Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια, με συγχωρείτε για την ερώτηση, αλλά με την ερωτική επαφή πως τα πάτε;; 

Εγώ από τον 7ο μήνα δυσκολεύομαι πάρα πολύ και τώρα στον 8ο μου είναι σχεδόν αδύνατο!! Η κοιλιά μου είναι έτοιμη να εκραγεί, έχω κράμπες στην κοιλιά, η μέση μου με πεθαίνει και  (με το συμπάθειο) δεν μπορώ να κουνηθώ.... Χαχαχα!! Όπως και να προσπαθήσουμε, απλά δε γίνεται. Χθες βράδυ με τον άντρα μου πεθάναμε στα γέλια γιατί ένιωθε την κοιλιά μου να τον σκάει και να μην μπορεί να αναπνεύσει. Του λέω φαντάσου πως νιώθω εγώ. Και αναρωτιέμαι, αυτό που λένε ότι καλό είναι στον 9ο να υπάρχει σεξουαλική επαφή γιατί βοηθάει στον τοκετό... Πώς γίνεται;;; Συγγνώμη για τις λεπτομέρειες αλλά αν δεν το συζητήσω μαζί σας με ποιόν;; Χαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy εμενα μου ειναι σχεδον αδυνατο να το κανω πλεον χαχχααχχ!!!! Και ποσο τον επομενο μηνα που υποτιθεται πρεπει να το επιδιωκουμε κι ολας!!!?? προτιμω να περπαταω και να παιρνω τα βουνα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Κορίτσια, με συγχωρείτε για την ερώτηση, αλλά με την ερωτική επαφή πως τα πάτε;; 

Εγώ από τον 7ο μήνα δυσκολεύομαι πάρα πολύ και τώρα στον 8ο μου είναι σχεδόν αδύνατο!! Η κοιλιά μου είναι έτοιμη να εκραγεί, έχω κράμπες στην κοιλιά, η μέση μου με πεθαίνει και  (με το συμπάθειο) δεν μπορώ να κουνηθώ.... Χαχαχα!! Όπως και να προσπαθήσουμε, απλά δε γίνεται. Χθες βράδυ με τον άντρα μου πεθάναμε στα γέλια γιατί ένιωθε την κοιλιά μου να τον σκάει και να μην μπορεί να αναπνεύσει. Του λέω φαντάσου πως νιώθω εγώ. Και αναρωτιέμαι, αυτό που λένε ότι καλό είναι στον 9ο να υπάρχει σεξουαλική επαφή γιατί βοηθάει στον τοκετό... Πώς γίνεται;;; Συγγνώμη για τις λεπτομέρειες αλλά αν δεν το συζητήσω μαζί σας με ποιόν;; Χαχαχα!! 

εμεις τελικα ακομη δεν το εχουμε προσπαθησει καν! ενω καποιες φορες θελω δεν νιωθω ανετα βρε παιδι μου, απο το μεσημερι και μετα η κοιλια μου ειναι τουμπανο νιωθω 800 κιλα και δυσκινητη !

καταλαβα! κρατηστε δυναμεις για τον 9ο ! μπραβο που τα καταφερνατε εως τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Κορίτσια, με συγχωρείτε για την ερώτηση, αλλά με την ερωτική επαφή πως τα πάτε;; 

Εγώ από τον 7ο μήνα δυσκολεύομαι πάρα πολύ και τώρα στον 8ο μου είναι σχεδόν αδύνατο!! Η κοιλιά μου είναι έτοιμη να εκραγεί, έχω κράμπες στην κοιλιά, η μέση μου με πεθαίνει και  (με το συμπάθειο) δεν μπορώ να κουνηθώ.... Χαχαχα!! Όπως και να προσπαθήσουμε, απλά δε γίνεται. Χθες βράδυ με τον άντρα μου πεθάναμε στα γέλια γιατί ένιωθε την κοιλιά μου να τον σκάει και να μην μπορεί να αναπνεύσει. Του λέω φαντάσου πως νιώθω εγώ. Και αναρωτιέμαι, αυτό που λένε ότι καλό είναι στον 9ο να υπάρχει σεξουαλική επαφή γιατί βοηθάει στον τοκετό... Πώς γίνεται;;; Συγγνώμη για τις λεπτομέρειες αλλά αν δεν το συζητήσω μαζί σας με ποιόν;; Χαχαχα!! 

Χαχαχαχα πράγματι ακούγεται πολύ αστείο απ' την περιγραφή. Νομίζω πως υπάρχουν κατάλληλες στάσεις για την εγκυμοσύνη και κυρίως τώρα στους τελευταίους μήνες. Εμένα ο άντρας μου λείπει συνεχώς οπότε δεν έχω κάποια ανάλογη εμπειρία σ αυτό το θέμα ?? Είχαμε προσπαθήσει μόνο μια φορά δε θυμάμαι πριν πόσο καιρό αλλά φοβηθήκαμε γιατί ήμουν και σχετικά στην αρχή και σταματήσαμε. Να φανταστείς ούτε καν μπήκα στον κόπο να ρωτήσω τον γιατρό γιατί δεν υπήρχε λόγος. Ούτε σπίτι έχουμε, ούτε εδώ είναι οπότε τζίφος ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag , @marakineos & @irened91 κλαίω!!!! Χαχαχαχα!! Γελάω μόνη μου σαν τη χαζή!! Απ' ότι καταλαβαίνω... είμαστε όλες μια και μια! Κι εγώ τα βουνά προτιμώ να παίρνω!!! Χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy εμάς μας το απαγόρευσε ο γιατρός εδώ και 1 μήνα περίπου. Όχι ότι πριν ήταν εύκολο... Όπως λες, δύσκολο! Άσε που πάντα είχαμε το άγχος κι εγώ κι ο σύζυγος, οπότε το είχαμε ψιλοξεχασει το σπορ από πριν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι στα μέσα του 7ου σχεδόν!!!ο αιματοκρίτης μου δεν επεσε πολύ αν και μου έδινε από νωρίς 2 φορές τη μέρα ο γιατρος..σε όσες έχει πέσει να τρώτε και φρούτα!ακτινίδια φράουλες έχουν πολύ σίδηρο όπως και η πιπεριά!

Όσο για τις επαφές στην προηγούμενη επίσκεψη μας τις είχε απαγορέψει ο γιατρός...μέχρι τότε είχαμε βέβαια όχι πολύ συχνά αλλά μια φορά την εβδομάδα τύχαινε!λίγο πριν μας τις απαγορέψει με ενοχλουσε η κοιλιά μου κάπως και μετά σαν να είχα μια περίεργη αίσθηση αλλά από τότε έχει γίνει άλλη μια φορά και ήταν όλα μια χαρα!!!δεν ξέρω πώς θα συνεχίσει αλλα νομιζω οσο παιρναει ο καιρος θα γινεται χειρότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Madi85 είπε:

@Angelmammy εμάς μας το απαγόρευσε ο γιατρός εδώ και 1 μήνα περίπου. Όχι ότι πριν ήταν εύκολο... Όπως λες, δύσκολο! Άσε που πάντα είχαμε το άγχος κι εγώ κι ο σύζυγος, οπότε το είχαμε ψιλοξεχασει το σπορ από πριν... 

Ναι, είναι και αυτό το άγχος. Μην πάθει κάτι το μωρό, που δεν παθαίνει τίποτα αν η εγκυμοσύνη πάει καλά. Βρε τι τραβάμε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Απο οτι καταλαβα εγω θα είχα τις περισσότερες επαφές μέχρι τώρα!!!!χαχαχαχαχαχα

Ετσι βγαλε μας ασπροπροσωπες χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Απο οτι καταλαβα εγω θα είχα τις περισσότερες επαφές μέχρι τώρα!!!!χαχαχαχαχαχα

Χαχαχα!! Μου τελείωσαν τα likes. Εμείς μέχρι τον 7ο, είχαμε 3 φορές την εβδομάδα σίγουρα. Αρκετές φορές με ταλαιπωρία αλλα ειχαμε. Από τον 7ο, ούτε μια σωστή δεν μπορούμε... χαχαχα! Νομίζω θα σταματήσουμε τις προσπάθειες γιατί δεν μπορώ άλλο. Τέτοια κούραση και τέτοια ταλαιπωρία... Άστο καλύτερα! Χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Ετσι βγαλε μας ασπροπροσωπες χαχαχχαχα

Χαχαχαχα και να φανταστείς ότι δεν ήμουν και ποτέ φαν!Αλλά δεν φοβόμασταν Απο την αρχή λίγο οι ορμόνες δεν ξέρω τι φταίει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ μπράβο τι θηρία είστε εσείς ρε @Angelmammy @stasa199 ?? Εμείς όπως λέει και η @Madi85 το ξεχάσαμε το σπορ από πριν!! ??? Κορίτσια πάντως από ορμές άλλο τίποτα, να θες και να μην μπορείς. Μη σου τύχει!! ?? Κι εμένα μου τελείωσαν τα likes ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Χαχαχα!! Μου τελείωσαν τα likes. Εμείς μέχρι τον 7ο, είχαμε 3 φορές την εβδομάδα σίγουρα. Αρκετές φορές με ταλαιπωρία αλλα ειχαμε. Από τον 7ο, ούτε μια σωστή δεν μπορούμε... χαχαχα! Νομίζω θα σταματήσουμε τις προσπάθειες γιατί δεν μπορώ άλλο. Τέτοια κούραση και τέτοια ταλαιπωρία... Άστο καλύτερα! Χαχαχα! 

Χαχαχαχαχα ευτυχώς δεν ήμουν η μόνη!!!!ψάξε να βρεις κάτι να σε βολεύει!!!Δεν μπορεί!άσε που σε λίγο θα μας το λένε και οι γιατροί !!!!Εγώ προς το παρόν αντέχω!!!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο αλλά το αναφέρατε πιο πριν!εμένα κάθε 3 βδομάδες θα συνεχίσει να με βλέπει και στον 9ο κάθε βδομάδα!τώρα από ότι κατάλαβα την επόμενη φορά θα μου κάνει και doppler ενώ πάντα το κοίταζε αλλά θα το δει πιο καλά από ότι κατάλαβα!Αυτή η επίσκεψη χρεώνεται διαφορετικά ξέρετε???γιατί δεν μας έχει πει κάτι και στο ίντερνετ διαβάζω διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Μωρέ μπράβο τι θηρία είστε εσείς ρε @Angelmammy @stasa199 ?? Εμείς όπως λέει και η @Madi85 το ξεχάσαμε το σπορ από πριν!! ??? Κορίτσια πάντως από ορμές άλλο τίποτα, να θες και να μην μπορείς. Μη σου τύχει!! ?? Κι εμένα μου τελείωσαν τα likes ?

Χαχαχαχαχα εγώ και όταν δεν ήμουν καλά με τους εμετούς το πάλευα!!Πάντως μου λέγανε ότι στην εγκυμοσύνη είναι διαφορετικά και πιο έντονα δεν κατάλαβα και τόσο μεγάλη διαφορά εγώ!βέβαια αυτό με το να θες και να μην μπορείς είναι δύσκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irened91 ακριβώς όπως τα λες!! Χαχαχα! Να θες και να μην μπορείς!! 

@stasa199 δεν υπάρχει στάση σου λέω!!! Πονάω παντού!! Χαχαχαχα! Μπράβο σε σας που τα καταφέρνετε! Άξιοι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Άσχετο αλλά το αναφέρατε πιο πριν!εμένα κάθε 3 βδομάδες θα συνεχίσει να με βλέπει και στον 9ο κάθε βδομάδα!τώρα από ότι κατάλαβα την επόμενη φορά θα μου κάνει και doppler ενώ πάντα το κοίταζε αλλά θα το δει πιο καλά από ότι κατάλαβα!Αυτή η επίσκεψη χρεώνεται διαφορετικά ξέρετε???γιατί δεν μας έχει πει κάτι και στο ίντερνετ διαβάζω διαφορά!

Εμενα αν κ μ κανει καθε φορα..θα τη κανω στο μαιευτηριο οποτε σιγουρα θα τη χρεωθω περιπου 90€..τωρα δε ξερω αν θα στη κανει στο ιατρειο η σε εξωτερικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια εγω σημερα μπηκα στον 7ο !!!!!!!!!!! περναει ο καιρος νερο κοριτσια !!!!! εμεις κατι κανουμε αλλα οκ οχι με ανεση αλλα κατι γινεται ακομα χαχαχααχαχ!!!!!!! 

θα ξεκινησουν  και οι ετοιμασιες σιγα σιγα ειδηκα τα κοριτσια που σας διαβασα που μπηκατε στον 8ο !!!! τι ωραια!!!!! εμεις του 7ο εχουμε λιγο καιρο ακομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια εγω σημερα μπηκα στον 7ο !!!!!!!!!!! περναει ο καιρος νερο κοριτσια !!!!! εμεις κατι κανουμε αλλα οκ οχι με ανεση αλλα κατι γινεται ακομα χαχαχααχαχ!!!!!!! 

θα ξεκινησουν  και οι ετοιμασιες σιγα σιγα ειδηκα τα κοριτσια που σας διαβασα που μπηκατε στον 8ο !!!! τι ωραια!!!!! εμεις του 7ο εχουμε λιγο καιρο ακομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Εμενα αν κ μ κανει καθε φορα..θα τη κανω στο μαιευτηριο οποτε σιγουρα θα τη χρεωθω περιπου 90€..τωρα δε ξερω αν θα στη κανει στο ιατρειο η σε εξωτερικο..

Στο ιατρείο του θα μου την κάνει...Στις επισκέψεις μου παίρνει 40 ευρώ και στις 2 μεγάλες μου πήρε από 100..όταν μου τα είχε πει μόνο για Αυχενική και β επιπέδου μου είχε πει ότι είναι 100 ευρώ...Θα δείξει!Και το nst μετά ποτέ το κάνουμε??Και κάτι ακόμα το doppler μια φορά γίνεται?γιατί άκουγα από φίλες ότι στο τέλος όλο doppler κάνανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Στο ιατρείο του θα μου την κάνει...Στις επισκέψεις μου παίρνει 40 ευρώ και στις 2 μεγάλες μου πήρε από 100..όταν μου τα είχε πει μόνο για Αυχενική και β επιπέδου μου είχε πει ότι είναι 100 ευρώ...Θα δείξει!Και το nst μετά ποτέ το κάνουμε??Και κάτι ακόμα το doppler μια φορά γίνεται?γιατί άκουγα από φίλες ότι στο τέλος όλο doppler κάνανε...

Εμενα μου ειπε οτι το doppler μια φορα..και το nst απο την 36η και μετα αν υπαρχει λογος γινεται και καθε βδομαδα..χωρις χρεωση στο μαιευτηριο...πριν τη 36η αν πρεπει να το κανεις χρεωνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valfrag είπε:

Εμενα μου ειπε οτι το doppler μια φορα..και το nst απο την 36η και μετα αν υπαρχει λογος γινεται και καθε βδομαδα..χωρις χρεωση στο μαιευτηριο...πριν τη 36η αν πρεπει να το κανεις χρεωνεται

Αααα κατάλαβα!μάλιστα άντε να δούμε!ελπίζω να πάμε όλες καλά και τώρα στο τέλος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...