Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα.ευχομαι σε όλες καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω απ' όλα κ η καθεμία με ότι επιθυμεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τώρα μέτρησα και θερμοκρασία και έχω 37...... Να ξέρετε κορίτσια και να είμαι έγκυος δεν θα ξέρω πότε το κάνα το παιδί. ????

Με τόσες επαφές που να ξέρεις γλυκιά μου. Χαρά στο κουράγιο σου και στο κουράγιο του συζύγου σου. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Με τόσες επαφές που να ξέρεις γλυκιά μου. Χαρά στο κουράγιο σου και στο κουράγιο του συζύγου σου. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!! ?

Σε ευχαριστώ πολύ. Μακάρι να έγινε κάτι... Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη... Και έχω κάπου να τα πω... Στον άντρα μου δεν έχω πει κάτι για να μην τον ανησυχήσω. Έχω βαρεθεί να βλέπω αρνητικά τεστακια. Αλλά δνε πειράζει. Δνε θέλω να απογοητευεσαι κι αυτός. Αν και με υποστηρίζει πολύ. Κ δεν φαίνεται ότι τον παίρνει από κάτω. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Αλλά τα τεστακια με απογοητευουν.... Έκανα τώρα το απόγευμα κατάλευκο..... Αλλά το στήθος δεν μπορείς να το ακουμπήσεις.... Επίσης δνε έχω πόνους περιόδου. Μόνο κάτι σαν τσιμπιες.... Δεν ξερω... Θα περιμένω κι άλλο κ βλέπουμε.... Ότι είναι είναι.... ❤️

Κοίτα εμένα το στήθος δεν με ενοχλούσε καθόλου παρά μόνο όταν άγγιζα τις θηλές.

Τώρα άρχισε να με ενοχλεί πιο πολύ το στήθος.τωρα με τους πόνους περιόδου και τσιμπήματα έχω μπερδευτεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κοίτα εμένα το στήθος δεν με ενοχλούσε καθόλου παρά μόνο όταν άγγιζα τις θηλές.

Τώρα άρχισε να με ενοχλεί πιο πολύ το στήθος.τωρα με τους πόνους περιόδου και τσιμπήματα έχω μπερδευτεί

Εμένα το στήθος μου είναι σαν να χω πάρει προγεστερόνη. Είναι φουλ. Τώρα κ 10 ημέρες. Κανονικά έπρεπε να μην είναι πλέον. Τώρα στη κοιλιά από το απόγευμα δνε νιώθω τίποτα... Το μεσημέρι κάτι σαν μπορμπουληθρες δεν ξέρω πως να σου τα περιγράψω. Κάτι σαν σφιξιματα... Ούτε που ξέρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εμένα το στήθος μου είναι σαν να χω πάρει προγεστερόνη. Είναι φουλ. Τώρα κ 10 ημέρες. Κανονικά έπρεπε να μην είναι πλέον. Τώρα στη κοιλιά από το απόγευμα δνε νιώθω τίποτα... Το μεσημέρι κάτι σαν μπορμπουληθρες δεν ξέρω πως να σου τα περιγράψω. Κάτι σαν σφιξιματα... Ούτε που ξέρω. 

Ένα μπέρδεμα όλα δοκίμασε κάποιο άλλο τεστ αν είναι καλύτερο και αν δεν δεις μέχρι τέλος της βδομάδας κάνε και χοριακη να δεις τι γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ένα μπέρδεμα όλα δοκίμασε κάποιο άλλο τεστ αν είναι καλύτερο και αν δεν δεις μέχρι τέλος της βδομάδας κάνε και χοριακη να δεις τι γίνεται

Ε ναι θα δω τι θα κάνω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Να ευχηθώ κι εδώ καλή χρονιά, καλύτερη από το 2018, με υγεία και οι εγκυμοσύνες να πέφτουν βροχή!

Πρωινή πρωινή, στη δουλίτσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

Να ευχηθώ κι εδώ καλή χρονιά, καλύτερη από το 2018, με υγεία και οι εγκυμοσύνες να πέφτουν βροχή!

Πρωινή πρωινή, στη δουλίτσα μου.

Καλημέρα κ καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια κ από εμένα... Εύχομαι το νέο έτος να μην υπάρχει καμία στο φόρουμ για προσπαθείες .. να είναι όλες με φουσκωμένες κοιλιτσες.. όσες περιμένουν με το καλό να υποδεχτούν το μπέμπακι τους.. Καλή Χρονιά!!!! Κ εγώ πάω για δουλίτσα @LOULOUdaki!. Φιλιά πολλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή Πρωτοχρονιά να περάσετε όλες! Και εγώ στην δουλειά ήδη! Και η νύφη μου έγκυος 5 εβδομάδων, πάντα μαζί πάμε εμείς 'οπως και στα πρώτα παιδιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Εμείς σήμερα λέγαμε μήπως πηγαίναμε καμία βολτούλα για κάνα καφεδάκι.... Χθες είχαμε επαφή, μπας και έρθει περίοδος. Μ αρέσει που έχουμε κ επαφές για τη περίοδο. Η θερμοκρασία βέβαια το πρωί 36,4. Δεν μειώθηκε. Θα δείξει μέσα στη ημέρα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Εμείς σήμερα λέγαμε μήπως πηγαίναμε καμία βολτούλα για κάνα καφεδάκι.... Χθες είχαμε επαφή, μπας και έρθει περίοδος. Μ αρέσει που έχουμε κ επαφές για τη περίοδο. Η θερμοκρασία βέβαια το πρωί 36,4. Δεν μειώθηκε. Θα δείξει μέσα στη ημέρα..... 

Χρόνια πολλά κορίτσια καλή χρονιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr κάνε κι ένα ζεστό μπανάκι, ρίξε ζεστό νεράκι στην κοιλίτσα, βοηθάει... αν και εύχομαι να έχεις πιάσει μωράκι κορίτσι μου! Σε ποια μέρα είσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια καλή χρονιά 

Χρόνια πολλά κορίτσι! Πώς πας; Έχεις συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε!!!Εύχομαι όσες προσπάθουμε μέσα στο 19 να τα καταφέρουμε!!!!και να κάνουμε νέο θεματακι για εγκυμοσύνη αυτή φορά!!!????❤️!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Starrr κάνε κι ένα ζεστό μπανάκι, ρίξε ζεστό νεράκι στην κοιλίτσα, βοηθάει... αν και εύχομαι να έχεις πιάσει μωράκι κορίτσι μου! Σε ποια μέρα είσαι σήμερα;

Τα έχω κάνει. Ήπια και ζεστά. Σήμερα είμαι 2η ημέρα καθυστέρησης. Χθες περίμενα. Συνήθως μου έρχεται απόγευμα. Οποτς θα περιμένω κ σήμερα λόγω της επαφής, γιατί βοηθούμε κι αυτή άλλη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι! Πώς πας; Έχεις συμπτώματα;

Σχετικά καλά είμαι που και που ζαλάδα και τράβηγμα στη κοιλιά αλλά πχ χθες ψηναμς λουκάνικα και ήθελα να κάνω εμετό μετά από λίγο τα ετρωγα χιχι

Εντωμεταξυ δεν το έχουμε πει πουθενά αλλά χθες πχ δεν επινα και νομίζω μας κατάλαβαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τα έχω κάνει. Ήπια και ζεστά. Σήμερα είμαι 2η ημέρα καθυστέρησης. Χθες περίμενα. Συνήθως μου έρχεται απόγευμα. Οποτς θα περιμένω κ σήμερα λόγω της επαφής, γιατί βοηθούμε κι αυτή άλλη φορά. 

βρε  κατι καλο μου μυριζει εδω περα!!!!!!!!!! Μακαρι σταρ μου.... στο ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

βρε  κατι καλο μου μυριζει εδω περα!!!!!!!!!! Μακαρι σταρ μου.... στο ευχομαι

Μακάρι κοπέλα μου. Να γράψω στο άλλο φόρουμ του Ιανουαρίου!!!. Ότι γίνει. Δεν έχω πρόβλημα.. Είμαι οκ κ στη ιδέα στο να μου έρθει περίοδος.. Εννοείται αν είμαι έγκυος θα ουρλιαζω όλη τη ώρα. ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw παίρνεις κάποιο συμπλήρωμα; Πολυβιταμίνες σίδηρο φυλλικό;

Φυλλικό οξύ και ασβέστιο

Πω έχω θέμα.με το κάπνισμα .από την ημέρα που το έμαθα δεν το έβαλα στο στόμα.μοη αλλά ζοριζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Φυλλικό οξύ και ασβέστιο

Πω έχω θέμα.με το κάπνισμα .από την ημέρα που το έμαθα δεν το έβαλα στο στόμα.μοη αλλά ζοριζομαι

Καλά κάνεις. Υπομονή για το μωράκι! Αργότερα μπορεί να μην το θες καθόλου, θα σου φέρνει αηδία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλά κάνεις. Υπομονή για το μωράκι! Αργότερα μπορεί να μην το θες καθόλου, θα σου φέρνει αηδία.

Ναι στο μικρό έτσι είχα πάθει τώρα κάποτε το ανάβω αλλά δεν το κάνω η απλά το μυρίζω πω τραγική κατάσταση και ξεφτίλα αλλά δεν θα το συνεχίσω 

Απλά στο πολύ ζόρι άκουσα ότι ζοριζεται η μήτρα οπότε βρίσκω τρόπο να ηρεμήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι στο μικρό έτσι είχα πάθει τώρα κάποτε το ανάβω αλλά δεν το κάνω η απλά το μυρίζω πω τραγική κατάσταση και ξεφτίλα αλλά δεν θα το συνεχίσω 

Απλά στο πολύ ζόρι άκουσα ότι ζοριζεται η μήτρα οπότε βρίσκω τρόπο να ηρεμήσω 

Τώρα πια δεν θα είναι το μικρό αλλά το μεγάλο. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...