Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια!! Τι κάνετε;; Εσείς ζεσταίνεστε;;;; τα μπούτια μου κολλάνε κ το στήθος μου ενώ είναι ωραίο κ ζουμερό (γιατί καημό το χα να τα δω να μεγαλώνουν) είναι σαν νεροτσουλήθρα ανάμεσα... Είμαι κ στο γραφείο κ βαριέμαιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Τι κάνετε;; Εσείς ζεσταίνεστε;;;; τα μπούτια μου κολλάνε κ το στήθος μου ενώ είναι ωραίο κ ζουμερό (γιατί καημό το χα να τα δω να μεγαλώνουν) είναι σαν νεροτσουλήθρα ανάμεσα... Είμαι κ στο γραφείο κ βαριέμαιιι

Χαχαχαχα ετσι ειμαι κι εγω με airontision ολη μερα!!! Αλλα σημερα έκανα το 2 μπανακι στη θάλασσα και δροσησα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Τι κάνετε;; Εσείς ζεσταίνεστε;;;; τα μπούτια μου κολλάνε κ το στήθος μου ενώ είναι ωραίο κ ζουμερό (γιατί καημό το χα να τα δω να μεγαλώνουν) είναι σαν νεροτσουλήθρα ανάμεσα... Είμαι κ στο γραφείο κ βαριέμαιιι

Χαχαχαχα ετσι ειμαι κι εγω με airontision ολη μερα!!! Αλλα σημερα έκανα το 2 μπανακι στη θάλασσα και δροσησα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχαχα ετσι ειμαι κι εγω με airontision ολη μερα!!! Αλλα σημερα έκανα το 2 μπανακι στη θάλασσα και δροσησα!! 

Αχ τέλεια πρέπει να 'ναι, εγώ δε τα χω ξεκινήσει ακόμα, το σκ μπορεί ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Αχ τέλεια πρέπει να 'ναι, εγώ δε τα χω ξεκινήσει ακόμα, το σκ μπορεί ? 

Να πας να πας ειναι ωραια οτι πρέπει!!!!! Οχι και εμένα πρώτο!! Και ειναι αγοριιιι!! Εσένα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Και μενα το δευτεροο ειναι!! 

Εσυ εχεις αγορι η κοριτσι??? Εσενα θα ειναι απο τα δύσκολα μιας και εχεις ενα παιδάκι πάντα σκέφτομαι οτι στο δεύτερο πως θα τα καταφέρω και στο τριτο!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Και εμένα το πρώτο μου είναι. Πίνω μαγνήσιο από την 7η εβδομάδα γιατί είχα πόνο στο έντερο και ο γιατρός φοβήθηκε για συσπάσεις, τρία την ημέρα πίνω. Μπάνιο μου είπε να κάνω, κατά τις έξι που είναι ακόμα ζέστη άλλα όσο μπορώ σε μέρος που δεν έχει κόσμο. Εννοείται μετά βγάζουμε μαγιό. Αχ κορίτσια πως πέρασε ο καιρός;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa χαχαχαχα εσύ κανεις σχέδια κ για τρίτο;;; Αγόρι κ γω!!! 
Σίγουρα με ένα δεύτερο παιδάκι αλλάζουν πάλι τα πράγματα. H αδερφή μου ζορίστηκε όταν ήρθε το δεύτερο γιατί κ δούλευε κ έπρεπε να κρατήσει τις ισορροπίες στο σπίτι. Τώρα που η μικρή της έγινε 2 χρονών έχουν στρώσει τα πραγματα, παίζουν κ μαζί με τη μεγάλη κ είναι πιο ήσυχη ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εσυ εχεις αγορι η κοριτσι??? Εσενα θα ειναι απο τα δύσκολα μιας και εχεις ενα παιδάκι πάντα σκέφτομαι οτι στο δεύτερο πως θα τα καταφέρω και στο τριτο!!!?

Εχω ενα αγορι και περιμενω κοριτσιι!!το μονο καλο ειναι οτι εχω λιγοτερο αγχοος ;ρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro και εμένα έτσι μου πε! άσε που και ντάλα μεσημερι δε γίνεται να βγαίνουμε, καίει πολύ ο ήλιος κ δεν έχει νόημα. Άσε που έτσι με αυτά τα ωράρια θα απολαμβάνουμε κ το ηλιοβασίλεμα! 
Όντως ο καιρός περνάει νεράκι! Μετράμε αντίστροφα πλέον ?:ympeace:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα! Και εμένα το πρώτο μου είναι. Πίνω μαγνήσιο από την 7η εβδομάδα γιατί είχα πόνο στο έντερο και ο γιατρός φοβήθηκε για συσπάσεις, τρία την ημέρα πίνω. Μπάνιο μου είπε να κάνω, κατά τις έξι που είναι ακόμα ζέστη άλλα όσο μπορώ σε μέρος που δεν έχει κόσμο. Εννοείται μετά βγάζουμε μαγιό. Αχ κορίτσια πως πέρασε ο καιρός;; 

Αα και εγω πινω μαγνήσιο απο την αρχη γιατι ειχα πονακια τυπου περιόδου!! Αστα να πανε το πως περασε ο καιρός μη το συζητάς εγω ιδικα δεν εχω καταλαβει οτι ειμαι εγκυος το μωρο δε το νιωθω κοιλια δεν εχω ιδιετερα δεν ειχα συμπτωματα εμετους τίποτα!! Με βλεπω απλα να γενναω χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Soto είπε:

@Mamounitsa χαχαχαχα εσύ κανεις σχέδια κ για τρίτο;;; Αγόρι κ γω!!! 
Σίγουρα με ένα δεύτερο παιδάκι αλλάζουν πάλι τα πράγματα. H αδερφή μου ζορίστηκε όταν ήρθε το δεύτερο γιατί κ δούλευε κ έπρεπε να κρατήσει τις ισορροπίες στο σπίτι. Τώρα που η μικρή της έγινε 2 χρονών έχουν στρώσει τα πραγματα, παίζουν κ μαζί με τη μεγάλη κ είναι πιο ήσυχη ? 

Ε ναι η αρχη ειναι δύσκολη και αμα ειναι κοντα στην ηλικία τα ανίψια του αντρα μου καναν χαμό η 1 2 μιση οταν γεννήθηκε το μωρο το τραβαγε σαν κουκλα λεει χαχα! Του χε κανει τη ζω μαύρη!! Οσο για το τριτο κανω ονοιρα χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εχω ενα αγορι και περιμενω κοριτσιι!!το μονο καλο ειναι οτι εχω λιγοτερο αγχοος ;ρ 

Αχ μπραβο τι καλα που ειναι ενα κ ενα!! Ολες αγορια καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Αχ μπραβο τι καλα που ειναι ενα κ ενα!! Ολες αγορια καλε???

Ναιιιι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στο Μητέρα. Να πάνε ολα καλά για όλες μας! Κ γω έχω αγωνία κ έβλεπα όνειρα ότι γεννούσα πρόωρα, γι' αυτό προσπάθησα να ηρεμήσω κ να διαβάσω όσο μπορώ για τον τοκετό! Σήμερα διάβαζα για την διαστολή τραχήλου κ τα στάδια του τοκετού ? μια γειτόνισσα γέννησε, έκανε 14 ώρες κ πήγε καισαρική τελικα... να φρικάρεις ή να μη φρικάρεις; χαχααχα
Να μας πει η @Ονουςμαςειναιαληταριο που το χει ξαναζήσει πως ήταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Εγω στο Μητέρα. Να πάνε ολα καλά για όλες μας! Κ γω έχω αγωνία κ έβλεπα όνειρα ότι γεννούσα πρόωρα, γι' αυτό προσπάθησα να ηρεμήσω κ να διαβάσω όσο μπορώ για τον τοκετό! Σήμερα διάβαζα για την διαστολή τραχήλου κ τα στάδια του τοκετού ? μια γειτόνισσα γέννησε, έκανε 14 ώρες κ πήγε καισαρική τελικα... να φρικάρεις ή να μη φρικάρεις; χαχααχα
Να μας πει η @Ονουςμαςειναιαληταριο που το χει ξαναζήσει πως ήταν!

ΧΑχαχαχα!!! Ακουω και εγω για πολλες ώρες αλλα εχω ακουσει και για.μια ωρα με επισκληριδιο και δεν κατάλαβε τιποτα χαχαχ γιατι να μην είμαστε αυτή η περιπτωση?!!! Ναι να μας πειι!! Δε θελω μαλλον καισαρική!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και εγω ημουν με καισαρικη οποτε τι να σας πω!! Ημουν 8 ωρες στην αναμονη αλλα τελικα ο μικρος ηταν τοσο μεγαλος που δεν εμπαιδωνοταν στη λεκανη και τελικα κατεληξε καισαρικη!!τωρα που ξερω ομως τη διαδικασια φοβαμαι λιγο περισσοτερο!! Εγω στο γαιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Κοριτσια και εγω ημουν με καισαρικη οποτε τι να σας πω!! Ημουν 8 ωρες στην αναμονη αλλα τελικα ο μικρος ηταν τοσο μεγαλος που δεν εμπαιδωνοταν στη λεκανη και τελικα κατεληξε καισαρικη!!τωρα που ξερω ομως τη διαδικασια φοβαμαι λιγο περισσοτερο!! Εγω στο γαιαα

Καισαρική πάλι ε?? Και ποναει.οντως τοσο πολυ μετα την καισαρική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καισαρική πάλι ε?? Και ποναει.οντως τοσο πολυ μετα την καισαρική?

Οχι δεν πονεσα, την ιδια μερα σηκωθηκα και περπατησα το μονο μου θεμα ηταν οτι αφου γυρισα σπιτι τις πρωτες μερες δεν ενιωθα τα ποδια μου οταν ξυπναγα για να σηκωθω για λιγα δευτερολεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...