Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

@Μελούλα μου μην ανησυχείς κι αγχωνεσαι. Εμένα για τα πετρωματα δεν έδωσε καμία σημασία. Είπε ότι είναι φυσιολογικό. Μόνο αν συνοδεύονται από πόνο χτυπάει καμπανάκι. Λογικα braxton-hicks θα ειναι κι εσενα. Βεβαια μου αυξησε το μαγνησιο σε δυο την ημερα και ειδα όντως διαφορα. Μου κάνει εντύπωση που δεν παιρνεις καθόλου. Τον ρώτησες το σκεπτικό του; Αν το αυξησεις έστω από τη διατροφή;

Επίσης ξαπλα στην αριστερή πλευρά. Σωτήρια!

Καλή επιτυχία στην εξεταστική σου και να είναι όλα τέλεια στη Β επιπέδου-που θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα μην καθόμουν σπίτι εγώ.. Πηγα στο γιατρό.. Ολα καλα.. Ο τράχηλος είμαι μακρύς και κλειστός και ο μπέμπης στην κοσμαρα του ?? μου είπε να ηρεμήσω γιατί δεν κάνει καλό, να κάνω ζεστό μπανακι, να πάρω utrogestan και να ξαπλωσω να διαβασω να αφήσω τις δουλειές ? εντάξει ηρέμησα τώρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@Μελούλα μου μην ανησυχείς κι αγχωνεσαι. Εμένα για τα πετρωματα δεν έδωσε καμία σημασία. Είπε ότι είναι φυσιολογικό. Μόνο αν συνοδεύονται από πόνο χτυπάει καμπανάκι. Λογικα braxton-hicks θα ειναι κι εσενα. Βεβαια μου αυξησε το μαγνησιο σε δυο την ημερα και ειδα όντως διαφορα. Μου κάνει εντύπωση που δεν παιρνεις καθόλου. Τον ρώτησες το σκεπτικό του; Αν το αυξησεις έστω από τη διατροφή;

Επίσης ξαπλα στην αριστερή πλευρά. Σωτήρια!

Καλή επιτυχία στην εξεταστική σου και να είναι όλα τέλεια στη Β επιπέδου-που θα είναι!

Αυτο με το μαγνήσιο δεν το καταλαβαίνω, θα ρωτήσω τη Δευτέρα.. Σε ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω μηπως ξερει καμια...εγω που ειμαι 20w 2d να διαβαζω τι γινεται στην εικοστή εβδομαδα εγκυμοσύνης ή στην εικοστήπρώτη??? πως πιανεται βρε κοριτσια για πειτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

να ρωτησω μηπως ξερει καμια...εγω που ειμαι 20w 2d να διαβαζω τι γινεται στην εικοστή εβδομαδα εγκυμοσύνης ή στην εικοστήπρώτη??? πως πιανεται βρε κοριτσια για πειτε μου

21η. Πάει η 20η την έκλεισες, έφυγε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η PanB είπε:

21η. Πάει η 20η την έκλεισες, έφυγε ?

Πότε νιωσατε το μωράκι σας???? Θύμηστε μου λίγο την αίσθηση. Νιώθω κάτι περίεργα.... Πως είναι το έντερο κ πως το μωράκι????? Νιώθω κάτι που δεν μπορώ να περιγράψω.. Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Πότε νιωσατε το μωράκι σας???? Θύμηστε μου λίγο την αίσθηση. Νιώθω κάτι περίεργα.... Πως είναι το έντερο κ πως το μωράκι????? Νιώθω κάτι που δεν μπορώ να περιγράψω.. Χαχαχα 

εγω αν θυμαμαι καλα το "ακουσα" 16 με 17 εβδομαδα και ενιωσα σαν να εχω ενα ψαρακι στη κοιλιτσα και να προσπαθει να κολυμπήσει. ενα φφρρττ ? (το περιεγραψα οσο καλυτερα μπορουσα) το ενιωθα σε μια συγκεκριμενη πλευρα ,και καμια φορα λιγο πιο πανω ή πιο κατω ή πιο κει... ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

εγω αν θυμαμαι καλα το "ακουσα" 16 με 17 εβδομαδα και ενιωσα σαν να εχω ενα ψαρακι στη κοιλιτσα και να προσπαθει να κολυμπήσει. ενα φφρρττ ? (το περιεγραψα οσο καλυτερα μπορουσα) το ενιωθα σε μια συγκεκριμενη πλευρα ,και καμια φορα λιγο πιο πανω ή πιο κατω ή πιο κει... ξερεις?

Ναι ρε συ κ γω στα δεξιά συνέχεια... Κάτι περίεργο.... Γελάω μόνη μου αφού. Νιώθω ότι είναι τ μωρό.... Φρρρρ φρρρρ..... Κορίτσια θ τρελαθώ. Χαχαχα είναι αστείο. Όλα τα λεφτά. Το έχω ξεχάσει από το πρώτο μου παιδί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι 19εβδ και 4ημ.Χθες πήγα στο νοσοκομειο για τον τυπικο υπερηχο...πηγαινοντας εκει ειχα φαει μια τυρόπιτα...την οποια τελικα εκανα εμετο.γενικα δεν εχω θεματα ..ζητημα αν εχω κανει απ την αρχη 5-6 φορες ..προνομιουχα μαλλον σε σχεση με αλλα που διαβαζω.το μεσημερι εφαγα κανονικα χωρις να με πειραξει.το απογευμα παλι αναγουλες και καουρες.λεω οκ ας φαμε λιγο ελαφρα κ εφτιαξα λαπα για το βραδακι..το βραδυ ομως ελεγα πως θα πάθω ασφυξια.παλι εκανα εμετο τελικα.το πρωι σημερα ηπια λιγο γαλατακι..ενιωθα ανακατωσούρα αλλα τελικα το παλεψα..το μεσημερι εφτιαξα  ασπρα μακαρόνια. Παλι εκανα εμετο.λιγο βεβαια αλλα εκανα..τι να κανω;τι να φαω;τι μπορει να με επιασε ξαφνικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Ειμαι 19εβδ και 4ημ.Χθες πήγα στο νοσοκομειο για τον τυπικο υπερηχο...πηγαινοντας εκει ειχα φαει μια τυρόπιτα...την οποια τελικα εκανα εμετο.γενικα δεν εχω θεματα ..ζητημα αν εχω κανει απ την αρχη 5-6 φορες ..προνομιουχα μαλλον σε σχεση με αλλα που διαβαζω.το μεσημερι εφαγα κανονικα χωρις να με πειραξει.το απογευμα παλι αναγουλες και καουρες.λεω οκ ας φαμε λιγο ελαφρα κ εφτιαξα λαπα για το βραδακι..το βραδυ ομως ελεγα πως θα πάθω ασφυξια.παλι εκανα εμετο τελικα.το πρωι σημερα ηπια λιγο γαλατακι..ενιωθα ανακατωσούρα αλλα τελικα το παλεψα..το μεσημερι εφτιαξα  ασπρα μακαρόνια. Παλι εκανα εμετο.λιγο βεβαια αλλα εκανα..τι να κανω;τι να φαω;τι μπορει να με επιασε ξαφνικα;

Ειναι δυνατόν????????????? Έχω διαβάσει ότι πιάνει αυτό κ μετά... Παναγία μου εύχομαι να μην είναι Εμετοί κτλ. Μη τρως γαλακτοκομικα επηρεάζουν πολύ.. Τραχανά κάνε κ γιουβαρλακια ή κοτόσουπα. Κ λίγο λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Ειναι δυνατόν????????????? Έχω διαβάσει ότι πιάνει αυτό κ μετά... Παναγία μου εύχομαι να μην είναι Εμετοί κτλ. Μη τρως γαλακτοκομικα επηρεάζουν πολύ.. Τραχανά κάνε κ γιουβαρλακια ή κοτόσουπα. Κ λίγο λίγο 

Ξεαγχωσου...... Παίζει ρόλο... Φφφφφ εύχομαι να σ περάσει εγώ ακόμη υποφέρω..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Ξεαγχωσου...... Παίζει ρόλο... Φφφφφ εύχομαι να σ περάσει εγώ ακόμη υποφέρω..... 

Πηρα τηλ την γιατρό μου κ μου ειπε να δω πως θα παω κ το βραδυ κ αν κάνω παλι να παω στο νοσοκομειο γιατι απ οσα της ειπα θεωρει οτι μαλλον ιωση θα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Πηρα τηλ την γιατρό μου κ μου ειπε να δω πως θα παω κ το βραδυ κ αν κάνω παλι να παω στο νοσοκομειο γιατι απ οσα της ειπα θεωρει οτι μαλλον ιωση θα ειναι.

Μμμμμμ..... Κρίμα μακάρι να μην κάνεις να σου περάσει. Δε πείραζει εσύ ησύχασε.. Χαιδεψε τα γλυκουλια σου ❤️??❤️... Είχε μια γαστρεντεριτιδα εδώ στα βόρεια πριν κάνα μήνα. Εκεί σε εσάς δε ξέρω. Πάντως κυκλοφορούσε εδώ. Δεν μας αφήνουν να ησυχάσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου κ εύχομαι να είναι κάτι ελαφρύ κ περαστικό!

τι κάνετε; Πως είστε;

χθες έκανα κ γω τη β επιπεδου! Όλα καλά, αλλά κ τα δυο έμβρυα είχαν στον εγκέφαλο από μια κυστουλα! Ο γιατρός που έκανε την εξέταση ήταν πολύ καθησυχαστικός κ μου πε πως είναι πολύ σύνηθες κ εξαφανίζονται μέχρι την 26η εβδομαδα! Εγώ στεναχωρέθηκα, αλλά αφού εκεινος είπε πως δεν είναι τίποτα κ θα φύγουν.. κ όντως όσες ιστορίες διάβασα αυτό έλεγαν! Τι να πω, μακάρι! 

Κατα τ άλλα μάθαμε κ τα φύλα κ έχουμε ένα αγόρι κ ένα κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Περαστικά σου κ εύχομαι να είναι κάτι ελαφρύ κ περαστικό!

τι κάνετε; Πως είστε;

χθες έκανα κ γω τη β επιπεδου! Όλα καλά, αλλά κ τα δυο έμβρυα είχαν στον εγκέφαλο από μια κυστουλα! Ο γιατρός που έκανε την εξέταση ήταν πολύ καθησυχαστικός κ μου πε πως είναι πολύ σύνηθες κ εξαφανίζονται μέχρι την 26η εβδομαδα! Εγώ στεναχωρέθηκα, αλλά αφού εκεινος είπε πως δεν είναι τίποτα κ θα φύγουν.. κ όντως όσες ιστορίες διάβασα αυτό έλεγαν! Τι να πω, μακάρι! 

Κατα τ άλλα μάθαμε κ τα φύλα κ έχουμε ένα αγόρι κ ένα κοριτσάκι!

Γλυκούλα σίγουρα στεναχωρεθηκες... Αλλά να έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό έχει δει τόσα. Μπράβο τα μωράκια σου. Μεγάλη ευτυχία. Μπράβο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Γλυκούλα σίγουρα στεναχωρεθηκες... Αλλά να έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό έχει δει τόσα. Μπράβο τα μωράκια σου. Μεγάλη ευτυχία. Μπράβο 

Ε έτσι κ αλλιώς μέχρι τις 16/10 που κλείσαμε ραντεβού για να ξανακάνουμε την εξέταση, δεν μπορώ να κάνω κάτι, πέρα από υπομονή! Για να το λέει εκεινος, που θα έχει δει σίγουρα περισσότερα από μένα, κάτι θα ξέρει, τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ. Μην αηχωνεσαι αφου σε καθησυχασε ο γιατρος...ακομα και στο φυλο τα ιδια εχουμε ?...εγω εχω το επομενο σαββατο την β επιπεδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Ε έτσι κ αλλιώς μέχρι τις 16/10 που κλείσαμε ραντεβού για να ξανακάνουμε την εξέταση, δεν μπορώ να κάνω κάτι, πέρα από υπομονή! Για να το λέει εκεινος, που θα έχει δει σίγουρα περισσότερα από μένα, κάτι θα ξέρει, τι να πω..

Ναι σίγουρα. 100 τις 100. Αλλιώς αυτοί αν δουν κάτι κατευθείαν ενημερώνουν μουρμουριζουν... Όλα καλά είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Περαστικά σου κ εύχομαι να είναι κάτι ελαφρύ κ περαστικό!

τι κάνετε; Πως είστε;

χθες έκανα κ γω τη β επιπεδου! Όλα καλά, αλλά κ τα δυο έμβρυα είχαν στον εγκέφαλο από μια κυστουλα! Ο γιατρός που έκανε την εξέταση ήταν πολύ καθησυχαστικός κ μου πε πως είναι πολύ σύνηθες κ εξαφανίζονται μέχρι την 26η εβδομαδα! Εγώ στεναχωρέθηκα, αλλά αφού εκεινος είπε πως δεν είναι τίποτα κ θα φύγουν.. κ όντως όσες ιστορίες διάβασα αυτό έλεγαν! Τι να πω, μακάρι! 

Κατα τ άλλα μάθαμε κ τα φύλα κ έχουμε ένα αγόρι κ ένα κοριτσάκι!

Τι ωραία ένα κι ένα.!! Οντως κορίτσι μου από μια ματιά που έχω ρίξει κατά καιρούς σε συζητήσεις, φαίνεται ότι απορροφούνται τέτοιες περιπτώσεις..απλα συνιστάται επανεξέταση.. Μην ανησυχείς.. Ολα θα πάνε καλά! 

Εγω εχω τη Δευτέρα β επιπέδου και έχω αγχωθει.. Ελπίζω να είναι καλα ο μπέμπης μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα σε όλες!!

ελπιζω όντως να ναι τόσο απλό κ της πλάκας όσο το παρουσίασε ο γιατρός που έκανε τον υπέρηχο! 

Χαρηκα που θα έχω κ αγόρι κ κορίτσι, νομίζω πως για δίδυμα είναι το καλύτερο σενάριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααααα.. Ειμαι τόσο χαρούμενη σήμερα!! Είχαμε τη β επιπέδου το πρωί.. Ολα είναι τέλεια!! Και τα μου σταμάτησε και τα utrogestan ευτυχώς, μονο 3 μέρες τα πήρα. Και η διατροφή που έκανα, επειδη είχαμε βρει αυξημένο αμνιακό την προηγούμενη φορά, απέδωσε, ηταν τώρα στα φυσιολογικα όρια.. Απλα θα παω τώρα για την καμπύλη σακχάρου, θα την κάνω νωρίτερα δηλαδή, για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είχε αυξηθεί λόγω μη μεταβολισμου της ζάχαρης, εφοσον το σάκχαρό μου είναι μόλις 75. Με την καμπύλη θα τα δούμε καλυτερα αυτά... 

Εν ολίγοις, ο μπεμπακος μας είναι μια χαρά, παρά πολύ ζωηρός, δεν σταματάει να κουνιέται, και πήραμε και κάτι τρισδιάστατες φώτο.. Τέλειες!! Κάθε φορά μας δίνει 3d, αλλα οι σημερινές με ξετρέλαναν ένα παραπάνω!! ?

Εσείς; τα νεα σας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

Κορίτσιαααααα.. Ειμαι τόσο χαρούμενη σήμερα!! Είχαμε τη β επιπέδου το πρωί.. Ολα είναι τέλεια!! Και τα μου σταμάτησε και τα utrogestan ευτυχώς, μονο 3 μέρες τα πήρα. Και η διατροφή που έκανα, επειδη είχαμε βρει αυξημένο αμνιακό την προηγούμενη φορά, απέδωσε, ηταν τώρα στα φυσιολογικα όρια.. Απλα θα παω τώρα για την καμπύλη σακχάρου, θα την κάνω νωρίτερα δηλαδή, για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είχε αυξηθεί λόγω μη μεταβολισμου της ζάχαρης, εφοσον το σάκχαρό μου είναι μόλις 75. Με την καμπύλη θα τα δούμε καλυτερα αυτά... 

Εν ολίγοις, ο μπεμπακος μας είναι μια χαρά, παρά πολύ ζωηρός, δεν σταματάει να κουνιέται, και πήραμε και κάτι τρισδιάστατες φώτο.. Τέλειες!! Κάθε φορά μας δίνει 3d, αλλα οι σημερινές με ξετρέλαναν ένα παραπάνω!! ?

Εσείς; τα νεα σας... 

αχ ποσο χαρηκααα!! Μπραβο κουκλα μ..!! ολα να πανε καλαα...!! εγω την εχω αυριο και εχω αγχωθει μεχρι να παω..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Κορίτσιαααααα.. Ειμαι τόσο χαρούμενη σήμερα!! Είχαμε τη β επιπέδου το πρωί.. Ολα είναι τέλεια!! Και τα μου σταμάτησε και τα utrogestan ευτυχώς, μονο 3 μέρες τα πήρα. Και η διατροφή που έκανα, επειδη είχαμε βρει αυξημένο αμνιακό την προηγούμενη φορά, απέδωσε, ηταν τώρα στα φυσιολογικα όρια.. Απλα θα παω τώρα για την καμπύλη σακχάρου, θα την κάνω νωρίτερα δηλαδή, για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είχε αυξηθεί λόγω μη μεταβολισμου της ζάχαρης, εφοσον το σάκχαρό μου είναι μόλις 75. Με την καμπύλη θα τα δούμε καλυτερα αυτά... 

Εν ολίγοις, ο μπεμπακος μας είναι μια χαρά, παρά πολύ ζωηρός, δεν σταματάει να κουνιέται, και πήραμε και κάτι τρισδιάστατες φώτο.. Τέλειες!! Κάθε φορά μας δίνει 3d, αλλα οι σημερινές με ξετρέλαναν ένα παραπάνω!! ?

Εσείς; τα νεα σας... 

Μπραβο μέλι μου. ❤️?❤️?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Κορίτσιαααααα.. Ειμαι τόσο χαρούμενη σήμερα!! Είχαμε τη β επιπέδου το πρωί.. Ολα είναι τέλεια!! Και τα μου σταμάτησε και τα utrogestan ευτυχώς, μονο 3 μέρες τα πήρα. Και η διατροφή που έκανα, επειδη είχαμε βρει αυξημένο αμνιακό την προηγούμενη φορά, απέδωσε, ηταν τώρα στα φυσιολογικα όρια.. Απλα θα παω τώρα για την καμπύλη σακχάρου, θα την κάνω νωρίτερα δηλαδή, για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είχε αυξηθεί λόγω μη μεταβολισμου της ζάχαρης, εφοσον το σάκχαρό μου είναι μόλις 75. Με την καμπύλη θα τα δούμε καλυτερα αυτά... 

Εν ολίγοις, ο μπεμπακος μας είναι μια χαρά, παρά πολύ ζωηρός, δεν σταματάει να κουνιέται, και πήραμε και κάτι τρισδιάστατες φώτο.. Τέλειες!! Κάθε φορά μας δίνει 3d, αλλα οι σημερινές με ξετρέλαναν ένα παραπάνω!! ?

Εσείς; τα νεα σας... 

Αχ κ εγω μόλις γύρισα!!! Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Ηταν όλα πολυ καλα! Καμία ένδειξη που να απασχολεί τον γιατρό!!! Τον είδαμε τον μικρούλη μας απο όλες τις πλευρές και σε 3d!! Τρομερές εικόνες!! Ανυπομονώ να τον πάρω αγκαλίτσα!! Άντε κορίτσια όλες να έχουμε καλα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nala_89 είπε:

Αχ κ εγω μόλις γύρισα!!! Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Ηταν όλα πολυ καλα! Καμία ένδειξη που να απασχολεί τον γιατρό!!! Τον είδαμε τον μικρούλη μας απο όλες τις πλευρές και σε 3d!! Τρομερές εικόνες!! Ανυπομονώ να τον πάρω αγκαλίτσα!! Άντε κορίτσια όλες να έχουμε καλα αποτελέσματα!!!

Τέλεια βρε παιδιά μπράβο. Υγιή μωράκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...