Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια ομορφα με το καλο σε ολες!! 
Λεγατε για σεξ και ειπα να πεταχτω (χιχι)
Πολυ καλα τα ειπατε οτι το σεξ αν η κυηση δεν εχει καποιο προβλημα δεν υπαρχει κανενας λογος να κοβεται! Μην εχετε στο μυαλο σας οτι "α θα γεννησω και θα κανω σεξ" γιατι αυτο ειναι που ΔΕΝ ισχυει. Μετα την γεννα θα παρει λιγο καιρο μεχρι να μπορεσετε να κανετε παλι σεξακι με τον καλο σας!
Μην αφηνετε τους γιατρους να σας τρομοκρατουν και οταν σας απαγορευουν κατι να ρωτατε παντα ΓΙΑΤΙ. Οι συσπασεις παντως του οργασμου καμια σχεση δεν εχουν με τις συσπασεις του τοκετου και δεν εχει αποδειχτει με κανεναν τροπο επιστημονικα οτι αυτα τα δυο εχουν καποια συνδεση. Οργασμος, αφοβα, σεξ αφοβα εφοσον υπαρχει η ορεξη και δεν εχετε καποιο θεμα στην κυηση! Ειμαστε ανθρωποι και εχουμε αναγκες και οι συγκεκριμενες αναγκες δεν υπαρχει λογος να μπαινουν στην ακρη απλα επειδη υπαρχει κυηση. Τα μωρακια μας ειναι παρα πολυ καλα προστατευμενα και δεν παθαινουν τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω update !!!πηγαμε σήμερα στο γιατρό! Μεγαλώσαμε !!! Αυριο μπαίνω στον 4ο και είμαστε 98 γραμμάρια! Είδαμε κ το πουλάκι του κι ειναι 3,5 χιλιοστά! Πολυ πλάκα ειχε!!! Όποτε @Μελούλα νομίζω πως είμαστε σχεδόν σίγουροι για την πρόβλεψη σου!!!! Χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια μου έχω update !!!πηγαμε σήμερα στο γιατρό! Μεγαλώσαμε !!! Αυριο μπαίνω στον 4ο και είμαστε 98 γραμμάρια! Είδαμε κ το πουλάκι του κι ειναι 3,5 χιλιοστά! Πολυ πλάκα ειχε!!! Όποτε @Μελούλα νομίζω πως είμαστε σχεδόν σίγουροι για την πρόβλεψη σου!!!! Χιχιχιχι

οοο με το καλοο ο μικρουλης σας :):) το ειδατε απο τωρα ξεκαθαρα το φυλο ε? κι εγω αυριο μπαινω στον 4ο και θα το δουμε την Πεμπτη και σκεφτομουν αν θα μπορει να δει στον υπερηχο το φυλο. Για να δουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΕΛΛΗ Γ είπε:

Κορίτσια μη σας κάνει τοσο μεγαλη εντύπωση το ότι υπάρχουν αξεστοι γυναικολογοι.. Όπως κ σε άλλες ειδικότητες υπάρχουν πολλοί που θέλουν μόνο να σου πάρουν οσο περισσότερα χρήματα γίνετε... η εγκυμοσύνη είναι το ΔΙΚΟ ΜΑΣ θαύμα κ ιερή υπόθεση. Δε σημαίνει ότι κ οι άλλοι το βλέπουν έτσι.. ειδικά οι γιατροί αν δεν αγαπούν αυτό που κάνουν με τα χρόνια μεταμορφώνονται σε παγωμένα τέρατα. Δεν τους αγγίζει ο ανθρώπινος πόνος..

Γ αυτό το παν είναι να αγαπούν αυτό π κάνουν (κ ν είναι καλοι σε αυτό βεβαια)

Και εκτός εγκυμοσύνης να ξέρετε... φίλη μου πήγε να την καταστρέψει γυναικολόγος στα 20 της φοβιζοντας την για καρκίνο του τραχήλου και ήθελε να της κάνει ολική αφαίρεση.. στο τσακ γλύτωσε τα χειρότερα..δεν είχε τίποτα τελικά η κοπέλα..πάντα δεύτερη και τρίτη γνώμη αν χρειαστεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια μου έχω update !!!πηγαμε σήμερα στο γιατρό! Μεγαλώσαμε !!! Αυριο μπαίνω στον 4ο και είμαστε 98 γραμμάρια! Είδαμε κ το πουλάκι του κι ειναι 3,5 χιλιοστά! Πολυ πλάκα ειχε!!! Όποτε @Μελούλα νομίζω πως είμαστε σχεδόν σίγουροι για την πρόβλεψη σου!!!! Χιχιχιχι

Τέλεια!! Έχω σε 10 μέρες σχεδόν υπέρηχο και δεν αντέχω άλλο!! Θα είμαι 15+5 τότε Χριστέ μου!! Ααα έπεσα μέσα ε;; Πότε είχες σύλληψη είπαμε; Είμαστε σχεδόν μαζί εγώ μπήκα στον 4ο χθες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

κι εγω αυτη την κρεμα λεω να παρω.. τωρα λεω να ξεκινησω που ειμαι 12+4.. καλα δεν ειναι απο τωρα να ξεκινησω?? κ εβαζες συνεχεια??αχχ βοηθεια..ειναι η πρωτη φορα και με φοβιζουν ολα..utrogestan πινω ακομα..λες να ειναι κ απο αυτο?? για κυτταριτιδα κρεμα ουτε λογος εε??

Δεν γνωρίζω για την κυτταρίτιδα, να ρωτήσεις σε ένα φαρμακείο όμως θα έχουν δεν μπορεί.. μπορεί να είναι από τα χάπια..αλλά θα είναι προσωρινό μη σε αγχωνει.. ξεκινα την, ναι η πρόληψη σώζει!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zwoulini είπε:

οοο με το καλοο ο μικρουλης σας :):) το ειδατε απο τωρα ξεκαθαρα το φυλο ε? κι εγω αυριο μπαινω στον 4ο και θα το δουμε την Πεμπτη και σκεφτομουν αν θα μπορει να δει στον υπερηχο το φυλο. Για να δουμε :)

Είναι ανάλογα τη θέση του μωρού κ του γιατρού! Κάποιοι αν δεν ειναι σίγουροι δε λενε... άσε που μπορεί να μην φαίνεται έτσι όπως κάθεται... μια φίλη μου ειναι 6 μηνών κ τωρα έμαθε φύλο γιατί ειχε κλειστά πόδια συνέχεια!!!

εμας πριν δυο βδομάδας στην αυχενική η γιατρός που είχαμε παει μας ειχε πει 90%αγορι. 

Σημερα πήγαμε στο γιατρό που μας παρακολουθεί και μας έδειξε τα προσόντα του γιατί ειχε ορθάνοιχτα τα πόδια! Σκέψου το καταλαβα πριν μας πει ο γιατρός τι βλέπουμε! Τωρα αν ηταν κατι άλλο δε ξερω.... η αλήθεια ειναι πτι ο γιατρός δεν μας είπε ότι μπορεί να ειναι αγορι, ηταν απολύτος! Γιο μου τον έλεγε συνέχεια... θεωρω πως αν ειχε αμφιβολία ότι θα το έλεγε!!

αντε με το καλό κ εσείς να μάθετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Τέλεια!! Έχω σε 10 μέρες σχεδόν υπέρηχο και δεν αντέχω άλλο!! Θα είμαι 15+5 τότε Χριστέ μου!! Ααα έπεσα μέσα ε;; Πότε είχες σύλληψη είπαμε; Είμαστε σχεδόν μαζί εγώ μπήκα στον 4ο χθες..

Είχα τερ 11/4 όποτε θεωρητικά σύλληψη γύρω στις 23-25/4... δε μου το εχει πει ο γιατρός όποτε δεν είμαι κ σίγουρη .... 

αντε άντε να μάθεις κ εσύ αν ειναι αγορι!!!! Ολοι γύρω μου έχουν κορίτσια όποτε θα πρέπει να ανταλλάσουμε απόψεις οι αγορομανες!! Χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/7/2018 at 10:13 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Κοριτσάκι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά και το φύλο είναι για να κάνουμε εμείς πλάκα..τι ροζ, τι μπλε, τι κίτρινο, τι πράσινο..το iugr τι είναι; Επίσης να ρωτήσω, γιατί εμένα ο γιατρός μου δεν μου έλεγε φύλο με τίποτα! Δηλαδή δεν φάνηκε τίποτα ανάμεσα στα πόδια; Γιατί λένε ότι στην ηλικία της αυχενικής είναι πανομοιότυπα τα γεννητικά όργανα αγοριών και κοριτσιών.. δηλαδή εσάς που σας είπαν κατά 70-80% τι δείχνει ανάμεσα στα πόδια; δεν καταλαβαίνω γιατί ο δικός μου δεν λέει με τίποτα..

Δεν πολυκαταλαβαινα τι βλεπουν! Εμενα κιολας μου φαινοταν σαν να βλεπω κατι αναμεσα στα ποδια! χαχαχα Λοιπον το iugr ειναι ενδομητρια υπολειπομενη αναπτυξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Και εκτός εγκυμοσύνης να ξέρετε... φίλη μου πήγε να την καταστρέψει γυναικολόγος στα 20 της φοβιζοντας την για καρκίνο του τραχήλου και ήθελε να της κάνει ολική αφαίρεση.. στο τσακ γλύτωσε τα χειρότερα..δεν είχε τίποτα τελικά η κοπέλα..πάντα δεύτερη και τρίτη γνώμη αν χρειαστεί!!

Γενικά προσοχή με τους γιατρούς..δεν είναι άγιοι, ουτε θεοί.. Υπάρχουν σωστοί υπάρχουν και  'μη σωστοί'..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καναμε την Αυχενική εχθες! ηταν ολα φυσιολογικα, τα παντα μια χαρα! ειπε ο γιατρος πως ηταν ολα τελεια! μα πως μεγαλώνουν τοσο γρηγορα τα μπεμπακια μας??  κουναγε τα ποδαρακια του συνέχεια, μας γυρισε και κωλαρακι ειδαμε και σπονδυλικη στηλη ? δεν ειδαμε ομως αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι. μου ειπε ειναι πολυ νωρις. το απεφυγε. λετε αν παω σε κανα 2 εβδομαδες να φανει?? κοριτσακια μου, ευχομαι καλες αυχενικες και γενικα καλες εξετασεις σε ολες μας ? να πηγαίνουν ολα τελεια με τα μωρακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια μου έχω update !!!πηγαμε σήμερα στο γιατρό! Μεγαλώσαμε !!! Αυριο μπαίνω στον 4ο και είμαστε 98 γραμμάρια! Είδαμε κ το πουλάκι του κι ειναι 3,5 χιλιοστά! Πολυ πλάκα ειχε!!! Όποτε @Μελούλα νομίζω πως είμαστε σχεδόν σίγουροι για την πρόβλεψη σου!!!! Χιχιχιχι

παναγια μου ενα πουλι!!!! ???? τρελαινομαι ρε. καθομαι και τα σκεφτομαι και γελαω μονη μου ❤ εγω χαρηκα που ειδα κωλο ? μας γυρισε τη πλατη. αμα πεσει μεσα η μανταμ ζαιρα και ειναι κ εμενα αγορακι θα σας πω και εγω για πουλι του ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

παναγια μου ενα πουλι!!!! ???? τρελαινομαι ρε. καθομαι και τα σκεφτομαι και γελαω μονη μου ❤ εγω χαρηκα που ειδα κωλο ? μας γυρισε τη πλατη. αμα πεσει μεσα η μανταμ ζαιρα και ειναι κ εμενα αγορακι θα σας πω και εγω για πουλι του ?

εχει πολυ πλακα!!! το ειδαμε και καναμε λες και ηταν 20 εκατοστα !!! και δεν ειναι ούτε καν σαν το νυχι μασ!!! αχαχαχαχαχα μεγαλώνουνε μωρε και ουτε που θα καταλάβουμε πότε θα βγουν απο την κοιλίτσα μας!!! αντε με το καλό και να μαθετε συντομα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xara1 είπε:

κοριτσια καναμε την Αυχενική εχθες! ηταν ολα φυσιολογικα, τα παντα μια χαρα! ειπε ο γιατρος πως ηταν ολα τελεια! μα πως μεγαλώνουν τοσο γρηγορα τα μπεμπακια μας??  κουναγε τα ποδαρακια του συνέχεια, μας γυρισε και κωλαρακι ειδαμε και σπονδυλικη στηλη ? δεν ειδαμε ομως αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι. μου ειπε ειναι πολυ νωρις. το απεφυγε. λετε αν παω σε κανα 2 εβδομαδες να φανει?? κοριτσακια μου, ευχομαι καλες αυχενικες και γενικα καλες εξετασεις σε ολες μας ? να πηγαίνουν ολα τελεια με τα μωρακια μας

χαρηκα πολυυ αγαπημενο μ..!!

με το καλο.. και μονο χαρες απο δω κ περα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xara1 είπε:

κοριτσια καναμε την Αυχενική εχθες! ηταν ολα φυσιολογικα, τα παντα μια χαρα! ειπε ο γιατρος πως ηταν ολα τελεια! μα πως μεγαλώνουν τοσο γρηγορα τα μπεμπακια μας??  κουναγε τα ποδαρακια του συνέχεια, μας γυρισε και κωλαρακι ειδαμε και σπονδυλικη στηλη ? δεν ειδαμε ομως αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι. μου ειπε ειναι πολυ νωρις. το απεφυγε. λετε αν παω σε κανα 2 εβδομαδες να φανει?? κοριτσακια μου, ευχομαι καλες αυχενικες και γενικα καλες εξετασεις σε ολες μας ? να πηγαίνουν ολα τελεια με τα μωρακια μας

Τι ωραία νέα χαρά μου!! Μακάρι να ακούμε μόνο τέτοια.. μπράβο!!

Κ γω έχω την Πέμπτη αυχενική κ η αγωνία μ δε λέγεται!! Μακάρι να ακούσω κ γω τόσο θετικά λόγια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Maraki_Tk είπε:

Δεν πολυκαταλαβαινα τι βλεπουν! Εμενα κιολας μου φαινοταν σαν να βλεπω κατι αναμεσα στα ποδια! χαχαχα Λοιπον το iugr ειναι ενδομητρια υπολειπομενη αναπτυξη! 

α ο αδερφος μου ειχε iugr λοιπον, αλλα δεν ηξερα τον ορο..μαλιστα..παντως ειναι παλικαρακι τωρα μη σας ανησυχει τιποτα...οσο για το φυλλο, την αλλη παρασκευη εχουμε υπερηχο και θα μας το πει, να μου φυγει η απορια.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η xara1 είπε:

παναγια μου ενα πουλι!!!! ???? τρελαινομαι ρε. καθομαι και τα σκεφτομαι και γελαω μονη μου ❤ εγω χαρηκα που ειδα κωλο ? μας γυρισε τη πλατη. αμα πεσει μεσα η μανταμ ζαιρα και ειναι κ εμενα αγορακι θα σας πω και εγω για πουλι του ?

μα σε παρακαλω, οταν μιλαει η επιστημη δεν φερνουμε αντιρρησεις χαχαχαχα ???

στις πριν 4 ώρες, ο/η xara1 είπε:

κοριτσια καναμε την Αυχενική εχθες! ηταν ολα φυσιολογικα, τα παντα μια χαρα! ειπε ο γιατρος πως ηταν ολα τελεια! μα πως μεγαλώνουν τοσο γρηγορα τα μπεμπακια μας??  κουναγε τα ποδαρακια του συνέχεια, μας γυρισε και κωλαρακι ειδαμε και σπονδυλικη στηλη ? δεν ειδαμε ομως αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι. μου ειπε ειναι πολυ νωρις. το απεφυγε. λετε αν παω σε κανα 2 εβδομαδες να φανει?? κοριτσακια μου, ευχομαι καλες αυχενικες και γενικα καλες εξετασεις σε ολες μας ? να πηγαίνουν ολα τελεια με τα μωρακια μας

μπραβο!! εγω θα παρω μετα τηλ για τα αποτελεσματα..πιστευω οτι θα ειναι καλα ηταν πολυ καλη η αυχενικη μας ευτυχως.. λοιπον σε 2 βδομαδες που θα πας θα φανει στανταρ και θα ειναι πουλακι βεβαιως βεβαιως, γιατι το βρηκα τωρα τι να λεμε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

Είχα τερ 11/4 όποτε θεωρητικά σύλληψη γύρω στις 23-25/4... δε μου το εχει πει ο γιατρός όποτε δεν είμαι κ σίγουρη .... 

αντε άντε να μάθεις κ εσύ αν ειναι αγορι!!!! Ολοι γύρω μου έχουν κορίτσια όποτε θα πρέπει να ανταλλάσουμε απόψεις οι αγορομανες!! Χιχιχι

για να δουμε..αν δε με εχει προδωσει το ενστικτο μου ειναι αγορι..ειμαστε μαζι γι'αυτο σε ρωτησα, γιατι κι εγω συλληψη ειχα 21-24/4, που βγαινει το ιδιο με το κολπακι μου (της γειτονισσας δηλαδη) αγορι χαχαχα ειμαι ζαϊρα τωρα ενταξει δε φευγουν ευκολα αυτα απο πανω σου..αφου βλεπω εγκυο και θελω να τη ρωτησω ποτε το πιασε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

για να δουμε..αν δε με εχει προδωσει το ενστικτο μου ειναι αγορι..ειμαστε μαζι γι'αυτο σε ρωτησα, γιατι κι εγω συλληψη ειχα 21-24/4, που βγαινει το ιδιο με το κολπακι μου (της γειτονισσας δηλαδη) αγορι χαχαχα ειμαι ζαϊρα τωρα ενταξει δε φευγουν ευκολα αυτα απο πανω σου..αφου βλεπω εγκυο και θελω να τη ρωτησω ποτε το πιασε ?

να τις ρωτας! χχαχαχαχα μα πρεπει να εχεις μεγαλο δειγμα για να δουμε αν βγαινει σωστα!!!

αγορακι θα εχεις κ εσυ.... αν το αισθανεσαι κιολασ !!! εμενα ολοι μου ελεγαν κοριτσι αλλα εγω ενιωθα αγορι και τελικα το ενστικτο τησ μανας βγαινει! χαχαχχαα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nala_89 είπε:

να τις ρωτας! χχαχαχαχα μα πρεπει να εχεις μεγαλο δειγμα για να δουμε αν βγαινει σωστα!!!

αγορακι θα εχεις κ εσυ.... αν το αισθανεσαι κιολασ !!! εμενα ολοι μου ελεγαν κοριτσι αλλα εγω ενιωθα αγορι και τελικα το ενστικτο τησ μανας βγαινει! χαχαχχαα 

ακριβως, σαν δημοσκοπιση χαχαχα

το πιστευω..ασε που εχω ξεκοκαλισει το βιντεο του υπερηχου και φαινεται πραγμα αναμεσα στα ποδια χαχα..αλλα εχουν και τα δυο φυλλα λεει εκει στις 11-12 εβδομαδες, αρα...παντως και στην κορη μου που στην αυχενικη η πρωην γιατρος μου ειπε αγορι 80%, εγω κοριτσι πιστευα ακομα..επεσα μεσα τοτε..για να δουμε τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Τι ωραία νέα που έχετε όλες, μπραβο! Ετσι να συνεχισουμε και για τα κοριτσια που περιμενουν αυχενικες. Κάπως ηρεμούν τα πράγματα όταν μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, δεν νομιζετε; 

Εμείς το κλείσιμο του πρώτου 3μηνου το γιορτασαμε με σεξ! Λιγο διστακτικά στην αρχή αλλά μετά κανονικότατα! Γι αυτό έχω μέρες να μπω στο φόρουμ χαχαχαχα ☺! Πέρα από την πλάκα 3 μήνες χωρίς σεξουαλ ικανοποίηση παντός τύπου δεν παλεύεται. Κι όσες ταυτόχρονα έχουν κόψει και τσιγάρο είναι ακόμα πιο δύσκολη η κατάσταση..

Εγώ σε 10 μέρες έχω ξανά γιατρό. Εχω ξεχασει οτι εγκυμονω, δεν νιώθω τίποτα, η κοιλιά φουσκώνει αλλά ακόμη δεν φαίνομαι σαν εγκυος. Κάπου είπε η @γωγω γωγω νομίζω για κυτταρίτιδα... Τι το θελες! Απο τότε κοιτάω τα μπούτια μου και μου φαίνεται ότι έχω γεμίσει! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕΛΛΗ Γ είπε:

Τι ωραία νέα χαρά μου!! Μακάρι να ακούμε μόνο τέτοια.. μπράβο!!

Κ γω έχω την Πέμπτη αυχενική κ η αγωνία μ δε λέγεται!! Μακάρι να ακούσω κ γω τόσο θετικά λόγια ❤

θα πανε ολα τελεια! εγω να δεις τι αγχος ειχα.θα δεις και το μωρακι σου που θα κουνιεται ? μιση ωρα πριν φαε λιγη σοκολατα!  την προηγουμενη φορα που ειχα παει για απλο υπερηχο μας ειχε χεσμενους ? κοιμοοοοτανε ? με λιγη σοκολατιτσα μου ειπε ο γιατρος οτι ξυπνανε οποτε φαε και θα δεις, θα κουνιεται το μπεμπε γιατι τους αρεσει πολυ!! ελπιζω να μαθεις και αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι γιατι εμας ηταν κάθετος οτι ειναι πολυ νωρις ακομα για να μας πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xara1 είπε:

θα πανε ολα τελεια! εγω να δεις τι αγχος ειχα.θα δεις και το μωρακι σου που θα κουνιεται ? μιση ωρα πριν φαε λιγη σοκολατα!  την προηγουμενη φορα που ειχα παει για απλο υπερηχο μας ειχε χεσμενους ? κοιμοοοοτανε ? με λιγη σοκολατιτσα μου ειπε ο γιατρος οτι ξυπνανε οποτε φαε και θα δεις, θα κουνιεται το μπεμπε γιατι τους αρεσει πολυ!! ελπιζω να μαθεις και αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι γιατι εμας ηταν κάθετος οτι ειναι πολυ νωρις ακομα για να μας πει

Σοκολάτα ε;; το καλύτερο μου.. θα το κάνω, ευχαριστώ για την συμβουλή..σαν ψέματα μου φαίνονται όλα αυτά..λες να είναι ζωηρό; 

Ο δικός μ γιατρός αν έχει κάποια υποψία μπορεί ν μου πει..αν κ του έχω πει ότι είμαι σίγουρη οτι έχω κορίτσι..Δε ξέρω γιατί (άλλωστε συμφωνεί μαζί μ κ η Μελουλα) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΛΛΗ Γ είπε:

Σοκολάτα ε;; το καλύτερο μου.. θα το κάνω, ευχαριστώ για την συμβουλή..σαν ψέματα μου φαίνονται όλα αυτά..λες να είναι ζωηρό; 

Ο δικός μ γιατρός αν έχει κάποια υποψία μπορεί ν μου πει..αν κ του έχω πει ότι είμαι σίγουρη οτι έχω κορίτσι..Δε ξέρω γιατί (άλλωστε συμφωνεί μαζί μ κ η Μελουλα) ?

ναι ναι σοκολατα! εμενα κούναγε τα ποδαρακια φουλ! θα το δεις και θα καταχαρεις! εγω ηθελα κοριτσακι μεχρι που ακουσα τη καρδουλα. απο εκεινη τη στιγμη το μονο που με ενδιέφερε ειναι να εχει την υγεια του.  εντωμεταξύ νομιζω πως θα κανω αγορι ? αυτο μου βγαινει.ασε που αγορι λενε και οι προβλεψεις της μανταμ ζαιρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω καιρό να κάνω update. Πήγαμε πριν μια εβδομάδα στο γιατρό, ο οποίος μς την σειρά του επιβεβαίωσε την αποκόλληση σακου. Θα χρειαστεί κάνα μήνα για να δέσει, αλλά λόγω της προχωρημένης εγκυμοσύνης μου έδωσε το ελεύθερο να γυρίσω στη δουλειά. Βέβαια με πολύ προσοχή και να κατεβάσω τους ρυθμούς μου.Μας είπε ότι δεν είναι επικίνδυνο για την μπέμπα (100% μπέμπα από 3 διαφορετικούς γιατρούς?) και να μην αγχώνομαι. Όσο αφορά το sex....το ξεχνάμε??.Το θέμα είναι ότι δεν το ξεχνάνε και οι ορμόνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...