Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

8 Ουάου.....

25 πολλά χαχα πως τα πήρες;;;

Εγώ 16 μόνο...

Τώρα δε ξέρω γτ με έβγαλε 68 ..://// 14 κιλά δηλ;; πολλά είναι ?όλο τρώω πιτες εδώ αχχαχα παγωτά. 

Μου είπαν από την αλλαγή εκεί κρύο εδώ κάυσωνα...://// 

Τη μπουμπού θα την θηλάσεις;;

 

Ρε συ δεν ξερω πως τα ειχα παρει ολο ετρωγα και ας με επιανε το στομαχι μου;ρ τωρα εχω φαει κολλημα με τα πατατακια αλλα δεν τρωω πολυ πχ μαγειρευω κ ολας;ρ 

Χαχαχνα ζυγιστεις νηστικη ρε συ μπορει να σε βγαλει κανα δυο κιλα παραπανω αν ειχες φαει

Νομιζω πως οχι δε θελω να το ξανα ζησω αυτο:/ εσυ ναιι εε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ρε συ δεν ξερω πως τα ειχα παρει ολο ετρωγα και ας με επιανε το στομαχι μου;ρ τωρα εχω φαει κολλημα με τα πατατακια αλλα δεν τρωω πολυ πχ μαγειρευω κ ολας;ρ 

Χαχαχνα ζυγιστεις νηστικη ρε συ μπορει να σε βγαλει κανα δυο κιλα παραπανω αν ειχες φαει

Νομιζω πως οχι δε θελω να το ξανα ζησω αυτο:/ εσυ ναιι εε ;

Χαχχα μαγειρεύω κιόλα λέει αχχα...

Εγώ θαπροσπαθήσω!!! Θέλω να δώσω ότι εδώ Κ δίνω ακόμα στ μικρο.. 

 

Αύριο παω γιατρό... απίστευτο ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχχα μαγειρεύω κιόλα λέει αχχα...

Εγώ θαπροσπαθήσω!!! Θέλω να δώσω ότι εδώ Κ δίνω ακόμα στ μικρο.. 

 

Αύριο παω γιατρό... απίστευτο ?????

Αντεε τελειααα ?? και που να σου βγει κοριτσι τωρα στο τελος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Αντεε τελειααα ?? και που να σου βγει κοριτσι τωρα στο τελος ?

Χαχαχχα όλο αυτό λέει ο άντρας μ κ με πειράζει χαχαχα.. 

Τώρα ξεδιαλεγω τ έχωαπό τον μικρό μπας και μπορέσω να τ πάρω για το μωρό... 

Έδωσα κ πολλά και δε ξέρω αν έχω αλλά χαχαχχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχχα όλο αυτό λέει ο άντρας μ κ με πειράζει χαχαχα.. 

Τώρα ξεδιαλεγω τ έχωαπό τον μικρό μπας και μπορέσω να τ πάρω για το μωρό... 

Έδωσα κ πολλά και δε ξέρω αν έχω αλλά χαχαχχα...

Εγω τα χω ολα του μικρου, τα κραταω μπας και κανει κανας κοντινος αγορι,  στη μικρη πηρα απο το next direct τα περισσοτερα ειναι οικονομικαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγω τα χω ολα του μικρου, τα κραταω μπας και κανει κανας κοντινος αγορι,  στη μικρη πηρα απο το next direct τα περισσοτερα ειναι οικονομικαα

Δεν τ ξέρω αυτό τ νεξτ:/ 

Εισια έτοιμη δηλ ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Δεν τ ξέρω αυτό τ νεξτ:/ 

Εισια έτοιμη δηλ ε;;;;

Μεσω ιντερνετ ειναιι!!

Νομιζωω πως  ναιι ;ρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Μεσω ιντερνετ ειναιι!!

Νομιζωω πως  ναιι ;ρ 

Αααα.... ωραία!!!

 

Άντε λίγο μας έμεινε!!!!!!!! 1 μήνα.ς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αααα.... ωραία!!!

 

Άντε λίγο μας έμεινε!!!!!!!! 1 μήνα.ς..

Θα περασει γρηγοραα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσουμπλια!!! 

Τι κάνετε!? @mommy96 στην τελευταια επίσκεψη που είχα στο γιατρο μου είπε πως είναι ζοηρος λέω καλά δεν θα κλείσω μάτι αλλά χαλάλι του!! Θέλω να πιστεύω πως θα ξεκλευω λίγο χρόνο και για το καφεδάκι μου!

Ειμαι +12 κιλακια αλλά είναι το λιγότερο που με νοιάζει τώρα! Όπως είπα και εχθές έχουμε χειμώνα μπροστά μας με σκληρή γυμναστική χαχααχ θα στρώσουμε! Το θηλασμό και τις μαστιτιδες τα σκέφτομαι από τώρα εύχομαι να μη πάθω κάτι γιατί δεν θα αντέξω και θα τα παρατήσω!!!! 

Μακάρι να μου είναι λίγο εύκολο!!! 

Ποια άλλη είναι για γιατρό αυτές τις μέρες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσουμπλια!!! 

Τι κάνετε!? @mommy96 στην τελευταια επίσκεψη που είχα στο γιατρο μου είπε πως είναι ζοηρος λέω καλά δεν θα κλείσω μάτι αλλά χαλάλι του!! Θέλω να πιστεύω πως θα ξεκλευω λίγο χρόνο και για το καφεδάκι μου!

Ειμαι +12 κιλακια αλλά είναι το λιγότερο που με νοιάζει τώρα! Όπως είπα και εχθές έχουμε χειμώνα μπροστά μας με σκληρή γυμναστική χαχααχ θα στρώσουμε! Το θηλασμό και τις μαστιτιδες τα σκέφτομαι από τώρα εύχομαι να μη πάθω κάτι γιατί δεν θα αντέξω και θα τα παρατήσω!!!! 

Μακάρι να μου είναι λίγο εύκολο!!! 

Ποια άλλη είναι για γιατρό αυτές τις μέρες??? 

Εγωω εχω την πεμπτηηη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω γιατρό μαία τη Παρασκευή στα ξένα χαχα..

αανδεν γεννήσω στ αεροπλάνο...??????

 

@Mamounitsa θα έχεις βοήθεια με τ μωρό ;;

 

Θέλει υπομονή  ο θηλασμός.. Κ εγώ την έχανα που κ που ://

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγωω εχω την πεμπτηηη ??

Αντε με το καλό να μας πεις νέα και έχει και η @mommy96 ραντεβού και η @Soto!! Εσείς πάτε πακέτο Χχαχα!

Βοήθεια δεν θα έχω με το παιδί και γενικά σαν άνθρωπος δεν έχω καθόλου υπομονή!! Οπωτε δεν ξέρω πως και αν θα τα καταφέρω πιστεύω στην πρώτη δυσκολία θα τα παρατήσω και είμαι και λίγο προκατελημενη εξ αρ, ης οπωτε μανίκι!!! 

Για κάντε ρε κορίτσια καμία μαντεψια πια θα γεννήσει πρώτη εγώ έχω πει τη Soto!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αντε με το καλό να μας πεις νέα και έχει και η @mommy96 ραντεβού και η @Soto!! Εσείς πάτε πακέτο Χχαχα!

Βοήθεια δεν θα έχω με το παιδί και γενικά σαν άνθρωπος δεν έχω καθόλου υπομονή!! Οπωτε δεν ξέρω πως και αν θα τα καταφέρω πιστεύω στην πρώτη δυσκολία θα τα παρατήσω και είμαι και λίγο προκατελημενη εξ αρ, ης οπωτε μανίκι!!! 

Για κάντε ρε κορίτσια καμία μαντεψια πια θα γεννήσει πρώτη εγώ έχω πει τη Soto!!! 

Δεν θυμαμαι ποτε εχει τελευταια ημερομηνια η @Soto ? αλλα νομιζω ειναι απο τις πρωτεςς..

Φοβαμαι μην παω την πεμπτη κ μ πει γενναμε ?

 

Αν εχεις καλες μαιες στο μαιευτηριο και σε βοηθησουν θα τα καταφερεις.. Εγω μακρια θα παρω το χαπακι μου με το που γεννησω να εχω το κεφαλι μ ησυχο.. Δεν θελω να περασω παλι τα ιδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Καλημέρα κοριτσια!! Μπήκα στο μήνα μου Σήμερα!! 7 Οκτώβρη είναι η τελευταία ημερομηνία. Η την Τετάρτη η την Παρασκευή θα πάω γιατρό, ακόμα δε ξέρω πότε θα είναι εδώ! Δεν έχω καθόλου συσπάσεις η πονακια τελευταία, μόνο πίεση χαμηλα στο γατάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονουςμαςειναιαληταριο γιατί να σου πει την Πέμπτη γέννας??? Μη λες τέτοια και πέσω έξω στην πρόβλεψη χα χα!

Και που να σας τη σκάσω σήμερα το βράδυ και να σε πω γεννησα ε χαχα! Αποκλείετε αλλά λέμε τώρα!! Είστε παντός εσείς οι τρις κοντά πολύ!! Εγω σήμερα μπήκα στην 34η! Έχω μέλλον!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο γιατί να σου πει την Πέμπτη γέννας??? Μη λες τέτοια και πέσω έξω στην πρόβλεψη χα χα!

Και που να σας τη σκάσω σήμερα το βράδυ και να σε πω γεννησα ε χαχα! Αποκλείετε αλλά λέμε τώρα!! Είστε παντός εσείς οι τρις κοντά πολύ!! Εγω σήμερα μπήκα στην 34η! Έχω μέλλον!!!! 

Μπήκες ; έκλεισες δηλ 33;; 

Όλο τα μπερδεύω αυτά..  αμάν:////

 

Εγώ είμαι 34+4 .. δηλ διανύω την 35ηβδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο γιατί να σου πει την Πέμπτη γέννας??? Μη λες τέτοια και πέσω έξω στην πρόβλεψη χα χα!

Και που να σας τη σκάσω σήμερα το βράδυ και να σε πω γεννησα ε χαχα! Αποκλείετε αλλά λέμε τώρα!! Είστε παντός εσείς οι τρις κοντά πολύ!! Εγω σήμερα μπήκα στην 34η! Έχω μέλλον!!!! 

Χαχαχ δεν ξερω , γιατι τον ρωτησα αν θα παμε τελη σεπτεμβρη και μου ειπε θα δουμε την πεμπτη.. 

Εγω ειμαι 35+3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Μπήκες ; έκλεισες δηλ 33;; 

Όλο τα μπερδεύω αυτά..  αμάν:////

 

Εγώ είμαι 34+4 .. δηλ διανύω την 35ηβδ

Ναι έκλεισα την 33η αύριο θα είμαι 33+1 διανύω την 34η εσύ διανύεις την 35η μια χαρά τα λες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Χαχαχ δεν ξερω , γιατι τον ρωτησα αν θα παμε τελη σεπτεμβρη και μου ειπε θα δουμε την πεμπτη.. 

Εγω ειμαι 35+3

Χαχα αποφασιστικός μου φαίνετε ο δικός σου!! Έχετε μιλήσει καθόλου για τη μέρα του τοκετού? Δεν έχω ιδέα πρέπει να του πω για επισκληριδιο και τέτοια η είναι στάνταρ πως θα μου κάνει?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα αποφασιστικός μου φαίνετε ο δικός σου!! Έχετε μιλήσει καθόλου για τη μέρα του τοκετού? Δεν έχω ιδέα πρέπει να του πω για επισκληριδιο και τέτοια η είναι στάνταρ πως θα μου κάνει?? 

Λογικα οταν παω θα μιλησουμε.. Νομιζω οως ειναι μεσα στο πακετο αλλα καλυτεραπες το του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...