Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια !!Το μωράκι μου σε λίγες μέρες κλείνει τον πέμπτο μήνα κ κοιμάται μόνο όταν είναι στο στήθος μου!! Αποτέλεσμα να ξυπνάει πολλές φορές την νύχτα να κλαίει κ μόνο όταν τον βάλω στο στήθος μου ξανά κοιμάται,το ίδιο κ την ημέρα μόνο με στήθος κοιμάται κ τώρα τελευταία ενώ τον έχει πάρει ο ύπνος κ πάω να τον βάλω στο κρεβάτι του ξυπνάει κ κλαίει ..Θηλάζω αποκλειστικά κ πιπίλα δεν πιάνει με τίποτα!Καμια συμβουλή 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @despoina46Εγώ πάντως ξέρω ότι τα μωράκια απ το στήθος δεν παθαίνουν τίποτα απολύτως!!μπορούμε να Θηλαζουνε και 24 ώρες το 24ωρο..Και επίσης θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Mantarini οτι δεν χρειαζεται να μετράμε ώρες Για να Θηλασουμε το μωρακι μας,απλώς να του δώσουμε οπότε το ζητήσει..το μητρικό γαλατακι είναι το καλύτερο φάρμακο για όλα!!!!Και είναι ελαφρύ και δεν πειράζει πουθενά,αντίθετως μόνο καλό κάνει.. Απλώς αυτό που μου είπε και εμένα η παιδίατρος μου μια μέρα που έκανε συνέχεια αναγωγές γιατί της έκανε μάλλον δυσπεψία ο αρακάς που έφαγα μου είπε την ώρα που θηλάζει να την σηκώνεις για λίγο να ρευτει και μετά να συνεχίζεις τον θηλασμό.. μην αγχώνεσαι κορίτσι μου,θα στρώσει το στομαχακι της με τον και το που θα ωριμάσει το πεπτικό της σύστημα 😊💜
    • @Tokyo Συναντηθήκαμε με τους γιατρούς και βάλαμε ένα πλάνο για εξωσωματική το Μάρτιο. Είναι σχετικά νωρίς για εξωσωματική και το σκεφτόμαστε ακόμα. Από την άλλη σκέφτομαι ότι είναι μια σχεδόν σίγουρη λύση και με προτρέπει κι ο σύζυγος γιατί με βλέπει κάθε μήνα να μαραζώνω με τα αρνητικά..   Εύχομαι πάντως να κρατήσεις και τα δύο!! Θα είναι πολύ ωραία εμπειρία!!
    • Εμείς λογικά θα πάμε για βιοψία, ναι. Τώρα την Πέμπτη θα κάνω σαλπιγγογραφία και θα κάνει κ ο άντρας μου άλλο ένα σπερμοδιάγραμμα σε ιδιώτη εξειδικευμένο στο σπερμοδιάγραμμα μπας βρούμε κάτι και την αποφύγει τη βιοψία. Περιμένουμε αύριο τα αποτελέσματα για τον Καρυότυπο και τέλος του μήνα για την Κυστική Ίνωση. πολύ καλά ωάρια, καλά κάνεις και τα μαζεύεις..όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!
    • και μενα το ιδιο! επειδη ειμαστε νεες (ασχετα τι γινεται στη φυσικη συλληψη) θεωρειται επικινδυνο το 3! Μετα μπλεκεις με μειωση εμβρυων κλπ... Εσυ σε τι φαση εισαι; σκεφτεσαι για εξωσωματικη; ειχα την εντυπωση οτι εισαι στο γκρουπακι της φυσικης συλληψης! Παντως ναι η εξωσωματικη θελει πανω απο ολα υπομονη κ δυναμη...
    • αντεε να σε βαλει συντομα να ακουσεις το πιο γλυκοο ηχο..σιγουρααα θαα κλαψειςςς απο χαραα..πολλη αναμομη ναι αλλα θα παω καιι σε αλλη γιατρο που θα ειναι μεσω γεσυ (ειμαι απο κυπρο) και ετσιι θα παω οταν ειμαι 7+3 για να μουυ φειι το αγχος και να δω αν πανε ολαα καλαα
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...