Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη και αναμονή χοριακης!!


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marylouchrys είπε:

Έχεις δίκαιο, αλλά οι μέρες της αναμονής δεν περνάν με τπτ. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Αντίθετα το στήθος μου πονάει λιγότερο από πριν και η κοιλιά μου έχει ξεπρηστεί από τη διέγερση που είχε φτάσει απέναντι.  

Μην ανησυχεις!!! Ειναι φυσιολογικο να υποχωρουν αυτα μετα την διεγερση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Ναι πήγα πρωί πρωί... μ είπαν Σάββατο πρωί πάω για ωοληψια ... Έχω αρκετά ευτυχώς ! Το θέμα είναι ότι λόγω του οτι είναι ανεβασμένη η προγεστερόνη μ προωρα δε θα κάνουμε εμβρομεταφορά .. θα γίνει το Σεπτέμβρη.. χαλάστηκα αλλά τι να κάνω.. κάθε εμπόδιο για καλό π λένε .. εσύ σήμερα δεν είναι να κάνεις χοριακη ???????????

Με το καλο η ωοληψια! Μπραβο! 

Κριμα που ανεβηκε κ δεν θα προχωρησετε αλλα εννοειται οτι ειναι το καλυτερο που θα μπορουσατε να κανετε. Καταλαβαινω πως ανυπομονουσες αλλα υπομονη. Πρεπει το περιβαλλον της μητρας να ειναι τελειο!!!

Εμεις τα καταφεραμε! 119 η χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Με το καλο η ωοληψια! Μπραβο! 

Κριμα που ανεβηκε κ δεν θα προχωρησετε αλλα εννοειται οτι ειναι το καλυτερο που θα μπορουσατε να κανετε. Καταλαβαινω πως ανυπομονουσες αλλα υπομονη. Πρεπει το περιβαλλον της μητρας να ειναι τελειο!!!

Εμεις τα καταφεραμε! 119 η χοριακη.

Μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!! Πολύ ωραίο νέο κοπέλα μ !!! Πραγματικά χάρηκα πολύ !!!!!!!! ???? παίρνω κ γω θάρρος από αυτά !! Σείπαν αν είναι ένα ή δύο ?? Είναι νωρίς ε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marylouchrys είπε:

Έχεις δίκαιο, αλλά οι μέρες της αναμονής δεν περνάν με τπτ. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Αντίθετα το στήθος μου πονάει λιγότερο από πριν και η κοιλιά μου έχει ξεπρηστεί από τη διέγερση που είχε φτάσει απέναντι.  

Εχω βιωσει ηδη 3 φορες την αναμονη και ξερω πως ειναι... Κανε λιγακι υπομονη ακομα. Επισης με απολυτη σιγουρια θα σου πω να μην ψαχνεις συμπτωματα, τα φαρμακα που παιρνουμε μας μπερδευουν. 

Καλη επιτυχια ευχομαι με θετικη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!! Πολύ ωραίο νέο κοπέλα μ !!! Πραγματικά χάρηκα πολύ !!!!!!!! ???? παίρνω κ γω θάρρος από αυτά !! Σείπαν αν είναι ένα ή δύο ?? Είναι νωρίς ε ??

Ευχαριστω πολυ.!!! Οχι ακομη ειναι πολυ νωρις. Αλλα λογικα απο τον αριθμο ενα πρεπει να ειναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω πολυ.!!! Οχι ακομη ειναι πολυ νωρις. Αλλα λογικα απο τον αριθμο ενα πρεπει να ειναι! 

Εύχομαι τα καλύτερα από δω κ πέρα !!!! Τι ωραία !!!!!  Πότε θα ξανακάνεις χοριακη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Εύχομαι τα καλύτερα από δω κ πέρα !!!! Τι ωραία !!!!!  Πότε θα ξανακάνεις χοριακη ???

Την Παρασκευη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Αντέ ν είναι  πολύ πολύ μεγάλη !! Περιμένω τα νέα σ !!!!

Φυσικα θα σε ενημερωσω!! 

Αν θελεις ειμαστε κι αλλες κοπελες στο θεμα: και τωρα εμβρυομεταφορα. Μπορεις να ερθειςσε αυτην την παρεα αν θες για να μιλας κ με αλλα κοριτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mary nick καλη επιτυχια σημερα σημερα με την ωοληψια! Ευχομαι καλα ωαριακια να παρετε! Θα περιμενουμε τα νεα σου!

@Flowergirl εσυ τι κανεις; 

@marylouchrys εσυ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@mary nick καλη επιτυχια σημερα σημερα με την ωοληψια! Ευχομαι καλα ωαριακια να παρετε! Θα περιμενουμε τα νεα σου!

@Flowergirl εσυ τι κανεις; 

@marylouchrys εσυ;;; 

Σ ευχαριστω κοπέλα μ ... είμαι στο δωμάτιο κ περιμένω να με πάρουν ...ένα άγχος το έχω !!!! Εσύ έκανες χτες την χοριακη ??? Πως πήγε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Σ ευχαριστω κοπέλα μ ... είμαι στο δωμάτιο κ περιμένω να με πάρουν ...ένα άγχος το έχω !!!! Εσύ έκανες χτες την χοριακη ??? Πως πήγε ???

Αντε με το καλοοοο!!! Μην αγχωνεσαι. Ολα θα πανε καλα. 

Καλα πηγε η χοριακη μου. 343 απο 119 που ηταν.

Αντε καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@mary nick τι κανεις;

Κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια  στο forum το προηγούμενο Σάββατο έκανα μεταφορά μιας βλαστοκυστης και είμαι στην αναμονή κοντεύω να τρελαθώ τόσες μέρες είχα κάτι τσιμπήματα δεξιά Μαι αριστερά και πρήξιμο στο στήθος σήμερα υποχώρησε το πρήξιμο καη έχω πόνους περιόδου νομιζω!!! Χοριακη μου είπε να κάνω την Πέμπτη 2/8 αλλά νομίζω ότι θα αδιαθετησω μέχρι τότε!! Τι να πω το καλύτερο για όλες μας που ταλαιπωρούμαστε και κουράγιο!! Καμία ομοιοπαθουσα για βοήθεια;;

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@mary nick τι κανεις;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mairoula20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια  στο forum το προηγούμενο Σάββατο έκανα μεταφορά μιας βλαστοκυστης και είμαι στην αναμονή κοντεύω να τρελαθώ τόσες μέρες είχα κάτι τσιμπήματα δεξιά Μαι αριστερά και πρήξιμο στο στήθος σήμερα υποχώρησε το πρήξιμο καη έχω πόνους περιόδου νομιζω!!! Χοριακη μου είπε να κάνω την Πέμπτη 2/8 αλλά νομίζω ότι θα αδιαθετησω μέχρι τότε!! Τι να πω το καλύτερο για όλες μας που ταλαιπωρούμαστε και κουράγιο!! Καμία ομοιοπαθουσα για βοήθεια;;

 

 

Ευχομαι καλη επιτυχια! Μη δινεις σημασια σε συμπτωματα γιατι δεν υπαρχουν. Υπομονη και θετικη διαθεση! Μακαρι να εχει εμφυτευθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Ευχομαι καλη επιτυχια! Μη δινεις σημασια σε συμπτωματα γιατι δεν υπαρχουν. Υπομονη και θετικη διαθεση! Μακαρι να εχει εμφυτευθει! 

 

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Ευχομαι καλη επιτυχια! Μη δινεις σημασια σε συμπτωματα γιατι δεν υπαρχουν. Υπομονη και θετικη διαθεση! Μακαρι να εχει εμφυτευθει! 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσι μου δύσκολο το βλέπω αλλά μακάρι και σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο Εσυ σε τι φάση βρισκεσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mairoula20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια  στο forum το προηγούμενο Σάββατο έκανα μεταφορά μιας βλαστοκυστης και είμαι στην αναμονή κοντεύω να τρελαθώ τόσες μέρες είχα κάτι τσιμπήματα δεξιά Μαι αριστερά και πρήξιμο στο στήθος σήμερα υποχώρησε το πρήξιμο καη έχω πόνους περιόδου νομιζω!!! Χοριακη μου είπε να κάνω την Πέμπτη 2/8 αλλά νομίζω ότι θα αδιαθετησω μέχρι τότε!! Τι να πω το καλύτερο για όλες μας που ταλαιπωρούμαστε και κουράγιο!! Καμία ομοιοπαθουσα για βοήθεια;;

 

 

@Mairoula20 καλώς μας βρήκες!!! Έχουμε περάσει όλες από την θέση σου και καταλαβαίνουμε... να ξερεις πως τα συμπτώματα όντως διαφέρουν από περίπτωση σε περίπτωση... μην δίνεις και τόση σημασία .... όλα καλά θα πάνε αισιοδοξία πάνω απ όλα!!!! Σου ευχομαι πάντως ότι καλύτερο :)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eleni73 είπε:

@Mairoula20 καλώς μας βρήκες!!! Έχουμε περάσει όλες από την θέση σου και καταλαβαίνουμε... να ξερεις πως τα συμπτώματα όντως διαφέρουν από περίπτωση σε περίπτωση... μην δίνεις και τόση σημασία .... όλα καλά θα πάνε αισιοδοξία πάνω απ όλα!!!! Σου ευχομαι πάντως ότι καλύτερο :)  

Σε ευχαριστώ παρά παρά πολύ!! Είναι σημαντικό πολύ για μένα αυτό που είπες σήμερα κλαίω όλη την μέρα!! Έχω ταλαιπωρηθεί πολύ φέτος είναι η δεύτερη προσπάθεια έκανα χειρουργείο αφαίρεσα σάλπιγγα και από τα 8 ωάρια που έκανα ένα μόνο έφτασε σε βλαστοκύστη και έχω στενοχωρηθεί!!! Τι να πω ότι θέλει ο θεός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mairoula20 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά παρά πολύ!! Είναι σημαντικό πολύ για μένα αυτό που είπες σήμερα κλαίω όλη την μέρα!! Έχω ταλαιπωρηθεί πολύ φέτος είναι η δεύτερη προσπάθεια έκανα χειρουργείο αφαίρεσα σάλπιγγα και από τα 8 ωάρια που έκανα ένα μόνο έφτασε σε βλαστοκύστη και έχω στενοχωρηθεί!!! Τι να πω ότι θέλει ο θεός!!!!

Αν δεν περάσεις από αυτη την θέση δυστυχώς δεν καταλαβαίνεις το σωματικο συναισθηματικο και ψυχολογικό κόστος.. πολλές από εμας παλευουμε πολύ καιρό να ξέρεις!!! Θελει ψυχραιμία υπομονή και επιμονή!!! Μακάρι να είναι αυτή η τελευταία ταλαιπωρία σου και ενα θέλουμε στην τελική ,,, μπορεί και να είναι αυτή η μία βλαστοκυστούλα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Αν δεν περάσεις από αυτη την θέση δυστυχώς δεν καταλαβαίνεις το σωματικο συναισθηματικο και ψυχολογικό κόστος.. πολλές από εμας παλευουμε πολύ καιρό να ξέρεις!!! Θελει ψυχραιμία υπομονή και επιμονή!!! Μακάρι να είναι αυτή η τελευταία ταλαιπωρία σου και ενα θέλουμε στην τελική ,,, μπορεί και να είναι αυτή η μία βλαστοκυστούλα σου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου εύχομαι ο θεός μόνο υγεία και χαρές να σου δίνει!!!  Για όλο τον κόσμο το καλύτερο!!! Είναι κι αυτή μια ακόμη δοκιμασία της ζωής!!! Για πολύ καλό σκοπό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mairoula20 εγω εκανα την 10η μερα χοριακη. Αυτη ηταν η οδηγια της γιατρου. Και στις αλλες δυο προσπαθειες που ειχαμε βλαστοκυστες παλι την δεκατη μερα εκανα την χοριακη. 

Καθε γιατρος εχει τον τροπο του. 

Εγω μολις την Τεταρτη εκανα χοριακη και ηταν θετικη. 

Ευχομαι καλη επιτυχια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Mairoula20 εγω εκανα την 10η μερα χοριακη. Αυτη ηταν η οδηγια της γιατρου. Και στις αλλες δυο προσπαθειες που ειχαμε βλαστοκυστες παλι την δεκατη μερα εκανα την χοριακη. 

Καθε γιατρος εχει τον τροπο του. 

Εγω μολις την Τεταρτη εκανα χοριακη και ηταν θετικη. 

Ευχομαι καλη επιτυχια! 

Μπράβο σου κορίτσι μου χαίρομαι παρά πολύ για σένα και παίρνω κουράγιο!!! Όλα να σου πάνε τέλεια!! Είχες κανένα σύμπτωμα Εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

@mary nick τι κανεις;

Καλησπέρα !! Καλούτσικα είμαι σήμερα ..λίγα πονάκια αλλά ολα καλά ..με πηραν σήμερα τηλ ότι γονιμοποιηθηκαν 8 ωαριακια..ευτυχώς ! Εσύ πως πας ???

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

@mary nick τι κανεις;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...