Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Κοριτσια Καλημέρα καλο μήνα με πολλα σπορακια στις κοιλιτσες!  Εγω ειμαι στην 15η μερα εχω πονους στη μεση κ στη κοιλια ειναι πονοι ωορρηξίας; κ επριδη απο θερμοκρασια δεν ξερω πολλα ποσο θα πρεπει να ειναι τωρα;

μαζί είμαστε με κύκλο 28 εγώ! δε νιώθω τίποτα πέρα απ μια ευαισθησία στο στήθος π έχω πάντα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

μαζί είμαστε με κύκλο 28 εγώ! δε νιώθω τίποτα πέρα απ μια ευαισθησία στο στήθος π έχω πάντα! 

Κανονικα εχω πολυ αστατο κυκλο αλλα τωρα 3 μηνες περνω glucophage κ τους 2 προηγουμενους μου ηρθε πολυ σωστα οποτε πιστευω οτι θα λειτουργει κ τωρα. Ειμαστε κοντα μαζι θα αγχωθουμε χιχι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ποιες παιρνεις;;Εμενα η ενδοκρινολογος μου ειχε δωσει inofert combi και ειχα δει μετα απο ενα μηνα βιοχημικη.Ποιες ειναι καλυτερες;;

Κ εγώ ινοφερτ τις απλές όμως πήρα που έχουν φολικο κ ινοσιτολη. Τα πήρα ένα μήνα. Κ μετά πήγα φαρμακείο να πάρω το επόμενο κουτί κ δνε είχε κ η φαρμακοποιος μου έδωσε τα pregnacare που έχουν κ φολικο κ ινοσιτολη κ άλλες βιταμίνες γενικά για το ανοσοποιητικο. Δουλεύω κ σε σχολείο κ ήθελα κ κάποιες τέτοιες βιταμίνες.οποτε είχε μέσα το κουτί 30.εχω πιει τις 25 νομίζω. Δηλ είμαι στον 2ο μήνα με βιταμίνες.. Τον 1ο με ινοφερτ, τώρα με peagnacare. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Κανονικα εχω πολυ αστατο κυκλο αλλα τωρα 3 μηνες περνω glucophage κ τους 2 προηγουμενους μου ηρθε πολυ σωστα οποτε πιστευω οτι θα λειτουργει κ τωρα. Ειμαστε κοντα μαζι θα αγχωθουμε χιχι!!! 

Στην ωορρηξία έχουμε την κατώτερη θερμοκρασία..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ ινοφερτ τις απλές όμως πήρα που έχουν φολικο κ ινοσιτολη. Τα πήρα ένα μήνα. Κ μετά πήγα φαρμακείο να πάρω το επόμενο κουτί κ δνε είχε κ η φαρμακοποιος μου έδωσε τα pregnacare που έχουν κ φολικο κ ινοσιτολη κ άλλες βιταμίνες γενικά για το ανοσοποιητικο. Δουλεύω κ σε σχολείο κ ήθελα κ κάποιες τέτοιες βιταμίνες.οποτε είχε μέσα το κουτί 30.εχω πιει τις 25 νομίζω. Δηλ είμαι στον 2ο μήνα με βιταμίνες.. Τον 1ο με ινοφερτ, τώρα με peagnacare. 

Μαλλον θα τις παρω κ εγω.Τις εχω ξανα ακουσει.Θα ρωτησω το απογευμα τον γυναικολογο και θα πραξω.Πιστευω να μας φερουν καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μαλλον θα τις παρω κ εγω.Τις εχω ξανα ακουσει.Θα ρωτησω το απογευμα τον γυναικολογο και θα πραξω.Πιστευω να μας φερουν καλα αποτελεσματα!

Ελπίζω κ εγώ. Άμα σου πει κάτι ενημέρωσε μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τώρα που είπαμε για Χριστούγεννα..... Εσείς κορίτσια πότε στολίζετε????. Εγώ λέω φέτος να στολίσω νωρίτερα για να αλλάξει κ η διάθεση μο!! 

Καλημέρα και καλό μήνα!!!Να έχουμε!! Εγώ στολίζω αρχές Δεκεμβρίου!!!! Βέβαια αν γίνει κανένα θαύμα αυτό το μήνα θα στολίσω από Νοέμβριο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!!!Να έχουμε!! Εγώ στολίζω αρχές Δεκεμβρίου!!!! Βέβαια αν γίνει κανένα θαύμα αυτό το μήνα θα στολίσω από Νοέμβριο!!!???

Κι εγω αυτό λέω. Μήπως αν στολίσουμε δέντρο να γίνει το θαύμα νωρίτερα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσι κανε τεστ Γιατί εγώ την πρώτη μέρα καθυστέρησης είχα τα ίδια συμπτώματα με εσένα με την μόνη διαφορά ότι είχα 3 σταγόνες μεγάλες καφέ αιμακαι ήμουν εγκυος

Καλημέρα καλο μήνα ! ναι ε ? ξέρω γω σκέφτομαι μηπως ειναι νωρις ακομα να κάνω τεστάκι... ειμαι στην τριτη μέρα καθυστέρησης σημερα και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει γιατι ο κυκλος μου ειναι σταθερός κ δεν εχω καθυστέρηση ποτε αντε να εχω 1 μέρα. Σκεφτομαι μήπως εχει επηρεαστει επειδη ήμουν πολυ αρρωστη στα τέλη σεπτεμβρη με ιωση πυρετο κ αντιβιωσεις... Ξερει καμια αν μπορει να επηρεασει αυτο τον κυκλο μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

Καλημέρα καλο μήνα ! ναι ε ? ξέρω γω σκέφτομαι μηπως ειναι νωρις ακομα να κάνω τεστάκι... ειμαι στην τριτη μέρα καθυστέρησης σημερα και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει γιατι ο κυκλος μου ειναι σταθερός κ δεν εχω καθυστέρηση ποτε αντε να εχω 1 μέρα. Σκεφτομαι μήπως εχει επηρεαστει επειδη ήμουν πολυ αρρωστη στα τέλη σεπτεμβρη με ιωση πυρετο κ αντιβιωσεις... Ξερει καμια αν μπορει να επηρεασει αυτο τον κυκλο μας ?

Μπορεί να έχει επηρεάσει. Αλλά μπορείς να κάνεις κ ένα τεστ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί να έχει επηρεάσει. Αλλά μπορείς να κάνεις κ ένα τεστ.....  

ο βασικος λόγος που δεν κάνω τεστ ειναι γιατι εχω πονο κ πρηξιμο  στην κοιλιά κ λεω θα ρθει σημερα αυριο, η κοιλια μου νομιζω πως θα σκάσει εντομεταξυ τη νιωθω κ σαν μουδιασμένη , ειμαι σε φαση αντε να ερθει να ξελαφρωσει η κοιλια μου δεν αντεχω, ειδα παλι λίγο καφετι σημερα μονο στο σκουπισμα κ τιποτα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

ο βασικος λόγος που δεν κάνω τεστ ειναι γιατι εχω πονο κ πρηξιμο  στην κοιλιά κ λεω θα ρθει σημερα αυριο, η κοιλια μου νομιζω πως θα σκάσει εντομεταξυ τη νιωθω κ σαν μουδιασμένη , ειμαι σε φαση αντε να ερθει να ξελαφρωσει η κοιλια μου δεν αντεχω, ειδα παλι λίγο καφετι σημερα μονο στο σκουπισμα κ τιποτα αλλο.

Κάνε καλύτερα να ξέρεις γιατί εκτός ότι τα συμπτώματα είναι ίδια περιόδου και εγκυμοσύνης!αν έχεις και καφέ σε περίπτωση που είσαι έγκυος να ενημερώσεις τον γιατρό σού!! Εφόσον έχεις τρεις μέρες καθυστέρηση και σταθερό κύκλο το τεστ θα δείξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

ο βασικος λόγος που δεν κάνω τεστ ειναι γιατι εχω πονο κ πρηξιμο  στην κοιλιά κ λεω θα ρθει σημερα αυριο, η κοιλια μου νομιζω πως θα σκάσει εντομεταξυ τη νιωθω κ σαν μουδιασμένη , ειμαι σε φαση αντε να ερθει να ξελαφρωσει η κοιλια μου δεν αντεχω, ειδα παλι λίγο καφετι σημερα μονο στο σκουπισμα κ τιποτα αλλο.

Εγώ εγκυμοσύνη μυρίζομαι. Νομίζω θα είσαι η πρώτη τυχερή του Νοεμβρίου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2018 at 4:31 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας. γεια σας... έχουμε πολύ κόσμο αρχές του μήνα εε.. με το καλό κορίτσια μου.. εγώ είμαι στην 8η μέρα του κύκλου κ θα ξεκινήσω σιγα σιγα τις επαφούλες μου και τα τεστάκια ωορρηξίας.. περιμένω περίπου στις 21 Νοέμβρη. οπότε είμαι προς το τέλος... Καλη επιτυχία σε όοοοοοολες!!!!! πολύ αισιόδοξος αυτός ο μήνας...

Μαζί περιμένουμε lactaki. Εγώ σήμερα είμαι στην 15η μέρα του κύκλου. Είχα πάει στον γυναικολόγο προχτές 23η μέρα κύκλου κ μου είπε ότι αργεί η ωορηξια. Θα ξαναπαω το Σάββατο. Ελπίζω αυτό το μήνα να τα καταφέρουμε όλες!!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Μαζί περιμένουμε lactaki. Εγώ σήμερα είμαι στην 15η μέρα του κύκλου. Είχα πάει στον γυναικολόγο προχτές 23η μέρα κύκλου κ μου είπε ότι αργεί η ωορηξια. Θα ξαναπαω το Σάββατο. Ελπίζω αυτό το μήνα να τα καταφέρουμε όλες!!!!! ? 

Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κάνε καλύτερα να ξέρεις γιατί εκτός ότι τα συμπτώματα είναι ίδια περιόδου και εγκυμοσύνης!αν έχεις και καφέ σε περίπτωση που είσαι έγκυος να ενημερώσεις τον γιατρό σού!! Εφόσον έχεις τρεις μέρες καθυστέρηση και σταθερό κύκλο το τεστ θα δείξει!! 

Θα κάνω ισως αυριο το πρωι αν συνεχιστει η ιδια κατάσταση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ εγκυμοσύνη μυρίζομαι. Νομίζω θα είσαι η πρώτη τυχερή του Νοεμβρίου.... 

Αχ Μακάρι να είναι αυτο? ! αλλα δεν ξερώ γιατι πιστευω πως μαλλον δεν ειναι ! τεστακι καλυτερα απο οτι εχω ακουσει καλυτερα να γινει πρωινη ωρα ε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

Αχ Μακάρι να είναι αυτο? ! αλλα δεν ξερώ γιατι πιστευω πως μαλλον δεν ειναι ! τεστακι καλυτερα απο οτι εχω ακουσει καλυτερα να γινει πρωινη ωρα ε ?

Ναι πρωινή. Οπότε κάνε αν μπορείς αύριο πρωί να μας πεις κ εμάς.. Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι πρωινή. Οπότε κάνε αν μπορείς αύριο πρωί να μας πεις κ εμάς.. Καλή επιτυχία!!! 

Σευχαριστω ? ! Αν εχω νεοτερο θα σας πω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...