Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Καλημερα κοριτσια χρονια πολλα!!!πως ειστε? @rosemaryf ετοιμη για την πεμπτη?

Εμεις πλεον ειμαστε γιαννενα,με βαλαν χθες καρδιοτοκογραφο αλλα δεν εχω συσπασεις ,μου καναν και τις ενεσεις κορτιζονης και μου παν να ξαναπαω πεμπτη αλλα οτι μαλλον θα κερδισουμε κ αλλες μερουλες.

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όλες!! Με το καλό τα μπεμπακια μας!!

ας πούμε πως είμαι έτοιμη! Βασικά νιώθω τόσο βαριά κ δεν μπορώ να κάνω τίποτα, που λέω άντε να έρθει η ώρα!!

Μπραβο, τώρα στα Γιάννενα υποθέτω θα σαι πιο ήρεμη μήπως προκύψει κάτι έκτακτο! Μακάρι ν αντέξετε κ άλλο! Όσο μένουν καλό είναι! Ο τράχηλος πως είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει μεινει στα 10χιλιοστα ..μου πε οπου πηγαινω να μ αφηνει ακριβως απ εξω ο αντρας μου με το αμαξι και θα με ξαναδει την πεμπτη..μου πε οτι ειναι καλο που ειναι ηδη 2,5 κιλα .

Ειναι χαζο που φοβαμαι οτι θα πονεσω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εχει μεινει στα 10χιλιοστα ..μου πε οπου πηγαινω να μ αφηνει ακριβως απ εξω ο αντρας μου με το αμαξι και θα με ξαναδει την πεμπτη..μου πε οτι ειναι καλο που ειναι ηδη 2,5 κιλα .

Ειναι χαζο που φοβαμαι οτι θα πονεσω ;

Εμένα ήταν 15,6 το Σάββατο κ μου πε κ μένα προσοχή κ όχι πολύ περπατημα για ν αντέξω μέχρι την Πέμπτη! 

Κ μένα με αγχώνουν διαφορα, αλλά είναι κ κάποια που δεν μπορώ να τα αποφύγω, οποτε προσπαθώ να μην φρικαρω πολύ! Μόνο να είναι καλά τα μωρά με νοιαζει!

εσενα έχουν κ καλό βάρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οσο καλο βαρος και να χουν δεν παυουν να ναι μονο 35 εβδομάδων!!!τι να πω..και φαντασου να γεννησουμε ιδια  μερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Ε οσο καλο βαρος και να χουν δεν παυουν να ναι μονο 35 εβδομάδων!!!τι να πω..και φαντασου να γεννησουμε ιδια  μερα....

Εμένα που θα χουν κλείσει σχεδόν 37 εβδομάδες έχουν πιο μικρό βάρος από σενα! Έχεις κάνει κ τις ενεσεις, οποτε μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rosemaryf είπε:

Εμένα που θα χουν κλείσει σχεδόν 37 εβδομάδες έχουν πιο μικρό βάρος από σενα! Έχεις κάνει κ τις ενεσεις, οποτε μην αγχώνεσαι!

Θαυμαζω και ζηλευω την ηρεμια σου..οχι πως κερδίζω κάτι με το αγχος αλλα οσο και να προσπαθω να ηρεμησω κατι με αγχώνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Θαυμαζω και ζηλευω την ηρεμια σου..οχι πως κερδίζω κάτι με το αγχος αλλα οσο και να προσπαθω να ηρεμησω κατι με αγχώνει..

Δεν λέω ότι αύριο βράδυ θα κοιμηθώ σαν πουλάκι ή μεθαύριο το πρωί θα πως θα παω στο Ιασώ λες κ παω εκδρομή! Προσπαθώ όσο μπορώ να το «εκλογικευσω» κ να σκεφτομαι πως είναι μια διαδικασία που περνάνε όλες οι γυναίκες, οι περισσότερες 2, 3 κ 4 φορές, κ πως οκ, θα ναι δύσκολη η πρώτη μέρα, ίσως κ η 2η, κ μετά θα ναι ολοένα κ καλύτερα! Αρκεί να ναι τα παιδάκια μου καλά, για εμένα δε με νοιάζει! Οκ, θα ταλαιπωρηθώ λίγο, αλλά αν πάνε όλα καλά, σε λιγες μέρες θα το χω ξεχάσει νομίζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η rosemaryf είπε:

Δεν λέω ότι αύριο βράδυ θα κοιμηθώ σαν πουλάκι ή μεθαύριο το πρωί θα πως θα παω στο Ιασώ λες κ παω εκδρομή! Προσπαθώ όσο μπορώ να το «εκλογικευσω» κ να σκεφτομαι πως είναι μια διαδικασία που περνάνε όλες οι γυναίκες, οι περισσότερες 2, 3 κ 4 φορές, κ πως οκ, θα ναι δύσκολη η πρώτη μέρα, ίσως κ η 2η, κ μετά θα ναι ολοένα κ καλύτερα! Αρκεί να ναι τα παιδάκια μου καλά, για εμένα δε με νοιάζει! Οκ, θα ταλαιπωρηθώ λίγο, αλλά αν πάνε όλα καλά, σε λιγες μέρες θα το χω ξεχάσει νομίζω! 

Εχεις απολυτο δικιο σε οσα λες..Σου ευχομαι λοιπον τα καλύτερα για αυριο...να πανε ολα καλα και να σαι με τα μωρακια σου αγκαλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα.

Με το καλο να υποδεχτουμε ολες τα μπεμπακια μας και να ειναι ολα γερα και δυνατα.Ο καιρος εφτασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εχεις απολυτο δικιο σε οσα λες..Σου ευχομαι λοιπον τα καλύτερα για αυριο...να πανε ολα καλα και να σαι με τα μωρακια σου αγκαλιτσα!

Ευχαριστώ πολύ!! 

Χρόνια πολλά σε όλες κ με το καλό να κρατήσουμε αγκαλιά τα μπεμπακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες μας κορίτσια και με το καλό τα μωράκια μας! @rosemaryf έφτασε η μεγάλη μέρα!!! Να πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου! Τα μωράκια σου σε λίγες ώρες θα είναι στην αγκαλιά σου ?? Αυτες οι πρωτες στιγμες που θα τα αντικρυσεις θα μεινουν για παντα! Να μας γράψεις την εμπειρία σου οταν μπορέσεις! Τις καλύτερες ευχές μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@rosemaryf Κοριτσι μου❤❤ ολα καλα να πανε σημεραα!! σε λιγες ωρες εχεις αγκαλια τα θαυματακια σου??

Με το καλοοο....!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@rosemaryf ευχομαι να πανε ολα καλα σημερα και σε λιγες ωρες να σαι αγκαλια με τα νινακια σου..η σκεψη μου ειναι σε σενα.. Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεννήσαμε κ είμαστε καλά! 

Ο μπέμπης βγήκε πρώτος, 9:14, 2260 κ η μπεμπα 9:15 2620... ο μπέμπης μπήκε στη θερμοκοιτιδα μόνο λόγω βάρους γιατί δεν έχει πολλη δύναμη να θηλάσει κ δεν θέλουν να χάσει πολύ απ το βάρος της γέννησης! Η μπεμπα θήλασε λίγο, την είχα όλη μέρα μαζί μου κ  τώρα μου την πήραν να την αλλάξουν κ θα μου τη φέρουν όταν κλάψει.. 

τον μπεμπουλη τον επισκέφτηκα στις 5 κ προσπαθήσαμε να θηλασουμε, αλλα δεν τα καταφέραμε, μόνο έγλειψε, κ στις 19:30 πάλι πήγαμε με τον μπαμπά του που ήταν το επισκεπτήριο για μισή ώρα..

εγω είμαι καλά! Ένιωσα τα πόδια μου μόλις πήγα στην ανάνηψη, κ τώρα νιώθω απλά έναν πόνο-τράβηγμα στην τομή, όταν κινούμαι, παω να βηξω, γελάσω.. 

είμαι πολύ ευτυχισμένη κ θα ήμουν ακόμα περισσότερο αν είναι κ το μικρό μου μαζί, αλλα ξέρω τουλάχιστον ότι δεν έχει θεματάκια, πέρα απ το βάρος του, οποτε αυτό καπως με παρηγορεί!!

σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας κ ευχομαι με το καλό να νιώσετε κ σεις όλα αυτά τα πρωτόγνωρα συναισθήματα που δεν φαντάζεσαι ότι μπορείς να νιώσεις για άλλον άνθρωπο... κ φυσικά μπορείτε να με ρωτήσετε ό,τι θέλετε για τη διαδικασία κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@rosemaryf να σου ζήσουν τα μωράκια σου! Γερά κ καλοτυχα να είναι! Έχουν πολύ καλό βάρος κ τα 2 για διδυμακια. Λίγη υπομονή κ θ έχεις κ τ μικρούλη σ κοντά σας!!! Μοναδικές στιγμές!!! Να σ ζήσουν κ πάλι μανούλα!

Ααα επειδή κ μένα η δικιά μ γεννηθηκε 2.5 κιλά κ κάπου δυσκολευόταν με τ θηλασμο μου έδωσαν στην κλινικη να δοκιμάσω με ψευδοθηλες κ ήταν πολύ καλύτερα. Τις επόμενες μερες τις κόψαμε κ θηλάζε κανονικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@rosemaryf να σου ζήσουν τα μωράκια σου! Γερά κ καλοτυχα να είναι! Έχουν πολύ καλό βάρος κ τα 2 για διδυμακια. Λίγη υπομονή κ θ έχεις κ τ μικρούλη σ κοντά σας!!! Μοναδικές στιγμές!!! Να σ ζήσουν κ πάλι μανούλα!

Ααα επειδή κ μένα η δικιά μ γεννηθηκε 2.5 κιλά κ κάπου δυσκολευόταν με τ θηλασμο μου έδωσαν στην κλινικη να δοκιμάσω με ψευδοθηλες κ ήταν πολύ καλύτερα. Τις επόμενες μερες τις κόψαμε κ θηλάζε κανονικα. 

Ευχαριστώ πολύ!! Ναι, δεν τα περίμενα τόσο μεγάλα, όσο κ αν το ηλπιζα, ακόμα κ για το μικρό! 

Εμένα δε μου είπαν για ψευδοθηλες είναι η αλήθεια, αλλα θα ρωτήσω τι μπορώ να κάνω για να τα βοηθήσω..  γενικά μου λένε πως σαν πρώτη μέρα έχουν ανάγκη περισσότερο ύπνο απ ότι φαγητό, έχει κ το στομαχάκι τους αμνιακό υγρό ακόμα.. δηλ σε κάθε γευμα θελουμε 10 σταγονιτσες! αύριο μου είπαν θα είναι καλύτερα! Άσε που μου αλλάζει τα φώτα η μικρή όταν ρουφάει.. από εκεί καταλαβαινω το τρώει κ δεν το έχει απλά στο στόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@rosemaryf  ποσο χαιρομαι με τα νεα σου..μπραβο κοριτσι μου. Συντομα κ με τον μπεμπουλη αγκαλιτσα....ολα πηγαν τελεια κ αυτο ειναι το πιο ομορφο..να στε καλα να χαιρεστε την οικογενεια σας κοπελα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!! Υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας!! Με το καλό και τα υπόλοιπα μωράκια να έρθουν γερά στις αγκαλιές μας!!

@rosemaryf να σου ζήσουν κορίτσι μου, να είναι γερά και τυχερά τα μωράκια σου! Με το καλό να πάτε σπίτι σας

Φετος ο Αη Βασίλης είναι γενναιόδωρος με όλες μας.. 

εμείς πήγαμε γιατρό σήμερα , μια χαρά η μπεμπα, 2700 είναι και η θέση της καλή .. χουζούρευε και τη χαζευαμε στον υπέρηχο .. ήταν μια γλύκα

αντε σε όλα τα κορίτσια ευχές για καλή λευτεριά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσια!! 

Χρονια πολλα!! 

Εμεις πηγαμε στο γιατρο 36+1 ειμαστε!! Η μπουμπου ειναι 3270!! Η αφρατουλα μου!!  Ειναι αρκετα ψηλα μας ειπε και θελω περπαααααααατημα!!Δεν κανω καθολου συσπασεις.. και μαλλον θα παμε με καισαρικη! Την αλλη Πεμπτη παλι ραντεβου?? και θα δουμε☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια!! 

Χρονια πολλα!! 

Εμεις πηγαμε στο γιατρο 36+1 ειμαστε!! Η μπουμπου ειναι 3270!! Η αφρατουλα μου!!  Ειναι αρκετα ψηλα μας ειπε και θελω περπαααααααατημα!!Δεν κανω καθολου συσπασεις.. και μαλλον θα παμε με καισαρικη! Την αλλη Πεμπτη παλι ραντεβου?? και θα δουμε☺

Τελεια.Η δικη μου 3150 την 37 ακριβως.Ουτε εγω κανω συσπασεις αλλα ειναι δευτερο και εχει κατεβει λιγο!ελπιζω γην Πρωτοχρονια να μας την φερει ο Αη-Βασιλης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nala_89 είπε:

Κοριτσιααααααα 

για πείτε μου τη γνώμη σας! 

Τι θα κάνετε με τα βλαστοκύτταρα;

εχω μπερδευτεί πολυ!!!

Εγω εχω παρει το κιτ απο το Παπανικολαου και θα τα κανω δωρεα εκει,οπως εκανα και με την πρωτη γεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/12/2018 at 1:27 ΠΜ, ο/η rosemaryf είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε κ είμαστε καλά! 

Ο μπέμπης βγήκε πρώτος, 9:14, 2260 κ η μπεμπα 9:15 2620... ο μπέμπης μπήκε στη θερμοκοιτιδα μόνο λόγω βάρους γιατί δεν έχει πολλη δύναμη να θηλάσει κ δεν θέλουν να χάσει πολύ απ το βάρος της γέννησης! Η μπεμπα θήλασε λίγο, την είχα όλη μέρα μαζί μου κ  τώρα μου την πήραν να την αλλάξουν κ θα μου τη φέρουν όταν κλάψει.. 

τον μπεμπουλη τον επισκέφτηκα στις 5 κ προσπαθήσαμε να θηλασουμε, αλλα δεν τα καταφέραμε, μόνο έγλειψε, κ στις 19:30 πάλι πήγαμε με τον μπαμπά του που ήταν το επισκεπτήριο για μισή ώρα..

εγω είμαι καλά! Ένιωσα τα πόδια μου μόλις πήγα στην ανάνηψη, κ τώρα νιώθω απλά έναν πόνο-τράβηγμα στην τομή, όταν κινούμαι, παω να βηξω, γελάσω.. 

είμαι πολύ ευτυχισμένη κ θα ήμουν ακόμα περισσότερο αν είναι κ το μικρό μου μαζί, αλλα ξέρω τουλάχιστον ότι δεν έχει θεματάκια, πέρα απ το βάρος του, οποτε αυτό καπως με παρηγορεί!!

σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας κ ευχομαι με το καλό να νιώσετε κ σεις όλα αυτά τα πρωτόγνωρα συναισθήματα που δεν φαντάζεσαι ότι μπορείς να νιώσεις για άλλον άνθρωπο... κ φυσικά μπορείτε να με ρωτήσετε ό,τι θέλετε για τη διαδικασία κλπ..

@rosemaryf,να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!Να είναι πάντα υγιέστατα και καλοτυχα!!Με το καλό να πάρετε στην αγκαλιά σας και το μπέμπη σας..

Μην αγχώνεσαι με το θηλασμό..Όλα θα γίνουν σιγά σιγά..Σημασία έχει ότι τα μικρα σου είναι μια χαρά!!

Καλή ανάρρωση και σε σένα και εύχομαι ο νέος χρόνος να σας βρει στο σπίτι σας αγκαλιά με τα 2 σας παιδάκια!!

Χρόνια πολλά και σε όλα τα κορίτσια!!Υγεία να έχουμε πάνω από όλα και με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μουουουουου........... γέννησααααααα!!!!!!

Έναν υπέροχο μικρουλη μπεμπάκο 2650 με έναν πολύ γρήγορο και εύκολο φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο. 

Θα αφιερωσω ξεχωριστό ποστ με όλες τις λεπτομέρειες αργότερα. Τώρα είμαι σε κατάσταση νιρβάνα από την αϋπνία και την ευτυχία

Ετοιμαστείτε για απογείωση συναισθημάτων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αγαπημένες μουουουουου........... γέννησααααααα!!!!!!

Έναν υπέροχο μικρουλη μπεμπάκο 2650 με έναν πολύ γρήγορο και εύκολο φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο. 

Θα αφιερωσω ξεχωριστό ποστ με όλες τις λεπτομέρειες αργότερα. Τώρα είμαι σε κατάσταση νιρβάνα από την αϋπνία και την ευτυχία

Ετοιμαστείτε για απογείωση συναισθημάτων!

Να σου ζησει!!!!Να ειναι γερο,καλοτυχο και δυνατο.

Συγχαρητηρια μανουλα.Με το καλο και οι υπολοιπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...