Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κοριτσια πηγα. Στο. Γιατρο ολα. Καλα. Ιδαμε το. Σακο.. ??

Είσαι έγκυος; Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η France είπε:

Είσαι έγκυος; Συγχαρητήρια!!!

Νε france μου.. Σε ευχαριστο πολλη.. Εσυ πως εισε? Να σκεφτεσε. Θετικα. Κ. Ολα. Καλα θα πανε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ τα ίδια ακριβώς.. Πιο πηχτα υγρά. Αλλά έντονο πόνο στην ωοθήκη σαν να γίνεται σήμερα η ωορρηξία. Κι επειδή πέρασαν δύο μέρες από το θετικό τεστ,θα κάνω μια προσπάθεια σήμερα χεχεχε 

Ε αν έχουν περάσει 2 μέρες ίσως χθες ήταν η ωορρηξια σου. Καλημέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Think positive!!! Τα λέω στη νύφη να τα ακούει η πεθερά. Στην προκειμένη περίπτωση η πεθερά είμαι εγώ. Δώστε και σε μένα λίγη θετική ενέργεια βρε κορίτσια. 

Σου στελνω μπολικη θετικη ενεργεια!!!!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Εδω θαμε κ σας λεω τα νεα μου εσις να μου τ αλετε.. Περιμενω το αλλο. Μηνα να ακουσο ευχαριστα νεα???

Θα προσπαθησουμε πολυ για να σου ποουμε κ εμεις ευχαριστα εγω ειμαι στην 13η μερα με αστατο κυκλο  περνω τα χαπακια μου κ εχω αρχισει επαφες απο την 8η μερα κ συνεχιζω μεχρι ........ χιχι. Να εισαι καλα χαρουμενη κ να μας φερεις γουρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Θα προσπαθησουμε πολυ για να σου ποουμε κ εμεις ευχαριστα εγω ειμαι στην 13η μερα με αστατο κυκλο  περνω τα χαπακια μου κ εχω αρχισει επαφες απο την 8η μερα κ συνεχιζω μεχρι ........ χιχι. Να εισαι καλα χαρουμενη κ να μας φερεις γουρι!!!!

Καλημερα κοριτσι μου.. Πολλη ωρεα λιογια?ενοιτε.. Μπραβο. Κορτισο μου σινεχισε μερα παρα μερα κ ολα καλα θα πανε!!! Χαλαρα.. ??Κε. Σι το ιδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.. Πολλη ωρεα λιογια?ενοιτε.. Μπραβο. Κορτισο μου σινεχισε μερα παρα μερα κ ολα καλα θα πανε!!! Χαλαρα.. ??Κε. Σι το ιδιο...

Ευχαριστώ πολυ πολυ!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Θα προσπαθησουμε πολυ για να σου ποουμε κ εμεις ευχαριστα εγω ειμαι στην 13η μερα με αστατο κυκλο  περνω τα χαπακια μου κ εχω αρχισει επαφες απο την 8η μερα κ συνεχιζω μεχρι ........ χιχι. Να εισαι καλα χαρουμενη κ να μας φερεις γουρι!!!!

Τι παίρνεις εσύ κορίτσι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ε αν έχουν περάσει 2 μέρες ίσως χθες ήταν η ωορρηξια σου. Καλημέρα.. 

Καλημέρα!!! Τον προηγούμενο μήνα έγινε δύο ημέρες μετά, οπότε ποτέ δεν ξέρεις.. Αν έγινε την 15η μέρα, θα αδιαθετησω στις 29 μέρες . Αν όχι, στις 30. Σεπτέμβρη είχα 33 μέρες κύκλο Οκτώβρη 32.. Πάντως συμπτώματα και τεστ ταιριάζουν, οπότε πιστεύω και χωρίς τεστ μπορείς να καταλάβεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!!! Τον προηγούμενο μήνα έγινε δύο ημέρες μετά, οπότε ποτέ δεν ξέρεις.. Αν έγινε την 15η μέρα, θα αδιαθετησω στις 29 μέρες . Αν όχι, στις 30. Σεπτέμβρη είχα 33 μέρες κύκλο Οκτώβρη 32.. Πάντως συμπτώματα και τεστ ταιριάζουν, οπότε πιστεύω και χωρίς τεστ μπορείς να καταλάβεις.. 

E ναι κι γω αυτό πιστεύω αφού έχεις τα υπόλοιπα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

E ναι κι γω αυτό πιστεύω αφού έχεις τα υπόλοιπα.. 

Και μην ξεχνάμε πως το θετικό τεστ δείχνει περίπου πότε θα ακολουθήσει η ωορρηξία. Η ίδια όμως η ωορρηξία διαρκεί μία ημέρα οπότε το 48ωρο εκείνο είναι το κρίσιμο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Και μην ξεχνάμε πως το θετικό τεστ δείχνει περίπου πότε θα ακολουθήσει η ωορρηξία. Η ίδια όμως η ωορρηξία διαρκεί μία ημέρα οπότε το 48ωρο εκείνο είναι το κρίσιμο ?

Ναι ναι βέβαια. Αυτό το μήνα δεν έκανα τεστακια,εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι βέβαια. Αυτό το μήνα δεν έκανα τεστακια,εγω..

Αν έχεις επαφές μέρα παρά μέρα το δεκαήμερο μετά το τέλος της περιόδου δεν έχει κανένα νόημα,γιατί δεν θα έκανες και κάτι διαφορετικό αν έβλεπες θετικό τεστ.. Οπότε είσαι OK. Εμένα μ εξυπηρετούν γιατί έχουμε έντονους ρυθμούς ζωής οπότε χρειαζόμαστε ένα άλφα πρόγραμμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι παίρνεις εσύ κορίτσι? 

Εδω κ 3 μηνες glucophage για να ρυθμισω τον κυκλο λογο πολυκυστικων. Τους 2 προηγουμενους δουλεψε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Εδω κ 3 μηνες glucophage για να ρυθμισω τον κυκλο λογο πολυκυστικων. Τους 2 προηγουμενους δουλεψε?

Κι εγω τα έπαιρνα αλλά δεν είχα δει τρελή διαφορά.. Κ τα σταμάτησα. Τώρα παίρνω πολυβιταμίνες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω τα έπαιρνα αλλά δεν είχα δει τρελή διαφορά.. Κ τα σταμάτησα. Τώρα παίρνω πολυβιταμίνες.. 

Ειχα παρει κ εγω βιταμινες βασικα τα εχω παρει ολα? κ παντα ερχοταν απο 35 μερες κ πανω τωρα με αυτα ηρθε τον πρωτο μηνα 25η μερα τον δευτερο μηνα 30η μερα οποτε υποθετω οτι για μενα δουλευει πολυ γιατι ο κυκλος ηταν απο 37 εως 50?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ειχα παρει κ εγω βιταμινες βασικα τα εχω παρει ολα? κ παντα ερχοταν απο 35 μερες κ πανω τωρα με αυτα ηρθε τον πρωτο μηνα 25η μερα τον δευτερο μηνα 30η μερα οποτε υποθετω οτι για μενα δουλευει πολυ γιατι ο κυκλος ηταν απο 37 εως 50?

Και μένα τόσο ήταν... Αλλά με τα glucophage 35 ημέρες περίπου αλλά όχι στάνταρ. Κ τώρα 3 μήνες μου είπαν με ινοσιτολη κάτι βιταμίνες κ πολυβιταμινες..... Οπότε ελπίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2018 at 10:03 ΠΜ, ο/η demie_14 είπε:

Ναι, 2,5 περίπου χρόνια, χωρίς να κάνουμε τίποτε απολύτως από γιατρό, παρά μόνο ένα παπ κλασικό. Πίστευα ότι λόγω καισαρικής στο πρώτο παιδί, κάτι δεν θα πήγε καλά μετά με συμφύσεις και τέτοια, όμως δεν ήταν αυτό και ούτε το έψαξα. Δεν ξέρω αν έφταιξε ο θυρεοειδής τύπου χασιμότο που έχω. Στο 1ο παιδί αγνοούσα πλήρως το θέμα, άσε που στους 3-4 μήνες ελεύθερων επαφών έμεινα έγκυος απροβλημάτιστα! Αυτό που κατάλαβα και το έχω πει πολλές φορές - θεωρώ πια ότι παίζει ρόλο - είναι η στάση της επαφής. Όπως και να'χει, 6 μήνες για εσάς δεν νομίζω να είναι καν διάστημα ικανό προς απογοήτευση. Προχώρα δυνατά, με πολλές επαφές και να δεις που θα έρθει το μπεμπάκι! 

Καλησπερα.. οταν λες η σταση; Βοηθα μας κι εμας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε?? Λοιπόν 18 μέρα σήμερα και μια μέρα μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας εννοείται είπα να το εκμεταλλευτώ. ...όλη μέρα σήμερα είχα διάφορους πονους δεξιά αριστερά κ στο στηθος!. Ωστόσο την ώρα της επαφής πουνουσα πάρα πολύ δεξία κ αριστερά... κατι που δεν εχει ξανα γίνει... Anyway  ελπίζω να πετύχαμε το "αυγουλακι" ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε?? Λοιπόν 18 μέρα σήμερα και μια μέρα μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας εννοείται είπα να το εκμεταλλευτώ. ...όλη μέρα σήμερα είχα διάφορους πονους δεξιά αριστερά κ στο στηθος!. Ωστόσο την ώρα της επαφής πουνουσα πάρα πολύ δεξία κ αριστερά... κατι που δεν εχει ξανα γίνει... Anyway  ελπίζω να πετύχαμε το "αυγουλακι" ...!!!

Μακαρι.. Τύχη να υπάρχει.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω τα έπαιρνα αλλά δεν είχα δει τρελή διαφορά.. Κ τα σταμάτησα. Τώρα παίρνω πολυβιταμίνες.. 

Τι πολυβιταμίνες παίρνεις; Αυτές που αυξάνουν την γονιμότητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Τι πολυβιταμίνες παίρνεις; Αυτές που αυξάνουν την γονιμότητα;

Έπαιρνα τα ινοφερτ που έχουν φολικο κ ινοσιτολη, για ένα μήνα. Για βοήθεια στη ωρίμανση ωορρηξιας. Κ τωρα πήρα τα pregnacare σε προσφορά για μένα κ τον άντρα μου. Τις έχω πάρει τώρα 20 κάτι μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Έπαιρνα τα ινοφερτ που έχουν φολικο κ ινοσιτολη, για ένα μήνα. Για βοήθεια στη ωρίμανση ωορρηξιας. Κ τωρα πήρα τα pregnacare σε προσφορά για μένα κ τον άντρα μου. Τις έχω πάρει τώρα 20 κάτι μέρες. 

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε?? Λοιπόν 18 μέρα σήμερα και μια μέρα μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας εννοείται είπα να το εκμεταλλευτώ. ...όλη μέρα σήμερα είχα διάφορους πονους δεξιά αριστερά κ στο στηθος!. Ωστόσο την ώρα της επαφής πουνουσα πάρα πολύ δεξία κ αριστερά... κατι που δεν εχει ξανα γίνει... Anyway  ελπίζω να πετύχαμε το "αυγουλακι" ...!!!

Σου το ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Και μην ξεχνάμε πως το θετικό τεστ δείχνει περίπου πότε θα ακολουθήσει η ωορρηξία. Η ίδια όμως η ωορρηξία διαρκεί μία ημέρα οπότε το 48ωρο εκείνο είναι το κρίσιμο ?

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...