Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

 

Κοριτσια μακαρι να ειστε οι πρωτες που θα φερουν γουρι!!!! ? Περιμενουμε με αγωνια !!! ?

Πιστευεται οτι αυτα ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης?  Και ηθελα να ρωτήσω αν η κθεα εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη πχ στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα πονους περιοδου....  η κολλητη μου ομως ειχε ισχυρους πονους κα ετρεχε η τρελη θυμαμια καθε λεπτο στην τουαλετα για να δει και τελικα ηταν εγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

 

Κοριτσια μακαρι να ειστε οι πρωτες που θα φερουν γουρι!!!! ? Περιμενουμε με αγωνια !!! ?

Μακαρι μακαρι!! Να σαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/11/2018 at 7:24 ΜΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλά εγώ φιλενάδα τα παίρνω 20 - 20. Είχα πάρει θυμαμαι πέρσι 30 ταινίες και 10 κανονικά τεστ. Τώρα μου έχουν μεινει μόνο ταινίες. ?????με κοροιδευει και ο άντρας μου ότι τα αγοράζω με το κιλό! ????

Καλημερα!Τα ιδια εκανα κι εγω!Χαχαχαχχ!Αυτο το μηνα πηγα για υπερηχο οπως σας ειπα..οποτε μειναν τα τεστακια.Βρε κοριτσια μου ,αφου ο γιατρος δεν ειδε ωορρηξια αυτον τον μηνα ,ποτε να περιμενω να αδιαθετησω;;Κανονικα αυριο θα πρεπει να αδιαθετησω αλλα ουτε συμπτωματα εχω ουτε τιποτα...Λετε να μου παει παλι κανα τριμηνο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Τα ιδια εκανα κι εγω!Χαχαχαχχ!Αυτο το μηνα πηγα για υπερηχο οπως σας ειπα..οποτε μειναν τα τεστακια.Βρε κοριτσια μου ,αφου ο γιατρος δεν ειδε ωορρηξια αυτον τον μηνα ,ποτε να περιμενω να αδιαθετησω;;Κανονικα αυριο θα πρεπει να αδιαθετησω αλλα ουτε συμπτωματα εχω ουτε τιποτα...Λετε να μου παει παλι κανα τριμηνο;;

Δεν σου είπε αν καθυστερήσει πολύ να πάρεις κάποιο χάπι για να σου έρθει περίοδος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν σου είπε αν καθυστερήσει πολύ να πάρεις κάποιο χάπι για να σου έρθει περίοδος? 

Δεν μου ειπε κατι...Να σου πω την αληθεια και στον προηγουμενο κυκλο ,που ειχα καθυστερηση 3 μηνες πηρα χαπακια ,Primolut για 5 μερες και παρολα αυτα ,δεν μου ηρθε περιοδος σε λιγες μερες αλλα σε καμμια 20ρια μερες..Τι να πω...Να τα ξαναπαρω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν μου ειπε κατι...Να σου πω την αληθεια και στον προηγουμενο κυκλο ,που ειχα καθυστερηση 3 μηνες πηρα χαπακια ,Primolut για 5 μερες και παρολα αυτα ,δεν μου ηρθε περιοδος σε λιγες μερες αλλα σε καμμια 20ρια μερες..Τι να πω...Να τα ξαναπαρω;;;

Α τόσο πολύ. Και εγώ παίρνω τα ντουφαστον. Αλλά σε 2 μέρες που τα σταμάτησα μου ήρθε κανονικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α τόσο πολύ. Και εγώ παίρνω τα ντουφαστον. Αλλά σε 2 μέρες που τα σταμάτησα μου ήρθε κανονικά. 

 Μια  χαρα!Λειτούργησε ο οργανισμος σου αμεσως!Πιστευεις να το αφησω μερικες μερες και να δω τι θα γινει απο μονο του και αν μου παρει πολυ να ξαναπαρω;;Ειναι ακινδυνα αυτα τα χαπια γενικοτερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Εδώ είστε κ δεν μου απαντάτε ;;;;; Καλή αρχή στο καινούριο μας χριστουγεννιάτικο θέμα!!!! Εύχομαι πολλά θαυματακια αυτόν τον ευλογημένο μήνα!!!! Κορίτσια σήμερα είναι η τελευταία μέρα της αναμενόμενης περιόδου, θερμοκρασία 36.7 πρωινή κ από το στόμα!! Φοβάμαι πολύ να κάνω τεστ γιατί δεν έχω τους πόνους περιόδου που έχουν όσες είναι έγκυες , κ τον προηγούμενο μήνα αδοαθετησα μπαμ χώρις κάποιο σημάδι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Brisa είπε:

Καλημερα!!! Εδώ είστε κ δεν μου απαντάτε ;;;;; Καλή αρχή στο καινούριο μας χριστουγεννιάτικο θέμα!!!! Εύχομαι πολλά θαυματακια αυτόν τον ευλογημένο μήνα!!!! Κορίτσια σήμερα είναι η τελευταία μέρα της αναμενόμενης περιόδου, θερμοκρασία 36.7 πρωινή κ από το στόμα!! Φοβάμαι πολύ να κάνω τεστ γιατί δεν έχω τους πόνους περιόδου που έχουν όσες είναι έγκυες , κ τον προηγούμενο μήνα αδοαθετησα μπαμ χώρις κάποιο σημάδι !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

 Μια  χαρα!Λειτούργησε ο οργανισμος σου αμεσως!Πιστευεις να το αφησω μερικες μερες και να δω τι θα γινει απο μονο του και αν μου παρει πολυ να ξαναπαρω;;Ειναι ακινδυνα αυτα τα χαπια γενικοτερα;;

Ε δνε είναι κ καραμαλεες. Αλλά για να φτιάξει ο κύκλος νομίζω μπορείς να τα πάρεις για 6 μήνες... Αλλά πάρε τηλ τον γιατρό σου πρώτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Καλημερα!!! Εδώ είστε κ δεν μου απαντάτε ;;;;; Καλή αρχή στο καινούριο μας χριστουγεννιάτικο θέμα!!!! Εύχομαι πολλά θαυματακια αυτόν τον ευλογημένο μήνα!!!! Κορίτσια σήμερα είναι η τελευταία μέρα της αναμενόμενης περιόδου, θερμοκρασία 36.7 πρωινή κ από το στόμα!! Φοβάμαι πολύ να κάνω τεστ γιατί δεν έχω τους πόνους περιόδου που έχουν όσες είναι έγκυες , κ τον προηγούμενο μήνα αδοαθετησα μπαμ χώρις κάποιο σημάδι !!

Περίμενε μέχρι αύριο... Και κάνε ένα τεστακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Περίμενε μέχρι αύριο... Και κάνε ένα τεστακι.. 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Περίμενε μέχρι αύριο... Και κάνε ένα τεστακι.. 

Αν δεν αδοαθετησω σήμερα θα έχω πολλές πιθανότητες γιατί τη μέρα αυτή την υπολόγισα με βάση την ωορηξια μου, τις προηγούμενες τρεις φορές που είχα κάνει το τεστ ωορηξιας έπεσε μέσα !!! Το θέμα είναι αν θα αδιαθετησω σήμερα !!! Δεν θα είχε πέσει η θερμοκρασία μου όμως;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

 

Αν δεν αδοαθετησω σήμερα θα έχω πολλές πιθανότητες γιατί τη μέρα αυτή την υπολόγισα με βάση την ωορηξια μου, τις προηγούμενες τρεις φορές που είχα κάνει το τεστ ωορηξιας έπεσε μέσα !!! Το θέμα είναι αν θα αδιαθετησω σήμερα !!! Δεν θα είχε πέσει η θερμοκρασία μου όμως;;

Θα είχε πέσει. Έχεις πολλές πιθανότητες... Αλλά θα δείξει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

 Μια  χαρα!Λειτούργησε ο οργανισμος σου αμεσως!Πιστευεις να το αφησω μερικες μερες και να δω τι θα γινει απο μονο του και αν μου παρει πολυ να ξαναπαρω;;Ειναι ακινδυνα αυτα τα χαπια γενικοτερα;;

Καλημερα μου τα εδιναν κ εμενα οταν ειχα μεγαλη καθυστέρηση 1 για 5 μερες κ οταν τα σταματουσα ερχόταν παντα μεσα σε 7 μερες το πολυ.Μου λεει παντα ο γιατρος οτι δεν ειναι καλο να αφηνουμε πολυ μεγαλη καθυστέρηση.Ρωτα τον δικο σου κ πες μας τι σου ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημερα μου τα εδιναν κ εμενα οταν ειχα μεγαλη καθυστέρηση 1 για 5 μερες κ οταν τα σταματουσα ερχόταν παντα μεσα σε 7 μερες το πολυ.Μου λεει παντα ο γιατρος οτι δεν ειναι καλο να αφηνουμε πολυ μεγαλη καθυστέρηση.Ρωτα τον δικο σου κ πες μας τι σου ειπε.

Εγώ πρωί βράδυ πήρα.... Για 5 μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Θα είχε πέσει. Έχεις πολλές πιθανότητες... Αλλά θα δείξει.... 

Μακάρι Starr μου ? έχω τόσο άγχος!!! Υπάρχει περίπτωση όμως να υπάρχει  εγκυμοσύνη χωρίς αυτά τα συμπτώματα περιόδου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Μακάρι Starr μου ? έχω τόσο άγχος!!! Υπάρχει περίπτωση όμως να υπάρχει  εγκυμοσύνη χωρίς αυτά τα συμπτώματα περιόδου ;

Καποιες δεν εχουν συμπτώματα περιοδου δεν νιώθουν τιποτα κ αλλες τα εχουν ολα η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Αχ αυτο το άγχος θα μας τρελανει όλες!!!! Κ ματεσει που παντα λεμε η μια στην αλλη μην αγχώνεσαι!???

Αυτό που αναρωτιέμαι εγώ είναι πως ακούω συνέχεια από τον περίγυρο μου πως πολλές ούτε που είχαν πατεί χαμπάρι κ μετά από μια βδομάδα καθυστέρησης και πήγαν να κάνουν τεστ!! Αυτό πες μου πως γίνεται ; Καθόλου άγχος πια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια σε ολες, επεστρεψα κ εγω κ αδιαθετησα κανονικα οπως περιμενα... Είμαι στην 3η μερα , για πειτε μου ειχαμε τιποτα συνταρακτικα νεα ..? ποσες εγκυούλες τελικα είχε ο Νοέμβρης ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια σε ολες, επεστρεψα κ εγω κ αδιαθετησα κανονικα οπως περιμενα... Είμαι στην 3η μερα , για πειτε μου ειχαμε τιποτα συνταρακτικα νεα ..? ποσες εγκυούλες τελικα είχε ο Νοέμβρης ?

Καλημερα κορίτσι μου!!! Εσυ να έχεις χριστουγεννιάτικο θαυματακι εύχομαι!!! Εγώ περιμένω μέχρι σήμερα είναι νς αδιαθετησω σύμφωνα με το τεστ ωορρηξία α!!!!!!οππτε είμαι σε αναμενα κάρβουνα έβαλα πάλι το θερμόμετρο τώρα κ είναι 37! Δεν μπορώ ούτε να ετοιμάστω να πάω στην δουλειά μου από το άγχος!!!! Τι κακό κ αυτό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καποιες δεν εχουν συμπτώματα περιοδου δεν νιώθουν τιποτα κ αλλες τα εχουν ολα η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη μην αγχώνεσαι.

κοριτσι μου εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα περιοδου οτι θα δω και οταν εχω ειμαι σιγουρη οτι θα μου ερθει ενω τοτε ελεγα ε θα ειμαι και ημουν και χαλαρη ακομη και την ωρα του τεσττ το ενιωθα γιατι δεν ειχα συμπτωμα καθε γυναικα και καθε εγκυμοσυνη ειναι αλλιως

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...