Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ και χαμηλή χοριακή που ανεβαίνει αργά


linam

Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η linam είπε:

Μου είπαν την Τρίτη 12/6. Κι εγώ αν ήταν στο χέρι μου θα έκανα χοριακη κάθε δυο μέρες αλλά έχω άλλο ένα παιδί με ανάγκες έχω ένα σπίτι που ζητά ψώνια έχω υποχρεώσεις και δάνεια...και ήδη έχω πληρώσει πολλά σε γιατρούς 50 ευρώ σε κάθε επίσκεψη και 20 ευρώ η κάθε χοριακή....απλά δεν γίνεται!

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!Αν είσαι σε ιδιώτη γυναικολόγο να του πεις να σου γράψει την χοριακή!!Αν θυμάμαι καλά πέρσυ πλήρωνα συμμετοχή 1ε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!Αν είσαι σε ιδιώτη γυναικολόγο να του πεις να σου γράψει την χοριακή!!Αν θυμάμαι καλά πέρσυ πλήρωνα συμμετοχή 1ε!!!

Κανένας μέχρι τώρα ιδιώτης γιατρος δεν μου γράψε τη χοριακη και ούτε καν μου το προτείνουν και είμαι και δημόσιος υπάλληλος. Νοιώθω σαν να μην έχω δωρεάν υγεία. Αλλά την επόμενη φορά θα ρωτήσω. Σε ευχαριστω. 

Σημερα είχα λίγα καφέ υγρά χωρίς πόνους τίποτα και σταμάτησαν αύριο τελικά πάλι πάω για χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η linam είπε:

Κανένας μέχρι τώρα ιδιώτης γιατρος δεν μου γράψε τη χοριακη και ούτε καν μου το προτείνουν και είμαι και δημόσιος υπάλληλος. Νοιώθω σαν να μην έχω δωρεάν υγεία. Αλλά την επόμενη φορά θα ρωτήσω. Σε ευχαριστω. 

Σημερα είχα λίγα καφέ υγρά χωρίς πόνους τίποτα και σταμάτησαν αύριο τελικά πάλι πάω για χοριακη

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!Κακώς δν είπαν!!Εγω είχα κάνει 10 χοριακές!!Σίγουρα κάποιες έτυχε να μην τις γράψω αλλά κάποιες τις έγραψα!!Να το γνωρίζεις γενικά!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!Κακώς δν είπαν!!Εγω είχα κάνει 10 χοριακές!!Σίγουρα κάποιες έτυχε να μην τις γράψω αλλά κάποιες τις έγραψα!!Να το γνωρίζεις γενικά!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Ευχαριστώ πολύ... θα το κάνω. Τόσες ημέρες πόναγα λίγο στο στήθος αλλά από σήμερα δεν μπορώ ούτε να τα αγγίξω από τον πόνο.. τώρα αυτό είναι καλό;;; πάντως αίμα ροή δεν έχω ούτε πόνους ούτε τίποτα.. μόνο λίγα καφέ το πρωί... όταν ούρησα.. τίποτα άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν έχω το τέλος της ιστορίας αυτής.

Σήμερα έκανα ξανά χοριακή... από 739 πήγε 663. Ο γιατρός της εξωσωματικής δύο μέρες τώρα μου φωνάζει ότι έχω εξωμύτριο κατά 99,99% και ότι θα πεθάνω.

Θορυβηθήκαμε με τον σύζυγο αλλά δεν πήγαμε σε αυτόν.

Πήγαμε στο ΜΗΤΕΡΑ έκανα υπέρυχο.. είδαμε και τον σάκο..μέσα στη μήτρα βεβαίως βεβαίως... είδαμε ότι είναι πολύ μικρός και άδειος... μας είπε ότι είχα παλίνδρομη κύηση και αύριο θα πάω στον ίδιο γιατρό που με εξέτασε σήμερα εκεί και θα με καθαρίσει.

Μου έδωσε ελπίδες ότι μπορώ ξανά να μείνω έγκυος... με δικά μου ωάρια φτάνει να αδυνατίσω οπότε από Δευτέρα περπάτημα.

Την εξωσωματική με δωρεά ωαρίων προσωρινά την βάλαμε στην άκρη.

Να είστε πάντα καλά και σας ευχαριστώ για όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η linam είπε:

Λοιπόν έχω το τέλος της ιστορίας αυτής.

Σήμερα έκανα ξανά χοριακή... από 739 πήγε 663. Ο γιατρός της εξωσωματικής δύο μέρες τώρα μου φωνάζει ότι έχω εξωμύτριο κατά 99,99% και ότι θα πεθάνω.

Θορυβηθήκαμε με τον σύζυγο αλλά δεν πήγαμε σε αυτόν.

Πήγαμε στο ΜΗΤΕΡΑ έκανα υπέρυχο.. είδαμε και τον σάκο..μέσα στη μήτρα βεβαίως βεβαίως... είδαμε ότι είναι πολύ μικρός και άδειος... μας είπε ότι είχα παλίνδρομη κύηση και αύριο θα πάω στον ίδιο γιατρό που με εξέτασε σήμερα εκεί και θα με καθαρίσει.

Μου έδωσε ελπίδες ότι μπορώ ξανά να μείνω έγκυος... με δικά μου ωάρια φτάνει να αδυνατίσω οπότε από Δευτέρα περπάτημα.

Την εξωσωματική με δωρεά ωαρίων προσωρινά την βάλαμε στην άκρη.

Να είστε πάντα καλά και σας ευχαριστώ για όλα.

Ευτυχώς δεν είναι εξωμήτριο! Εύχομαι να το ξεπεράσεις σύντομα και να ξαναμείνεις σύντομα εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυτωσες το χειρότερο, και βέβαια κρατάς ότι υπάρχουν ωάρια που γονιμοποιούνται οπότε θα δώσεις μια ακόμα ευκαιρία σε αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2018 at 4:31 ΜΜ, ο/η linam είπε:

Λοιπόν έχω το τέλος της ιστορίας αυτής.

Σήμερα έκανα ξανά χοριακή... από 739 πήγε 663. Ο γιατρός της εξωσωματικής δύο μέρες τώρα μου φωνάζει ότι έχω εξωμύτριο κατά 99,99% και ότι θα πεθάνω.

Θορυβηθήκαμε με τον σύζυγο αλλά δεν πήγαμε σε αυτόν.

Πήγαμε στο ΜΗΤΕΡΑ έκανα υπέρυχο.. είδαμε και τον σάκο..μέσα στη μήτρα βεβαίως βεβαίως... είδαμε ότι είναι πολύ μικρός και άδειος... μας είπε ότι είχα παλίνδρομη κύηση και αύριο θα πάω στον ίδιο γιατρό που με εξέτασε σήμερα εκεί και θα με καθαρίσει.

Μου έδωσε ελπίδες ότι μπορώ ξανά να μείνω έγκυος... με δικά μου ωάρια φτάνει να αδυνατίσω οπότε από Δευτέρα περπάτημα.

Την εξωσωματική με δωρεά ωαρίων προσωρινά την βάλαμε στην άκρη.

Να είστε πάντα καλά και σας ευχαριστώ για όλα.

κοριτση μου τωρα το ειδα!!! κρατας τα θετικα οτι εμεινες !!!! και ξεκινα ξανα προσπαθειουλες μολις εισαι ετοιμη και ολα θα πανε καλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...