Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ πονάω στο ύψος της μήτρας. Και είμαι 21η ημέρα του κύκλου μου.... Τώρα προσπαθούμε κ περιμένουμε.... Μάλλον ωορρηξια είχα 16η ημέρα... Οπότε περιμένω κάπου στης 8/11.

Να πανε ολα καλα και οι κοποι σας να ανταμειφθούν! Να δεις μια μεγαλη χοριακη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να πανε ολα καλα και οι κοποι σας να ανταμειφθούν! Να δεις μια μεγαλη χοριακη!

 

Σε ευχαριστώ πολύ πάρα πολύ. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου!!Πως είστε?Ηθέλα να σας πω τον προβληματισμό μου!!Πρωτή φορά προβληματίζομαι έτσι!!Πήγα χτες στον γιατρό μου!!Μου είπε ξεκινάμε σπερματέγχυση με ενέσεις για πρόκληση ωορρηξίας!!Μια χαρά ως εδώ!!Αύριο περίμενα περίοδο!!Μου κάνει υπέρηχο κ μου λέει βλέπω το ωοθηλάκιο!!Η έγινε η ωορρηξία ή θα γίνει αύριο!!Εν τω μεταξύ εγώ είμαι 31 μέρα του κύκλου κ ποτέ δν έχω κάνει τόσο αργά ωορρηξία!!Μου λέει δν μπορώ να στο πω με σιγουριά!!Συμπτώματα ωορρηξίας είχα απο 13-18 μέρα του κύκλου!!Λέω αύριο να κάνω ένα τεστάκι εγκυμοσύνης γτ πέφτει κ σουκου κ θα θέλω να αγοράσω τις ενέσεις αν όντως αδιαθετήσω τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου!!Πως είστε?Ηθέλα να σας πω τον προβληματισμό μου!!Πρωτή φορά προβληματίζομαι έτσι!!Πήγα χτες στον γιατρό μου!!Μου είπε ξεκινάμε σπερματέγχυση με ενέσεις για πρόκληση ωορρηξίας!!Μια χαρά ως εδώ!!Αύριο περίμενα περίοδο!!Μου κάνει υπέρηχο κ μου λέει βλέπω το ωοθηλάκιο!!Η έγινε η ωορρηξία ή θα γίνει αύριο!!Εν τω μεταξύ εγώ είμαι 31 μέρα του κύκλου κ ποτέ δν έχω κάνει τόσο αργά ωορρηξία!!Μου λέει δν μπορώ να στο πω με σιγουριά!!Συμπτώματα ωορρηξίας είχα απο 13-18 μέρα του κύκλου!!Λέω αύριο να κάνω ένα τεστάκι εγκυμοσύνης γτ πέφτει κ σουκου κ θα θέλω να αγοράσω τις ενέσεις αν όντως αδιαθετήσω τώρα!!!

Καλημερα!Να κανεις μια χοριακη!Δεν χανεις τιποτα!Μακαρι να πανε ολα καλα!Να μας πεις ευχαριστα νεα και να κανεις την αρχη του μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου!!Πως είστε?Ηθέλα να σας πω τον προβληματισμό μου!!Πρωτή φορά προβληματίζομαι έτσι!!Πήγα χτες στον γιατρό μου!!Μου είπε ξεκινάμε σπερματέγχυση με ενέσεις για πρόκληση ωορρηξίας!!Μια χαρά ως εδώ!!Αύριο περίμενα περίοδο!!Μου κάνει υπέρηχο κ μου λέει βλέπω το ωοθηλάκιο!!Η έγινε η ωορρηξία ή θα γίνει αύριο!!Εν τω μεταξύ εγώ είμαι 31 μέρα του κύκλου κ ποτέ δν έχω κάνει τόσο αργά ωορρηξία!!Μου λέει δν μπορώ να στο πω με σιγουριά!!Συμπτώματα ωορρηξίας είχα απο 13-18 μέρα του κύκλου!!Λέω αύριο να κάνω ένα τεστάκι εγκυμοσύνης γτ πέφτει κ σουκου κ θα θέλω να αγοράσω τις ενέσεις αν όντως αδιαθετήσω τώρα!!!

Ε αν βλέπει το ωοθυλακιο τότε μήπως έχεις ωορρηξια??? Μηοως να προσπαθήσεις με επαφή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ε αν βλέπει το ωοθυλακιο τότε μήπως έχεις ωορρηξια??? Μηοως να προσπαθήσεις με επαφή? 

Είχαμε επαφή χτες!!Αλλά μου φαίνεται τό περίεργο!!Ωορρηξία 31 μέρα του κύκλου ποτέ δν μου έχει τύχει!!Γτ κ έχω παρακολουθήσει αρκετές φορές ωορρηξία κ ποτέ δν έχω κάνει κύκλο 45 μέρες!!Πάντως αν βγεί αληθινός πραγματικά ποτέ δν ξέρουμε πότε κάνουμε ωορρηξία!!Αν αδιαθετήσω 2 μέρα  του κύκλου ξεκινάω ενέσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Να κανεις μια χοριακη!Δεν χανεις τιποτα!Μακαρι να πανε ολα καλα!Να μας πεις ευχαριστα νεα και να κανεις την αρχη του μηνα!

Σ ευχαριστώ πολύ!!Αν κ δν το πιστεύω αλλά αγχώνομαι πιο πολύ το πότε να αγοράσω τις ενέσεις!!Θα σας πω τα νεοτερά μου αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!Αν κ δν το πιστεύω αλλά αγχώνομαι πιο πολύ το πότε να αγοράσω τις ενέσεις!!Θα σας πω τα νεοτερά μου αύριο!!!

αχ μακαρι να μην χρειαστει!!!Αλλα και στις ενεσεις να προχωρησεις να μην αγχωνεσαι .Δεν ειναι τιποτα.Κι εγω μια προσπαθεια εξωσωματικης που εκανα και φοβομουν τις ενεσεις ουτε που το καταλαβαινα.Μου τις εκανε βεβαια ο αντρας μου γιατι δεν μπορουσα να βλεπω...Τωρα το εχω ξεπερασει και αυτο.Θα τις κανω μονη μου την επομενη φορα!Αχχχ να δουμε τη θετικη χοριακη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Είχαμε επαφή χτες!!Αλλά μου φαίνεται τό περίεργο!!Ωορρηξία 31 μέρα του κύκλου ποτέ δν μου έχει τύχει!!Γτ κ έχω παρακολουθήσει αρκετές φορές ωορρηξία κ ποτέ δν έχω κάνει κύκλο 45 μέρες!!Πάντως αν βγεί αληθινός πραγματικά ποτέ δν ξέρουμε πότε κάνουμε ωορρηξία!!Αν αδιαθετήσω 2 μέρα  του κύκλου ξεκινάω ενέσεις!!

Ναι ναι πότε δε ξέρουμε.... Τύχη μόνο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2018 at 8:22 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Βγαίνει σε λίγες μέρες ο Οκτώβρης... έρχεται ο Νοέμβρης. Για όσες δεν τα καταφέρατε, εύχομαι ο Νοέμβρης να είναι ο τυχερός σας μήνας. Πιστεύω πως είμαι γουρλού και εύχομαι να σας φέρω τύχη.

καλημερα!!!!!! μακαρι να ειναι γουρικος μηνας για ολες!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2018 at 7:00 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Οπότε πρώτα περιμένει η @Lenaki1890 μετά η @Katerina1993 και 8 - 10 περιμένω εγώ κ η @Ε.Γ.Α. ?

και εγω γυρω στις 10 με 11 περιμενω!!!!!! η μια μετα τη αλλη θα ακουμε θετικα αποτελσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια κ απο μένα, εγω ειμαι στη δευτερη μέρα καθυστερησης με εντονους πονους εδω κ μερες στην κοιλια κ πρησμενο στηθος, σήμερα ειδα στο σκουπισμα μόνο να αχνοφαινεται λίγο καφε , τοσο λιγο που μονο με μεγενθυτικο φακο μπορουσες να το διακρινεις ! :P

εκνευρίζομαι γιατι ξερω πως θαρθει περιοδος, το νιωθω ,απλα θελει να μου σπασει τα νευρα ! Αντε να ερθει να τελειωνουμε !! ? χάλια τα νεύρα μου [smilie=dontknow.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια κ απο μένα, εγω ειμαι στη δευτερη μέρα καθυστερησης με εντονους πονους εδω κ μερες στην κοιλια κ πρησμενο στηθος, σήμερα ειδα στο σκουπισμα μόνο να αχνοφαινεται λίγο καφε , τοσο λιγο που μονο με μεγενθυτικο φακο μπορουσες να το διακρινεις ! :P

εκνευρίζομαι γιατι ξερω πως θαρθει περιοδος, το νιωθω ,απλα θελει να μου σπασει τα νευρα ! Αντε να ερθει να τελειωνουμε !! ? χάλια τα νεύρα μου [smilie=dontknow.gi:

Μήπως να κάνεις ένα τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μήπως να κάνεις ένα τεστ? 

με πόνους εντονους στην κοιλια και πρησμενο στηθος κ λιιιιγο καφε που ειδα σημερα, να κανω τεστ ...? το σκεφτομουν απο χθες βασικα να εκανα ενα ετσι απλα για να μου εφευγε απο το μυαλο γιατι πιστευω πως δεν ειμαι , αλλα ειπα να περιμενω να ερθει γιατι πιστευω πως θα ερθει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

με πόνους εντονους στην κοιλια και πρησμενο στηθος κ λιιιιγο καφε που ειδα σημερα, να κανω τεστ ...? το σκεφτομουν απο χθες βασικα να εκανα ενα ετσι απλα για να μου εφευγε απο το μυαλο γιατι πιστευω πως δεν ειμαι , αλλα ειπα να περιμενω να ερθει γιατι πιστευω πως θα ερθει !

Ναι γιατί όχι.... Είναι κ συμπτώματα αυτά. Κ τα καφέ ίσως εμφύτευση. Για κάνε ένα αύριο το πρωί. Σίγουρα θα δείξει να σου φύγει κ από το μυαλό. Καλά αποτελέσματα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι γιατί όχι.... Είναι κ συμπτώματα αυτά. Κ τα καφέ ίσως εμφύτευση. Για κάνε ένα αύριο το πρωί. Σίγουρα θα δείξει να σου φύγει κ από το μυαλό. Καλά αποτελέσματα... ?

σευχαριστω πολυ staraki , ισως κανω αυριο απλα για να μου φυγει απο το μυαλο εαν δεν μου εχει ερθει εως τοτε, ο κύκλος μου ειναι σταθερος στις 27 περιπου μερες , τωρα ειμαι στην 29η αλλα εκανα μια αναδρομη σε παλαιοτερες ημερομηνιες που ειχα σημειωσει κ ειδα πως τα τελευταια 2 χρονια  εχω αδιαθετησει 3 φορες στην 29η μερα , οποτε προς το παρον αναμονη ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

σευχαριστω πολυ staraki , ισως κανω αυριο απλα για να μου φυγει απο το μυαλο εαν δεν μου εχει ερθει εως τοτε, ο κύκλος μου ειναι σταθερος στις 27 περιπου μερες , τωρα ειμαι στην 29η αλλα εκανα μια αναδρομη σε παλαιοτερες ημερομηνιες που ειχα σημειωσει κ ειδα πως τα τελευταια 2 χρονια  εχω αδιαθετησει 3 φορες στην 29η μερα , οποτε προς το παρον αναμονη ! ?

Αν σου σταματήσουν τα καφέ που έβλεπες κάνε ένα τεστ. Θα δείξει. ? Περιμένουμε να μας πεις τα νέα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αν σου σταματήσουν τα καφέ που έβλεπες κάνε ένα τεστ. Θα δείξει. ? Περιμένουμε να μας πεις τα νέα. ?

θα ενημερώσω , λογικά μεχρι αυριο θα πρεπει να εχω αδιαθετησει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

αχ μακαρι να μην χρειαστει!!!Αλλα και στις ενεσεις να προχωρησεις να μην αγχωνεσαι .Δεν ειναι τιποτα.Κι εγω μια προσπαθεια εξωσωματικης που εκανα και φοβομουν τις ενεσεις ουτε που το καταλαβαινα.Μου τις εκανε βεβαια ο αντρας μου γιατι δεν μπορουσα να βλεπω...Τωρα το εχω ξεπερασει και αυτο.Θα τις κανω μονη μου την επομενη φορα!Αχχχ να δουμε τη θετικη χοριακη!!!!!!!!

Eγώ για αρχή θα τις κάνω στον φαρμακοποιό γτ ο άντρας μου είναι φοβιατσιάρης!!!Αύριο θα ξέρουμε αλλά κ με σπερματέγχυση να πάω δν με πειράζει!!Πάλι θα τα λέμε τα νεάκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια κ απο μένα, εγω ειμαι στη δευτερη μέρα καθυστερησης με εντονους πονους εδω κ μερες στην κοιλια κ πρησμενο στηθος, σήμερα ειδα στο σκουπισμα μόνο να αχνοφαινεται λίγο καφε , τοσο λιγο που μονο με μεγενθυτικο φακο μπορουσες να το διακρινεις ! :P

εκνευρίζομαι γιατι ξερω πως θαρθει περιοδος, το νιωθω ,απλα θελει να μου σπασει τα νευρα ! Αντε να ερθει να τελειωνουμε !! ? χάλια τα νεύρα μου [smilie=dontknow.gi:

Μακάρι να μην έρθει η άτιμη!!!Γενικά έχεις καθυστέρηση?Μήπως να έκανες ένα τεστ ή χοριακή αν δν έρθει ως αύριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μακάρι να μην έρθει η άτιμη!!!Γενικά έχεις καθυστέρηση?Μήπως να έκανες ένα τεστ ή χοριακή αν δν έρθει ως αύριο?

αχχαχαχα κοιτα νιωθω πως θα ρθει γιατι εχω εντονο πονο, θελει τωρα απλα να μου σπασει τα νευρα !  Γενικα οχι δεν εχω καθυστερηση εχω σταθερο κυκλο τον εχω ρυθμισει εδω κ αρκετα χρονια. Αν δεν ερθει μεχρι κ αυριο θα αναγκαστω να κανω ενα τεστακι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mellenaki είπε:

αχχαχαχα κοιτα νιωθω πως θα ρθει γιατι εχω εντονο πονο, θελει τωρα απλα να μου σπασει τα νευρα !  Γενικα οχι δεν εχω καθυστερηση εχω σταθερο κυκλο τον εχω ρυθμισει εδω κ αρκετα χρονια. Αν δεν ερθει μεχρι κ αυριο θα αναγκαστω να κανω ενα τεστακι !

Ναι καλύτερα να κάνεις για μένα!!!Γτ έχεις σταθερό κύκλο κ αυτό το λίγο καφέ κ μετά στοπ είναι ύποπτο!!Εύχομαι με ροζ γραμμούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι καλύτερα να κάνεις για μένα!!!Γτ έχεις σταθερό κύκλο κ αυτό το λίγο καφέ κ μετά στοπ είναι ύποπτο!!Εύχομαι με ροζ γραμμούλα

Μακάρι δεν το συζητω , σευχαριστω πολυ ❤️ , αν εως αυριο δεν εχει ερθει θα κανω ενα τεστακι , γιατι οσο να ναι αυτη η αναμονη ειναι το χειροτερο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

Μακάρι δεν το συζητω , σευχαριστω πολυ ❤️ , αν εως αυριο δεν εχει ερθει θα κανω ενα τεστακι , γιατι οσο να ναι αυτη η αναμονη ειναι το χειροτερο !

Εγώ έχω να κάνω τεστάκι εγκυμοσύνης 1 χρόνο!!!Κ πήρα να κάνω αύριο!!!Εεεε χαλάλι μας κ λάθος να κάνουμε σιγά!!!Ουτώς ή άλλως μεταξύ μας θα μείνει χαχχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...