Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόκολλο ανταγωνιστών


Recommended Posts

στις On 24/5/2018 at 3:30 ΜΜ, ο/η Mariloux είπε:

@nikona μου το κύριο για μένα είναι οτι στη 2η διέγερση άλλαξα γιατρό εφόσον ο πρώτος δεν μου ενέπνεε πια εμπιστοσύνη, τον έβλεπα και ήθελα να κλάψω!!  Αλλάξαμε πρωτόκολλο γτ με το 1ο δεν είχαμε επιτυχία, έκανα τη διέγερση, ωοληψια & αφήσαμε τον οργανισμό για 2 μήνες να ηρεμήσει!! Τον μήνα που ήταν να κάνουμε εμβρυομεταφορα, με κατεψυγμένα πλέον, κάναμε ένα scratching ενδομητριου, μια πολύ απλή διαδικασία που αυξάνει τις πιθανότητες εμφύτευσης (συστήνεται μετά απο 2 αποτυχημενες προσπάθειες με καλα εμβρυα)... Θα μπορούσα να κάνω εμβρυομεταφορα & στον κύκλο της διεγερσης επειδή, ομως, ανταποκρίθηκα αρκετά ο γιατρος με συμβούλεψε να περιμένω για να συνέλθει ο οργανισμος!! Δεν έκανα καμία απολύτως εξέταση & ο γιατρός ο ίδιος ήταν που επέμενε να μην κάνω τίποτα γτ θα ήταν άσκοπο & πεταμένα λεφτά! Τελικά αποδείχτηκε πως είχε δίκιο και όλα πήγαν καλα!!! 

Καλησπερα μηπως θα μπορουσες τα.μου δωσεις στοιχεια για να παω στον γιατρο.που σε βοηθησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2019 at 9:26 ΜΜ, ο/η Io1508 είπε:

Καλησπερα μηπως θα μπορουσες τα.μου δωσεις στοιχεια για να παω στον γιατρο.που σε βοηθησε?

Σου έχω στειλει προσωπικό μήνυμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...