Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Και στο wish κανουν κανενα μηνα να ερθουν...το ξερω το site αλλα δεν ξερω πως να κανω παραγγελια!οπως και στο e-bay..στο wish μου το εδειξε μια φιλη και το σκαλιζω !!δεν το χω και πολυ!!!

Απλα στο wish εχει περισσοτερα μεταφορικα..κατα τ αλλα τα προιοντα ειναι σχεδον ιδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valfrag είπε:

Απλα στο wish εχει περισσοτερα μεταφορικα..κατα τ αλλα τα προιοντα ειναι σχεδον ιδια!!!

Ναι το καταλαβα αλλα δεν εχω καταφερει να κανω παραγγελια....με μια φιλη ειχαμε προσπαθησει το γεναρη να παραγγειλουμε (στο e-bay) και πηραμε 2 θηκες για το κινητο μου και κατι ακομα που δεν θυμαμαι καν...ισως και αρκουδακι η κατι τετοιο και ηρθε προχθες η μια θηκη μονο και για αυτο ξανα γυρισα στο wish....πχ κανω μια παραγγελια 10 ευρω και τα μεταφορικα ειναι τα διπλα σχεδον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Ναι το καταλαβα αλλα δεν εχω καταφερει να κανω παραγγελια....με μια φιλη ειχαμε προσπαθησει το γεναρη να παραγγειλουμε (στο e-bay) και πηραμε 2 θηκες για το κινητο μου και κατι ακομα που δεν θυμαμαι καν...ισως και αρκουδακι η κατι τετοιο και ηρθε προχθες η μια θηκη μονο και για αυτο ξανα γυρισα στο wish....πχ κανω μια παραγγελια 10 ευρω και τα μεταφορικα ειναι τα διπλα σχεδον!

Ναι ναι ακριβως!!γιαυτο κι εγω προτιμω το aliexpress..και πλεον αν θελω κατι κοιταζω εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Ναι ναι ακριβως!!γιαυτο κι εγω προτιμω το aliexpress..και πλεον αν θελω κατι κοιταζω εκει!

Πρεπει να βρω ακρη να παιρνω και εγω απο εκει!τι ωραια πράγματακια που εχουν ομως....και αν πεις να τα παρεις απο εδω ποιος ξερει ποσο θα τα πληρωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Πρεπει να βρω ακρη να παιρνω και εγω απο εκει!τι ωραια πράγματακια που εχουν ομως....και αν πεις να τα παρεις απο εδω ποιος ξερει ποσο θα τα πληρωσεις!

Και εδω αυτα που χρησοπληρωνουμε κινεζικα ειναι..ειχα παρει σουτιεν θηλασμου με 2€ το ενα απο το aliexp. Και τα βρηκα εδω τα ιδια(με την ιδια ακριβως ετικετα) 15€...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag καλα ναι το εχω παθει και εγω!την θηκη που ηρθε την πηρα 2 ευρω και εδω την πουλανε 10 και 12 ευρω!αν ειναι δυνατον !

Οποιος μπορει να παιρνει απο εξω καλυτερα ειναι!!!ξερεις μηπως τι παιζει με το τελωνειο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

@Valfrag καλα ναι το εχω παθει και εγω!την θηκη που ηρθε την πηρα 2 ευρω και εδω την πουλανε 10 και 12 ευρω!αν ειναι δυνατον !

Οποιος μπορει να παιρνει απο εξω καλυτερα ειναι!!!ξερεις μηπως τι παιζει με το τελωνειο??

Δεν εχω παρει πραγματα με βαρος οποτε δεν ειχα θεματα..αλλα φιλος μου που ειχε παραγγειλει φωτογρ μηχανη ειχε θεμα και του ζητουσαν περιπου 40€ Εξτρα στο τελωνειο...εγω μονο ρουχα εχω παρει και τσαντες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Δεν εχω παρει πραγματα με βαρος οποτε δεν ειχα θεματα..αλλα φιλος μου που ειχε παραγγειλει φωτογρ μηχανη ειχε θεμα και του ζητουσαν περιπου 40€ Εξτρα στο τελωνειο...εγω μονο ρουχα εχω παρει και τσαντες

Ααα μονο για αυτα που εχουν βαρος ειναι?γιατι λεω μην μπλεξω που δεν ξερω να κανω παραγγελια !και εγω μονο ρουχα εχω παρει και κορδελες τωρα για τη μπεμπα δε νομιζω να εχω θεμα ενταξει!σε ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stasa199 είπε:

Και στο wish κανουν κανενα μηνα να ερθουν...το ξερω το site αλλα δεν ξερω πως να κανω παραγγελια!οπως και στο e-bay..στο wish μου το εδειξε μια φιλη και το σκαλιζω !!δεν το χω και πολυ!!!

Πρέπει να κάνεις εγγραφή στο site, να βάλεις τα στοιχεία σου και τη διεύθυνση που θα έρθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stasa199 είπε:

Ααα μονο για αυτα που εχουν βαρος ειναι?γιατι λεω μην μπλεξω που δεν ξερω να κανω παραγγελια !και εγω μονο ρουχα εχω παρει και κορδελες τωρα για τη μπεμπα δε νομιζω να εχω θεμα ενταξει!σε ευχαριστω!!!

Πριν λίγα χρόνια δεν υπήρχε θέμα με το τελωνείο.. πριν μερικούς μήνες όμως που αγόρασα κι εγώ κάτι ακριβό μου ρθε ειδοποίηση να πληρώσω τελωνείο και ταχυδρομείο σύνολο 70 ευρώ.. αλλά για αυτά που είναι φθηνά δεν ασχολούνται δεν υπάρχει πρόβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόριτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο... Πηγα προχθές στο φαρμακείο για κάτι φάρμακα κ έβλεπα τη βρεφική  σειρά της frezyderm για αφρολουτρο σαμπουάν κρέμα σώματος κρέμα αλλαγής Πάνας κλπ..εννοείται θα την παραγγείλω από το ίντερνετ γιατί στα ηλεκτρονικά φαρμακεία τα βρήκα μισή τιμή...η φαρμακοποιός λοιπόν μου είπε ότι το bany bath το χρησιμοποιούμε τους 6 πρώτους μήνες κ ως αφρολουτρο κ ως σαμπουάν...αυτή είναι η οδηγια της εταιρείας...κι από τους 6 μήνες κ μετά αρχίζουμε χωριστό σαμπουάν...έχετε ακούσει κάτι αντίστοιχο...στην μεγάλη μου κόρη που πάλι την ίδια σειρά χρησιμοποιουσα από την πρώτη μέρα έβαζα κανονικά σαμπουάν γιατί δεν το γνώριζα ..θα ρωτήσω κ τον παιδίατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεε δηλαδη ημαρτον με το ιντερνετ... ενα "ροχαλητο εγκυμοσυνη" πατησα να ψαξω η γυναικα... τι το ηθελα... 100 προβληματα που λεει ο λογος μου εβγαλε οτι θα εχει το μωρο ή εγω. Εγω φταιω που εψαξα αλλα τα τελευταια βραδια κανω κατι ξεσπασματα ροχαλητου που με ξυπνανε, ξυπναω με ξηρο λαιμο. Μου λεει ο αντρας μου λογικο να ξυπναω με τετοιο λαιμο απ την ταλαιπωρια που ακουει να εχω στον υπνο μου. Ας ελπισω οτι ειναι απο ορμονες εγκυμοσυνης κι οχι απ ολα αυτα που διαβασα στο ιντερνετ. Θα το αναφερω και την επομενη εβδομαδα που θα παω στον γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimitra2222 είπε:

Κόριτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο... Πηγα προχθές στο φαρμακείο για κάτι φάρμακα κ έβλεπα τη βρεφική  σειρά της frezyderm για αφρολουτρο σαμπουάν κρέμα σώματος κρέμα αλλαγής Πάνας κλπ..εννοείται θα την παραγγείλω από το ίντερνετ γιατί στα ηλεκτρονικά φαρμακεία τα βρήκα μισή τιμή...η φαρμακοποιός λοιπόν μου είπε ότι το bany bath το χρησιμοποιούμε τους 6 πρώτους μήνες κ ως αφρολουτρο κ ως σαμπουάν...αυτή είναι η οδηγια της εταιρείας...κι από τους 6 μήνες κ μετά αρχίζουμε χωριστό σαμπουάν...έχετε ακούσει κάτι αντίστοιχο...στην μεγάλη μου κόρη που πάλι την ίδια σειρά χρησιμοποιουσα από την πρώτη μέρα έβαζα κανονικά σαμπουάν γιατί δεν το γνώριζα ..θα ρωτήσω κ τον παιδίατρο...

Και εγω αυτα θα παρω...θα ρωτησω στπ φαρμακειο ποσο θα μου βγουν γιατι μου ειπε οτι θα μου κανει καλυτερη τιμη και θα δω αν με συμφερε..(πολλες φορες μου τα δινει σε τιμες οπως στο ιντερνετ)

Εγω ξερω το αντιθετο...οτι στην αρχη θελει ξεχωριστο σαμπουαν με αφρολουτρο και μετα μπορεις να βαζεις αν θες και ενα....ας μας πουν και οι αλλες κοπελες τη ξερουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Εεε δηλαδη ημαρτον με το ιντερνετ... ενα "ροχαλητο εγκυμοσυνη" πατησα να ψαξω η γυναικα... τι το ηθελα... 100 προβληματα που λεει ο λογος μου εβγαλε οτι θα εχει το μωρο ή εγω. Εγω φταιω που εψαξα αλλα τα τελευταια βραδια κανω κατι ξεσπασματα ροχαλητου που με ξυπνανε, ξυπναω με ξηρο λαιμο. Μου λεει ο αντρας μου λογικο να ξυπναω με τετοιο λαιμο απ την ταλαιπωρια που ακουει να εχω στον υπνο μου. Ας ελπισω οτι ειναι απο ορμονες εγκυμοσυνης κι οχι απ ολα αυτα που διαβασα στο ιντερνετ. Θα το αναφερω και την επομενη εβδομαδα που θα παω στον γιατρο

Αααχ εγω το εχω σταματησει πλεον αυτο με το ιντερνετ γιατι την τελευταια φορα εκλαιγα και δεν μπορουσα να ηρεμισω με αυτα που διαβασα!ειναι πολυ φυσιολογικο να μην αγχωνεσαι καθολου!ρωτα και το γιατρο σου αλλα δεν ειναι κατι...ειναι που πιεζονται ολα μεσα μας αυτο ξερω....μηπως ειναι λιγο ξηρη η ατμοσφαιρα στο σπιτι σου και αυτο καμια φορα επιβαρυνει...δοκιμασε να εχεις ενα ποτηρακι νερο καπου στο δωματιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimitra2222 κ γω στη μικρή αυτό είχα. Πότε δ έβαλα χωριά σαμπουάν. Στους 6 μήνες τ άλλαξα σε πρόδερμ πάλι για κεφάλι κ σώμα. Πολύ καλύτερο από ρης φρεζυντερμ. Δοκίμασα διαφορά δηλαδή άλλα ποτέ χωρια σαμπουάν. Τώρα για τ μωρο θα δοκιμάσω της μουστελα κ βλεπουμε. Κρεμα συγκαματος δ αλλάζω, φρεζυντερμ ασυζητητί. Τρεις τρεις τις παραγγέλνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

 @lila80 καλοριζικα τα φορμακια με το καλο να τα φορεσει και να τα χαρει το μπεμπακι! Εγω θα παραγγειλω απο εβδομάδα απο τα h&m!

@vayaki καπου το ειχα διαβασει για το ροχαλητο οτι ειναι ορμονικο και γενικα επειδη μας πιεζει πλεον η κοιλιτσα τους τελευταιους μηνες! να εχεις διπλα σου ενα ποτηρακι με νερο!
@Diwni είχες δίκιο για την κρεμουλα της frezyderm, ειναι σε πολυ καλυτερη κατασταση τα σπυρακια, δεν εχουν φυγει ακομη αλλα εχουν ηρεμησει παρα παρα πολυ! τι υπεροχη μυρωδια ειναι αυτη που εχου τα βρεφικα προιοντα!

Κορίτσια μου τελικά πήρα νυχτικιά απο την περιοχή μου και εσώρουχα καινούρια! Είχε 25€ αλλα ειναι τιραντακι οποτε θα βολευει για θηλασμο και ειναι μοντερνα οποτε σιγουρα θα την ευχαριστηθω ολο το καλοκαιρι πιστευω!Μόλις φτιάξει ο καιρός πλύσιμο και αρχίζω τη βαλίτσα αν κ ειναι νωρίς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!

@vayaki κορίτσι μου, μη διαβάζεις στο ίντερνετ... Ελαφρύ ροχαλητο έχω κι εγώ σχεδόν από τον 5ο μήνα. Για το λαιμό, όπως είπαν τα κορίτσια έχε λίγο νεράκι δίπλα σου! Ίσως βοηθήσει. 

@marakineos καλορίζικα το νυχτικό και τα εσώρουχα!!! 

Τη σειρά της frezyderm έχω πάρει κι εγώ, αλλά πήρα ξεχωριστά αφρολουυρο- σαμπουάν. Δεν ήξερα ότι το αφρολουτρο είναι και για σαμπουάν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κί άλλη απορία έχω ..χαχχα ούτε πρώτο μανούλα να είμουν...τις πυτζάμες μου και σουτιέν θα τα πλύνω με βρεφικό απορρυπαντικό...αλλά τα υφάσματα από καροτσι καρεκλακια κακαθουνα μαξιλάρι θηλασμού σφήνα κλπ λέω να τα πλύνω με κανονικό απλά να μην βάλω μαλακτικό ...αφού σε όλα αυτά θα χρησιμοποιούμε πάντα οπότε δεν θα έρχεται σε άμεση επαφή το μωρό...τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimitra2222 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κί άλλη απορία έχω ..χαχχα ούτε πρώτο μανούλα να είμουν...τις πυτζάμες μου και σουτιέν θα τα πλύνω με βρεφικό απορρυπαντικό...αλλά τα υφάσματα από καροτσι καρεκλακια κακαθουνα μαξιλάρι θηλασμού σφήνα κλπ λέω να τα πλύνω με κανονικό απλά να μην βάλω μαλακτικό ...αφού σε όλα αυτά θα χρησιμοποιούμε πάντα οπότε δεν θα έρχεται σε άμεση επαφή το μωρό...τι λέτε?

Καλημέρα!!! Εγώ η αλήθεια είναι τα έχω πλύνει και αυτά με βρεφικό απορρυπαντικό.  Μιας και αναφέρθηκες στη σφήνα, θέλω να ρωτήσω τι εξής. Μου έχουν δώσει κάνα δύο, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι θα τις χρησιμοποιήσω. Θεωρώ ότι δεν χρειάζονται. Οι έμπειρες μανούλες τι γνώμη έχετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos @Madi85 σορρυ για τη χαζη ερωτηση κοριτσια. Νερακι διπλα μου για να το πινω αν νιωθω οτι ξεραινομαι ή για να υπαρχει καποιο υγρο στοιχειο κοντα μου κ ισως αυτο βοηθαει στην ατμοσφαιρα. Χαχα νιωθω χαζη με την απορια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

@marakineos @Madi85 σορρυ για τη χαζη ερωτηση κοριτσια. Νερακι διπλα μου για να το πινω αν νιωθω οτι ξεραινομαι ή για να υπαρχει καποιο υγρο στοιχειο κοντα μου κ ισως αυτο βοηθαει στην ατμοσφαιρα. Χαχα νιωθω χαζη με την απορια?

εγω εννοουσα για να το πινεις να ανακουφιζεσαι αλλα να σου πω την αληθεια κι εγω το σκεφτηκα μηπως η @Madi85 εννοουσε να υπαρχει νερακι για την ατμοσφαιρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madi85 σχετικα με τη σφηνα..μου εχουν δωσει κ εμενα..

διαβαζω στο ιντερνετ οτι τωρα τα μωρα τα βαζουν ανασκελα..ολες μου οι φιλες που εχουν μωρακια τα βαζουν ελαφρα πλαγιως με ανακληση και βαζουν κ τη σφηνα..η αληθεια ειναι οτι το ανασκελα το φοβαμαι κ εγω..μου φαινεται επικινδυνο μη πνιγει..θα δω τι θα πουν κ στο μαιευτηριο και η παιδιατρος κ θα δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki για να πίνεις εννοούσα κι εγώ... Βέβαια μπορεί να είναι και θέμα ξηρής ατμόσφαιρας οπότε εάν δεν έχεις κάποιο υγραντηρα μπορείς είτε να βάλεις ένα μπολακι με νερό στο δωμάτιο ή εάν το παράθυρο σου έχει δυνατότητα ανάκλησης, να το αφήνεις σε αυτή τη θέση το βράδυ. 

@Valfrag έτσι ξέρω κι εγώ. Ότι πλέον η οδηγία είναι να τα βάζουμε ανάσκελα με το κεφάλι γυρισμένο στο πλάι. Τώρα, όπως λες, θα μας πουν και στο μαιευτήριο και ο παιδίατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η dimitra2222 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κί άλλη απορία έχω ..χαχχα ούτε πρώτο μανούλα να είμουν...τις πυτζάμες μου και σουτιέν θα τα πλύνω με βρεφικό απορρυπαντικό...αλλά τα υφάσματα από καροτσι καρεκλακια κακαθουνα μαξιλάρι θηλασμού σφήνα κλπ λέω να τα πλύνω με κανονικό απλά να μην βάλω μαλακτικό ...αφού σε όλα αυτά θα χρησιμοποιούμε πάντα οπότε δεν θα έρχεται σε άμεση επαφή το μωρό...τι λέτε?

Εγω δεν ειχα σκεφτει καν οτι ολα αυτα θελουν πλυσιμο με βρεφικο... εννοω οι πυτζαμες μας και τα σουτιεν μας. Αντε παλι πλυσιμο απ την αρχη. Καλα που το ειπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimitra2222 επισης μολις σκεφτηκα οτι εγω τα μωρουδιακα για μαιευτηριο θα τα βαλω μεσα στην τσαντα του καροτσιου. Ειναι τεραστια. Σαν μικρο βαλιτσακι. Οποτε την εχωσα κι αυτην τωρα να πλυθει εστω σε ενα 15λεπτο προγραμματακι ... να ξεπλυθουν σκονες κτλ. Ενα ενα μου ερχονται αυτα που χρειαζονται πλυσιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...