Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η atha_g είπε:

Εισαι 22 και θα χεις κ δευτερο παιδι;;; τι να πω...μπραβο σου κοπελα μου!

Κοριτσια ολες τοσο μικρες ειστε εδω;

Εγω ειμαι 21??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγω ειμαι 21??

Αληθεια λες τωρα;

Τι γινεται ρε κοριτσια; εγω που ζω;;; αν ειστε τοσο οι αντρες σας ποσο ειναι; 23? Ωχ θεε μου... η κατι εκανα λαθος η δεν ξερω τι! Εγω στα 21 αλλαζα τους γκομενους καθημερινα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η atha_g είπε:

Αληθεια λες τωρα;

Τι γινεται ρε κοριτσια; εγω που ζω;;; αν ειστε τοσο οι αντρες σας ποσο ειναι; 23? Ωχ θεε μου... η κατι εκανα λαθος η δεν ξερω τι! Εγω στα 21 αλλαζα τους γκομενους καθημερινα ???

Πόσο είσαι καλέ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες! 

Καλή εβδομάδα εύχομαι να μην έχουμε ακόμα γεννητούρια να ξεκινήσουμε από την επόμενη σιγά σιγά!! 

@Soto παιδί μου εσύ που είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοιλίτσες! 

Καλή εβδομάδα εύχομαι να μην έχουμε ακόμα γεννητούρια να ξεκινήσουμε από την επόμενη σιγά σιγά!! 

@Soto παιδί μου εσύ που είσαι? 

Καλη εβδομαδαα!! Μα γιατιιι; ? εγω κοιταω να μαρεσει κ η ημερομηνια ;ρ πχ σημερα θα μαρεσε χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλη εβδομαδαα!! Μα γιατιιι; ? εγω κοιταω να μαρεσει κ η ημερομηνια ;ρ πχ σημερα θα μαρεσε χαχαχ

Χαχαχα καλημέρα! Ε άμα σ αρέσει πες στη μπέμπα να κάνει εμφάνιση χαχαχ! 

Πως εισαι σήμερα καλύτερα?? Η έχεις πάλι πονακία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα καλημέρα! Ε άμα σ αρέσει πες στη μπέμπα να κάνει εμφάνιση χαχαχ! 

Πως εισαι σήμερα καλύτερα?? Η έχεις πάλι πονακία? 

Ενταξει καλα ειμαι , απλα κανω κανα διλεπτο να ισιωσω οταν σηκωνομαι απο καπου!! Εσυυ ολα καλα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ενταξει καλα ειμαι , απλα κανω κανα διλεπτο να ισιωσω οταν σηκωνομαι απο καπου!! Εσυυ ολα καλα ;

Σήμερα καλά είμαι εχθές και προχτές έκανα δουλειές και κουραστικά λίγο πάρα πανω έκανα συσπάσεις πολλές! Σήμερα μόνο φαΐ θα κανω και θα τεμπελιάσωωω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σήμερα καλά είμαι εχθές και προχτές έκανα δουλειές και κουραστικά λίγο πάρα πανω έκανα συσπάσεις πολλές! Σήμερα μόνο φαΐ θα κανω και θα τεμπελιάσωωω!!! 

Καλααα θα κανειςς!!  Ποτεε εχεις ραντεβου τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλααα θα κανειςς!!  Ποτεε εχεις ραντεβου τωρα;

Τη Δευτέρα που μας έρχετε και δεν κρατιέμαι!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τη Δευτέρα που μας έρχετε και δεν κρατιέμαι!!!!!!!!! 

Λογικοο!! Θα περασει γρηγορα μια βδομαδα ειναιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Λογικοο!! Θα περασει γρηγορα μια βδομαδα ειναιι

Αυτό περιμένω ω! Τώρα που θα πάω θα τον ρωτήσω τι πιστεύει να περιμένω νοριτερα από την πητ! Αν μου πει πως δεν το κόβει να χαλαρώσω για κάνα μήνα να μη το σκέφτομαι! Χαχα ήδη εχθές έβλεπα όνειρο ιρο ότι γενναω  χαχαα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αυτό περιμένω ω! Τώρα που θα πάω θα τον ρωτήσω τι πιστεύει να περιμένω νοριτερα από την πητ! Αν μου πει πως δεν το κόβει να χαλαρώσω για κάνα μήνα να μη το σκέφτομαι! Χαχα ήδη εχθές έβλεπα όνειρο ιρο ότι γενναω  χαχαα 

Χάαχαχχ τα εχεις ολα ετοιμα για τον μικροο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Χάαχαχχ τα εχεις ολα ετοιμα για τον μικροο;

Σχεδόν ναι! Το σκ ξεκίνησα γενική στο σπίτι έχω κάνει το μισώ εχω ο άντρας μου το έκανε χαχααχ! Το παιδικό έτοιμο άλλη μια θέλω να πάω jumbo και είμαστε πανέτοιμοι!!! Θέλω να πάρω που ξέχασα πανάκια για γουλιες ένα σφουγγαράκι για το μπανακι αυτά!!! 

Εσύ έτοιμη??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σχεδόν ναι! Το σκ ξεκίνησα γενική στο σπίτι έχω κάνει το μισώ εχω ο άντρας μου το έκανε χαχααχ! Το παιδικό έτοιμο άλλη μια θέλω να πάω jumbo και είμαστε πανέτοιμοι!!! Θέλω να πάρω που ξέχασα πανάκια για γουλιες ένα σφουγγαράκι για το μπανακι αυτά!!! 

Εσύ έτοιμη??? 

Σε γενικες γραμμες ναιι!! Εχω ξεχασει να παρω καλτσακια για το μωρο ? καποιον θα στειλω να μου παρει.. Αλλιως την πεμπτη που θα κατεβω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κεφάτα κορίτσια μου!! Χαλαρωνα χθες κ δε μπήκα να δω τον χαμό που κάνατε! Πόσο γέλασα!! Είναι πολύ ωραίος αυτός ο πανικός που μας πιάνει! Εγώ γύρω στις 39+ με βλέπω πάντως, δεν έχω πονάκια ούτε συσπάσεις, μόνο κάτι σουβλιές χαμηλά χαμηλά, κ πολλές κλωτσιές που πονάνε. 

Το έχω ρίξει στο περπάτημα καθημερινα για να κατέβει το μωρό όσο πάει! Φτιάξαμε κ το λίκνο χθες κ το έχω δίπλα στο κρεβάτι!  

@mommy96 εμφανίσου να ξέρουμε τι κάνεις σήμερα!! με αυτά που λες έρχεται η ώρα σου κορίτσι μου!! όλα καλά θα πάνε! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Σε γενικες γραμμες ναιι!! Εχω ξεχασει να παρω καλτσακια για το μωρο ? καποιον θα στειλω να μου παρει.. Αλλιως την πεμπτη που θα κατεβω 

Ε ένταξη τα καλτσακια είναι το λιγότερο! Αντε ωραία και τώρα απλά περιμένουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα κεφάτα κορίτσια μου!! Χαλαρωνα χθες κ δε μπήκα να δω τον χαμό που κάνατε! Πόσο γέλασα!! Είναι πολύ ωραίος αυτός ο πανικός που μας πιάνει! Εγώ γύρω στις 39+ με βλέπω πάντως, δεν έχω πονάκια ούτε συσπάσεις, μόνο κάτι σουβλιές χαμηλά χαμηλά, κ πολλές κλωτσιές που πονάνε. 

Το έχω ρίξει στο περπάτημα καθημερινα για να κατέβει το μωρό όσο πάει! Φτιάξαμε κ το λίκνο χθες κ το έχω δίπλα στο κρεβάτι!  

@mommy96 εμφανίσου να ξέρουμε τι κάνεις σήμερα!! με αυτά που λες έρχεται η ώρα σου κορίτσι μου!! όλα καλά θα πάνε! ❤️ 

Καλημέρα βρε που είσαι εσύ! Τίποτα ε να δεις που θα πέσω έξω βλέπω η @mommy96 να μας πρόλαβενει όλες!

Πόση ώρα περπατάς περίπου!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα βρε που είσαι εσύ! Τίποτα ε να δεις που θα πέσω έξω βλέπω η @mommy96 να μας πρόλαβενει όλες!

Πόση ώρα περπατάς περίπου!? 

χαχαχα κ γω έτσι το κόβω!! Δεν κρατιέται ο μικρός της λεμε θέλει να βγει! 

Μια ώρα περίπου, κάνω κ στάση βέβαια ε;; Εσυ ξεκινησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχα κ γω έτσι το κόβω!! Δεν κρατιέται ο μικρός της λεμε θέλει να βγει! 

Μια ώρα περίπου, κάνω κ στάση βέβαια ε;; Εσυ ξεκινησες;

Μπράβο μια χαρά πολύ είναι μια ώρα σούπερ! 

Εγώ μια φορά πήγα μετά με έπιαναν συσπάσεις και δεν ξανά πήγα και το σκ είχαμε και δουλειές μάλλον από σήμερα θα ξανά αρχίσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα .... 

@Ονουςμαςειναιαληταριο νόμιζα ήμασταν μαζί αχαχα Αλλά είναι 21.. το 97 εσύ;;; 

@Mamounitsa σε πιάνουν εύκολα πόνοι όταν κάνεις δουλειές ;;;Βρήκες το κόλπο αν σ πει μετά τις 40.. πολλές δουλειέςπερπατημα.α σεξ  κτλ κτλ....μια.βδ και θα το δεις κάνα τ μωρό σου....

 

@Soto και εσύ χαλαρή από συσπάσεις ;;;

 

Όχι δεν γενναω ακόμα χαχα. Τον κρατάω μεσααααα...  χθες είχα ανα 2ωρα.. σήμερα είμαι καλύτερα...

Τι θα φάτε ;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η atha_g είπε:

Αληθεια λες τωρα;

Τι γινεται ρε κοριτσια; εγω που ζω;;; αν ειστε τοσο οι αντρες σας ποσο ειναι; 23? Ωχ θεε μου... η κατι εκανα λαθος η δεν ξερω τι! Εγω στα 21 αλλαζα τους γκομενους καθημερινα ???

Χαχαχαχα εμένα είναι 28 .. 

Εσύ πόσο εισια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα .... 

@Ονουςμαςειναιαληταριο νόμιζα ήμασταν μαζί αχαχα Αλλά είναι 21.. το 97 εσύ;;; 

@Mamounitsa σε πιάνουν εύκολα πόνοι όταν κάνεις δουλειές ;;;Βρήκες το κόλπο αν σ πει μετά τις 40.. πολλές δουλειέςπερπατημα.α σεξ  κτλ κτλ....μια.βδ και θα το δεις κάνα τ μωρό σου....

 

@Soto και εσύ χαλαρή από συσπάσεις ;;;

 

Όχι δεν γενναω ακόμα χαχα. Τον κρατάω μεσααααα...  χθες είχα ανα 2ωρα.. σήμερα είμαι καλύτερα...

Τι θα φάτε ;;;;

 

Ναιι το 97 ειμαιι ??

Πειτε καναα φαγητο, βαριεμαι πολυ να μαγειρεψω.μονο στο μικρο εχω φτιαξει ηδη τραχανα που τρελενεται !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mommy96 άμα είμαι ώρες ορθια η περπατάω πολύ η κάνω δουλειές με πιάνουν συσπάσεις!!

Εσύ πως είσαι πως νιώθεις σήμερα?? 

Εγώ κορίτσια έκανα γεμιστά και κουραστικά αλλά χαλάλι γιατί θα φάμε δύο μέρες σήμερα και αύριο οπωτε κουραστικά σήμερα και αύριο δεν θα έχω μαγείρεμα! 

Μακαρόνια κορίτσια για γρήγορο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...