Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Mamounitsa έχω μέχρι την Κυριακή κανονικά, αλλιώς τη Δευτερα θα πάμε για πρόκληση ? 

αχ ο ύπνος μπρουμητα! Έτσι κοιμομουν πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

@Mamounitsa έχω μέχρι την Κυριακή κανονικά, αλλιώς τη Δευτερα θα πάμε για πρόκληση ? 

αχ ο ύπνος μπρουμητα! Έτσι κοιμομουν πριν!

Αχχ δε το πιστευω ήρθε και εσένα ή ώρα να έρθει το μπεμπακι σού! 

Θέλω κι εγώ!!!!! Χαχχα! 

Εχεις μια εβδομάδα πας για περπάτημα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δε βλέπω σημάδι τοκετού.  ? περπατάω πολύ ... ανεβαίνω μέχρι τ 3ο 2 φορές τ μερα πάνω κάτω... πάω στ παρκο μ τ παιδί .. Γενικά αρκετό περπάτημα.  Στο σπίτι πολλά..αλλλλαααα

Αλλά έτσι π μετράω τ ζαχαρο ..Είναι υψηλό ..δε ξέρω τ θα κάνουμε.    θα τον δω όμως σε υπέρηχο.  ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια...με το καλό να γεννήσουμε όλες και με έναν πόνο!! Πριν λίγο γύρισα από το γιατρό...η μπουμπού λίγο κάτω από τα 3 κιλά!! Μου είπε να ξεκινήσω περπάτημα, επαφές κλπ και θα με ξαναδεί την επόμενη εβδομάδα..αν κ πιστεύω ότι θα γεννήσω μέχρι τότε! Άντε να δούμε..κουράγιο...λίγο έμεινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ δε βλέπω σημάδι τοκετού.  ? περπατάω πολύ ... ανεβαίνω μέχρι τ 3ο 2 φορές τ μερα πάνω κάτω... πάω στ παρκο μ τ παιδί .. Γενικά αρκετό περπάτημα.  Στο σπίτι πολλά..αλλλλαααα

Αλλά έτσι π μετράω τ ζαχαρο ..Είναι υψηλό ..δε ξέρω τ θα κάνουμε.    θα τον δω όμως σε υπέρηχο.  ????????????

Εσένα πόσες μέρες σου έχουν. Μηνει μεχρι την πητ?? Άρα η @Soto λογικά θα είναι η επόμενη!? Αντε κοιλουμπιτσες μου πάρτε σειρά θέλω κι εγώ νε γεννήσω επιτέλους χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια...με το καλό να γεννήσουμε όλες και με έναν πόνο!! Πριν λίγο γύρισα από το γιατρό...η μπουμπού λίγο κάτω από τα 3 κιλά!! Μου είπε να ξεκινήσω περπάτημα, επαφές κλπ και θα με ξαναδεί την επόμενη εβδομάδα..αν κ πιστεύω ότι θα γεννήσω μέχρι τότε! Άντε να δούμε..κουράγιο...λίγο έμεινε!!!

Καλό μήνα με το καλό! Έτοιμη κ εσένα ή μπουμπούκα σου! Πώς λες πως θα έχεις γεννησει μέχρι το επόμενο ραντεβού έχεις ενδείξεις εσύ? Σημαδια!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εσένα πόσες μέρες σου έχουν. Μηνει μεχρι την πητ?? Άρα η @Soto λογικά θα είναι η επόμενη!? Αντε κοιλουμπιτσες μου πάρτε σειρά θέλω κι εγώ νε γεννήσω επιτέλους χαχαχα! 

16 μέρες εμένα ! 

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονουςμαςειναιαληταριο να σου ζήσει το μωράκι σου!!! να είναι γερή, τυχερή και ευτυχισμένη!!![smilie=love7.gif]

Κορίτσια ξεκίνησε και επίσημα ο μήνας σας!!! Με το καλό γερά μωράκια στις αγκαλίτσες σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

μη με περάσεις είναι τ θέμα χαχαχα

Χαχα ε δε νομίζω!! Αύριο πάω για τις καθιερωμένες εξετάσεις αίμα ουρά κ καλλιέργεια κολπικό δεν θέλω καθόλου λογικά  τελευταία φορά φαντάζομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα! Επιτέλους βγήκα για περπάτημα Μετά από μια βδομάδα! Άντε να δούμε τι θα γίνει κ απόψε!! Άντε να μας πιάσουν οι πόνοι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Καλησπεραααα! Επιτέλους βγήκα για περπάτημα Μετά από μια βδομάδα! Άντε να δούμε τι θα γίνει κ απόψε!! Άντε να μας πιάσουν οι πόνοι!! 

Καλησπέρα Αντε μπράβο!! Εγω σου εύχομαι να γεννήσεις σήμερα κ όλας!!! Εγω αύριο πάω για εξετασεις κ μετά για περπάτημα!!!! Πόση ώρα περπατήσες!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετεε;πως ειστεε;; ?

Εγω δεν ειμαι τοσο καλα! Πηρα εξητηριο εγω αλλα η μικρη μου οχι, παρουσιασε ταχυπνοια οταν γεννηθηκε και μπηκε στη μοναδα με οξυγονο!! Μου ειπαν για αυριο μαλλον εξητηριο!

Σημερα ηταν η πρωτη μερα που την πηρα αγκαλια ενω εχω γεννησει απο τη παρασκευη:( 

Ελπιζω αυριο επιτελους να την παρω σπιτι με το καλο!! 

Καλο μηνα και με ενα πονο σε ολες σας με γερα μωρακια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Κοριτσια μου τι κανετεε;πως ειστεε;; ?

Εγω δεν ειμαι τοσο καλα! Πηρα εξητηριο εγω αλλα η μικρη μου οχι, παρουσιασε ταχυπνοια οταν γεννηθηκε και μπηκε στη μοναδα με οξυγονο!! Μου ειπαν για αυριο μαλλον εξητηριο!

Σημερα ηταν η πρωτη μερα που την πηρα αγκαλια ενω εχω γεννησει απο τη παρασκευη:( 

Ελπιζω αυριο επιτελους να την παρω σπιτι με το καλο!! 

Καλο μηνα και με ενα πονο σε ολες σας με γερα μωρακια ??

Ω κορίτσι μου!! Περαστικα σας!! Αχ οι μανάδες πόσα Πρέπει να υπομένουμε.. εύχομαι να την πάρεις αύριο σπιτι κ να την τρελάνεις στις αγκαλιές!

@Mamounitsa μια ώρα την περπάτησα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ω κορίτσι μου!! Περαστικα σας!! Αχ οι μανάδες πόσα Πρέπει να υπομένουμε.. εύχομαι να την πάρεις αύριο σπιτι κ να την τρελάνεις στις αγκαλιές!

@Mamounitsa μια ώρα την περπάτησα! 

Αχ να σαι καλαα!! Μακααρι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονουςμαςειναιαληταριο περαστικά στο μικρουτσικο σου θα την πάρετε αύριο με το καλό και θα κάνετε φουλ αγκαλιές!

@Soto μια ώρα σούπερ σε πιάνουν κ εσένα πριν; και όταν περπατάς? Συσπάσεις!? Νιώθεις χαμιλα το μωρό!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο περαστικά στο μικρουτσικο σου θα την πάρετε αύριο με το καλό και θα κάνετε φουλ αγκαλιές!

@Soto μια ώρα σούπερ σε πιάνουν κ εσένα πριν; και όταν περπατάς? Συσπάσεις!? Νιώθεις χαμιλα το μωρό!? 

Καλημέρα!!

Όταν περπατώ μόνο νιώθω χαμηλά το μωρό, οταν γυρνάω κ ξεκουράζομαι αρχίζουν οι σουβλιές κ οι συσπάσεις ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Κοριτσια μου τι κανετεε;πως ειστεε;; ?

Εγω δεν ειμαι τοσο καλα! Πηρα εξητηριο εγω αλλα η μικρη μου οχι, παρουσιασε ταχυπνοια οταν γεννηθηκε και μπηκε στη μοναδα με οξυγονο!! Μου ειπαν για αυριο μαλλον εξητηριο!

Σημερα ηταν η πρωτη μερα που την πηρα αγκαλια ενω εχω γεννησει απο τη παρασκευη:( 

Ελπιζω αυριο επιτελους να την παρω σπιτι με το καλο!! 

Καλο μηνα και με ενα πονο σε ολες σας με γερα μωρακια ??

κορίτσι μου εύχομαι  σύντομα ν είστε όλη η οικογένεια μαζί ... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!! Πως είστε? 

Εγώ πήγα έκανα εξετάσεις πρωί πρωί! Αλλά βαρέθηκα να πάω για περπάτημα θα πάω τζάμπο το απόγευμα και θα το γυρησω όλο για τημορια χαααχα! 

@Soto εμένα με πιάνουν και όταν περπατάω συσπάσεις!

Ο μικρος σήμερα με εχει μουρλανει σ τη ν Κλοτσια λέτε Ν θέλει να βγει?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα καλημέρα!! Πως είστε? 

Εγώ πήγα έκανα εξετάσεις πρωί πρωί! Αλλά βαρέθηκα να πάω για περπάτημα θα πάω τζάμπο το απόγευμα και θα το γυρησω όλο για τημορια χαααχα! 

@Soto εμένα με πιάνουν και όταν περπατάω συσπάσεις!

Ο μικρος σήμερα με εχει μουρλανει σ τη ν Κλοτσια λέτε Ν θέλει να βγει?? 

Χαχα ίσως ναι !!!! 

Εγώ ήμουν χθες νοσκ νόμιζα σπάσαμε τα νερα μπουχαχα..

Αλλά δεν...

Όμως έχω διαστολή 1..Και κάπου κοντά είναι ο.μικρος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...