Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

εγω κοριτσια χορτενω παρα πολυ ευκολα δλδ τρωω και μετα απο λιγο ειμαι ηδη χορτατη και εννοοιτε αποφυγω τα βαρια δε μπορω καθολου !!!! παω ψητα,βραστα και φουρνου τα αλλα ε τα μπορω απο την αρχη δλδ δε τα μπορουσα!!! εχω και μπροστα και ψηλα τον πλακουντα και με πιεζει απο πολυ νωρις και ισως και για αυτο!!

μια απο τα ιδια! μονιμως χορτασμενη κι ας εχω φαει λιγο, καποιες φορες σκασμενη κιολας!  πιστεύω πιέζεται το στομαχι μας.

απ οσο ξερω αυτο αρχιζει απο πιο μετα να μην μπορεις να φας πολυ αλλα βρε κοριτσια εχω μια κοιλια αλλο πραγμα χαχα φαινομαι για 8ο μηνα σιγουρα!! την χαιρομαι γιατι δεν εχω παχυνει γενικα μονο στην κοιλια στηθος κλπ αλλα σκεφτομαι ποσο θα παει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

χμ καταλαβα! τζαμπα οντως τοτε! τωρα θα το ξερεις για την επομενη φορα για να κρατηθεις! εγω οταν ζηλευω κατι και ειναι βραδυ τρωω ισα ισα 2 μπουκιες απο του συζυγου! θα ηθελα να το φαω ολο αλλα ξερω οτι θα υποφερω, εμενα απο τα νευρα με πιανουν κλαματα ενω δεν το ειχα πριν!

@stasa199 ωωωω τι ωραια !! ❤️ ❤️

Εγώ αν ζήλεψω κάτι το τρώω την άλλη μέρα από το μεσημέρι μέχρι το απόγευμα!!!Χαχαχαχαχα και μια μπουκιά να φάω με θερίζει!βέβαια όπως είπε και η @anni7 χορταίνω πολύ πιο εύκολα αλλά πεινάω και πιο εύκολα!!!βέβαια αν μ'αρέσει κάτι μπορεί να φάω και λίγο πάρα πάνω και μετά νιώθω ότι θα εκραγω!και όλο λέω δεν πρέπει να το κάνω αυτό αλλά όλο και το κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Εγώ αν ζήλεψω κάτι το τρώω την άλλη μέρα από το μεσημέρι μέχρι το απόγευμα!!!Χαχαχαχαχα και μια μπουκιά να φάω με θερίζει!βέβαια όπως είπε και η @anni7 χορταίνω πολύ πιο εύκολα αλλά πεινάω και πιο εύκολα!!!βέβαια αν μ'αρέσει κάτι μπορεί να φάω και λίγο πάρα πάνω και μετά νιώθω ότι θα εκραγω!και όλο λέω δεν πρέπει να το κάνω αυτό αλλά όλο και το κάνω!

χαχα τελικα ολες τα ιδια κανουμε!! κι εγω πολλες φορες οτι εχω λιγουρευτει βραδυ το εχω φαει μεσημερι!! και πολλες φορες εχω καταληξει σαν μπρασκα και να λεω δεν προκειται να ξαναφαω τοσο αλλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω εγω αισθημα να πιναω τρελα ακομα δε εχω νιωσει οπως πριν πιναω δλδ βεβαια κανω το κλασικο τρεια βασικα γευματα και δυο ενδιαμεσα σνακ μηπως ειναι αυτο η ισως τωρα να το νιωσω που το μωρο μεγαλωνει πολυ !! απλα εγω παλευω με την τουαλετα να πηγαινω ξερετε το ειχα και απο προν εγω το θεμα μου βεβαια!!! αλλα οκ με ακτινιδια φυτικες ινες χορτα κτλ τα βολευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα πλέον δεν σκέφτομαι καθόλου τη γέννα!οπότε θέλει ας έρθει η μπουμπού!!!εμένα δεν έχει μεγαλώσει τόσο η κοιλιά μου βρε κορίτσια....εδώ δεν έβαζα τίποτα τόσο καιρό πέρα από μια η δύο φορές που ένιωθα φαγούρα και έβαλα αμυγδαλαιελαιο...Ίσως πρέπει να αρχίσω να βάζω !

Όσο για το στομάχι μας σίγουρα πιέζεται αλλά έρχονται και χειρότερα!!!Εγώ τώρα τελευταία είχα πάρα πολλές καουρες ότι και να ετρωγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και εγω μιρκη κοιλιτσα λενε ολοι εχω δλδ μου λενε δε φαινεσαι για 7ο  γενικα εγω τωρα απο τα μεσα του εκτου πεταξα κοιλιτσα!! εγω βαζω κρεμουλα απο την αρχη παντου καθε βραδυ κοιλια στηθος και πωπω και μπουτακια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

να σας πω εγω αισθημα να πιναω τρελα ακομα δε εχω νιωσει οπως πριν πιναω δλδ βεβαια κανω το κλασικο τρεια βασικα γευματα και δυο ενδιαμεσα σνακ μηπως ειναι αυτο η ισως τωρα να το νιωσω που το μωρο μεγαλωνει πολυ !! απλα εγω παλευω με την τουαλετα να πηγαινω ξερετε το ειχα και απο προν εγω το θεμα μου βεβαια!!! αλλα οκ με ακτινιδια φυτικες ινες χορτα κτλ τα βολευω!!!!

Εγω κάνω 5 γεύματα αλλά δεν προσέχω και πολύ τι θα φάω!!!Όσο για το θέμα τουαλέτας ελειπε η κοπελα που ειναι παντα στο γιατρο και ηταν μια αλλη και μου έγραψε τον σίδηρο που μου είχε δώσει στην αρχή και δεν τον μπορούσα αντί για αυτόν που έπαιρνα και με το που θα τον πιω θα πάω στη μια ώρα τουαλέτα!Και πριν η και 2 φορές οπότε καταλαβαίνεις πλέον το εχω λύσει αυτό!!!!!Και εγώ είχα από πριν θέμα και τώρα νιώθω  πολύ καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι κορίτσια πεινάω συνέχεια!!! Μου αρέσουν γενικά πολλά πράγματα που δεν επιτρέπεται να φάω τώρα, οστρακοειδή, κοκορέτσια, αναψυκτικά, κλπ. Οπότε περιμένω να γεννήσω και θα πάρω το αίμα μου πίσω...

Η κοιλιά μου φαίνεται και παρά πολύ μάλιστα!!! Βάζω λαδακι από τον 4ο περίπου μήνα, όταν είχε αρχίσει σιγά σιγά να φουσκώνει η κοιλίτσα!

Χθες το βράδυ με έπιασε ένα παράπονο... Έκλαιγα με το παραμικρό! Σήμερα το πρωί ξύπνησα με απίστευτη διάθεση. Θα μας βλέπει κι ο καημένος ο άντρας μου και θα τα χει χάσει... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Εγω κάνω 5 γεύματα αλλά δεν προσέχω και πολύ τι θα φάω!!!Όσο για το θέμα τουαλέτας ελειπε η κοπελα που ειναι παντα στο γιατρο και ηταν μια αλλη και μου έγραψε τον σίδηρο που μου είχε δώσει στην αρχή και δεν τον μπορούσα αντί για αυτόν που έπαιρνα και με το που θα τον πιω θα πάω στη μια ώρα τουαλέτα!Και πριν η και 2 φορές οπότε καταλαβαίνεις πλέον το εχω λύσει αυτό!!!!!Και εγώ είχα από πριν θέμα και τώρα νιώθω  πολύ καλά!!

ναι ναι και εγω δε μπορω να πω βελτιωθηκε πολυ το θεμα τουαλετα!!! ναι και εγω πεντε κανω εε εγω προσεχω αλλα το σκ οκ θα φαω και το σουβλακι μου!!! εγω δε πινω ξεχωριστα σιδηρο περνω το πρωι δυο πολυβιταμηνες που μου εχει δωσει ο γιατρος που τα εχουνε ολα μεσα και το μεσημερι ασβεστιο πριν το μεσημεριανο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Madi85 είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια πεινάω συνέχεια!!! Μου αρέσουν γενικά πολλά πράγματα που δεν επιτρέπεται να φάω τώρα, οστρακοειδή, κοκορέτσια, αναψυκτικά, κλπ. Οπότε περιμένω να γεννήσω και θα πάρω το αίμα μου πίσω...

Η κοιλιά μου φαίνεται και παρά πολύ μάλιστα!!! Βάζω λαδακι από τον 4ο περίπου μήνα, όταν είχε αρχίσει σιγά σιγά να φουσκώνει η κοιλίτσα!

Χθες το βράδυ με έπιασε ένα παράπονο... Έκλαιγα με το παραμικρό! Σήμερα το πρωί ξύπνησα με απίστευτη διάθεση. Θα μας βλέπει κι ο καημένος ο άντρας μου και θα τα χει χάσει... Χαχαχα

εεεε τα ορμονικα ειναι κοριτσακι μου!!! ενταξει καταλαβαινει ο αντρουλης εισαι σε μια ευαισθητη φαση !!! τωρα εισαι μια χαρα ομως !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια πεινάω συνέχεια!!! Μου αρέσουν γενικά πολλά πράγματα που δεν επιτρέπεται να φάω τώρα, οστρακοειδή, κοκορέτσια, αναψυκτικά, κλπ. Οπότε περιμένω να γεννήσω και θα πάρω το αίμα μου πίσω...

Η κοιλιά μου φαίνεται και παρά πολύ μάλιστα!!! Βάζω λαδακι από τον 4ο περίπου μήνα, όταν είχε αρχίσει σιγά σιγά να φουσκώνει η κοιλίτσα!

Χθες το βράδυ με έπιασε ένα παράπονο... Έκλαιγα με το παραμικρό! Σήμερα το πρωί ξύπνησα με απίστευτη διάθεση. Θα μας βλέπει κι ο καημένος ο άντρας μου και θα τα χει χάσει... Χαχαχα

Καλά το Κλάμα είναι μια άλλη ιστορία!!!κλαίω και μόνη μου καμία φορά!!!!Χαχαχαχαχα και επίσης με το παραμικρό αφού ο καημένος ο άντρας μου στεναχωριέται πολλές φορές αλλά τι να κάνω και εγώ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madi85 ετσι ειναι η διαθεση μας τωρα, μια ετσι μια λλιως, κι εγω περνω απο φασεις νευρων. χαρας κλπ!

οσο ανοιγει ο καιρος θα νιώθουμε ακομη καλυτερα!

εγω παλι δεν πειναω κοριτσια τρωω απο ζηλια και επειδη μου αρεσει το φαγητο! και επειδη πρεπει να φαω φυσικα!

το εντερο κι εμενα εχει βελτιωθει παρα πολυ, μηπως αυτο συμβαινει τωρα που μπηκαμε στο 3ο τριμηνο?

δυσκοιλιοτητα δεν ειχα καθολου αλλα γενικα ειχα πολυ ευαισθητο εντερο με φουσκωματα πονο κλπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

@Madi85 ετσι ειναι η διαθεση μας τωρα, μια ετσι μια λλιως, κι εγω περνω απο φασεις νευρων. χαρας κλπ!

οσο ανοιγει ο καιρος θα νιώθουμε ακομη καλυτερα!

εγω παλι δεν πειναω κοριτσια τρωω απο ζηλια και επειδη μου αρεσει το φαγητο! και επειδη πρεπει να φαω φυσικα!

το εντερο κι εμενα εχει βελτιωθει παρα πολυ, μηπως αυτο συμβαινει τωρα που μπηκαμε στο 3ο τριμηνο?

δυσκοιλιοτητα δεν ειχα καθολου αλλα γενικα ειχα πολυ ευαισθητο εντερο με φουσκωματα πονο κλπ!

Ίσως να συνήθισε και αυτό με τόσες αλλαγές εκεί μέσα!!Ποιος ξέρει!Εγώ δεν πεινάω ούτε ζηλεύω ιδιαίτερα ευτυχώς!Αυτά τα είχα προ εγκυμοσύνης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ενα θα σας πω..ξυπνησα σημερα το πρωι κατα τις 7..και εφαγα ενα κεμπαπ που ειχε μεινει απο χθες...ακομα προσπαθω να το χωνεψω χαχαχαχαχχ!!!ηθελα εκεινη την ωρα να το φαω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χθες είχαμε καλεσμένους δύο ζευγάρια φίλων μας με μικρά παιδιά κ όπως καταλαβαίνετε έγινε τρελό σεμινάριο!!! Η μία μανούλα ήρθε οργανωμένη κ με φωτογραφίες γιατί της είχα πει πόσο άσχετη είμαι! Να μοιράζεστε τη γνώση εφόσον σας ζητηθεί, πόσο πιο ήρεμη νιώθω σήμερα! 

Σε γενικές γραμμές μου έκανε εντύπωση το πόσα πράγματα από αυτά που σκεφτόμασταν να πάρουμε μας ακυρωσαν, πάντα βέβαια με τη σκέψη ότι είμαστε διαφορετικοί, όπως κ τα μωράκια μας κ μπορεί κάτι που δεν ταίριαξε στον έναν να ταιριάξει στον άλλον! Μάρσιπο κ μαξιλάρι θηλασμού δε βολεύτηκαν καθόλου κι οι δυο μανουλες κ τώρα εχω να διαλέξω κιόλας ποιον θέλω! Ριλαξ επίσης έχουν κι οι δυο αχρησιμοποίητο σχεδόν, δεν τους βόλεψε.. Για καρότσι μου υπερτονισαν  να προτιμησουμε το ελαφρύ κ εύχρηστο. Και τέλος επισήμαναν να ακολουθούμε το ένστικτο μας, καλές οι συμβουλές, αλλά μόνοι σας θα βρείτε τον κατάλληλο τρόπο είπαν οι σοφοί πλην κουρασμένοι φίλοι μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλες! Κορίτσια πολύ καλά κάνετε κ δεν αγχώνεστε...η στιγμές αυτές είναι τόσο μαγικές κ φεύγουν τόσο γρήγορα που πραγματικά μόνο να τις απολαύσετε σας εύχομαι..στο πρώτο μου παιδάκι κι εγώ δεν είχα κανένα άγχος...ούτε για τον τοκετό ούτε για την φροντίδα. .απλώς ανυπομονούσα να την πάρω στην αγκαλιά μου ...κ όλα ήρθαν τόσο φυσικά...όσες συμβουλές κ να ακούσετε...ο καθένας πάντα θ έχει να σας πει κ κάτι...εσείς απλώς ακολούθηστε το ένστικτο σας...κάθε μωράκι είναι διαφορετικό. ..σχετικά με τα καρότσια είναι κάποια που δεν ξαπλώνουν τελείως...έχουν μια μικρή κλίση κ αυτά δεν επιτρέπονται για νεογέννητα. ...αυτά που ξαπλώνουν τελείως μπορούν να χρησιμοποιηθούν από τις πρώτες μέρες . Μετά όσο μεγαλώνουν τα μωρά η κλίση δεν επηρεάζει...απλώς δεν χωράνε στο Πορτ μπεμπέ...το βγάζετε κ χρησιμοποιείται το κάτω μέρος του Καροτσιου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλες.. το παραπάνω μηνυμα το έγραψα τις προηγούμενες μέρες αλλά μάλλον κάτι με διέκοψε και δεν το έστειλα...πω πω πόσα γράψατε ... Σχετικά με την ενυδάτωση κοιλιάς να συνεχίσετε κ μετά την γέννα...εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη αν κ έκανα μεγάλη κοιλιά δεν έκανα ραγιάδες γιατί μεγάλωνε σιγά σιγά..όταν γέννησα έχασα με την μια 10 κιλά...εκεί πέταξα 2-3 ραγιάδες αλλά μάλλον τις πρόλαβα κ δεν φαίνονται...οπότε μόλις γεννησετε με το καλό χρησιμοποιείστε κάποιο προϊόν...κι εγώ ανυπομονώ να πάρω αγκαλιά το μωρό μου αλλά από την άλλη λέω θέλω πολύ να απολαύσω την περίοδο της εγκυμοσύνης γιατί αν δεν κάνω 3ο μωράκι θα είναι κ η τελευταία μου κύηση...γενικά δεν κατάλαβα πως εφτασα ως εδώ...με το καλό όλες να πάρουμε αγκαλιά γερά μωράκια...επίσης τα σημάδια τοκετόυ διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα..ίσως 2-3 μέρες πριν ξεκινήσει ο τοκετός δείτε αίμα η καφέ εκκρίσεις...ίσως σπάσουν τα νερά ..(εγώ το ένιωσα σαν να κατουριεμαι κ ταυτόχρονα ανακουφίζομουν) ίσως έχετε συσπάσεις (μούδιασμα και πετρώματα στην κοιλιά) ίσως πόνους...όπως και να έχει σίγουρα θα το καταλάβουμε .... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να τα λέμε και μετά κορίτσια..οι ανταλλαγή απόψεων μετά είναι σωτηρία νομίζω ..συμμετείχα σε ένα φόρουμ όταν γέννησα την κόρη μου πριν 4 χρονια και με τις μανουλες που μιλούσαμε σε όλη την εγκυμοσύνη μόλις γέννησα με κάναμε μια ομάδα στο viber και μιλάμε ακόμη...με τις 2 που είμαστε από την ίδια πόλη κάνουμε κ παρέα Κία βρισκόμαστε πολύ συχνά και παίζουν τα παιδάκια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry για τα ανορθόγραφα άρθρα ώρες ώρες αλλά το Κιν μου έχει άλλη άποψη...γράφω και μου τα αλλάζει...τα βλέπω κ φριττω...χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!Σήμερα ξανα ανέβηκα στη ζυγαριά!!!Έχω εδώ και περίπου 3 βδομάδες δεν έχω πάρει βάρος...μου φαίνετε παράξενο και ειδικά στον Άντρα μου γιατί όλο πεινάω!αχαααχχαα ευτυχώς να λέω γιατί είχα άγχος Μην ξεφύγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις μαμάδες!! Βρε κορίτσια έχω έναν προβληματισμό. Όσον αφορά τη μεταφορά των νεογέννητων μωρών μας μόλις βγούμε απ το μαιευτήριο πρώτα ο Θεός. Το βάζουμε στο κάθισμα αυτοκινήτου ή στο πορτ μπεμπέ; Δεν ξερω τι να κάνω πραγματικά. Ξερω βέβαια νωρίς είναι αλλά ήθελα να το πω και σε σας, να δω τι θα κάνετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Σήμερα ξανα ανέβηκα στη ζυγαριά!!!Έχω εδώ και περίπου 3 βδομάδες δεν έχω πάρει βάρος...μου φαίνετε παράξενο και ειδικά στον Άντρα μου γιατί όλο πεινάω!αχαααχχαα ευτυχώς να λέω γιατί είχα άγχος Μην ξεφύγω!

Έλα αυτό είναι τέλειο!! Κι εμένα ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος. 6 κιλά έχω πάρει μέχρι τώρα. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μαμάδες!! Βρε κορίτσια έχω έναν προβληματισμό. Όσον αφορά τη μεταφορά των νεογέννητων μωρών μας μόλις βγούμε απ το μαιευτήριο πρώτα ο Θεός. Το βάζουμε στο κάθισμα αυτοκινήτου ή στο πορτ μπεμπέ; Δεν ξερω τι να κάνω πραγματικά. Ξερω βέβαια νωρίς είναι αλλά ήθελα να το πω και σε σας, να δω τι θα κάνετε. 

Εγω σκεφτομαι οτι θα κατσω στο πισω καθισμα του αυτοκινητου και θα βαλω διπλα μου το πορτ μπεμπε για μεταφορα στο σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Εγω σκεφτομαι οτι θα κατσω στο πισω καθισμα του αυτοκινητου και θα βαλω διπλα μου το πορτ μπεμπε για μεταφορα στο σπιτι

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι κι η μαμά μου το ίδιο λέει. Γιατί όσο να πεις, μπορεί να είναι και για νεογέννητα το κάθισμα, αλλά καλύτερα δε θα είναι ξαπλωμένα εντελώς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ είχα ρωτήσει τ γιατρό κ μ είχε πει κανονικά στο κάθισμα τ αυτοκινήτου. Είναι πολύ πιο ασφαλές από τ πορτ μπεμπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...