Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε για τρίτο ( η κ 4 μωρόπ) δυνατά!!!


Recommended Posts

Είχαμε σάκο κανονικά βριακα στοιχεία κ περιμένουμε τον επόμενο..όλα καλά λέει ο γιατρός..εγώ αγχονομαι λιγουλακι αλλά οκ τον ακουω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μόλις το διάβασα και τρελάθηκα!!!με το καλό κορίτσι!!!όλα να πάνε καλα..να μας λες ευχάριστα κάθε μέρα!!!!????

Με τον ίδιο γιατρό που μου εχεις πει στο ρέα την έκανες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ναι με τον ίδιο!

Κορίτσια μου παλλινδρομησε!!! Θα δούμε για αποξεση...στην;χωρςθηκα φυσικά αλλά δεν είναι το ίδιο με όταν δεν είχα παιδιά καλά τα ψεματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Finally κριμα βρε κοριτσι...λυπηθηκα κι εγω με τα νεα σου...

Ευτυχως εχεις τα θαυματακια σου για να ξεχνιεσαι ❤️

Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου! Όπως είπαν και οι άλλες κοπέλες, έχεις 2 παιδάκια και η αγκαλιά τους θα σε βοηθήσει να ηρεμήσεις!! Φιλιά πολλά από εμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστω! Είμαι πολύ ήρεμη! Έχω δύο παιδιά κ επιτέλους κλείνει έστω κι έτσι ένας μεγάλος κύκλος για μένα αυτός των εξωσωματικών...περάσαμε πολλά για να φτάσουμε ως εδώ! Θα ήταν αχαριστία απέναντι στο Θεό να ζητήσω κάτι άλλο...δεν άφησα παραπονεμένα κανένα εμβριο μου .όλα μπήκαν..για όλα πάλεψα..δύο στάθηκαν τυχερά...κ πιο τυχεροί εμείς που τα χουμε στη ζωή μας 

Από την καρδιά μου μέσα εύχομαι όλες όσοι προσπαθούν να γεμίσουν σύντομα τις αγκαλιές τους με ένα παιδί..κ κορίτσι μην παραιτηστς μη το βάζετε κάτω ..

Δεν ξέρω εάν θα μπαίνω πια συχνά( άφησα το στίγμα κ τα φώτα μου χαχα) αλλά από την καρδιά μου μέσα εύχομαι οπότε το κάνω να βλέπω τη λίστα να μικραίνει ..καλή συνέχεια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...