Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Δηλαδή τι μπορεί να υπάρχει;

Ειλικρινα δεν εχω ιδεα.Θα ρωτησω ενδοκρινολογο και γυναικολογο και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειλικρινα δεν εχω ιδεα.Θα ρωτησω ενδοκρινολογο και γυναικολογο και βλεπουμε...

Έχεις κάνει εξετάσεις για θυροειδη καθόλου!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Επειδή είμαι χάλια σήμερα με ίωση που με ταλαιπωρεί δεν κατάλαβα τι έγινε με τη @Χρυσάφω? @starμου είσαι μικρούλα μην αγχώνεσαι κορίτσι μου εμείς τι να πούμε οι μεγαλοκοπελες της παρέας??????

 

Αρνητικο κοπελα μου!Αρνητικη χοριακη...Περαστικα σου και να περασει γρηγορα η ιωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Εγω ειμαι η χειροτερη περιπτωση εδω απο το 2010 πανω απο 8 χρονια.

Καταλαβαινω Χρηστιαννα μου!Πολυ καλα!Θα ειναι πολυ δυσκολο να παλευεις 8 χρόνια .Αλλα απο οτι φαινεται εισαι πολυ δυνατη και η επιθυμια πολυ μεγαλη ,οποτε ΣΙΓΟΥΡΑ θα ερθει και το αποτελεσμα!Οταν παλιδρομούμε και λιγοψυχούμε δεν γίνεται τιποτα.Θέλει σταθερη αποφασιστικότητα.Και οπως μου ειχε πει μια φιλη απο εδω μεσα,να μην κοιτας το πισω και οσα εχεις περασει ,αλλα να κοιτας μπροστα τον στόχο σου και εκει που θέλεις να πας!Καλη δυναμη σε ολες μας!Και μπροστα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχεις κάνει εξετάσεις για θυροειδη καθόλου!?? 

Ναι βεβαια!Παιρνω τωρα και ενα χρονο χαπι θυρεοειδή.Ισως να χρειαζεται αλλαγη και θα παω Παρασκευη να δω τι παιζει.Απο 4,80 μοναδες ,εχω κατεβει 1,50.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μία φορά εμένα μου είχε τύχει να ήταν σαν βαριά κ έπεσαν στη τουαλέτα. Τώρα με τις πολυβιταμινες μας είναι λίγο πιο λεπτό ρευστά και πιο σωστά θεωρώ... 

Εμένα άλλες κι άλλες φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καταλαβαινω Χρηστιαννα μου!Πολυ καλα!Θα ειναι πολυ δυσκολο να παλευεις 8 χρόνια .Αλλα απο οτι φαινεται εισαι πολυ δυνατη και η επιθυμια πολυ μεγαλη ,οποτε ΣΙΓΟΥΡΑ θα ερθει και το αποτελεσμα!Οταν παλιδρομούμε και λιγοψυχούμε δεν γίνεται τιποτα.Θέλει σταθερη αποφασιστικότητα.Και οπως μου ειχε πει μια φιλη απο εδω μεσα,να μην κοιτας το πισω και οσα εχεις περασει ,αλλα να κοιτας μπροστα τον στόχο σου και εκει που θέλεις να πας!Καλη δυναμη σε ολες μας!Και μπροστα!!!!!!!!!!!

♥♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι βεβαια!Παιρνω τωρα και ενα χρονο χαπι θυρεοειδή.Ισως να χρειαζεται αλλαγη και θα παω Παρασκευη να δω τι παιζει.Απο 4,80 μοναδες ,εχω κατεβει 1,50.

Να ξανά κάνεις. Γιατί αυτό μπορεί να φταίει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Εμένα άλλες κι άλλες φορές 

Και χθες που ήρθαμε σε επαφή και είχαμε πολλές μέρες λόγω του ότι ήμουν αδιάθετη δεν ήταν πηχτα και κου έκανε εντύπωση. ? Ενθουσιάστηκα.. Τον έχω πήξει βέβαια και αυτόν στις βιταμίνες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Κ εγω χωρις μπεμπε 

Εγώ είμαι 34 χωρίς μωράκι ακόμα!!!!αλλά ελπίζω με την καινούργια την χρονιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και χθες που ήρθαμε σε επαφή και είχαμε πολλές μέρες λόγω του ότι ήμουν αδιάθετη δεν ήταν πηχτα και κου έκανε εντύπωση. ? Ενθουσιάστηκα.. Τον έχω πήξει βέβαια και αυτόν στις βιταμίνες... 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ είμαι 34 χωρίς μωράκι ακόμα!!!!αλλά ελπίζω με την καινούργια την χρονιά!!!

Εύχομαι το 2019 να ειναι το τυχερο!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!  Ελπίζω ο Δεκέμβρης να είναι τυχερός για όλες! Εγώ έκανα σήμερα τεστ και.......βγήκε θετικό! Δε θέλω όμως να με παρασύρει η χαρά,γιατί την προηγούμενη φορά είχα βιοχημική κύηση και φοβάμαι...Αύριο θα πάω για χοριακη όπως και την Πέμπτη για να έχω έλεγχο στις τιμές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!  Ελπίζω ο Δεκέμβρης να είναι τυχερός για όλες! Εγώ έκανα σήμερα τεστ και.......βγήκε θετικό! Δε θέλω όμως να με παρασύρει η χαρά,γιατί την προηγούμενη φορά είχα βιοχημική κύηση και φοβάμαι...Αύριο θα πάω για χοριακη όπως και την Πέμπτη για να έχω έλεγχο στις τιμές...

Συγχαρητήρια εύχομαι ολα να πανε τέλεια.☺ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και χθες που ήρθαμε σε επαφή και είχαμε πολλές μέρες λόγω του ότι ήμουν αδιάθετη δεν ήταν πηχτα και κου έκανε εντύπωση. ? Ενθουσιάστηκα.. Τον έχω πήξει βέβαια και αυτόν στις βιταμίνες... 

Εμένα χθες ήταν στην αρχή πηχτα μετσ όχι είχε πάνω από δώδεκα μέρες να έρθουμε σε επαφή και εγώ ενθουσιάστηκα γιατί πάντα με λερώνει αυτή τη φορά τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!  Ελπίζω ο Δεκέμβρης να είναι τυχερός για όλες! Εγώ έκανα σήμερα τεστ και.......βγήκε θετικό! Δε θέλω όμως να με παρασύρει η χαρά,γιατί την προηγούμενη φορά είχα βιοχημική κύηση και φοβάμαι...Αύριο θα πάω για χοριακη όπως και την Πέμπτη για να έχω έλεγχο στις τιμές...

Συγχαρητήρια κοπέλα.μου εύχομαι όλα να πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Εμένα χθες ήταν στην αρχή πηχτα μετσ όχι είχε πάνω από δώδεκα μέρες να έρθουμε σε επαφή και εγώ ενθουσιάστηκα γιατί πάντα με λερώνει αυτή τη φορά τίποτα

Δεν ξερω τι να σου πω..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξερω τι να σου πω..... 

Θέλω να δω πως θα πάει ίσως είναι το σπρέι 

Τι βιταμίνες παίρνει ο άντρας σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Θέλω να δω πως θα πάει ίσως είναι το σπρέι 

Τι βιταμίνες παίρνει ο άντρας σου;

Τις pregnacare. Μαζί με τις δικές μου είναι ι στο κουτάκι... ? Τώρα παράγγειλα το 3ο κουτί. Εγώ τις παίρνω καθημερινά. Ο άντρας μου όταν το θυμηθεί.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η egw είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα.μου εύχομαι όλα να πάνε καλά

Συγχαρητήρια!!! Με ένα γερό μωρό!! Πες μας τι επαφές είχες;; χρησιμοποιησες τεστ ωορρηξίας;; κ τι συμπτώματα πριν την περίοδο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope!!! είπε:

Συγχαρητήρια!!! Με ένα γερό μωρό!! Πες μας τι επαφές είχες;; χρησιμοποιησες τεστ ωορρηξίας;; κ τι συμπτώματα πριν την περίοδο;; 

Hope φαντάζομαι ότι σε εμένα πήγαινε το μήνυμα....δε χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας.οι επαφές ήταν 2 φορές . Και τα συμπτώματα δεν ήταν ίδια με την προηγούμενη φορά...το μόνο κοινο συμπτωμα είναι ότι είχα βουλωμενη μύτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Hope φαντάζομαι ότι σε εμένα πήγαινε το μήνυμα....δε χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας.οι επαφές ήταν 2 φορές . Και τα συμπτώματα δεν ήταν ίδια με την προηγούμενη φορά...το μόνο κοινο συμπτωμα είναι ότι είχα βουλωμενη μύτη.

Συγχαρητήριαααααα.... Με το καλό μια μεγάλη χοριακη. Ξεκινάει ο Δεκέμβρης δυναμικα νομίζω. Όλα να πάνε καλά με πολλές εγγυουλες αυτό το μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τις pregnacare. Μαζί με τις δικές μου είναι ι στο κουτάκι... ? Τώρα παράγγειλα το 3ο κουτί. Εγώ τις παίρνω καθημερινά. Ο άντρας μου όταν το θυμηθεί.... 

Α κάνει και για τον άντρα δεν το ήξερα εμένα η γυναικολόγος μου είπε μόνο για μένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...