Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

Θα συμφωνήσω με την @Μπλε

Έχω ξαδέρφη π γέννησε δίδυμα φυσιολογικά πριν 10 χρόνια. Αν είχα εμπιστοσύνη στο γιατρο κ υπήρχαν οι κατάλληλες προϋποθέσεις θα τ τολμούσα. Ο δικός μ γιατρός πχ σε δίδυμα πάει καισαρική στα σίγουρα. Με κάποιον π δ τ έχει ξανά κάνει Όχι δ θα τ εκανα σίγουρα. Αλλά αν ο γιατρός ήξερε τι έκανε γτ οχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Θα συμφωνήσω με την @Μπλε

Έχω ξαδέρφη π γέννησε δίδυμα φυσιολογικά πριν 10 χρόνια. Αν είχα εμπιστοσύνη στο γιατρο κ υπήρχαν οι κατάλληλες προϋποθέσεις θα τ τολμούσα. Ο δικός μ γιατρός πχ σε δίδυμα πάει καισαρική στα σίγουρα. Με κάποιον π δ τ έχει ξανά κάνει Όχι δ θα τ εκανα σίγουρα. Αλλά αν ο γιατρός ήξερε τι έκανε γτ οχι;

Γι αυτό είπα εξ αρχής να το συζητήσει με το γιατρό της! Επίσης έχω ακούσει για περιπτώσεις που μαμά γέννησε το ένα φυσιολογικά κ το δεύτερο με καισαρική! Εννοώ αν είναι σίγουρο τ ότι ο φυσιολογικός «ταιριάζει» γιατί όχι! 

Αλλα για μένα μιλώντας, 2-3 εβδομάδες πριν τον τοκετό, θα μου δημιουργούσε ένα αγχος παραπάνω αυτή η αλλαγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου τι κανετε? πλησιαζει ο καιρος που θα διαβασω σιγα σιγα τις ιστοριουλες σας απο τον τοκετό! ? εμεις βγηκαμε απο την εντατικη και τωρα ειμαστε σε θερμοκοιτιδα!  τον πηραμε αγκαλιτσα απο εχθες μας το επετρεψαν κανονικα! του μιλαγαμε, του χαιδευαμε το κεφαλακι, του σηκωσα τα μαλακια του να ειναι μοντέρνος ? τον μυρισαμε, Γενικά καναμε αγαπουλες πολλες! περιττό να σας πω οτι κατουρηθηκαμε απο τη χαρα μας ??❤ για να καταλάβετε... ξυπναγα το βράδυ και χαμογελουσα και μετα δεν μπορουσα να ξανα κοιμηθω, σκεφτομουν που τον ειχαμε αγκαλιτσα. σκεφτομουν τα ματακια του και ελιωνα. θα σας κοιταζουν και θα νομιζετε οτι εχετε το χρυσαφι ολου του κοσμου! χαιρομαι παρα πολυ που διαβαζω οτι τα μωρακια σας εχουν μια χαρα βαρος και για τις διδυμομανουλες να πω να μην ανησυχουν για το βαρος ολα γινονται! τωρα τα ζω και ξερω...επισης να πω οτι στο νοσοκομειο χτησιμοποιουν frezyderm στα προωρακια.το αναφερω γιατι και εγω δεν ηξερα τι προιοντα να παρω απο σαμπουν, αφρολουτρο, κρεμα συγκαματος και λοσιον σωματος. επισης ειδα που καποια απο εσας ρωτουσε για τις ενεσεις κορτιζονης. εμενα αυτες οι ενεσεις με εσωσαν μιας και ο μπεμπουλης βιαστηκε να βγει! πλησιαζει ο καιρος κοριτσακια μου που θα κρατησετε τα μπεμπακια σας αγκαλιτσα. παει θα τρελαθειτε σας το λεω να το ξερετε, θα χαζεψετε να μου το θυμηθείτε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

κοριτσάκια μου τι κανετε? πλησιαζει ο καιρος που θα διαβασω σιγα σιγα τις ιστοριουλες σας απο τον τοκετό! ? εμεις βγηκαμε απο την εντατικη και τωρα ειμαστε σε θερμοκοιτιδα!  τον πηραμε αγκαλιτσα απο εχθες μας το επετρεψαν κανονικα! του μιλαγαμε, του χαιδευαμε το κεφαλακι, του σηκωσα τα μαλακια του να ειναι μοντέρνος ? τον μυρισαμε, Γενικά καναμε αγαπουλες πολλες! περιττό να σας πω οτι κατουρηθηκαμε απο τη χαρα μας ??❤ για να καταλάβετε... ξυπναγα το βράδυ και χαμογελουσα και μετα δεν μπορουσα να ξανα κοιμηθω, σκεφτομουν που τον ειχαμε αγκαλιτσα. σκεφτομουν τα ματακια του και ελιωνα. θα σας κοιταζουν και θα νομιζετε οτι εχετε το χρυσαφι ολου του κοσμου! χαιρομαι παρα πολυ που διαβαζω οτι τα μωρακια σας εχουν μια χαρα βαρος και για τις διδυμομανουλες να πω να μην ανησυχουν για το βαρος ολα γινονται! τωρα τα ζω και ξερω...επισης να πω οτι στο νοσοκομειο χτησιμοποιουν frezyderm στα προωρακια.το αναφερω γιατι και εγω δεν ηξερα τι προιοντα να παρω απο σαμπουν, αφρολουτρο, κρεμα συγκαματος και λοσιον σωματος. επισης ειδα που καποια απο εσας ρωτουσε για τις ενεσεις κορτιζονης. εμενα αυτες οι ενεσεις με εσωσαν μιας και ο μπεμπουλης βιαστηκε να βγει! πλησιαζει ο καιρος κοριτσακια μου που θα κρατησετε τα μπεμπακια σας αγκαλιτσα. παει θα τρελαθειτε σας το λεω να το ξερετε, θα χαζεψετε να μου το θυμηθείτε ????

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ χαίρομαι που διαβάζω αυτά τα νέα!! Τι βάρος έχει τώρα ο μικρούλης; 

Με το καλό να περάσει γρήγορα ο καιρός κ να τον πάρετε σπιτάκι σας, να ολοκληρωθεί η ευτυχια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ χαίρομαι που διαβάζω αυτά τα νέα!! Τι βάρος έχει τώρα ο μικρούλης; 

Με το καλό να περάσει γρήγορα ο καιρός κ να τον πάρετε σπιτάκι σας, να ολοκληρωθεί η ευτυχια σας!!

ευχαριστω παρα παρα πολυ!!! ηταν πολυ δυσκολα στην αρχη, τωρα κοντευει 1800 το αντρακι μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xara1 είπε:

ευχαριστω παρα παρα πολυ!!! ηταν πολυ δυσκολα στην αρχη, τωρα κοντευει 1800 το αντρακι μας ??

Κοπελα μου χαίρομαι πολυ για εσάς π τα πατε καλα κ που επιτέλους κρατησες αγκαλια τον γιο σου. Δεν μπορώ καν να φανταστώ τι δύναμη χρειάστηκε ωστε να μην τον αγγιζεις π μου φάνηκε αιωνας η ανανηψη κ φωναζα θελω το μωρο μου. Δηλαδη πραγματικα ειστε αξιοθαύμαστοι κ εσεις κ το ζουζουνακι σας που το παλεύετε ολοι οικογενειακώς πλεον!  Πολυ γρήγορα να ειστε σπιτι σας κ ο νεος χρονος να εχει μονο χαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου μωρέ ο επαναστατάκος μας! Του στέλνεις και τις δικές μας ευχές, ε; Όλες τον σκεφτόμαστε μαζί με τα δικά μας! Καντου και μια αγκαλιά από εμάς και πες του ότι του ετοιμάζουμε τα φιλαράκια του! 

Με της @Μπλε το γιο και με τον δικό μου, αν δεν φτάσω μέχρι τελευταίες μέρες θα είναι και συμμαθητές. Μπορει και με τα διδυμακια.  Με τα άλλα μωρα θα έχουν 1 τάξη διαφορά παρόλο που ξεκινήσαμε μαζί! 

Τι κάθομαι και σκέφτομαι νυχτιάτικα! Το έχω και σε εικονογραφημενο:

?-->?-->?‍??‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα σας μπερδεψα γτ κ εγω τα ψιλοεχασα απο το αγχος μου.Μου ειπε πως αν σε μια βδομαδα εχει μικρυνει κ αλλο τοτε θα πρεπει να φυγω απο τωρα ωστε να μαι κοντά σε νοσοκομείο με μοναδα ωστε αν χρειαστεί να νοσηλευτω. Ναι τωρα το ειπα σωστα. Ο τράχηλος ειναι 2.5 κ απλα λογω διδυμων και ενδεχόμενης προωροτητας αν δει οτι μικραίνει κ αλλο δεν μπορει να με κρατήσει εδω γιατι η μαιευτικη εχει κ τα απροοπτα της κ εμεις εχουμε και μια θαλασσα να διασχίσουμε δεν ειναι οτι παιρνεις το αμαξι κ πας.τωρα οσον αφορα στον φυσιολογικο τοκετο δεν τονζητησα εγω αλλα αν μου πει ότιγινεται τότε σαφως θα τον προτιμήσω γτ μπορεινα φοβαμαι κ να φαω ζορι την στιγμη εκεινη αλλα σκεφτομαι το μετα.Δεν ειμαι  απ αυτες που τασσονται υπερ της μιας ή της αλλης μεθόδου τοκετου αλλα μην ξεχναμε η καισαρικη ειναι χειρουργείο κ θες καποιες μερες να συνελθεις ενώ ο φ.τ. ειναι οτιζορι φας εκεινη την στιγμη. Και παλι δεν ειναι στο χέρι μου .θα εμπιστευτω τηνγιατρο μου. Απλά οπως πολυ σωστα είπατε με αγχωσε η αλλαγή πλάνων. Εκει που λεγαμε πως θα φυγουμε με το νεο ετος τωρα αλλαζουν τα δεδομενα .

 

@xara1 ολες χαιρομαστε για την καλη εξελιξη του μικρουλη σας..συντομα σπιτακι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αχου μωρέ ο επαναστατάκος μας! Του στέλνεις και τις δικές μας ευχές, ε; Όλες τον σκεφτόμαστε μαζί με τα δικά μας! Καντου και μια αγκαλιά από εμάς και πες του ότι του ετοιμάζουμε τα φιλαράκια του! 

Με της @Μπλε το γιο και με τον δικό μου, αν δεν φτάσω μέχρι τελευταίες μέρες θα είναι και συμμαθητές. Μπορει και με τα διδυμακια.  Με τα άλλα μωρα θα έχουν 1 τάξη διαφορά παρόλο που ξεκινήσαμε μαζί! 

Τι κάθομαι και σκέφτομαι νυχτιάτικα! Το έχω και σε εικονογραφημενο:

?-->?-->?‍??‍?

Χαχαχα τι γλυκές σκέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η xara1 είπε:

κοριτσάκια μου τι κανετε? πλησιαζει ο καιρος που θα διαβασω σιγα σιγα τις ιστοριουλες σας απο τον τοκετό! ? εμεις βγηκαμε απο την εντατικη και τωρα ειμαστε σε θερμοκοιτιδα!  τον πηραμε αγκαλιτσα απο εχθες μας το επετρεψαν κανονικα! του μιλαγαμε, του χαιδευαμε το κεφαλακι, του σηκωσα τα μαλακια του να ειναι μοντέρνος ? τον μυρισαμε, Γενικά καναμε αγαπουλες πολλες! περιττό να σας πω οτι κατουρηθηκαμε απο τη χαρα μας ??❤ για να καταλάβετε... ξυπναγα το βράδυ και χαμογελουσα και μετα δεν μπορουσα να ξανα κοιμηθω, σκεφτομουν που τον ειχαμε αγκαλιτσα. σκεφτομουν τα ματακια του και ελιωνα. θα σας κοιταζουν και θα νομιζετε οτι εχετε το χρυσαφι ολου του κοσμου! χαιρομαι παρα πολυ που διαβαζω οτι τα μωρακια σας εχουν μια χαρα βαρος και για τις διδυμομανουλες να πω να μην ανησυχουν για το βαρος ολα γινονται! τωρα τα ζω και ξερω...επισης να πω οτι στο νοσοκομειο χτησιμοποιουν frezyderm στα προωρακια.το αναφερω γιατι και εγω δεν ηξερα τι προιοντα να παρω απο σαμπουν, αφρολουτρο, κρεμα συγκαματος και λοσιον σωματος. επισης ειδα που καποια απο εσας ρωτουσε για τις ενεσεις κορτιζονης. εμενα αυτες οι ενεσεις με εσωσαν μιας και ο μπεμπουλης βιαστηκε να βγει! πλησιαζει ο καιρος κοριτσακια μου που θα κρατησετε τα μπεμπακια σας αγκαλιτσα. παει θα τρελαθειτε σας το λεω να το ξερετε, θα χαζεψετε να μου το θυμηθείτε ????

Παρα παρα πολύ χαίρομαι με τα νέα σου,κορίτσι μου!!Είμαι σίγουρη ότι ο μικρούλης σας θα είναι μια χαρά και θα κάνετε μαζί Χριστούγεννα στο σπίτι σας!!Πραγματικά ευχομαι οτι καλυτερο και σύντομα να τον έχετε κοντά σας 24 ώρες το 24ωρο!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xara1   Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα παιδι μου❤❤ ολα τελεια❤❤ Σας ευχομαι τα καλυτερα❤❤ και να τον παρετε γρηγορα στη φωλιτσας σας❤❤ και να τον λιωσετε στα φιλιααααα❤❤και στις αγκαλιτσες❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα! Τι κάνετε; Εγω έχω αρρωστήσει και δε τη παλεύω καθόλου .... έχω βήχα καταρροή και χάλια λαιμο... εσάς  ο γιατρός τι σας άφηνε να παίρνετε σε τέτοιες περιπτώσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nala_89 είπε:

Καλημεραααα! Τι κάνετε; Εγω έχω αρρωστήσει και δε τη παλεύω καθόλου .... έχω βήχα καταρροή και χάλια λαιμο... εσάς  ο γιατρός τι σας άφηνε να παίρνετε σε τέτοιες περιπτώσεις;

Εμένα μου είχε πει Ντεπόν (αλλά δεν είχα πάρει) τσάι, σούπες και ξεκούραση.. cold n flu κλπ οχι! Περαστικά σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια!! Για οσες ρωτουσατε για τις αγορές ειχα πει οτι αν μου ερθει καμια αλλη φλασια θα σας πω και μου ηρθε γιατι συζητουσα κατι χθες. Λοιποον για οσες πάτε για καισαρική το καλύτερο πράγμα π μου ειχε.κοψει κ ειχα αγοράσει ήταν ταβλες με ανακληση για το κρεβάτι μου. Για πολλες γυναίκες μετα την καισαρική το να σηκώνονται απο εντελώς ξαπλα ειναι ουσιαστικά αδύνατον. Φανταστείτε να πρεπει να σηκωθείτε χωρις να χρησιμοποιήσετε καθόλου τους κοιλιακούς σας και προσθέστε κ τον πονο δεν υπάρχει! Για ολο τον πρωτο μηνα στο σπιτι ειχα σηκωμενο εντελώς το στρώμα κ έτσι μπορουσα να σηκωθώ πολυ πιο ευκολα κ με λιγότερο πονο. Φυσικά βοηθούσε κ στον ύπνο. Προσωπικά πηρα φθηνες απ το ικεα και ειναι μια χαρα γερες. Δεν ξερω ποιος θεος με φώτισε αλλα ήταν μακράν οτι πιο βοηθητικό είχα για την καισαρική. Γτ καλες οι αγορες για τα μωρακια αλλα να θυμόμαστε κ την μαμααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xara1τι όμορφα νέα είναι αυτά που ακούω.. Έχω τρελαθεί..  φαντάσου εσείς... μπράβο άρα μέχρι τα Χριστούγεννα θα είναι σπίτι σας λογικά?! Να δώσεις Κανένα χαδακι από έμενα στον κούκλο γιο σου... ❤?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

Καλημεραααα! Τι κάνετε; Εγω έχω αρρωστήσει και δε τη παλεύω καθόλου .... έχω βήχα καταρροή και χάλια λαιμο... εσάς  ο γιατρός τι σας άφηνε να παίρνετε σε τέτοιες περιπτώσεις;

Ωχ βρε κορίτσι, περαστικά.. Εγώ ευτυχώς τη γλίτωσα παρόλο που είχα τον άντρα με το φουλ πακέτο! Καραντίνα τον έβαλα! Εσύ τώρα ξεκούραση, βιταμίνες και πολλά υγρά. Κάνε και πλύσεις με φυσιολογικό ορό, βοηθάνε πολύ. Άσε που θα εξοικειωθείς για να τις κάνεις και στο μωρό αργότερα ? Τώρα για το βήχα, ίσως να δοκίμαζες κανένα τσαγάκι (βρογχοδιασταλτικό) με μέλι και λεμόνι (καταπραϋντικό και αντισηπτικό φάρυγγα αντίστοιχα). Αλλά γενικά θέλει προσοχή στα βοτάνια στην εγκυμοσύνη. Το ντεπόν πάντως το δίνουν πολύ εύκολα, ε, και δεν θα κάτσεις να υποφέρεις, θα το πάρεις αν χρειαστεί. Εύχομαι να κάνει γρήγορα τον κύκλο του.

@Μπλε εύγε! κάτι τέτοιες φλασιές είναι πολύτιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια μου εχω μια απορια?? 

εχετε κι εσεις αυτην την σκουρα γραμμη στην κοιλια σας?? και οσες εχετε αγορακι ειναι πιο εντονη?? ενω στα κοριτσακια πιπ ανοιχτη??

 

αφηστε ψιλους στα αυτια μου εβαλαν...γιατι τοσο εντονη που εχω εγω την εχουν κανονικα τα αγορια...ουφφ και εχω μια απορια..ισχυει αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

βρε κοριτσια μου εχω μια απορια?? 

εχετε κι εσεις αυτην την σκουρα γραμμη στην κοιλια σας?? και οσες εχετε αγορακι ειναι πιο εντονη?? ενω στα κοριτσακια πιπ ανοιχτη??

 

αφηστε ψιλους στα αυτια μου εβαλαν...γιατι τοσο εντονη που εχω εγω την εχουν κανονικα τα αγορια...ουφφ και εχω μια απορια..ισχυει αυτο??

Εγώ δεν έχω καθόλου.. Μήπως είναι νωρις; Πότε εμφανίστηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

βρε κοριτσια μου εχω μια απορια?? 

εχετε κι εσεις αυτην την σκουρα γραμμη στην κοιλια σας?? και οσες εχετε αγορακι ειναι πιο εντονη?? ενω στα κοριτσακια πιπ ανοιχτη??

 

αφηστε ψιλους στα αυτια μου εβαλαν...γιατι τοσο εντονη που εχω εγω την εχουν κανονικα τα αγορια...ουφφ και εχω μια απορια..ισχυει αυτο??

Εμένα ειναι πολυ ανοιχτή .... σχεδόν δε φαίνεται... κ έχω αγορι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γωγω γωγω να μην αγχώνεσαι καθόλου. Κ γω κοριτσι είχα κ ήταν παρά πολυ σκουρη. Είμαι κ μελαχρινή άλλα δ ξέρω αν παίζει ρόλο. Σκέψου πως δ την εμφανίζουν καν όλες οι γυναίκες οπότε δ είναι ενδεικτική βάση φύλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα!!

εμενα ειναι αρκετα εντονη που μου ειπε μια φιλη μου οτι ετσι ειναι συις αγορομανες..!!

και της λεωω κοριταακι εχωω και μου λεει σιγουρααααα?? και της λεω ναι.. λες να μου επιφυλασει καμια εκπληξη η μπουμπου?? και με παραξενεψαν οσα μου ειπε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

δε νομίζω η μαύρη γραμμή να σχετίζεται με το φύλο του μωρού, όσο με το δέρμα της μαμας.. εγώ έχω μαύρη γραμμή αλλά όχι πολύ έντονη! Κ η μαμά μου θυμάμαι είχε έντονη στην αδερφή μου..

χθες το βράδυ είδα στο σερβιετακι λίγο ροζ-καφέ αλλά τίποτα άλλο! Πήρα το γιατρό τώρα αλλά δεν τον έχω βρει! Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Καλημέρα!

δε νομίζω η μαύρη γραμμή να σχετίζεται με το φύλο του μωρού, όσο με το δέρμα της μαμας.. εγώ έχω μαύρη γραμμή αλλά όχι πολύ έντονη! Κ η μαμά μου θυμάμαι είχε έντονη στην αδερφή μου..

χθες το βράδυ είδα στο σερβιετακι λίγο ροζ-καφέ αλλά τίποτα άλλο! Πήρα το γιατρό τώρα αλλά δεν τον έχω βρει! Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό!

Πότε σου εμφανίστηκε η γραμμή; 

Για τα υγρά, έχω διαβάσει πως συμβαίνει αν είμαστε προς το τέλος.. σε ποια εβδομάδα εισαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Πότε σου εμφανίστηκε η γραμμή; 

Για τα υγρά, έχω διαβάσει πως συμβαίνει αν είμαστε προς το τέλος.. σε ποια εβδομάδα εισαι τώρα;

Έχει 2 μήνες τουλ που άρχισε να εμφανίζεται.. είμαι κ μελαχρινή.. 

34+3 είμαι σήμερα.. η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα πολύ όταν το είδα χθες το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...