Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Ολα καλα με την χοριακη. 343 πηγε. Απο 119. Μιλησα με την γιατρο και μου ειπε επαναληψη παλι την Δευτερα. 

Μπραβο!!!!!αχ τέλεια νικονα μου να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσυνη ολα να σου πάνε δεξια κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Ολα καλα με την χοριακη. 343 πηγε. Απο 119. Μιλησα με την γιατρο και μου ειπε επαναληψη παλι την Δευτερα. 

Πωπω τέλεια νεα!!! Θα περάσετε ένα καταπληκτικό Σαββατοκύριακο μετά από αυτά τα νέα! Έχετε τρελαθεί να φανταστώ οικογενειακώς?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Ολα καλα με την χοριακη. 343 πηγε. Απο 119. Μιλησα με την γιατρο και μου ειπε επαναληψη παλι την Δευτερα. 

Μια χαρά ακουγεται κοριτσάκι!!!! well done!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona τελεια!!!!!!!μπράβο κορίτσι μου!!!!Όλα καλά θα πανε!!!!!!

@Magaiver Ναι ήταν τελεια!!!!Τώρα όσο αφορά το ιστορικό σου τι να πω ρε κοριτσι μου!!!!!Κάθε μια από εδώ μέσα με την δική της ιστορία!!!!Όμως αισιοδοξία θέλει και όλα θα πάνε καλα!!!!!όλες μας θα πετύχουμε θα το δεις άνοιξε το δρόμο η @nikona και εγώ προσωπικά αντλώ αισιοδοξία από αυτό!!!

@Bloublou85 οπότε θέλεις έλα!!!!Τα πάντα θέλουν ηρεμία τελικά!!!αν δεν την έχεις χάνεσαι!!!!

@Finally εύχομαι καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μη το βάζετε κάτω....είναι η 5 εμβριομεταφορα μου...εάν κάποιος μου λέγε ότι θα περίμενα χοριακη για /3 παιδί πριν 4 χρόνια θα λέγαμε τρελός είσαι;;; Αισιοδοξία κ αγώνας κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elviraice ευτυχώς αλλαξα γιατρό ο άλλος θα με είχε χαπακωσει ως τώρα ενώ αυτή μου είπε όχι δε θα πάρεις χάπια θα περιμενουμε.εσυ τι έκανες με τη θεραπεία τελειωσεις;

@Finally καλή επιτυχία κορίτσι μου με δίδυμα εύχομαι να γίνουν τέσσερα κ γιατί όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είδα στο εσώρουχο μου ένα υποκιτρινο υγρό σαν μιξα(συγνωμη για την αηδία) που είχε ποσότητα σαν ασπραδια από 3 αυγά. Υπάρχει περίπτωση να είναι το έμβρυο που το απεβαλα? Φοβάμαι αρκετά επειδή έπαθα και την λοίμωξη. Έχετε δει εσείς ποτέ κάποιο τέτοιο παράξενο κολπικο υγρό την ημέρα που θεωρητικά θα γινόταν η εμφύτευση? Μπορεί να υποδηλώνει αποτυχία εμφύτευσης? Εάν κάποια γνωρίζει κάτι σχετικό.. γράψτε μου σας παρακαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Ολα καλα με την χοριακη. 343 πηγε. Απο 119. Μιλησα με την γιατρο και μου ειπε επαναληψη παλι την Δευτερα. 

Μπραβοοοοο!!!! Ημουν σιγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Ολα καλα με την χοριακη. 343 πηγε. Απο 119. Μιλησα με την γιατρο και μου ειπε επαναληψη παλι την Δευτερα. 

Νικονακι μου χαιρομαι τοοοοοοοσο πολύ !!!! Όλα τέλεια ! Στείλε μας λίγη θετική ενέργεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Ολα καλα με την χοριακη. 343 πηγε. Απο 119. Μιλησα με την γιατρο και μου ειπε επαναληψη παλι την Δευτερα. 

Μπραβο ρε κοριτσακι μου!Ολα να σου πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Εγω ξεκιναω καταστολη 8/8 και βλεπουμε 28/8 θα παω να μετρησω οιστραδιολη. 

Σημερα πηγα και τσεκαρα τον θυρεοειδη γτ ειπε πως θελει να το κατεβασω λιγο το tsh. 

Θα κανω λεει free zone λιγοτερα φαρμακα λιγοτερα αυγα αλλα καλυτερα ποιοτικα.

Περιμενω να μου κανουν τα χαρτια να παω να παρω ξανα τα νεα φαρμακα.

Με επιασε παλι αυτο το ασχημο αγχος και το κακο συναισθημα...

Αραγε θα τα καταφερω τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Εγω ξεκιναω καταστολη 8/8 και βλεπουμε 28/8 θα παω να μετρησω οιστραδιολη. 

Σημερα πηγα και τσεκαρα τον θυρεοειδη γτ ειπε πως θελει να το κατεβασω λιγο το tsh. 

Θα κανω λεει free zone λιγοτερα φαρμακα λιγοτερα αυγα αλλα καλυτερα ποιοτικα.

Περιμενω να μου κανουν τα χαρτια να παω να παρω ξανα τα νεα φαρμακα.

Με επιασε παλι αυτο το ασχημο αγχος και το κακο συναισθημα...

Αραγε θα τα καταφερω τωρα;

Με το καλο μελισανθη!!! Μην σκεφτεσαι αρνητικα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 Ναι τελείωσα πήρα και τα αποτελέσματα του μοριακού καρυοτυπο και ήταν όλα καλά!!!Σεπτέμβρη που θα γυρίσω από τις διακοπές μου θα πάω στον γιατρό για να βγάλουμε πλάνο!!!λέω από τον οκτωμβρη να ξεκινήσω!!!να χαρώ και λίγο τον άντρα μου!!!

@melisanthi drakou και εγώ το ιδιο θα ακολουθήσω λιγότερα αυγά αλλά καλύτερα ποιοτικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ!να δειτε που εσεις θα ειστε οι επομενες!!! 

Έχω αισιοδοξία πάλι και το πιστεύω αυτό που λες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Με το καλο μελισανθη!!! Μην σκεφτεσαι αρνητικα! 

 

Προσπαθω!ο γιατρος λεει οτι θα κανει οτι μπορει το εταξε μαλιστα στη μανα μου και στον ανδρα μου γιατι γνωριζονται καλα προσωπικα. 

Κανω το σταυρο μου και προχωραω! 

@nikona  εσυ τωρα με τις ζεστες αραγμα και ενυδατωση α!και καλοπεραση ε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Εγω ξεκιναω καταστολη 8/8 και βλεπουμε 28/8 θα παω να μετρησω οιστραδιολη. 

Σημερα πηγα και τσεκαρα τον θυρεοειδη γτ ειπε πως θελει να το κατεβασω λιγο το tsh. 

Θα κανω λεει free zone λιγοτερα φαρμακα λιγοτερα αυγα αλλα καλυτερα ποιοτικα.

Περιμενω να μου κανουν τα χαρτια να παω να παρω ξανα τα νεα φαρμακα.

Με επιασε παλι αυτο το ασχημο αγχος και το κακο συναισθημα...

Αραγε θα τα καταφερω τωρα;

Όχι άσχημα συναισθήματα,πρεπει να είσαι χαρούμενη που ξεκινας τη προσπάθειά σου,με χαρά και αισιοδοξία.καλη σου επιτυχία!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

@Bloublou85 Ναι τελείωσα πήρα και τα αποτελέσματα του μοριακού καρυοτυπο και ήταν όλα καλά!!!Σεπτέμβρη που θα γυρίσω από τις διακοπές μου θα πάω στον γιατρό για να βγάλουμε πλάνο!!!λέω από τον οκτωμβρη να ξεκινήσω!!!να χαρώ και λίγο τον άντρα μου!!!

@melisanthi drakou και εγώ το ιδιο θα ακολουθήσω λιγότερα αυγά αλλά καλύτερα ποιοτικά!!!!

Μαζί από οκτωβρη γιατί κι εγώ δεν προλαβαινω για Σεπτέμβρη δε θέλω να βιαστω να σταθεροποιηθεί λίγο ο κύκλος.θα ξανακάνεις υστεροσκοπηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μαζί από οκτωβρη γιατί κι εγώ δεν προλαβαινω για Σεπτέμβρη δε θέλω να βιαστω να σταθεροποιηθεί λίγο ο κύκλος.θα ξανακάνεις υστεροσκοπηση;

Ναι κανονικά και σκρατσινγκ θέλω να βεβαιωθώ ότι έχει φύγει η ενδομητριτιδα!!!Δε θα αφήσω τίποτα στην τυχη!!!εδώ και μπάνιο που κάνω στην θάλασσα θέλω να μην έχει πολύ κόσμο πάω σε ερημικές παραλίες,άμμο δε κάθομαι καθόλου με έχει πιάσει μικροβιοφοβια και αλλάζω αμέσως το μαγιό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ναι κανονικά και σκρατσινγκ θέλω να βεβαιωθώ ότι έχει φύγει η ενδομητριτιδα!!!Δε θα αφήσω τίποτα στην τυχη!!!εδώ και μπάνιο που κάνω στην θάλασσα θέλω να μην έχει πολύ κόσμο πάω σε ερημικές παραλίες,άμμο δε κάθομαι καθόλου με έχει πιάσει μικροβιοφοβια και αλλάζω αμέσως το μαγιό!!!

Κάνε σαν τον κατακουζινο πάρε κι ένα μπεταντιν να τα απολυμαινεις όλα χαχαχαχα α ρε ελβιρα θεα.μπραβο καλά κάνεις κ προσέχεις,εντωμεταξυ για τη φλεγμονή που ρωτησα δύο φορές μου είπε οτι αποκλείεται γιατί θα είχα κάνει πυρετό.ειχες παρατηρήσει εσύ κάτι τέτοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2018 at 11:38 ΠΜ, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου επιβεβαιωθηκε το τεστακι!!!

119.1 η χοριακη!!! 

Ωραία κοπέλα μου όλα καλά να πάνε με το καλό........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...