Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Kalispera Eime kainouria ;) koritsia simera 7 mera meta thn embriometafara :) Theos na mas dosi xara .Pliisss???? 

Gia na gnoristoume Eime 34 xronon exo kani 4 exosomatikies + 3 embriometafores me katapsimena.Exo ena palikari 6 xronon palevo gia na exi parea o giokas mou :( Persi to katafera me katapsimeno embrio alla 23 evdomadon akousa logia Pou den tha ksexaso pote full diastoli den borume na kanoune tipota :( Sth zoh mou ekana 2 gienes mia ithane Pio euftixismeni mera tis zohs mou i alh xiroteri den tha to ksexaso pote exasa ena palikari eksetias giatrou Pou me to egoizmo tou me katastrepse!!!!!an den ixa ton palikari mou den ksero Pou tha vriskomouna simera:( Koritsia mia termi paraklisi pote mi pisteveste ena giatro oso kalos na eine Kai mhn kseniazeste pote mexri na parete tha agieloudia sth agalia sas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η France είπε:

Ναι κάνε αύριο! Μπράβο για τη θερμοκρασία. 

Δεν άντεξα.. Και λέω δεν κάνω τώρα... ??? Αλλά βγήκε αρνητικό. Δεν ξέρω τι με έπιασε. Κ ήθελα να το κάνω τώρα... Αλλά είμαι οκ. Τώρα λέω για πρωινή ώρα να κάνω ξανά τη Πέμπτη αν δεν δω μέχρι τότε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Marycha είπε:

Kalispera Eime kainouria ;) koritsia simera 7 mera meta thn embriometafara :) Theos na mas dosi xara .Pliisss???? 

Gia na gnoristoume Eime 34 xronon exo kani 4 exosomatikies + 3 embriometafores me katapsimena.Exo ena palikari 6 xronon palevo gia na exi parea o giokas mou :( Persi to katafera me katapsimeno embrio alla 23 evdomadon akousa logia Pou den tha ksexaso pote full diastoli den borume na kanoune tipota :( Sth zoh mou ekana 2 gienes mia ithane Pio euftixismeni mera tis zohs mou i alh xiroteri den tha to ksexaso pote exasa ena palikari eksetias giatrou Pou me to egoizmo tou me katastrepse!!!!!an den ixa ton palikari mou den ksero Pou tha vriskomouna simera:( Koritsia mia termi paraklisi pote mi pisteveste ena giatro oso kalos na eine Kai mhn kseniazeste pote mexri na parete tha agieloudia sth agalia sas.

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!!Ελπίζω να είναι πολύ τυχερός αυτός ο μήνας και να τα καταφέρεις πραγματικά όλες τις γυναίκες που κάνουν εξωσωματική τις θαυμάζω!!!εύχομαι τα καλύτερα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν άντεξα.. Και λέω δεν κάνω τώρα... ??? Αλλά βγήκε αρνητικό. Δεν ξέρω τι με έπιασε. Κ ήθελα να το κάνω τώρα... Αλλά είμαι οκ. Τώρα λέω για πρωινή ώρα να κάνω ξανά τη Πέμπτη αν δεν δω μέχρι τότε... 

Κάνε και αυριο η μεθαύριο το πρωί!!!?για να είμαστε σίγουροι!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Marycha είπε:

Kalispera Eime kainouria ;) koritsia simera 7 mera meta thn embriometafara :) Theos na mas dosi xara .Pliisss???? 

Gia na gnoristoume Eime 34 xronon exo kani 4 exosomatikies + 3 embriometafores me katapsimena.Exo ena palikari 6 xronon palevo gia na exi parea o giokas mou :( Persi to katafera me katapsimeno embrio alla 23 evdomadon akousa logia Pou den tha ksexaso pote full diastoli den borume na kanoune tipota :( Sth zoh mou ekana 2 gienes mia ithane Pio euftixismeni mera tis zohs mou i alh xiroteri den tha to ksexaso pote exasa ena palikari eksetias giatrou Pou me to egoizmo tou me katastrepse!!!!!an den ixa ton palikari mou den ksero Pou tha vriskomouna simera:( Koritsia mia termi paraklisi pote mi pisteveste ena giatro oso kalos na eine Kai mhn kseniazeste pote mexri na parete tha agieloudia sth agalia sas.

Καλησπέρα Marycha, λυπάμαι πολύ για την απώλεια και σου εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στη κοιλίτσα σου. Μπορώ να καταλάβω πόσο δύσκολο είναι αυτό που πέρασες, κάτι ανάλογο πέρασα αλλά ήταν σε πολύ αρχικό στάδιο. Αυτό το λέω και το ξαναλέω το ταξίδι της εγκυμοσύνης  είναι πάρα πολύ όμορφο αλλά έχει και πολλούς κινδύνους. Δεν φτάνει μόνο να μείνεις έγκυος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν άντεξα.. Και λέω δεν κάνω τώρα... ??? Αλλά βγήκε αρνητικό. Δεν ξέρω τι με έπιασε. Κ ήθελα να το κάνω τώρα... Αλλά είμαι οκ. Τώρα λέω για πρωινή ώρα να κάνω ξανά τη Πέμπτη αν δεν δω μέχρι τότε... 

Πότε περιμένεις ακριβως σταρ μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@France εσύ ποτέ περιμένεις να αδιαθετησεις; Νομίζω είμαστε μαζί!

Κορίτσια και εγώ είμαι εδώ...σε δύο ημέρες περιμένω να αδιαθετησω. Σήμερα είπα να κάνω τεστ αλλά λέω καλύτερα όχι θα περιμένω τη καθυστέρηση γιατί πάντα απογοητεύομαι. Έχετε τίποτα συμπτωματα, εγω εκτός από εκείνα τα καφέ που είχα πριν λίγες μέρες και πάρα πολύ πρησμένο στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Πιστεύω όμως ότι θα μου έρθει... παρόλα αυτά ελπίζω μέχρι τελευταία στιγμή ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κάνε και αυριο η μεθαύριο το πρωί!!!?για να είμαστε σίγουροι!!!!!??

Αυτό θα κάνω. Βασικά λέω Πέμπτη.. Να είναι μεγαλύτερη η καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια και εγώ είμαι εδώ...σε δύο ημέρες περιμένω να αδιαθετησω. Σήμερα είπα να κάνω τεστ αλλά λέω καλύτερα όχι θα περιμένω τη καθυστέρηση γιατί πάντα απογοητεύομαι. Έχετε τίποτα συμπτωματα, έχω εκτός από εκείνα τα καφέ που είχα πριν λίγες μέρες και πάρα πολύ πρησμένο στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Πιστεύω όμως ότι θα μου έρθει... παρόλα αυτά ελπίζω μέχρι τελευταία στιγμή ??

Ναι καλύτερα περίμενε και αν δεν κρατιεσαι κάνε την 1 μέρα καθυστέρησης για να είσαι σίγουρη για το αποτέλεσμα!!!Εγώ να πω την αλήθεια  από συμπτώματα δεν ξέρω δεν έχω ούτε όταν περιμεμω περίοδο!!!!ούτε καν το στήθος δεν πρήζεται!!!! ελπίζω σε 2 μέρες να είσαι η πρώτη τυχερή του μήνα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πότε περιμένεις ακριβως σταρ μου???

Σήμερα Α ήταν. Μάλλον. Δνε βρήκα θετικό τεστ ωορρηξίας. Ισωσ είχα την 14η ημέρα. Αύριο θα είναι 30η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια τ κάνετε? Πως είστε? 

Ολα καλά κορίτσι μου εδώ στην αναμονή!!!!?? Εσύ τι κάνεις; Σε τι φάση βρίσκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα @Starrr εχω την εντυπωση οτι αφου δε βρηκες θετικο τεστ ωορρηξιας, αυτη εγινε αργότερα από ό,τι υπολογίζεις αρα θα πρέπει να περιμένεις και αργότερα την περίοδο εκτός αν είχες επαφές εκεινες τις μέρες οπότε τοτε υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

βασικα @Starrr εχω την εντυπωση οτι αφου δε βρηκες θετικο τεστ ωορρηξιας, αυτη εγινε αργότερα από ό,τι υπολογίζεις αρα θα πρέπει να περιμένεις και αργότερα την περίοδο εκτός αν είχες επαφές εκεινες τις μέρες οπότε τοτε υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης.

Ίσως η 11η ημέρα ήταν θετικό. Οπότε ωορρηξια 13-14η ημέρα... Οπότε μ με την θερμοκρασία πιστεύω κάπου εκεί πως έγινε.. Επαφές είχα μέρα παρά μέρα μέχρι την 18η ημέρα. Και μετά είχα 23η ημέρα πάλι κάθε 2 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ίσως η 11η ημέρα ήταν θετικό. Οπότε ωορρηξια 13-14η ημέρα... Οπότε μ με την θερμοκρασία πιστεύω κάπου εκεί πως έγινε.. Επαφές είχα μέρα παρά μέρα μέχρι την 18η ημέρα. Και μετά είχα 23η ημέρα πάλι κάθε 2 μέρες. 

11η μερα θετικο παντως θα πρεπε να χες ηδη περιοδο ή θετικο τεστ. Μηπως δεν ηταν τοτε? Εγω με 27αρη κυκλο  εχω θετικο 12η μερα συνηθως, και σπανια 13η ή 11η. Τελοσπαντων θα δεις στο λεω γιατι βλεπω οτι θερμομετρας συνεχεια τον εαυτο σου, και η θερμομετρηση θελει μεγαλη συνεπεια, πρωινη ωρα πριν σηκωθεις σε ολο το μηκος του κυκλου και για τουλαχιστον 2 κυκλους με ωορρηξια για να δεις επακριβως. Τωρα για το τεστ δεν το ειχα δει αν το ειχες ανεβασει οποτε δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

11η μερα θετικο παντως θα πρεπε να χες ηδη περιοδο ή θετικο τεστ. Μηπως δεν ηταν τοτε? Εγω με 27αρη κυκλο  εχω θετικο 12η μερα συνηθως, και σπανια 13η ή 11η. Τελοσπαντων θα δεις στο λεω γιατι βλεπω οτι θερμομετρας συνεχεια τον εαυτο σου, και η θερμομετρηση θελει μεγαλη συνεπεια, πρωινη ωρα πριν σηκωθεις σε ολο το μηκος του κυκλου και για τουλαχιστον 2 κυκλους με ωορρηξια για να δεις επακριβως. Τωρα για το τεστ δεν το ειχα δει αν το ειχες ανεβασει οποτε δεν ξερω

Και πρωινές μετρώ... Έπεσε μια μερα_14η ημερ_ ανέβηκε λίγο κ μετά από 5 ημέρες ξανά κατέβηκε και τώρα και 5 ημέρες είναι φουλ ψιλά. Μέχρι στιγμής βέβαια. Τον περασμένο κύκλο είχα 30.και τον προηγούμενο 28.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

11η μερα θετικο παντως θα πρεπε να χες ηδη περιοδο ή θετικο τεστ. Μηπως δεν ηταν τοτε? Εγω με 27αρη κυκλο  εχω θετικο 12η μερα συνηθως, και σπανια 13η ή 11η. Τελοσπαντων θα δεις στο λεω γιατι βλεπω οτι θερμομετρας συνεχεια τον εαυτο σου, και η θερμομετρηση θελει μεγαλη συνεπεια, πρωινη ωρα πριν σηκωθεις σε ολο το μηκος του κυκλου και για τουλαχιστον 2 κυκλους με ωορρηξια για να δεις επακριβως. Τωρα για το τεστ δεν το ειχα δει αν το ειχες ανεβασει οποτε δεν ξερω

Επίσης αν έκανα 14η ημέρα. Ο κύκλος πάει 29. Κ γω σήμερα είμαι 29. Κ έκανα το τεστ τωρ το απόγευμα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Επίσης αν έκανα 14η ημέρα. Ο κύκλος πάει 29. Κ γω σήμερα είμαι 29. Κ έκανα το τεστ τωρ το απόγευμα. ?

αχαχαχ, καλα θα το δεις. Ξανακανε αλλο ενα αλλα νομιζω κατι δε μετρηθηκε σωστα. Φυσικα αν ειχες επαφες και λιγο πιο μετα που σου τελειωσαν τα τεστ ωορρηξιας ολα ειναι πιθανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχ, καλα θα το δεις. Ξανακανε αλλο ενα αλλα νομιζω κατι δε μετρηθηκε σωστα. Φυσικα αν ειχες επαφες και λιγο πιο μετα που σου τελειωσαν τα τεστ ωορρηξιας ολα ειναι πιθανα!!

Εκανα μέχρι 16η ημέρα. Που σημαίνει αν έβρισκα θετικό τότε. Ωορρηξία θα ειχα 18η ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχ, καλα θα το δεις. Ξανακανε αλλο ενα αλλα νομιζω κατι δε μετρηθηκε σωστα. Φυσικα αν ειχες επαφες και λιγο πιο μετα που σου τελειωσαν τα τεστ ωορρηξιας ολα ειναι πιθανα!!

Αλλιώς βγαίνει 23η ημέρα ωορηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια και εγώ είμαι εδώ...σε δύο ημέρες περιμένω να αδιαθετησω. Σήμερα είπα να κάνω τεστ αλλά λέω καλύτερα όχι θα περιμένω τη καθυστέρηση γιατί πάντα απογοητεύομαι. Έχετε τίποτα συμπτωματα, εγω εκτός από εκείνα τα καφέ που είχα πριν λίγες μέρες και πάρα πολύ πρησμένο στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Πιστεύω όμως ότι θα μου έρθει... παρόλα αυτά ελπίζω μέχρι τελευταία στιγμή ??

ΚΙ εγώ λενακι που περιμένω στις 8 μπήκα χτες στον πειρασμό να κάνω ένα και μετά είπα άσε τις βλακειες!!!έχεις μέρες ακόμα! !!????

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα Α ήταν. Μάλλον. Δνε βρήκα θετικό τεστ ωορρηξίας. Ισωσ είχα την 14η ημέρα. Αύριο θα είναι 30η.

Περίμενε λίγο ακόμα τότε! !!!έχουμε αγωνία! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

ΚΙ εγώ λενακι που περιμένω στις 8 μπήκα χτες στον πειρασμό να κάνω ένα και μετά είπα άσε τις βλακειες!!!έχεις μέρες ακόμα! !!????

 

Περίμενε λίγο ακόμα τότε! !!!έχουμε αγωνία! !!!

Κι εγω έσκασα. Κάτι με έπιασε λέω μωρέ αφού έχω κι άλλο ασ κάνω. Κ ασ πάει χαμένο. 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια και εγώ είμαι εδώ...σε δύο ημέρες περιμένω να αδιαθετησω. Σήμερα είπα να κάνω τεστ αλλά λέω καλύτερα όχι θα περιμένω τη καθυστέρηση γιατί πάντα απογοητεύομαι. Έχετε τίποτα συμπτωματα, εγω εκτός από εκείνα τα καφέ που είχα πριν λίγες μέρες και πάρα πολύ πρησμένο στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Πιστεύω όμως ότι θα μου έρθει... παρόλα αυτά ελπίζω μέχρι τελευταία στιγμή ??

ευχομαι να μην ερθει!!! Το καφε λιγες μερες πριν παντως ως θετικο σημαδι το βλεπω. Να περιμενεις την καθυστερηση και γω πιστευω. Κανε την πεμπτη. Τεταρτη περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...