Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katya81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Σήμερα είχα ρνβ για καισαρική ,χθες όμως τα ξημερώματα κατά τις 4 πάω τουαλέτα και βλέπω πολλά υγρά.ξυπναω τον άντρα μου και πάμε στην κλινική .δεν πήρα τη γυναικολόγο μου .λέω ας μου πούνε στην κλινική πρώτα και βλέποντας και κάνοντας .όντως μου λένε γεννας!!! Έκανα καισαρική και στις 7:45 γεννήθηκε ο κούκλος μου !!! 5/5/2019 @vayaki 2800kg .

Όλα πήγαν κατ'ευχην και από σήμερα ήδη (ενα24ωρο μετά) πίνει κανονικά το γαλατάκι μου ! Η ψευτοθηλη κάνει θαύματα ,να τη ζητήσετε να μην ταλαιπωρείστε!!

Συγχαρητήρια! Να σας ζήσει γερός κ καλότυχος! ?❤️?

Καλή ανάρρωση! Αυτά τα υγρά που είδες ήταν τα νερά που λέμε; Κ μήπως ξέρεις ποιες ψευτοθηλες είναι; Γιατί σκέφτομαι ν'αγορασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Narcissa 3/05/19 ? γέννησε στις 23/04/19

@Angelmammy  4/05/19 ? γέννησε στις 4/05/19

@Madi85 4/05/19 ? γέννησε στις 23/04/19

@Nikolina1989  5/05/19 ?

@Χριστινακι89 6/05/19 ?

@Diwni 8/05/19 ? γέννησε στις 03/05/19

@irened91 9/05/19 ?

@Valfrag 14/05/19? γέννησε στις 16/04/19

@Katya81 14/05/19? γέννησε στις 05/05/19

@Berry  15/05/19 ?

@Mist 17/05/19 ?

@Mariamagdalini 19/05/1?

@RaniaMln 20/05/19 ? γέννησε στις 02/05/19

@Madim 22/05/19 ?

@Sofi90 22/05/19 ?

@stasa199 26/05/19 ?

@dimitra2222  27/05/19 ?

@vayaki 28/05/19 ?

@katrinaki 28/05/19 ?

@anni7 31/05/19 ?

@Vivi35 31/05/19 ?

@lila80  31/05/19 ?

@Ntory 01/06/19 ??

@marakineos  03/06/19 ?

@Γιαβρόγλου 12/06/19 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katya81 να σου ζήσει ο κούκλος σου !!!

Κορίτσια κάθε μέρα μπαίνω κ λέω για να δω γέννησε καμία σήμερα!! Χαμός !! Πήραν φόρα τα μωράκια ένα ένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και σας εύχομαι κι εσάς τα καλύτερα!! 

@Katya81 Κοπέλα μου να σας ζήσει το μωράκι σας!! Γερό και καλότυχο να είναι πάντα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi35 με το καλο! ?

3 κιλά ο μπέμπης μας και ολη η εικονα φυσιολογικη. Την επομενη Δευτερα θα κανω πρωτη φορα nst. Ειπε περπατημα και σεξ ελευθερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@Vivi35 με το καλο! ?

3 κιλά ο μπέμπης μας και ολη η εικονα φυσιολογικη. Την επομενη Δευτερα θα κανω πρωτη φορα nst. Ειπε περπατημα και σεξ ελευθερο. 

Αχ αυτοι καλα τα λενε αλλα στην πραξη υπαρχει προβλημα!χαχαχαχαχα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Αχ αυτοι καλα τα λενε αλλα στην πραξη υπαρχει προβλημα!χαχαχαχαχα ????

Με το περπατημα το χουμε! Δε σταματησα και καθολου να περπαταω, να ανεβαινω σκαλες κτλ. Αυτο το σεξ πρεπει να το ενταξουμε στο προγραμμα μας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Με το περπατημα το χουμε! Δε σταματησα και καθολου να περπαταω, να ανεβαινω σκαλες κτλ. Αυτο το σεξ πρεπει να το ενταξουμε στο προγραμμα μας? 

Εγω παλι και με το περπατημα εχω θεματακια αλλα τι να κανω το παλευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/4/2019 at 11:11 ΜΜ, ο/η vayaki είπε:

@Narcissa 3/05/19 ?

@Angelmammy  4/05/19 ?

@Madi85 4/05/19 ?

@Nikolina1989  5/05/19 ?

@Χριστινακι89 6/05/19 ?

@Diwni 8/05/19 ?

@irened91 9/05/19 ?

@Valfrag 14/05/19? γέννησε στις 16/04/19

@Katya81 14/05/19?

@Berry  15/05/19 ?

@Mist 17/05/19 ?

@Mariamagdalini 19/05/19 ?

@RaniaMln 20/05/19 ?

@Madim 22/05/19 ?

@Sofi90 22/05/19 ?

@stasa199 26/05/19 ?

@dimitra2222  27/05/19 ?

@vayaki 28/05/19 ?

@katrinaki 28/05/19 ?

@anni7 31/05/19 ?

@Vivi35 31/05/19 ?

@lila80  31/05/19 ?

@Ntory 01/06/19 ??

@marakineos  03/06/19 ?

@Γιαβρόγλου 12/06/19 ?

τι καλα!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katya81 να σου ζήσει Κοριτσι μου...γερό να είναι το παιδάκι σας κι εσείς επισης να το μεγαλώσετε! Κι εγώ έκανα καρδιοτοκογραφο το πρωί...ως το Σάββατο γεννάω κι εγώ...περιμένω τις εξετάσεις μου να ολοκληρωθούν την Τετάρτη ...θα μιλήσει κ ο γυναικολόγος μου με τον παιδίατρο της κλινικής ν δούνε αν θ χρειαστεί ν κάνουμε ενέσεις κορτιζόνης για τους πνεύμονες κ μετά κλείνουμε ραντεβού...ανυπομονώ τόσο ν την πάρω αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κάναμε nst το οποίο όταν είχα συσπάσεις έδειχνε 100%. Τα εχασε ο γιατρός! Αύριο φεύγουμε για Αθήνα δεν Μ αφήνει με τίποτα εδώ με τέτοιους πόνους! Αύριο θα πάω στο Ρέα να με δουν κ εκεί και θα είμαστε σε επικοινωνία με τον γιατρό. Πιστεύει πως τ πολύ μέχρι σκ θα έχω γεννήσει ! 

Αγχώθηκα λίγο να σας πάω την αλήθεια μου ήρθε ξαφνικό! Ετοιμάζω κ αλλά πράγματα κ τ πρωί φεύγουμε.3 κιλά μας βγάζει τον μπέμπη!

Με κοίταξε πάλι με το χέρι και σήμερα οφείλω να ομολογήσω πως με πόνεσε και ήταν πολύ χειρότερα από την προηγούμενη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μου κάναμε nst το οποίο όταν είχα συσπάσεις έδειχνε 100%. Τα εχασε ο γιατρός! Αύριο φεύγουμε για Αθήνα δεν Μ αφήνει με τίποτα εδώ με τέτοιους πόνους! Αύριο θα πάω στο Ρέα να με δουν κ εκεί και θα είμαστε σε επικοινωνία με τον γιατρό. Πιστεύει πως τ πολύ μέχρι σκ θα έχω γεννήσει ! 

Αγχώθηκα λίγο να σας πάω την αλήθεια μου ήρθε ξαφνικό! Ετοιμάζω κ αλλά πράγματα κ τ πρωί φεύγουμε.3 κιλά μας βγάζει τον μπέμπη!

Με κοίταξε πάλι με το χέρι και σήμερα οφείλω να ομολογήσω πως με πόνεσε και ήταν πολύ χειρότερα από την προηγούμενη φορά!

Αντε με το καλο κ εσυ!!!ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι γινεται πηραμε φορα βλεπω!!!!

Εμεις πηγαμε στο γιατρο η μπεμπα καλα ειναι!περιπου 2.800 την εβγαζε ο γιατρος(37 και 1 σημερα) μας ειπε πως εχουμε ακομα!του λεω δεν το βλεπετε για συντομα???μου ειπε καθε μερα περπατημα !πλεον θα πηγαινω καθε μερα και θα κανω και τις ασκησεις που μου ειπε!το μονο "αρνητικο" ειναι οτι η μπεμπα μας γυρισε το κεφαλι και κοιταει μπροστα!τοσο καιρο κοιταζε πισω (που ειναι η ιδανικη θεση ) και τωρα γυρισε!!!την ειδαμε λιγακι ομως που ειχαμε καιρο!

Μου πηρε και κολπικα υγρα για εξετασεις..για το ζαχαρο μου ξανα εγραψε να ξανα κανω για να δουμε τι γινεται..αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μου κάναμε nst το οποίο όταν είχα συσπάσεις έδειχνε 100%. Τα εχασε ο γιατρός! Αύριο φεύγουμε για Αθήνα δεν Μ αφήνει με τίποτα εδώ με τέτοιους πόνους! Αύριο θα πάω στο Ρέα να με δουν κ εκεί και θα είμαστε σε επικοινωνία με τον γιατρό. Πιστεύει πως τ πολύ μέχρι σκ θα έχω γεννήσει ! 

Αγχώθηκα λίγο να σας πάω την αλήθεια μου ήρθε ξαφνικό! Ετοιμάζω κ αλλά πράγματα κ τ πρωί φεύγουμε.3 κιλά μας βγάζει τον μπέμπη!

Με κοίταξε πάλι με το χέρι και σήμερα οφείλω να ομολογήσω πως με πόνεσε και ήταν πολύ χειρότερα από την προηγούμενη φορά!

Γουρλωσα ματι!!!!! Εδειχνε 100 το μηχανημα λεει... Μην αγχωνεσαι ομως! Μια χαρα στα κιλα του! Λογικο να σου ηρθε ξαφνικο αλλα θα πανε ολα σουπερ. Θα χεις και τον χρονο να προετοιμαστεις ψυχολογικα οτι θα ερθει νωριτερα απ οτι περιμενες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 αυτο με το γυρισμα μπρος πισω μου ειπε σημερα οτι αλλαζει συνεχως... τη μια μπορει να ειναι ετσι κ την αλλη αλλιως... γυρνανε συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos αντε με το καλο ο μπεμπγς σου!!!!

Εχω αρχισει και περιμενω και εγω πως και πως βρε κοριτσια!!

Ααα επισης μου ειπε για τον τραχηλο (κοιλιακα παλι)οτι ειναι 1.6 και οτι εχει ανοιξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi35 @marakineos @dimitra2222 Με το καλό όλες σας κορίτσια!! Όλες μαζί την ίδια βδομάδα μου φαίνεται θα πέσουμε!! ? Να δούμε κι εμείς μέχρι την Τετάρτη αν δεν έχουμε γεννήσει, το ΣΚ πρώτα ο Θεός θα την έχω στην αγκαλιά μου!! ?? Να τελειώνουμε πια με το καλό γιατί δε Μ άφησαν σε ησυχία οι καούρες και κάνω συνέχεια εμετούς πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irened91 είπε:

@Vivi35 @marakineos @dimitra2222 Με το καλό όλες σας κορίτσια!! Όλες μαζί την ίδια βδομάδα μου φαίνεται θα πέσουμε!! ? Να δούμε κι εμείς μέχρι την Τετάρτη αν δεν έχουμε γεννήσει, το ΣΚ πρώτα ο Θεός θα την έχω στην αγκαλιά μου!! ?? Να τελειώνουμε πια με το καλό γιατί δε Μ άφησαν σε ησυχία οι καούρες και κάνω συνέχεια εμετούς πάλι. 

Ναι κορίτσια με το καλό!!! Πλησιάζετε! @marakineos στο nst που έκανα εγω η ένδειξη των συσπάσεων ήταν στη μέση κι όταν είχα συσπάσεις ανέβαινε μέχρι 30 το μέγιστο... Δλδ σε σένα έδειχνε 100;;; Πώς ένιωθες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...