Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antelope είπε:

Και πότε εξισορροπειται αυτο; Ο δικος σου τωρα ειναι ακομα στις χαμηλες καμπυλες; φαντάζομαι από μια ηλικία και μετά παίζουν τα γονίδια, διατροφη κλπ. Ρωταω γιατι οι γονείς ειμαστε ντερεκια. Θα έχουμε μικροσκοπικό παιδί μέχρι το γυμνασιο;;;;

Παντως αυτό που λενε για το θηλασμό οτι παίρνουν πιο αργα νομιζω είμαι το ζωντανό παραδειγμα οτι δεν ισχυει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antelope είπε:

Και πότε εξισορροπειται αυτο; Ο δικος σου τωρα ειναι ακομα στις χαμηλες καμπυλες; φαντάζομαι από μια ηλικία και μετά παίζουν τα γονίδια, διατροφη κλπ. Ρωταω γιατι οι γονείς ειμαστε ντερεκια. Θα έχουμε μικροσκοπικό παιδί μέχρι το γυμνασιο;;;;

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν εξισορροπείται αυτό. Εμένα ο γιός μου κάποια στιγμή έφυγε εκτός καμπυλών προς τα κάτω, τώρα είναι 12 κιλά και είναι 2 ετών και 5 μηνών, τρώει αλλά όχι πολύ. Νομίζω είναι στα γονίδια περισσότερο οπότε το κάθε παιδί δείχνει κάποια στιγμή πως θα εξελιχθεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Παντως αυτό που λενε για το θηλασμό οτι παίρνουν πιο αργα νομιζω είμαι το ζωντανό παραδειγμα οτι δεν ισχυει ?

Συμφωνώ απόλυτα. Όσο θήλαζα έπαιρνε καλύτερα βάρος. Μετά με το ξένο πήραμε την κάτω βόλτα και τώρα πλέον δεν πίνει καθόλου γάλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν εξισορροπείται αυτό. Εμένα ο γιός μου κάποια στιγμή έφυγε εκτός καμπυλών προς τα κάτω, τώρα είναι 12 κιλά και είναι 2 ετών και 5 μηνών, τρώει αλλά όχι πολύ. Νομίζω είναι στα γονίδια περισσότερο οπότε το κάθε παιδί δείχνει κάποια στιγμή πως θα εξελιχθεί. 

12 κιλα;;;; ωχ ασήκωτος μου φαινεται! Με πόνεσε η μέση μου και μόνο που το διάβασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια, θέλει ακόμα αγκαλια; φαντάζομαι με την εγκυμοσυνη δεν θα τον παίρνεις και πολύ ούτως ή άλλως. Καροτσι μέχρι πότε χρησιμοποιούμε στη βόλτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope τα παιδάκια στην δική του ηλικία είναι γύρω στα 15 κιλά συνήθως. Αλλά το έχω πάρει απόφαση πλέον, αυτό είναι το παιδί μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η KONSTANTIA είπε:

@Antelope τα παιδάκια στην δική του ηλικία είναι γύρω στα 15 κιλά συνήθως. Αλλά το έχω πάρει απόφαση πλέον, αυτό είναι το παιδί μου!

Τι γλυκειά! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antelope είπε:

Αλήθεια, θέλει ακόμα αγκαλια; φαντάζομαι με την εγκυμοσυνη δεν θα τον παίρνεις και πολύ ούτως ή άλλως. Καροτσι μέχρι πότε χρησιμοποιούμε στη βόλτα; 

Αγκαλιά θέλει και τον παίρνω γιατί αφενός είναι ελαφρύς και αφετέρου μέχρι να γεννήσω το δεύτερο δεν θέλω να τον στερώ την αγκαλιά που μάλλον θα στερηθεί για λίγο μετά. Καρότσι είναι σχετικό, ο δικός μου 1,5 ετών δεν το ήθελε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Αγκαλιά θέλει και τον παίρνω γιατί αφενός είναι ελαφρύς και αφετέρου μέχρι να γεννήσω το δεύτερο δεν θέλω να τον στερώ την αγκαλιά που μάλλον θα στερηθεί για λίγο μετά. Καρότσι είναι σχετικό, ο δικός μου 1,5 ετών δεν το ήθελε

Άντε! Περπάτησε νωρις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Άντε! Περπάτησε νωρις;

10 μηνών είχαμε αγοράσει και παπούτσια γιατί όταν βγαίναμε έξω ήθελε να περπατάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλημερα κορίτσια ? Τι φοράτε στα μωρακια στον υπνο αυτή την εποχη;

Καλημέρα!! Τι κάνουν τα μπεμπακια;

τωρα τους φοράω παντελονάκια με φανελάκια κοντομάνικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Καλημέρα!! Τι κάνουν τα μπεμπακια;

τωρα τους φοράω παντελονάκια με φανελάκια κοντομάνικα. 

Κι εγω λέω να το κοψω το μακρυμανικο.. με τι τα σκεπαζεις; και στη βολτα; το ίδιο; ?

Εμεις είχαμε εμβολιο την προηγούμενη εβδομαδα που κλείσαμε τους 3 μηνες! Η μπουμπού ηταν 6720 και 63 εκ ?? 

Εσεις πως ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εγω λέω να το κοψω το μακρυμανικο.. με τι τα σκεπαζεις; και στη βολτα; το ίδιο; ?

Εμεις είχαμε εμβολιο την προηγούμενη εβδομαδα που κλείσαμε τους 3 μηνες! Η μπουμπού ηταν 6720 και 63 εκ ?? 

Εσεις πως ειστε;

Στη βόλτα αναλόγως την ώρα! Το απόγευμα μακρύ μανικακι ψιλό! Πια δεν τα σκεπάζω, τους βάζω ψιλό μπουφανακι, αν βάλω κάτι! Το πρωί ψιλό μανικακι ή αν έχει πολλη ζεστη κοντομάνικο

Εμεις χθες κάναμε εμβόλιο κ τη Δευτέρα θα κλείσουμε 5 μήνες! Ο μπέμπης 5850 κ 61εκ κ η μπεμπα 5700 κ 63εκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Στη βόλτα αναλόγως την ώρα! Το απόγευμα μακρύ μανικακι ψιλό! Πια δεν τα σκεπάζω, τους βάζω ψιλό μπουφανακι, αν βάλω κάτι! Το πρωί ψιλό μανικακι ή αν έχει πολλη ζεστη κοντομάνικο

Εμεις χθες κάναμε εμβόλιο κ τη Δευτέρα θα κλείσουμε 5 μήνες! Ο μπέμπης 5850 κ 61εκ κ η μπεμπα 5700 κ 63εκ.

5 μηνες! Πόσο γρηγορα περναει ο καιρός!!; τον αλλο μηνα θα εχετε φαγητό! ? εμενα μου ειπε η παιδατρος οτι δεν θα της δώσουμε κρεμες καθόλου (μπισκότο βανίλια κλπ) μονπ φρουτα, λογω βάρους ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

5 μηνες! Πόσο γρηγορα περναει ο καιρός!!; τον αλλο μηνα θα εχετε φαγητό! ? εμενα μου ειπε η παιδατρος οτι δεν θα της δώσουμε κρεμες καθόλου (μπισκότο βανίλια κλπ) μονπ φρουτα, λογω βάρους ??

Ναιιι μεγαλώσαμε!! Εμεισ μιλήσαμε εν τάχει για το φαγητό κ μου πε μόνο ότι θα ξεκινήσουμε από απογευματινό! 

Μπραβο στην μπουμπουκα σου!! Μεγάλο παιδακι μάτι να μην την πιάσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημερα ελπίζω ολες να είστε καλά με τα μωράκι σας και να τα χαιρομαστε.κοριτςια έχω το εξής πρόβλημα μόλις σαραντησε η μπέμπα μας επειδή έχανε κιλά ο παιδιατρος μας σύστησε να κάνουμε μικτή διατροφη να θηλάζω πρώτα και να δίνω συμπλήρωμα.Μολις έγινε 3 μηνών, το ξένο ήδη το είχαμε μειώσει στο ελάχιστο διότι έτρωγε από μένα καλά καη από το ξένο σχεδόν καθόλου και κιλά έβαζε, ο γιατρός μας είπε να σταματήσουμε το ξένο και να θηλάζω μόνο.απο τότε και μέχρι τώρα που η μικρή είναι 4 μηνών παίρνει 20 γραμμάρια την μέρα μόνο και έχει δυόμιση βδομαδες που κάνει πράσινοκίτρινα κακα.Την θηλάζω από το ένα στήθος αλλά μετά από δυο τρία λεπτά αρχίζει χτυπιέται κλαίει και την βάζω στο άλλο όπου τρώει και ηρεμεί.Ολος ο θηλασμοσ ζητάμε να κρατάει σε κάθε γεύμα 5-6’.Μετα στο επόμενο γεύμα την βάζω από το στήθος που σταμάτησα αλλά τα κακα συνεχίζονται να έχουν τέτοιο χρωμα και βάρος δεν παίρνει πολύ όπως στην αρχή που έπαιρνε 25 με 30 γραμμάρια την μέρα.Τι λέτε να είναι ρε κορίτσια;;;;την παρασκευή πάμε στον παιδίατρο και δεν θέλω να ξεκινήσω πάλι το ξένο γιατί αν μπω πάλι σε αυτήν την διαδιακασια θα απόθηλασω κιόλας.Και γάλα έχω γιατί αν περάσει κανένα δίωρο κυρίως το βράδυ τρέχει στις μπλούζες μου.σας παρακαλώ αν γνωρίζεται κάτι απαντήστε μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikgen είπε:

κορίτσια καλημερα ελπίζω ολες να είστε καλά με τα μωράκι σας και να τα χαιρομαστε.κοριτςια έχω το εξής πρόβλημα μόλις σαραντησε η μπέμπα μας επειδή έχανε κιλά ο παιδιατρος μας σύστησε να κάνουμε μικτή διατροφη να θηλάζω πρώτα και να δίνω συμπλήρωμα.Μολις έγινε 3 μηνών, το ξένο ήδη το είχαμε μειώσει στο ελάχιστο διότι έτρωγε από μένα καλά καη από το ξένο σχεδόν καθόλου και κιλά έβαζε, ο γιατρός μας είπε να σταματήσουμε το ξένο και να θηλάζω μόνο.απο τότε και μέχρι τώρα που η μικρή είναι 4 μηνών παίρνει 20 γραμμάρια την μέρα μόνο και έχει δυόμιση βδομαδες που κάνει πράσινοκίτρινα κακα.Την θηλάζω από το ένα στήθος αλλά μετά από δυο τρία λεπτά αρχίζει χτυπιέται κλαίει και την βάζω στο άλλο όπου τρώει και ηρεμεί.Ολος ο θηλασμοσ ζητάμε να κρατάει σε κάθε γεύμα 5-6’.Μετα στο επόμενο γεύμα την βάζω από το στήθος που σταμάτησα αλλά τα κακα συνεχίζονται να έχουν τέτοιο χρωμα και βάρος δεν παίρνει πολύ όπως στην αρχή που έπαιρνε 25 με 30 γραμμάρια την μέρα.Τι λέτε να είναι ρε κορίτσια;;;;την παρασκευή πάμε στον παιδίατρο και δεν θέλω να ξεκινήσω πάλι το ξένο γιατί αν μπω πάλι σε αυτήν την διαδιακασια θα απόθηλασω κιόλας.Και γάλα έχω γιατί αν περάσει κανένα δίωρο κυρίως το βράδυ τρέχει στις μπλούζες μου.σας παρακαλώ αν γνωρίζεται κάτι απαντήστε μου 

Καλημερα κοριτσάκιμου! Τη ζυγισες; πως ειναι στις καμπύλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2019 at 7:36 ΜΜ, ο/η Antelope είπε:

Έτσι κι εμείς. Το βραδι μόνο κανένα 12λεπτο. Κιλά είναι στα κατώτερα. Γεννηθηκε 39 εβδ 2650γρ. 4 μηνών ήταν 6κιλα και 63 εκατ. Ψιλολιγνος προς το παρόν! Εγώ να δούμε Πώς θα χάσω τα υπόλοιπα κιλά της εγκυμοσύνης! Ακόμα δεν χωράω στα στενά μου τζιν ?

@Τζενη Αλινα ααααα έχεις τοσο νέα γιαγιά που να μπορεί να κρατάει μωρο; Οι δικές μας είναι κοντά στα 90...

Για το μπρούμυτα προσπαθούσα κι εγώ κανένα 10λεπτο πολλές φορές μέσα στη μέρα αλλά δεν του άρεσε καθόλου. Τώρα έχει μάθει και γυρίζει μόνος του ανάσκελα οπότε τσάμπα κόπος πια!

@nikgen εγω σαν να καταλαβα κατι άλματα αλλα η παιδιατρος μας δεν τα παραδεχεται ακριβως. Λεει δεν τα εχει διαβασει σε κανενα επιστημονικό  βιβλίο. Μόνο από εμπειρίες από τους γονείς τα ακουει και κάθε παιδί είχε διαφορετική συμπεριφορά οπότε δεν μπορείς να ξέρεις τι να περιμένεις. Υπομονή σίγουρα! Ειναι αυτό που πρέπει να έχουμε από την πρώτη στιγμή. Μη σου πω από τη σύλληψη!

Πώς σας φαίνεται η μητρότητα κορίτσια τώρα που έχει περάσει ο πρώτος καιρος;

Καλημέρα κορίτσια μουυυ και σε όλα τα μωράκια !!Τι κανετε;

@Antelope συγγνώμη αλλά με τις εκλογές (είμαι δικαστική αντιπρόσωπος)τρέχω και δεν φτάνω. Άλλαξα και συσκευή και μέχρι να τα σύγχρονης όλα μ βγήκε η ψυχή!!!

Έχω Ναι πολύ μικρή γιαγιά ευτυχώς γιατί η μαμά μου ακόμα δουλεύει και μπορεί μόνο απογεύματα για τη μικρή και σαββατοκύριακα. 

Όσο για τη μητρότητα το μόνο που με δυσκολεύει είναι το βάλε βγάλε καρότσι χαχαχαχα Κατά τ Άλλα η μικρή είναι απίστευτα ήρεμο παιδάκι.μονη της όλη μερα ούτε αγκαλιά ζητάει ούτε ξυπνάει μεσαωστη νύχτα βολεύεται παντού και σε βόλτες Όσο μεγαλώνει κ μένει ξύπνια είναι η καλύτερη της.οσο για άλματα ή κολικούς περάσαμε μόνο μια μέρα παρόλο που τρώει και ξένο γάλα και λένε ότι τ μωρά αυτά περνάνε πιο πολλούς κολικούς. Περιττό να σας πω ότι επειδή έχω σκύλο και το φοβόμουν γ θέμα ζήλιας ευτυχώς είναι αχώριστες. Έκανε ο άντρας μου κίνηση κ καλά χτυπούσε τ κρεβάτι και η σκύλα τον άρπαξε χαχαχαχα βέβαια ποτέ μόνες γιατί τόσα έχουμε ακούσει!!Όσο για κιλά γεννηθήκαμε 2.920 και τώρα που στις 7/06 γινόμαστε 4 μηνών είναι 6 κιλά!Τελικά η μικρή έχει συγγενές Ραιβοκρανο σε πολύ μικρό βαθμό.κανουμε ασκήσεις σπίτι κ από σήμερα ξεκινάμε κ φυσιοθεραπείες. Τ έπαθε από λάθος στάση στη μήτρα και το εκδηλώνουν λέει στο 3 μήνα Όχι πιο νωρίς. Έχει κ μια μικρή πλαγιοκεφαλιαση λόγω του Ραιβοκρανου άλλα θα στρώσει ευτυχώς δν είναι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2019 at 11:23 ΠΜ, ο/η PanB είπε:

Κι εγω λέω να το κοψω το μακρυμανικο.. με τι τα σκεπαζεις; και στη βολτα; το ίδιο; ?

Εμεις είχαμε εμβολιο την προηγούμενη εβδομαδα που κλείσαμε τους 3 μηνες! Η μπουμπού ηταν 6720 και 63 εκ ?? 

Εσεις πως ειστε;

Καλε τι κορίτσι δύο μέτρα έχεις βγάλει..φτου φτου γερή να είναι!!!?Εμείς σπίτι μόνο με το εσωρουχακι.γενικα πήρε από εμάς ζεσταίνεται πολύ.κ μέχρι να την πάρει καλά ο ύπνος δεν θέλει να σκεπάζεται αν της βάλω κουβέρτα ξυπνάει μου τσιρίζει κ τ διώχνει..παιδί της μαμάς της..μόνον αυτό γιατί από εμφάνιση ίδια ο πατέρας της χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikgen είπε:

κορίτσια καλημερα ελπίζω ολες να είστε καλά με τα μωράκι σας και να τα χαιρομαστε.κοριτςια έχω το εξής πρόβλημα μόλις σαραντησε η μπέμπα μας επειδή έχανε κιλά ο παιδιατρος μας σύστησε να κάνουμε μικτή διατροφη να θηλάζω πρώτα και να δίνω συμπλήρωμα.Μολις έγινε 3 μηνών, το ξένο ήδη το είχαμε μειώσει στο ελάχιστο διότι έτρωγε από μένα καλά καη από το ξένο σχεδόν καθόλου και κιλά έβαζε, ο γιατρός μας είπε να σταματήσουμε το ξένο και να θηλάζω μόνο.απο τότε και μέχρι τώρα που η μικρή είναι 4 μηνών παίρνει 20 γραμμάρια την μέρα μόνο και έχει δυόμιση βδομαδες που κάνει πράσινοκίτρινα κακα.Την θηλάζω από το ένα στήθος αλλά μετά από δυο τρία λεπτά αρχίζει χτυπιέται κλαίει και την βάζω στο άλλο όπου τρώει και ηρεμεί.Ολος ο θηλασμοσ ζητάμε να κρατάει σε κάθε γεύμα 5-6’.Μετα στο επόμενο γεύμα την βάζω από το στήθος που σταμάτησα αλλά τα κακα συνεχίζονται να έχουν τέτοιο χρωμα και βάρος δεν παίρνει πολύ όπως στην αρχή που έπαιρνε 25 με 30 γραμμάρια την μέρα.Τι λέτε να είναι ρε κορίτσια;;;;την παρασκευή πάμε στον παιδίατρο και δεν θέλω να ξεκινήσω πάλι το ξένο γιατί αν μπω πάλι σε αυτήν την διαδιακασια θα απόθηλασω κιόλας.Και γάλα έχω γιατί αν περάσει κανένα δίωρο κυρίως το βράδυ τρέχει στις μπλούζες μου.σας παρακαλώ αν γνωρίζεται κάτι απαντήστε μου 

Από ξένο ποιο της δίνεις;

Σε ρωτάω γιατί εμένα που παίρνει υποαλλεργικο της Humana 1 HA κάνει πρασινοκιτρινα κακακια και τρόμαξα στην αρχή αλλά μ είπε η παιδίατρος ότι σε όλα τα υποαλλεργικαεπειδή είναι φυτικά βγάζουν τέτοιο χρώμα! Και πριν ακόμα πάρει το υποαλλεργικο όταν έπαιρνε και ξένο και θήλαζα (Δεν είχα πολυ) έκανε τέτοιο χρώμα κακακια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Από ξένο ποιο της δίνεις;

Σε ρωτάω γιατί εμένα που παίρνει υποαλλεργικο της Humana 1 HA κάνει πρασινοκιτρινα κακακια και τρόμαξα στην αρχή αλλά μ είπε η παιδίατρος ότι σε όλα τα υποαλλεργικαεπειδή είναι φυτικά βγάζουν τέτοιο χρώμα! Και πριν ακόμα πάρει το υποαλλεργικο όταν έπαιρνε και ξένο και θήλαζα (Δεν είχα πολυ) έκανε τέτοιο χρώμα κακακια. 

Αυτό με τα κακα συμβαίνει και στη δικια μου, που θηλαζει αποκλειστικά.. ειναι αναλογα τι τρώω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Καλε τι κορίτσι δύο μέτρα έχεις βγάλει..φτου φτου γερή να είναι!!!?Εμείς σπίτι μόνο με το εσωρουχακι.γενικα πήρε από εμάς ζεσταίνεται πολύ.κ μέχρι να την πάρει καλά ο ύπνος δεν θέλει να σκεπάζεται αν της βάλω κουβέρτα ξυπνάει μου τσιρίζει κ τ διώχνει..παιδί της μαμάς της..μόνον αυτό γιατί από εμφάνιση ίδια ο πατέρας της χαχαχαχα

Και η δικιά μου ίδια ο μπαμπας? καμια ελπίδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Αυτό με τα κακα συμβαίνει και στη δικια μου, που θηλαζει αποκλειστικά.. ειναι αναλογα τι τρώω ?

Ναι εννοείται ότι στο θηλασμό παίζει ρόλο η διατροφή της μαμάς. Θα ξεχάσω εγω τα ΜΗ Του πρώτου μηνα;(που θηλαζα) ήταν πολλά χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...