς θα τρελαθώ κι εγώ μαζί χάχα 

Χαχαα τι να πω βρε κορίτσι ...μου φαίνεται περίεργο να πονάω κιόλας . σήμερα από το πρωί έχω πόνους περιόδου. Είπαμε μοιάζουν αλλά τόσο πολύ?? Τέλος πάντων θα κάνω κ αύριο ένα με πρωινά ούρα.. δε μπαίνω στη διαδικασία να παίρνω clerablu  kτλ γιατί θα τρελαθώ μέχρι το πρωί χαχα...ίσως είναι κ η γραμμή του που γίνεται έντονη όταν είσαι έγγυος κ εμείς έχουμε διορατικό μάτι τι να πω...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσι μπορει και να το προλαβεις στις 24 ποτε δε ξερεις αλλωστε η κυρια δεν παει με χρονομετρο οποτε κανε εσυ επαφη και εκει που δεν το περιμενεις ποου ξερεις

μονο μην κανεις σαν τον αντρα μου που περιμενε χωρις καθολου επαφες χιχι

Χαχαχαχααα ???? respect  στον σύζυγό...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Πόσο χαζή νιώθω .. μαλλον βλέπουν γραμμουλες τα μάτια μου...

Γεια σου λακτακι! Δεν εισαι χαζη. Εδωσα στην οθονη του υπολογιστη μου μια κλιση ωστε να φανουν τα χρωματα πιο εντονα και να μη με τυφλωνει ο φωτισμος και ειδα αχνη αχνη γραμμουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki παρε το clear blue πρωιμης ανιχνευσης και θα μαθεις αποψε το βραδυ

εμενα ηταν το μονο που εδειξε την αληθεια απ την 25η μερα και με απογευματινα ουρα μαλιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Γεια σου λακτακι! Δεν εισαι χαζη. Εδωσα στην οθονη του υπολογιστη μου μια κλιση ωστε να φανουν τα χρωματα πιο εντονα και να μη με τυφλωνει ο φωτισμος και ειδα αχνη αχνη γραμμουλα.

Μακάρι εγγυουλα μου αλλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω.. το έκανα απόγευμα βέβαια κ είμαι δύο μέρες πριν.. αύριο θα ξανά κάνω με πρωινά.. θα σας τρελάνω όλες σήμερα βρε τι πάθατε χαχααα .. πάντως σήμερα από το πρωί πονάει η κοιλιά μου κ η μέση μου.. έρχεται κ φεύγει ο πόνος.. μετά που ήρθα σπίτι κ ξεκουράστηκα με πέρασε.. είχα κ καφέ υγρά την Τετάρτη λίγα πολύ λίγα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι εγγυουλα μου αλλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω.. το έκανα απόγευμα βέβαια κ είμαι δύο μέρες πριν.. αύριο θα ξανά κάνω με πρωινά.. θα σας τρελάνω όλες σήμερα βρε τι πάθατε χαχααα .. πάντως σήμερα από το πρωί πονάει η κοιλιά μου κ η μέση μου.. έρχεται κ φεύγει ο πόνος.. μετά που ήρθα σπίτι κ ξεκουράστηκα με πέρασε.. είχα κ καφέ υγρά την Τετάρτη λίγα πολύ λίγα .. 

αντε αυριο με μια ξεκαθαρη γραμμουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...