Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Twinkl είπε:

Κορίτσια μου 25 η χοριακη στην 26 μέρα κυκλου! Τελικά ναι είμαι έγκυος!!!

συγχαρητηρια κοπελα μου ολα να πανε τελεια:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω βρισκομαι στην 3η ημερα του κυκλου ελπιζω αυτο το κυκλο να κανουμε επαφουλες νιωθω πιο αισιοδοξη αυτη τη φορα αν και παντα βεβαια με κραταει πισω πως παλι δεν θα πετυχουμε

τωρα προς το τελος της περιοδου θα ξεκινησω και το σπρει για 4 μερες και ξεκινησα και τις βιταμινουλες(παντου διαβαζω οτι ειναι καλο η γυναικα πριν να της πινει) ισως παρω και κοντα στις μερες φολικο οξυ

καλη επιτυχια σε ολες μας:) 

αν και να σας πω την αμαρτια μου πολλες φορες στο μυαλο μου θεωρητικα θελω το μπεμπε και μιας και ξεκινησαμε λεω ας ερθει αλλα στη πραξη δεν ξερω αν μπορω να ζησω τα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσια μου εγω βρισκομαι στην 3η ημερα του κυκλου ελπιζω αυτο το κυκλο να κανουμε επαφουλες νιωθω πιο αισιοδοξη αυτη τη φορα αν και παντα βεβαια με κραταει πισω πως παλι δεν θα πετυχουμε

τωρα προς το τελος της περιοδου θα ξεκινησω και το σπρει για 4 μερες και ξεκινησα και τις βιταμινουλες(παντου διαβαζω οτι ειναι καλο η γυναικα πριν να της πινει) ισως παρω και κοντα στις μερες φολικο οξυ

καλη επιτυχια σε ολες μας:) 

αν και να σας πω την αμαρτια μου πολλες φορες στο μυαλο μου θεωρητικα θελω το μπεμπε και μιας και ξεκινησαμε λεω ας ερθει αλλα στη πραξη δεν ξερω αν μπορω να ζησω τα ιδια

Καλέ άμα δεν είσαι έτοιμη γιατί να πιεστείς για τον δεύτερο;  Ας το στην τύχη και άμα είναι θα έρθει!Πάνω απ' όλα να είσαι εσύ καλά ψυχολογικά γιατί έχεις ήδη ένα μικρούλη και πρέπει να είσαι καλά και γ αυτό!!Αλλά και για τον εαυτό του!!!???❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Καλέ άμα δεν είσαι έτοιμη γιατί να πιεστείς για τον δεύτερο;  Ας το στην τύχη και άμα είναι θα έρθει!Πάνω απ' όλα να είσαι εσύ καλά ψυχολογικά γιατί έχεις ήδη ένα μικρούλη και πρέπει να είσαι καλά και γ αυτό!!Αλλά και για τον εαυτό του!!!???❤️❤️❤️ 

ουτε και στο πρωτο ημουν εκατο τοθς εκατο:) νομιζω ετσι ειμαι εγω μεχρι να το νιωσω στη κοιλια μου :) δεν πιεζομαι νομιζω ομως φοβαμαι επειδη ο μικρος μου εβγαλε την πιστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Twinkl είπε:

Κορίτσια μου 25 η χοριακη στην 26 μέρα κυκλου! Τελικά ναι είμαι έγκυος!!!

τέλεια κοριτσάκιιιι! έβλεπα το τεστ πριν κ. έλεγα έχει δεν έχει δεύτερη γραμμή... αλλά αφού εσύ την έβλεπες ήμουν σίγουρη ότι θα ήσουν έγκυος! τέλεια χοριακουλα λοιπόν κ όλα τέλεια θα πάνε! εύχομαι ότι καλύτερο κ μια όμορφη εγκυμοσυνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Twinkl είπε:

Κορίτσια μου 25 η χοριακη στην 26 μέρα κυκλου! Τελικά ναι είμαι έγκυος!!!

Μπράβο κοριτσι! Με το καλο ολα να πανε τελεια να εχεις μια χαρουμενη εγκυμοσυνη.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Twinkl είπε:

Κορίτσια μου 25 η χοριακη στην 26 μέρα κυκλου! Τελικά ναι είμαι έγκυος!!!

Τι ωραία νεα!!!!!είδες που σου είπα για τα συμπτωματα!!!!!!!!μπράβο μπράβο μπραβο! !!!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τι ωραία νεα!!!!!είδες που σου είπα για τα συμπτωματα!!!!!!!!μπράβο μπράβο μπραβο! !!!!!!!!????????

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου, παρόλο που δεν έγραφα τόσο καιρό σας παρακολουθούσα με ενδιαφέρον. Χαίρομαι πολύ για τις εγκυμονούσες και σας εύχομαι μία καλη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη❤. Για εμένα  δυστυχώς ο Νοέμβριος δεν ήταν ο τυχερός...άρχισα γενικά να απελπίζομαι γιατί πέρασαν οι 6 μήνες κιόλας που προσπαθούμε και πάμε για τον έβδομο μήνα. Παρολου που έχουμε στοχευμένες επαφές με τεστακια ωορρηξίας και τα συναφή δεν έρχεται το πολυπόθητο. Άρχισα πλέον να πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει...έχουμε κάνει τις εξετάσεις μας οι οποίες σύμφωνα με τους γιατρούς ήταν καλές,αλλά τίποτα ?? γιατί τη πρώτη φορά που κατέληξε δυστυχώς σε βιοχημικη να μείνω τόσο εύκολα έγκυος και τώρα να μην μπορώ. Κάτι συμβαίνει σίγουρα....όλοι λένε το άγχος αλλά είναι δυνατόν να είναι μονο το άγχος...αυτά από εμένα...καλά Χριστούγεννα να έχουμε και καλές γιορτές...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου, παρόλο που δεν έγραφα τόσο καιρό σας παρακολουθούσα με ενδιαφέρον. Χαίρομαι πολύ για τις εγκυμονούσες και σας εύχομαι μία καλη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη❤. Για εμένα  δυστυχώς ο Νοέμβριος δεν ήταν ο τυχερός...άρχισα γενικά να απελπίζομαι γιατί πέρασαν οι 6 μήνες κιόλας που προσπαθούμε και πάμε για τον έβδομο μήνα. Παρολου που έχουμε στοχευμένες επαφές με τεστακια ωορρηξίας και τα συναφή δεν έρχεται το πολυπόθητο. Άρχισα πλέον να πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει...έχουμε κάνει τις εξετάσεις μας οι οποίες σύμφωνα με τους γιατρούς ήταν καλές,αλλά τίποτα ?? γιατί τη πρώτη φορά που κατέληξε δυστυχώς σε βιοχημικη να μείνω τόσο εύκολα έγκυος και τώρα να μην μπορώ. Κάτι συμβαίνει σίγουρα....όλοι λένε το άγχος αλλά είναι δυνατόν να είναι μονο το άγχος...αυτά από εμένα...καλά Χριστούγεννα να έχουμε και καλές γιορτές...??

Τι άγχος είναι τόσο δυνατό που δημιουργεί προβλήματα... Κ η μητέρα μου 3 χρόνια προσπαθούσε κ όλα ήταν από το άγχος. Μετά έκανε 3 κόρες.. ????????? Σε αυτό ελπίζω κι εγώ κ παίρνω κουράγιο βέβαια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι άγχος είναι τόσο δυνατό που δημιουργεί προβλήματα... Κ η μητέρα μου 3 χρόνια προσπαθούσε κ όλα ήταν από το άγχος. Μετά έκανε 3 κόρες.. ????????? Σε αυτό ελπίζω κι εγώ κ παίρνω κουράγιο βέβαια.. 

Και πώς να διαχειριστώ το άγχος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου, παρόλο που δεν έγραφα τόσο καιρό σας παρακολουθούσα με ενδιαφέρον. Χαίρομαι πολύ για τις εγκυμονούσες και σας εύχομαι μία καλη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη❤. Για εμένα  δυστυχώς ο Νοέμβριος δεν ήταν ο τυχερός...άρχισα γενικά να απελπίζομαι γιατί πέρασαν οι 6 μήνες κιόλας που προσπαθούμε και πάμε για τον έβδομο μήνα. Παρολου που έχουμε στοχευμένες επαφές με τεστακια ωορρηξίας και τα συναφή δεν έρχεται το πολυπόθητο. Άρχισα πλέον να πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει...έχουμε κάνει τις εξετάσεις μας οι οποίες σύμφωνα με τους γιατρούς ήταν καλές,αλλά τίποτα ?? γιατί τη πρώτη φορά που κατέληξε δυστυχώς σε βιοχημικη να μείνω τόσο εύκολα έγκυος και τώρα να μην μπορώ. Κάτι συμβαίνει σίγουρα....όλοι λένε το άγχος αλλά είναι δυνατόν να είναι μονο το άγχος...αυτά από εμένα...καλά Χριστούγεννα να έχουμε και καλές γιορτές...??

Λενακι μου, περίμενα να δω νέα σου!ποτέ περιμένεις???σκέψου ότι μπορεί αν ετοιμάζεται κάποιο χριστουγεννιατικο δωράκι να σου φτιάξει η διάθεση! !!αυτή η βιοχημικη που είχες πάντως είναι όντως καλό σημαδι! Είναι δείγμα ότι όντως δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και πώς να διαχειριστώ το άγχος??

Όπως δεν το διαχειριζομαι κι εγώ.. ??? Θέλει δουλειά κ υποστήριξη...... Και έλεγχος αλλά και να κάνεις διαφορα αλλά πράγμα για να ξεχνιέσαι. Δεν θα σου πω ότι το ξεχνάω εντελώς. Αλλά σκέφτομαι ότι άλλοι προσπαθούν τόσο κ εγώ είμαι λίγη μπροστά τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι μου, περίμενα να δω νέα σου!ποτέ περιμένεις???σκέψου ότι μπορεί αν ετοιμάζεται κάποιο χριστουγεννιατικο δωράκι να σου φτιάξει η διάθεση! !!αυτή η βιοχημικη που είχες πάντως είναι όντως καλό σημαδι! Είναι δείγμα ότι όντως δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα! 

Λοιπόν άκου και τα δικά μου να παρηγοριεσαι πριν 2.5 χρόνια έμεινα έγκυος και κατέληξε σε παλινδρομη από τότε λοιπόν μέχρι και σημερα τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπόν άκου και τα δικά μου να παρηγοριεσαι πριν 2.5 χρόνια έμεινα έγκυος και κατέληξε σε παλινδρομη από τότε λοιπόν μέχρι και σημερα τιποτα.

Κοριτσάκι έτσι όπως τα λες εγώ απέξω ξέρεις τι καταλαβαίνω?? Δεν υπάρχει θέμα από τη στιγμή που έγινε σύλληψη από την βιοχημικη κ μετά όμως σ έχει αγχώσει όλο αυτό κ για αυτό δεν έρχεται το μωράκι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Twinkl είπε:

Κορίτσια μου 25 η χοριακη στην 26 μέρα κυκλου! Τελικά ναι είμαι έγκυος!!!

Ουι ουι ουι!!! Έχασα επεισόδια; Συγχαρητήρια καλή μου, με το καλό!!! Γούρικος μήνας!!! 

Βρε κορίτσια, έχασα τον λογαριασμό! Γρήγορα, γράψτε τα ονόματα των κοριτσιών που έχουν ένα σποράκι στην κοιλίτσα! Γρήγορα, κάντε υπακοή στη "μεγάλη" της παρέας!!! Περιμένω.... Τελικά είμαι γουρλού, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Ουι ουι ουι!!! Έχασα επεισόδια; Συγχαρητήρια καλή μου, με το καλό!!! Γούρικος μήνας!!! 

Βρε κορίτσια, έχασα τον λογαριασμό! Γρήγορα, γράψτε τα ονόματα των κοριτσιών που έχουν ένα σποράκι στην κοιλίτσα! Γρήγορα, κάντε υπακοή στη "μεγάλη" της παρέας!!! Περιμένω.... Τελικά είμαι γουρλού, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε...

Θα κάνεις εσύ κ για το Δεκέμβρη πάει τελείωσε.. Εγώ μάλλον ήμουν γκντεμο.. Κ είχαμε 1 2 εγκυμοσύνες. Νοέμβρη είχαμε παραπάνω. Κ ελπίζω κ Δεκέμβρη πάλι να χουμε μπόλικες.!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Βρε κορίτσια, έχασα τον λογαριασμό! Γρήγορα, γράψτε τα ονόματα των κοριτσιών που έχουν ένα σποράκι στην κοιλίτσα! Γρήγορα, κάντε υπακοή στη "μεγάλη" της παρέας!!! Περιμένω.... Τελικά είμαι γουρλού, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε...

Ναι, ναι, συμφωνώ! Να φτιάξουμε μια λίστα με τις εγκυούλες και μια λίστα με τις μελλοντικές εγκυούλες, χεχεχε!

Έκανα σήμερα τεστ ωορρηξίας 8η μέρα του κύκλου γιατί είχα πονάκια, και είναι αρνητικό μεν, η γραμμή όμως είναι ξεκάθαρη. Όπερ σημαίνει, αύριο-μεθαύριο θα γίνει θετικό, άρα πάλι μικρό κύκλο θα κάνω. 

Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να λυπηθώ για τον μικρό κύκλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Ναι!!!! Θετικο.... Αχνο αλλά θετικό. Μπράβο @Twinkl. Κάνε μια χοριακη για να σου φύγει το άγχος... ? ? ? Τι Νοέμβρης είναι αυτός;;;;;;; όντως η @paradisebird πολύ γουρλού που έφτιαξε τον τυχερό Νοέμβρη... Να φτιάξει κ για Δεκεμβρη... Κορίτσια εύχομαι όλες μας να έχουμε στις κοιλίτσες μας χριστουγεννιάτικα δωράκια τον επόμενο μήνα. @Twinkl όταν μπορείς πες μας τι προσπάθειες έκανες;; χρησιμοποιησες τεστ ωορρηξίας;;;; 

Για τον Δεκέμβρη τα πρωτεία τα έχει το @thalaki μας, διότι συμφωνήσατε οι περισσότερες για τον τίτλο που σκέφτηκε!!! Άντε, να είναι γούρικο και για μένα. Γιατί ο "Νοέμβρης μου" για μένα δεν ήταν τυχερός. Χαλάλι σας κορίτσια. Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κοριτσούδια και έχει ο Θεός και για μένα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου, παρόλο που δεν έγραφα τόσο καιρό σας παρακολουθούσα με ενδιαφέρον. Χαίρομαι πολύ για τις εγκυμονούσες και σας εύχομαι μία καλη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη❤. Για εμένα  δυστυχώς ο Νοέμβριος δεν ήταν ο τυχερός...άρχισα γενικά να απελπίζομαι γιατί πέρασαν οι 6 μήνες κιόλας που προσπαθούμε και πάμε για τον έβδομο μήνα. Παρολου που έχουμε στοχευμένες επαφές με τεστακια ωορρηξίας και τα συναφή δεν έρχεται το πολυπόθητο. Άρχισα πλέον να πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει...έχουμε κάνει τις εξετάσεις μας οι οποίες σύμφωνα με τους γιατρούς ήταν καλές,αλλά τίποτα ?? γιατί τη πρώτη φορά που κατέληξε δυστυχώς σε βιοχημικη να μείνω τόσο εύκολα έγκυος και τώρα να μην μπορώ. Κάτι συμβαίνει σίγουρα....όλοι λένε το άγχος αλλά είναι δυνατόν να είναι μονο το άγχος...αυτά από εμένα...καλά Χριστούγεννα να έχουμε και καλές γιορτές...??

Κορίτσι μου δυστυχώς το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας στην προκειμένη περίπτωση,από προσωπική μου πείρα μετα απο ενα χρόνο προσπάθειας έμεινα έγκυος τον μήνα που μετακομίσαμε,το μήνα που δεν είχα σκεφτεί καθόλου το θέμα του μωρού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσι μου δυστυχώς το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας στην προκειμένη περίπτωση,από προσωπική μου πείρα μετα απο ενα χρόνο προσπάθειας έμεινα έγκυος τον μήνα που μετακομίσαμε,το μήνα που δεν είχα σκεφτεί καθόλου το θέμα του μωρού.

Ξεαγχωθείτε κορίτσια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όπως δεν το διαχειριζομαι κι εγώ.. ??? Θέλει δουλειά κ υποστήριξη...... Και έλεγχος αλλά και να κάνεις διαφορα αλλά πράγμα για να ξεχνιέσαι. Δεν θα σου πω ότι το ξεχνάω εντελώς. Αλλά σκέφτομαι ότι άλλοι προσπαθούν τόσο κ εγώ είμαι λίγη μπροστά τους. 

Γράφτηκα στο γυμναστήριο Starr μου, πηγαίνω δύο φορές την εβδομάδα δεν είναι πολύ αλλά με βοήθησε λιγάκι  ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γράφτηκα στο γυμναστήριο Starr μου, πηγαίνω δύο φορές την εβδομάδα δεν είναι πολύ αλλά με βοήθησε λιγάκι  ?

 

Α ναι είναι πολύ καλό. Πολύ καλή ιδέα..... Εγώ να σου πω κάθε φορά που μου έρχεται περίοδος λέω ουφ ευτυχώς ήρθε. Γιατί εμένα αργεί οπότε παρακαλάω να ρθει κ γρήγορα να ξεκινάω ξανά προσπάθειες. ??? Είμαι σε άλλη φάση. Αλλά ελπίζω. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Για τον Δεκέμβρη τα πρωτεία τα έχει το @thalaki μας, διότι συμφωνήσατε οι περισσότερες για τον τίτλο που σκέφτηκε!!! Άντε, να είναι γούρικο και για μένα. Γιατί ο "Νοέμβρης μου" για μένα δεν ήταν τυχερός. Χαλάλι σας κορίτσια. Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κοριτσούδια και έχει ο Θεός και για μένα!!!!!!

σου παρέχω με μεγάλη μου χαρά τα πνευματικά δικαιώματα του τίτλου ??? κ συμφωνώ απόλυτα στο να ανοίξεις εσύ το επόμενο μας θέμα! καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...