Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

@xara1 @Μελούλα φυσιολογικα τα λεει κι εμενα ο γιατρος ..αλλα εγω θα κανω να ξεαγχωθω απο αυτο.. ειβαι ασπρα αλλα καποιες φορες κιτρινιζουν. φαγουρα οχι δεν εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

@xara1 @Μελούλα φυσιολογικα τα λεει κι εμενα ο γιατρος ..αλλα εγω θα κανω να ξεαγχωθω απο αυτο.. ειβαι ασπρα αλλα καποιες φορες κιτρινιζουν. φαγουρα οχι δεν εχω..

Εγώ πάντως μια ουρολοίμωξη την έχω τσιμπήσει ? μου έδωσε αντιβίωση για 7 ημέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Γιατι Παναγία μου;; 

Χαχαχαχαχαχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

@xara1 @Μελούλα φυσιολογικα τα λεει κι εμενα ο γιατρος ..αλλα εγω θα κανω να ξεαγχωθω απο αυτο.. ειβαι ασπρα αλλα καποιες φορες κιτρινιζουν. φαγουρα οχι δεν εχω..

ναι! ετσι ακριβως ειναι και τα δικα μου! πριν λιγες μερες που πηγα τον ρωτησα και μου ειπε ειναι φυσιολογικο να μην ανησυχώ και εγω για καλλιέργεια του ειπα και μου λεει δεν χρειαζεται ειναι υγρα που τα εχουν καποιες γυναικες στην εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xara1 είπε:

ναι! ετσι ακριβως ειναι και τα δικα μου! πριν λιγες μερες που πηγα τον ρωτησα και μου ειπε ειναι φυσιολογικο να μην ανησυχώ και εγω για καλλιέργεια του ειπα και μου λεει δεν χρειαζεται ειναι υγρα που τα εχουν καποιες γυναικες στην εγκυμοσυνη

Κανονικά οι περισσότερες έχουν. Κ εγώ είχα στην προηγούμενη... Μην στεναχωριέσαι καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Γιατι Παναγία μου;; 

Χαχαχαχαχαχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Υπέροχες μανούλες τι κανετε; αχ τι με βάζετε και κάνω πρωινιάτικα επιστήμονα άνθρωπο! Τα αποτελεσματα: καθόλου αφρισμα. Και έχω επιβεβαιωμένα με nipt αγόρι. Συμπερασμα: μην κατουρατε σε σοδες, εμπιστευτειτε τη μανταμ ζαιρα!

δεν γινεται να εχεις αγορι και να μην αφρισε! επιστημονικα μιλώντας, εχει λήξει η σοδα σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Εσύ @Μελούλα δε μου έκανες πρόβλεψη. Οι νεράιδες μου έχουν βγάλει κορίτσι. Αντεεεε. Χαχα

δεν μας φτανουν οι σοδες και οι προβλεψεις τωρα εχουμε και νεραιδες? αυτο με τις νεραιδες πως γινεται? θα το κανω και αυτο ?? να δω τι αλλη μαλακια θα κανουμε για τα παιδια μας ??? γελάω μονη μου με εχει πιασει σπαστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

δεν μας φτανουν οι σοδες και οι προβλεψεις τωρα εχουμε και νεραιδες? αυτο με τις νεραιδες πως γινεται? θα το κανω και αυτο ?? να δω τι αλλη μαλακια θα κανουμε για τα παιδια μας ??? γελάω μονη μου με εχει πιασει σπαστικο

Χαχαχαχαχαχα ειναι κάρτες ρεεεεεεε χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xara1 είπε:

ναι! ετσι ακριβως ειναι και τα δικα μου! πριν λιγες μερες που πηγα τον ρωτησα και μου ειπε ειναι φυσιολογικο να μην ανησυχώ και εγω για καλλιέργεια του ειπα και μου λεει δεν χρειαζεται ειναι υγρα που τα εχουν καποιες γυναικες στην εγκυμοσυνη

κιτρινιζουν καποιες φορες εσενα??οχι εντονα ..ελαφρυ κιτρινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

@Μελούλα ή μάλλον μανταμ ζαιρα από οτι φαίνεται μέσα έπεσες στο φυλο. Εχω μάλλον αγοράκι! Χτες πήγαμε για αυχενική και μας είπε οτι βγάζει μάτι το πουλάκι του... Τι να πω μάλλον αγοράκι έχω! Όλα τα βρήκε πάρα πολύ καλά στην εξέταση τέλεια είπε για την ακρίβεια, αλλά περιμένω ακόμα σήμερα τα αποτελέσματα των βιοχημικών, αυτές που κάνουν με το αίμα! Αντε μπας και ξεαγχωθώ!

Ωραία τέλεια!! Θα το βαλω στη λιστα οταν το επιβεβαιώσετε, αλλα τι ξα λεμε τωρα αμα δτο ειοε η Ζαΐρα τέλος!! Χαχαχα

Σημερα κιολας οι βιοχημικες; τοσο σύντομα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

@Irene_D κανε κι εσυ υο κολπο με τξ σοδα να δουμε αν αφριζει οου θα κανεις κοτιτσακι?

εμενα παρολο που μου εχουν πει 70% κοριτσακι μου αφρισε..αρα λεεω μηπως μου ετοιμαζει εκπληξη το μπεμπε μ..!!

αν και δεν με νοιαζει να πανε ολα καλα υγιες να ειναι και οτι θελει ας ειναι..εγω θα το αγαπωωω❤❤

Κορίτσι μου καλησπέρα!! Εγώ το είχα κάνει νωρίτερα και δεν άφρισε.. επειδή δε μιλάω;;; Χαχαχαχαχα είμαι σιγανό ποταμάκι... όποτε ισχύει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα!! Εγώ το είχα κάνει νωρίτερα και δεν άφρισε.. επειδή δε μιλάω;;; Χαχαχαχαχα είμαι σιγανό ποταμάκι... όποτε ισχύει ?

Irene_D είμαστε νομίζω στον ίδιο μήνα.  Έκανες αυχενικη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια το ένιωσα από την 16η τώρα είμαι 17 μπαμ στην αρχή ήταν μικρά χτυπηματακια σαν να σε σκουνταει κάποιος με το δάχτυλο από μέσα.. μερικές φορές όμως ειναι λίγο πιο έντονο σαν να κουνιέται ένα μικρό ψαράκι στην κοιλιά μου χαμηλά κάτω από τον αφαλό ειναι και λίγο γαργαλιστικο αυτό χιχι όσο περνάν οι μέρες με σκουνταει πιο συχνα..και να πω πως είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη η προηγούμενη ήταν παλινδρομη οπότε δεν μετράει σαν δεύτερη νομίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε νιωσει τα μπεμπουλινια σας??

εγω δεν ξερω αν ειναι το μωρο αλλα καποιες φορες ενω ξαπλωνω νιωθω κατι σαν φτερουγισμα.. ειμαι 15+3 και ειναι η πρωτη εγκυμοσυνη και δεν εχω εμπειρια πανω σε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

αα ενταξει να μην ανησυχω τοτε..!!αλλα θα την κανω σιγουρα..??

χαχαχαχα και εγω θα κάνω αλλα αργοτερα γιατι τωρα κανω μπανακια στη θαλασσα. με το που γυρισω αθηνα θα κανω και μια καλλιέργεια για να εχω το κεφαλι μου ήσυχο μην εχω παρει μικροβιακι απ τα μπανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xara1 είπε:

χαχαχαχα και εγω θα κάνω αλλα αργοτερα γιατι τωρα κανω μπανακια στη θαλασσα. με το που γυρισω αθηνα θα κανω και μια καλλιέργεια για να εχω το κεφαλι μου ήσυχο μην εχω παρει μικροβιακι απ τα μπανια

ναι αυτο ακριβως κι εγω φοβαμαι μην ειναι απο τη θαλασσα!!

την αλλη παρασκευη εχω ραντεβου και εχω αγωνιαα??

εσυ χαρα μ εχεις νιωσει το νινακι σ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Εγώ κορίτσια το ένιωσα από την 16η τώρα είμαι 17 μπαμ στην αρχή ήταν μικρά χτυπηματακια σαν να σε σκουνταει κάποιος με το δάχτυλο από μέσα.. μερικές φορές όμως ειναι λίγο πιο έντονο σαν να κουνιέται ένα μικρό ψαράκι στην κοιλιά μου χαμηλά κάτω από τον αφαλό ειναι και λίγο γαργαλιστικο αυτό χιχι όσο περνάν οι μέρες με σκουνταει πιο συχνα..και να πω πως είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη η προηγούμενη ήταν παλινδρομη οπότε δεν μετράει σαν δεύτερη νομίζω..

 αχουυυυ μα ποσο ομορφο ακούγεται!μακαρι να ερθει σύντομα η μερα που θα νιωσουμε και εμεις τα μωρακια μας. να το χαιρεσαι το μωρακι σου το ομορφο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

ναι αυτο ακριβως κι εγω φοβαμαι μην ειναι απο τη θαλασσα!!

την αλλη παρασκευη εχω ραντεβου και εχω αγωνιαα??

εσυ χαρα μ εχεις νιωσει το νινακι σ?

οχι δεν το εχω νιωσει και πραγματικα περιμενω πως και πως! ελπιζω να μπορεσω να το ξεχωρισω απο τα γουργουριτα που κανουν τα εντερακια. νομιζω πως αν ειναι σαν σκουντηγμα που λενε τα κοριτσια θα το καταλαβω λογικα... ειχα παει στον γιατρο την πεμπτη και μου ειχε πει οτι σε περιπου 3 βδομαδες θα το νιωσω. δηλαδη περιπου στις 18w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

οχι δεν το εχω νιωσει και πραγματικα περιμενω πως και πως! ελπιζω να μπορεσω να το ξεχωρισω απο τα γουργουριτα που κανουν τα εντερακια. νομιζω πως αν ειναι σαν σκουντηγμα που λενε τα κοριτσια θα το καταλαβω λογικα... ειχα παει στον γιατρο την πεμπτη και μου ειχε πει οτι σε περιπου 3 βδομαδες θα το νιωσω. δηλαδη περιπου στις 18w

αρα αδικα νομιζω θα ειναι το μπεμπουλινι μ..!! θα περιμενω..!!❤❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω που γράφετε για αυχενικές και δεν μπορώ να περιμενωωωωω ? υπαρχει καποια αλλη που δεν εχει κανει ακομα εκτός απο μενα; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...