Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η xara1 είπε:

εγω ειμαι 9w 4d. με περνας μιαμιση βδομαδουλα ?

Με το καλό! ❤️ Οταν μάθεις πες μου τελικά αν το βρηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η @eirini@ είπε:

@Μελούλα!! Θέλω και εγώ!!! χαχα

ΤΕΠ 8/5/18 

Σύλληψη 19/5/18

 

η συλληψη ηταν στα γενεθλια μου χαχα

λοιπον........ αγορακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

η συλληψη ηταν στα γενεθλια μου χαχα

λοιπον........ αγορακι!!

χαχα thanks! Χαρά που θα κάνει ο άντρας μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

χαχα thanks! Χαρά που θα κάνει ο άντρας μου!?

χαχα φανταζομαι..ε μακαρι να επεσα μεσα τοτε.. οταν μαθεις πες μου αν το βρηκα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Κοριτσάκι!! 

Σε ευχαριστω πολυυυ!!! Κ ο γιατρος μαλλον κοριτσι μας ειπε αλλα με επιφυλαξη γτ ακομα δεν φαινεται με σιγουρια!!!! Θα σ πω οταν μαθω σιγουρα!!!Να μας πεις το κολπο!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η katerina-90 είπε:

Σε ευχαριστω πολυυυ!!! Κ ο γιατρος μαλλον κοριτσι μας ειπε αλλα με επιφυλαξη γτ ακομα δεν φαινεται με σιγουρια!!!! Θα σ πω οταν μαθω σιγουρα!!!Να μας πεις το κολπο!!! ??

Ωραία!! Με το καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εχεις τρελάνει γιατι τα χεις βρει ολα! Φοβερο. Εγω δεν ειμαι εγκυος. Μια παλίνδρομη μονο εχω βιώσει, λες να μαθω απο σενα τι ηταν? χιιχιιχ. Ε, ρε γαμωτο να μην ειμαι να σου πω στοιχεια να μου τα βρεις. φοβερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια!! Κι εγώ θελωωωωω  ΤΕΡ  15/04 και πιθανή σύλληψη 27 η 28/04

Αγοράκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Με εχεις τρελάνει γιατι τα χεις βρει ολα! Φοβερο. Εγω δεν ειμαι εγκυος. Μια παλίνδρομη μονο εχω βιώσει, λες να μαθω απο σενα τι ηταν? χιιχιιχ. Ε, ρε γαμωτο να μην ειμαι να σου πω στοιχεια να μου τα βρεις. φοβερη

Δώσε μου ημερομηνίες και θα σου βρω ο,τι θες εσυ ? .. Και εύχομαι ολόψυχα σύντομα να με ρωτήσεις για εγκυμοσύνη!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μελούλα είπε:

Δώσε μου ημερομηνίες και θα σου βρω ο,τι θες εσυ ? .. Και εύχομαι ολόψυχα σύντομα να με ρωτήσεις για εγκυμοσύνη!! ?

η μονη ημερομηνια που εχω ηταν η τοτε με 29/1 ΤΕΡ και 10-11/2 συλληψη, το χα μεγαλη περιεργεια αν και ειναι λιγο κριπυ να συζηταμε τετοια. Λειτουργεις και με αλλες ημερομηνιες για το μελλον? :P αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

η μονη ημερομηνια που εχω ηταν η τοτε με 29/1 ΤΕΡ και 10-11/2 συλληψη, το χα μεγαλη περιεργεια αν και ειναι λιγο κριπυ να συζηταμε τετοια. Λειτουργεις και με αλλες ημερομηνιες για το μελλον? :P αχαχαχαχαχ

Ισχύει οτι ειναι λίγο κριπυ χαχα.. Αλλα δε σας χαλαω χατήρι!! Αυτου του ετους, 2018;

Το ψαχνω και για αλλα πράγματα, μη νομίζεις.. Ο,τι ανακαλύπτω θα το λεω εδώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μελούλα είπε:

Ισχύει οτι ειναι λίγο κριπυ χαχα.. Αλλα δε σας χαλαω χατήρι!! Αυτου του ετους, 2018;

Το ψαχνω και για αλλα πράγματα, μη νομίζεις.. Ο,τι ανακαλύπτω θα το λεω εδώ ?

αχαχαχαχα, ναι αυτου του ετους. Ενταξει το χω ξεπερασει το γεγονος οποτε θελω να παιξω και εγω σα μικρο παιδι μας σας, αλλα δεν εχω να πω κατι αλλο. Ελπιζω να μην μπει κανεις να δει τι κουβεντα ανοιξαμε. αχαχαχα. Ρομπα! Αν ανακαλυψεις και για το μελλον τι θα κανουμε να μας πεις να σου δωσουμε στοιχεια. χοχοχο. Παντως ειδα τα βρηκες ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχα, ναι αυτου του ετους. Ενταξει το χω ξεπερασει το γεγονος οποτε θελω να παιξω και εγω σα μικρο παιδι μας σας, αλλα δεν εχω να πω κατι αλλο. Ελπιζω να μην μπει κανεις να δει τι κουβεντα ανοιξαμε. αχαχαχα. Ρομπα! Αν ανακαλυψεις και για το μελλον τι θα κανουμε να μας πεις να σου δωσουμε στοιχεια. χοχοχο. Παντως ειδα τα βρηκες ολα!

Το δουλεύω χαχαχα 

Χαίρομαι που το έχεις ξεπεράσει. Λοιπόν, βγαίνει κοριτσάκι.. 

Περιμένω στην επόμενη εγκυμοσύνη σου, να είναι και τυχερή να σου βρω τι θα είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μελούλα είπε:

Το δουλεύω χαχαχα 

Χαίρομαι που το έχεις ξεπεράσει. Λοιπόν, βγαίνει κοριτσάκι.. 

Περιμένω στην επόμενη εγκυμοσύνη σου, να είναι και τυχερή να σου βρω τι θα είναι!! 

ναιιιι μακαρι και θα ναι και λιγοτερο κριπυ :P Μου ρχεται να σβησω τα μηνυματα παραπανω να μη γινω ρομπα ξεκουμπωτη με τη βλακεια μου, αλλα δε βαριεσαι. χιχιχι. Αντε να ρθουν και αλλες κοπελες εδω να δουμε το ποσοστο επιτυχιας σου!!! Η νεα μανταμ Ζαιρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, το σκέφτηκα κι εγω οτι μπορεί κάποια να πει "α τι λες εκεί, κι εσυ ρε Μελουλα, ξερω γω, πας καλα;" αλλα εσυ το βιωσες αυτο, εσυ ξέρεις τι ένιωσες /νιώθεις και μεσα σου μπορεί να ήθελες να μάθεις έτσι για το ιστορικό σου.. Δε θα σε κρίνει κανείς γι'αυτο. 

Και βαζω στοίχημα ότι μια μέρα θα λες στα παιδιά σου, ότι ειχαν και μια αδερφούλα που δε γεννήθηκε.. έτσι της δίνεις μια νοερη ταυτότητα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 11:41 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

το παρον ποστ ειναι ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ και μονο!!

λοιπον, μου ειπε πριν μια γειτονισσα ενα κολπο για το φεγγαρι και το φυλο του μωρου..να πω οτι δεν τα πιστευω; ε εχω μπει τοσο πολυ στο τρυπακι οτυ φυλου που θα ακουγα και να μου λεγανε να χορεψω γυμνη στην πανσεληνο!! ???

λοιπον ακουω ημερομηνια τελευταιας περιοδου και ημερομηνια της τυχερης επαφης που πιαστηκε το μπεμπε και παμε να δουμε αν ισχυει!!

 

εμενα βγηκε και στο πρωτο παιδι σωστο, τωρα που το τσεκαρα και σε αυτο θα μαθω σε 2-3 εβδομαδες, αν επαληθευτει..

λοιποοοοοοον θελω και εγω!!! Το ξερουμε εμεις το φυλο αλλα να δουμε αν θα πεσει μεσα η μεθοδος παλι!! 24/12 τελευταια περιοδος 9/1 η τυχερη επαφη που λες! Για πες για πες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Αγοράκι!! 

Καλημέρα , έτσι πιστεύω κι εγώ.. μάλλον έτσι νοιώθω! Ίσως να είναι και κουταμάρα αυτό που λέω.. ο χρόνος θα δείξει.. με το καλό να κρατήσουμε τα μωρά μας!! Ό,τι φύλλο και να είναι .. 
Σ'ευχαριστώ @Μελούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Με εχεις τρελάνει γιατι τα χεις βρει ολα! Φοβερο. Εγω δεν ειμαι εγκυος. Μια παλίνδρομη μονο εχω βιώσει, λες να μαθω απο σενα τι ηταν? χιιχιιχ. Ε, ρε γαμωτο να μην ειμαι να σου πω στοιχεια να μου τα βρεις. φοβερη

Κορίτσι μου!!!!!! Με έχουν πιάσει οι κλειστές μου κι έχω χαθεί.. δεν ξέρω γιατί.. ίσως φταίει και λίγο το άγχος που θέλω να πάνε όλα καλά και μετά να το συζητάω.. πάντως σας διαβάζω και στο fb και πεθαίνω με τις συζητήσεις σας.. Άσε που δε σας προλαβαίνω.. είμαι πελαγωμένη με τη δουλειά , με το σπίτι.. θέλω να βρω πάλι τους ρυθμούς μου.. ούτε στο super δεν πάω πια μόνη και μου έχει στοιχίσει :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσι μου!!!!!! Με έχουν πιάσει οι κλειστές μου κι έχω χαθεί.. δεν ξέρω γιατί.. ίσως φταίει και λίγο το άγχος που θέλω να πάνε όλα καλά και μετά να το συζητάω.. πάντως σας διαβάζω και στο fb και πεθαίνω με τις συζητήσεις σας.. Άσε που δε σας προλαβαίνω.. είμαι πελαγωμένη με τη δουλειά , με το σπίτι.. θέλω να βρω πάλι τους ρυθμούς μου.. ούτε στο super δεν πάω πια μόνη και μου έχει στοιχίσει :P 

λογικο το αγχος και ο φοβος κλπ. Αμυνα ειναι η εσωστρεφεια σε πολλους ανθρωπους. Μπορει και μενα να με πιασει ετσι να μη θελω να πολυσυζηταω οταν και αν ξαναρθει. ΟΤαν θα γινει και η αυχενικη θα χαλαρωσεις πιστευω πααααρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...