Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπορεί να είναι κ θετικό αυτό μην απογοητευεσαι!!! Πολλές νιώθουν πόνους περιοδου κ δεν αδιαθετουν!!! 

θα δειξει:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η egw είπε:

οχι δεν περιμενω σημερα στις 23-26 περιμενω καπου εκει αλλα ελεγα στα κοριιτισα χθες εχω συμπτωματα απο πολυ νωρις και απογοητετηκα

Και εγώ 2 24ωρα μετά την ωορρηξια έχω υγρά και πόνους στη μήτρα.. Αυτή τη φορά δνε μπόρεσα να καταλάβω από ποια μεριά βγήκε το ωάριο πονουσα κ από τις δύο.... Κ τώρα στη μέση.... Δεν ξέρω τι συμβαίνει.. Θα δείξει... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ 2 24ωρα μετά την ωορρηξια έχω υγρά και πόνους στη μήτρα.. Αυτή τη φορά δνε μπόρεσα να καταλάβω από ποια μεριά βγήκε το ωάριο πονουσα κ από τις δύο.... Κ τώρα στη μέση.... Δεν ξέρω τι συμβαίνει.. Θα δείξει... ??

εισαι η τριτη κοπελα που το λεει μαζι με εμενα αυτο το κυκλο τι γινεται επιτελους;

εγω βεβαια τα ενιωσα 4-5 μερες μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

εισαι η τριτη κοπελα που το λεει μαζι με εμενα αυτο το κυκλο τι γινεται επιτελους;

εγω βεβαια τα ενιωσα 4-5 μερες μετα

και εγω το ιδιο... και απο τις δυο μεριες πονουσα.. σημερα 20 μερα σαν να αρχιζει να ποναει λιγο το στηθος μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η egw είπε:

εισαι η τριτη κοπελα που το λεει μαζι με εμενα αυτο το κυκλο τι γινεται επιτελους;

εγω βεβαια τα ενιωσα 4-5 μερες μετα

Η θερμοκρασία πάντως δεν έχει ανέβει πολύ..... Την ημέρα της ωορρηξιας 35,7 κ σήμερα 36,2.... Εγώ σήμερα φτιάχνω χριστουγεννιατικο μπισκοτάκια κ σουφλέ.... Και με ηρεμούν.!!!!. Κ έχει κ ωραία μέρα κ έκανα το πρωι κ τα υπόλοιπα δωράκια για τα Χριστούγεννα.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

και εγω το ιδιο... και απο τις δυο μεριες πονουσα.. σημερα 20 μερα σαν να αρχιζει να ποναει λιγο το στηθος μου... 

μπραβο εσυ ησου να η τριτη:) εμενα με ποναει απο πισω στην πλατη και το δεξι μου χερι καπου πιαστηκα και εχω ενα σωρο πραγματα να κανω και δυσκολευομαι

απο θεμτα περιοδου στηθος ακομη καποτε που και που ποναλακια στη κοιλια και η μεση μου αλλα ειμαι ορθια πολλες ωρες σημερα και εχω και προβλημα με τη μεση οποτε δε ξερω αν ειναι απο περιοδο22η μερα για μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η θερμοκρασία πάντως δεν έχει ανέβει πολύ..... Την ημέρα της ωορρηξιας 35,7 κ σήμερα 36,2.... Εγώ σήμερα φτιάχνω χριστουγεννιατικο μπισκοτάκια κ σουφλέ.... Και με ηρεμούν.!!!!. Κ έχει κ ωραία μέρα κ έκανα το πρωι κ τα υπόλοιπα δωράκια για τα Χριστούγεννα.... ??

εγω θερμοκρασια δεν επιασα

τελεια εμεις εχουμε το παζαρι αυριο τωρα θα καθαρισω τη κουζινα να τα βαλω σε μπολακια και να τα στολισω πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η egw είπε:

εγω θερμοκρασια δεν επιασα

τελεια εμεις εχουμε το παζαρι αυριο τωρα θα καθαρισω τη κουζινα να τα βαλω σε μπολακια και να τα στολισω πφφ

Α μια χαρά... Καλή επιτυχία!!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια... Διαβάζω αλλά δε προλαβαίνω τώρα πάω σπίτι... Εγώ από το πρωί έχω πόνους περιόδου κ πονάει η μέση Μ.. έρχεται στην ώρα της η ατιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορίτσια... Διαβάζω αλλά δε προλαβαίνω τώρα πάω σπίτι... Εγώ από το πρωί έχω πόνους περιόδου κ πονάει η μέση Μ.. έρχεται στην ώρα της η ατιμη...

ποτε περιμενεις;

τωρα εχω κι εγω υγρα πφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Τι ωραία που φτιάχνετε γλυκάκια και δωράκια, σας χαίρομαι! Εγώ έβαλα ηλεκτρική σκούπα και πλυντήρια, μαγείρεψα και τα έκανα με τόσο ζόρι, σέρνομαι. Έχω πονάκια στην κοιλιά και στη μέση, οπότε κατεβαίνει να με ανταμώσει η φίλη μου! Μέχρι τη Δευτέρα θα έχει έρθει.

Ελπίζω να ακούσω από εσάς πιο ευχάριστα νεάκια. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

ποτε περιμενεις;

τωρα εχω κι εγω υγρα πφ

Την Δευτέρα.. θέλω τη βοήθεια σας.. μάλλον είμαι τρελή.. τώρα που ήρθα σπίτι έκανα τεστ.. με τη μεγάλη φαντασία που διαθέτω αν βγάλω το μάτι μου τελείως βλέπω μια γραμμή .. να ανεβάσω φωτο να σας δείξω?? Αλλά δε γίνεται από την άλλη πόσο ίδια να είναι τα συμπτώματα.. πονάω από το πρωί μια η μέση μια η κοιλιά Μ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η malio είπε:

Συγγνώμη.Τι είδους τεστ είναι αυτό;Δεν έχω ξανακάνει τέτοιο.Γιατι αγχώνεσαι;

Εγκυμοσύνης είναι της hometest. Έχει κ ωορηξιας τα ίδια αλλά με κόκκινο χρωμα. Πολλά κορίτσια τα χρησιμοποιουμε κ είναι αξιόπιστα.. καλύτερα κ από τα ακριβα του εμπορίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγκυμοσύνης είναι της hometest. Έχει κ ωορηξιας τα ίδια αλλά με κόκκινο χρωμα. Πολλά κορίτσια τα χρησιμοποιουμε κ είναι αξιόπιστα.. καλύτερα κ από τα ακριβα του εμπορίου

κοριτσι αν ειναι κατι ειναι πολυ αχνο αφου μπηκες σε τετοια διαδικασια πιο νωρις καλυτερα να παρειος πιο αξιοπιστο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Που είστε ολεςςςςς??? Βοήθεια.. 

IMG_20181215_170145.jpg

IMG_20181215_170833.jpg

Κορίτσι εγώ προτείνω αν έχεις άλλο να κάνεις αύριο το πρωί με τα πρωινά ουρά.!!! Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Που είστε ολεςςςςς??? Βοήθεια.. 

IMG_20181215_170145.jpg

IMG_20181215_170833.jpg

Lactaki απο τη φώτο δεν φαίνεται κάτι..μαλλον επειδη ειναι πολυ αχνό! Κανε υπομονή κ κανε αλλο ενα το πρωι ! Καλα αποτελέσματα κορίτσι μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Που είστε ολεςςςςς??? Βοήθεια.. 

IMG_20181215_170145.jpg

IMG_20181215_170833.jpg

Κορίτσι μου τι μου θύμισες τώρα? Με αυτό το τεστ έμαθα ότι είναι έγκυος... Δεν μπορώ όμως να δω κάτι... αν το έχεις κάνει νωρίς..  άσε το 2 με 3 μέρες ακόμα κ κανε το μετά με πρωί να ουρά όμως... Είναι σούπερ αξιόπιστο τεστ απλά άσε λιγες μέρες ακόμα κ κανε το πάλι... Σου εύχομαι να δεις κ τη δεύτερη μαγική Γραμμουλα ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου τι μου θύμισες τώρα? Με αυτό το τεστ έμαθα ότι είναι έγκυος... Δεν μπορώ όμως να δω κάτι... αν το έχεις κάνει νωρίς..  άσε το 2 με 3 μέρες ακόμα κ κανε το μετά με πρωί να ουρά όμως... Είναι σούπερ αξιόπιστο τεστ απλά άσε λιγες μέρες ακόμα κ κανε το πάλι... Σου εύχομαι να δεις κ τη δεύτερη μαγική Γραμμουλα ??????

Λακτακι κάτι διακρίνω και εγω.. λοιπόν στο εύχομαι ολόψυχα αλλά αν πάλι δεν είναι μην απογοητευόμαστε πάμε γερά αύριο περιμένουμε νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Λακτακι κάτι διακρίνω και εγω.. λοιπόν στο εύχομαι ολόψυχα αλλά αν πάλι δεν είναι μην απογοητευόμαστε πάμε γερά αύριο περιμένουμε νέα σου..

Θα κάνω κ αύριο το πρωί .. πριν λίγο το έκανα... Δε ξέρω μάλλον χαζεψα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2018 at 11:14 ΜΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

ΚΙ εγώ! !!!στολισα από αρχές Νοεμβρίου! !!?????

γειά σας κοριτσια μου! ελπίζω να είστε όλες καλά! σας έχασα κ τώρα δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω! τρέχω πολύ τις τελευταίες μέρες. @KONSTANTIA πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη! το πιο τέλειο Χριστούγεννιατικο δώρο χάρισες στο παιδάκι σου.... ένα αδερφάκι!! @lactaki εγώ γιατί βλέπω καθαρά μια δεύτερη γραμμή ρε κορίτσια; άντε εσύ έχεις την αγωνία σου; εγώ; λακτακι κ εγώ την βλέπω... ναι είναι αχνη αλλά την βλέπω! στη θέση σου θα έπαιρνα αμέσως ένα καλό πρόωρης ανίχνευσης... θα έκανα ένα τώρα κ ένα το πρωί. εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα! και σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν. μακάρι να είναι ο πιο τυχερός μήνας! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...