Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Υπάρχει περίπτωση με αυτές να αλλάξει και η εικόνα της κατάτμησης;

Θα σου πω μέχρι τη παρασκευή γιατί θα κάνουμε αύριο σπερμοδιαγραμμα να δούμε αν έχει γίνει βελτίωση μετά από 6 μήνες.εχετε κάνει κάποια εξέταση για τη κατάτμηση;λένε ότι βελτιώνουν πολύ τώρα ακριβώς δε ξέρω εμάς ο ουρολόγος μας τις έγραψε για θεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Υπομονή!!!!εγώ ν δεις τι τραβάω που έχω τον δικό μου πόνο και πρέπει να κατηγορώ και άλλους!!!Και έχω και τις τρελές τις μάγισσες της Σμύρνης που μου λένε να ξανακάνω εξέταση γιατί είναι λάθος!!!Καλά το θέατρο του παράλογου!!!!Την επόμενη φορά ούτε η πλάτη μου δε θα το ξέρει!!!!

Χαχαχα δε τους βγήκε το φλιτζάνι κ δεν το δέχονται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχα δε τους βγήκε το φλιτζάνι κ δεν το δέχονται;

Ναι άστα να πάνε!!!!να κλαις και να γελάς μαζί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

βρε @Mariloux εφτασες 30!!!! Με το καλο κοριτσακι μου! να φτασετε οσο πιο μακρια παει και ολα να πανε καλα!

Και εγώ ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει, θυμάμαι σαν χθες που έκανα τη χοριακή!! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου & εσένα να σου πάνε όλα όπως τα θέλει η καρδούλα σου!! 

@Souko εγώ 8η εβδομάδα άκουσα τις καρδουλες τους!! 

@elviraice η αλήθεια είναι οτι ο περίγυρος μόνο ψυχολογικό βάρος μπορεί να σου δημιουργήσει σε τέτοιου είδους περιπτώσεις!! Εγώ γι'αυτο γράφτηκα και στο φόρουμ όταν είχα ξεκινήσει προσπάθειες & δεν είχα πει τίποτα σε κανέναν απο τους δικούς μου, το ξέραμε μόνο εγώ και ο άντρας μου!! Μόνο άνθρωποι που περνάνε ίδιες καταστάσεις μπορούν να νιώσουν και να καταλάβουν αυτό που νιωθεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Ναι άστα να πάνε!!!!να κλαις και να γελάς μαζί!!!!!

Αν βασιζόμαστε στα φλιτζάνια εγώ θα έπρεπε να έχω 10 παιδια!! Συνέχεια εγκυμοσυνες βλέπανε, μέχρι που αποφάσισα να μην ξαναδώ ποτέ φλιτζάνι & ηρέμησε το κεφαλάκι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariloux είπε:

Αν βασιζόμαστε στα φλιτζάνια εγώ θα έπρεπε να έχω 10 παιδια!! Συνέχεια εγκυμοσυνες βλέπανε, μέχρι που αποφάσισα να μην ξαναδώ ποτέ φλιτζάνι & ηρέμησε το κεφαλάκι μου!! 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου μόνο ο άντρας σου αν και έχω λίγες αμφιβολίες και γιαυτο και εσείς που παίρναμε τα ίδια και τις ίδιες αγωνίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα σου πω μέχρι τη παρασκευή γιατί θα κάνουμε αύριο σπερμοδιαγραμμα να δούμε αν έχει γίνει βελτίωση μετά από 6 μήνες.εχετε κάνει κάποια εξέταση για τη κατάτμηση;λένε ότι βελτιώνουν πολύ τώρα ακριβώς δε ξέρω εμάς ο ουρολόγος μας τις έγραψε για θεραπεία.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Ναι κάναμε και σπερμοδιαγραμμα και κατάτμηση... αλλά ο άντρας μου παίρνει και άλλα φάρμακα για άσχετο θέμα και πήρε και Ντεπόν πριν την εξέταση... όταν μου το ξεφουρνισε ούρλιαζα δύο ώρες!!! μακάρι να δείτε καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Σοφία μου εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι με διατροφή και βιταμίνες η κατάτμηση διορθώνεται λίγο!!!οι εκ γενετής ανωμαλίες δεν διορθώνονται!!

Κατάλαβα...αυτές τις εκ γενετής ανωμαλίες ξέρεις αν υπάρχει κάποια εξέταση για να τις βρεις ή πρέπει να το υποθεσουμε από μόνοι μας κι αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κατάλαβα...αυτές τις εκ γενετής ανωμαλίες ξέρεις αν υπάρχει κάποια εξέταση για να τις βρεις ή πρέπει να το υποθεσουμε από μόνοι μας κι αυτό;

Ειναι η εξεταση Fish.οχι δεν το υποθέτεις!!!συνήθως μετά από μεγάλη κατάτμηση προτείνουν και αυτή!!!Εμείς την έχουμε κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ειναι η εξεταση Fish.οχι δεν το υποθέτεις!!!συνήθως μετά από μεγάλη κατάτμηση προτείνουν και αυτή!!!Εμείς την έχουμε κανει

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ...θα ρωτήσω κι εγώ μήπως χρειαστεί κι αυτή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ...θα ρωτήσω κι εγώ μήπως χρειαστεί κι αυτή...

Γι'αυτό είμαστε εδώ για να λέμε τις εμπειρίες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μπορείτε να μου γράψετε τις βιταμίνες για βελτίωση σπέρματος;τις είχα διαβάσει σε προηγούμενες συζητήσεις αλλά κάτι έχω κάνει και δεν μπορώ να πάω πίσω...χάκερ είμαι όπως καταλάβατε....νομίζω μια κοπέλα έγραψε κάτι και για βελτίωση της κατάτμησης....εμάς το σπέρμα χάλι μαύρο...φυσιολογικά 1% και κατμηση 45%.... Απελπισία ...!!!ότι μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτο...☺️

Σοφία μου profertil  απ ότι θυμάμαι τις λένε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Ναι κάναμε και σπερμοδιαγραμμα και κατάτμηση... αλλά ο άντρας μου παίρνει και άλλα φάρμακα για άσχετο θέμα και πήρε και Ντεπόν πριν την εξέταση... όταν μου το ξεφουρνισε ούρλιαζα δύο ώρες!!! μακάρι να δείτε καλά αποτελέσματα!!!

Μα κι αυτός πριν την εξέταση; Εμάς μας είχε ρωτήσει αν είχε πάρει κανένα χάπι τις τελευταίες μέρες τώρα δε ξέρω τι ισχυει κ τι όχι.σε τι στάδιο είστε στο ψάξιμο ή ξεκινάμε εξωσωματική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μα κι αυτός πριν την εξέταση; Εμάς μας είχε ρωτήσει αν είχε πάρει κανένα χάπι τις τελευταίες μέρες τώρα δε ξέρω τι ισχυει κ τι όχι.σε τι στάδιο είστε στο ψάξιμο ή ξεκινάμε εξωσωματική;

Έλα ντε εκτός από Ντεπόν πήρε και κάτι άλλα χάπια για μια άλλη πάθηση και πήγε κύριος...όποτε τώρα ψαχνομαι...και η αλήθεια είναι σκεφτομαι μήπως οι τιμές βγήκαν λάθος από τις εξυπνάδες του... γιατί βγήκαν πολύ χάλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bloublou85 κάναμε τις εξετάσεις και μάλλον θα μας πάει κατευθείαν σε εξωσωματική...26 του μήνα έχω ραντεβού να τα πούμε και από κοντά... πολλά τα θεματά μας...θα τον ρωτήσω και για τις βιταμίνες και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Έλα ντε εκτός από Ντεπόν πήρε και κάτι άλλα χάπια για μια άλλη πάθηση και πήγε κύριος...όποτε τώρα ψαχνομαι...και η αλήθεια είναι σκεφτομαι μήπως οι τιμές βγήκαν λάθος από τις εξυπνάδες του... γιατί βγήκαν πολύ χάλια!!!

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Έλα ντε εκτός από Ντεπόν πήρε και κάτι άλλα χάπια για μια άλλη πάθηση και πήγε κύριος...όποτε τώρα ψαχνομαι...και η αλήθεια είναι σκεφτομαι μήπως οι τιμές βγήκαν λάθος από τις εξυπνάδες του... γιατί βγήκαν πολύ χάλια!!!

Ή αλήθεια είναι ότι ξέρω ότι επηρεαζει αρνητικά αν επαιρνε φαρμακευτική αγωγή εμάς μας είχαν ρωτήσει στην εξεταση αν είχε πάρει κάποιο φάρμακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Miracle17 είπε:

Κοριτσια της φιλης μου ο αντρας εφτιαξε το σπερμα του με προφερτιλ  και κατεβηκε η κατατμηση !!

Για να δούμε γιατί δεν άντεχω άλλο με τις εξωσωματικές.ξ ερεις για πόσο καιρό επαιρνε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιπου 6 μηνες profertil και φουλ βιταμινες γενικα !! Σε καποιες περιπτωσεις φτιαχνει ,εκτος αν ειναι πολυ μεγαλη η κατατμηση .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Miracle17 είπε:

Περιπου 6 μηνες profertil και φουλ βιταμινες γενικα !! Σε καποιες περιπτωσεις φτιαχνει ,εκτος αν ειναι πολυ μεγαλη η κατατμηση .. 

Α ωραία εμείς με 2 μήνες τι να πούμε κ μετά τις έκοψε γιατί κάναμε εξωσωματική κ τώρα τη βγάζουμε με βιταμίνη c, αλλά μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα τις πάρω αμέσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Α ωραία εμείς με 2 μήνες τι να πούμε κ μετά τις έκοψε γιατί κάναμε εξωσωματική κ τώρα τη βγάζουμε με βιταμίνη c, αλλά μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα τις πάρω αμέσως.

Μην απογοητευεσε, επισης σε εναν ουρολογο καλο να πατε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι αυτό ρωτησα κι εγώ μακάρι να είναι καλά.

Ελπίζω όχι άλλη πίκρα σήμερα!!!εύχομαι να έχουν πάει όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...