Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η elviraice είπε:

@nikona συγχαρητήρια δε φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι 

@Magaiver κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!υπομονή και πάμε γερά για την επομενη

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ @elviraice ! Μου δίνεις πολύ κουράγιο! Ήμουν πολύ χάλια από προχθές και σήμερα που μου είπε για το αρνητικό τεστ δεν το πήρα τόσο βαριά.. Το είχα ήδη κλάψει από την Κυριακή και ήμουν προετοιμασμένη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια βγήκε και εμένα η χοριακη μου και όπως αναμενόταν είναι αρνητικό το τεστ μια που έχω ήδη περίοδο..

Λυπάμαι πολύ :( Ελπίζουμε όμως πάντα  και πάμε για την επόμενη δυναμικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Finally είπε:

Καλησπέρα συγγνώμη για την είσοδο στη συζήτηση σας αλλά έχοντας 4 εξωσωματικές στην πλάτη έχω μια άλφα εμπειρία κ γράφω καθαρά για όσες διαβάζουν κ για τη δική σου σύγχιση..ας τα πάρουμε από την αρχήτα φάρμακα δε δημιουργούν υγρό διότι επιδρούν στις ορμόνες μας κ δεν υγροποιουνται από μόνα τους..ακόμα κ τα ενέσιμα απορροφούνται στο αίμα..δεν κυκλοφορούν ελεύθερα ως υγρά..κ εννοείται δε φτάνουν με αυτή τη μορφή στο γυναικολογικό σύστημα όπως συμβαίνει με κάθε φάρμακο..είναι σαν να λέμε το εμβόλιο γρίπης φτάνει υγρό στους πνεύμονες

2 ο γιατρός στην ωοληψια με παρακέντηση επεμβαίνει στις ωοθήκες..οι σάλπιγγες δεν έχουν καμία σχέση

3 οι σάλπιγγες στην εξωσωματική είναι άχρηστες κ προσπερνώντας..από την ωοληψια πάμε στη μεταφορά της μήτρας.Εαν ωστόσο εσύ για ψυχολογικούς λόγους τις θέλεις η έχεις πιθανότητες φυσικής σύλληψης τότε είναι χρήσιμες ναι κ το αν είναι διαβάτες φαίνεται στην υστετοσαλπιγγογραφια.ουτε στην υστεροσκοπηση φαίνεται...

4 υγρο μπορεί να μαζευτεί ή να ξεκινήσει να υπάρχει όταν έχουμε υδτοσαλπιγγες..Σε αυτή την περίπτωση πρώτον μπορεί να τις αποκτήσουμε στη διάρκεια της ζωής μας( η νυφη μου στην προσπάθεια για τρίτο παιδί πχ από φυσικές συλλυψη) ή να υπήρχε λίγο υγρό κ να αυξήθηκε..σε αυτή την περίπτωση καλύτερο ειδικά στην εξωσωματική είναι να τις ξεφορτωθείς διότι αυξάνονται τα ποσοστά εξωμητριας κύησης..( συζητήσετε το με το γιατρό σας).

5 άλλο η φλεγμονή κ άλλο το υγρό

6 ο γιατρός καλά έκανε κ σε καθησυχάσει..ναι υπάρχει ένα ποσοστό επιπλοκών στα πάντα αλλά δεν είναι ο κανόνας..ενδεικτικά θα σου πω ότι στην πρώτη μου αποξεση μου δημιουργήθηκε αιμάτωμα κ έκανε να κλείσει 3,5 μήνες...είναι μέσα στις επιπλοκές..έτυχε..έκανα 2 παιδιά μετά από αυτό...τι θέλω να πω..η εξωσωματική ευτυχώς είναι μια επέμβαση;δη στη φύση που υπό άλλες συνθήκες εμένα μάνα δε θα με έκανε..στην οικογένεια μας έχουμε ιστορικό καρκίνου..πολλοί με είπαν τρελή ( κ γιατροί) που ρίσκαραν με ορμόνες..ωστόσο κανείς δεν είχε έρευνες που να συνδέει μεταξύ τους τα δύο γεγονότα..τουλάχιστον όχι στις δύο φορές που πήρα φάρμακα..θέλω να πω πως ναι 1000 φορές θα το ξανακανα γιατί μόνο έτσι μπόρεσα να γίνω μαμά..σήμερα πήρα θετικό τεστ από εμβριομεταφορα μόνο που έκανα την  Πέμπτη..είναι υπερβολικά νωρις αλλά ίσως έρχεται το τρίτο η κ το τρίτο κ τέταρτο παιδί μας... αισιόδοξα να σκςφτεσαι

 

 

 

 

well done Finally,,, Χαιρόμαστε για εσένα!!! Ολα καλά σου ευχομαι και μια τελειόμηνη  εγκυμοσύνη !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κοριτσια..ειμαι νεο μελος κ εγω...λοιπον εγω εκανα την 2η εμβρυομεταφορα στις 4/7 .στις 16/7 κανω χοριακη κ ειδαμε οτι ειναι θετικη!!!ολα καλα μεχρι στιγμης,δεν ειχα κανενα πονακι ουτε αιματακι τιποτα .παω στο γιατρο μου προχθε για να ακουσει καρδουλα, ειδαμε σακο αλλα καρδουλα πουθενα....μου ειπε να κανω χοριακη(οπως κ εκανα)αλλα ταποτελεμστα δεν ειναι πολυ καλα...μονο 1058...θα ξαναπαω να κανω αυριο χοριακη για να δουμε την.τιμη!!! Δυσκολα τα πραγματα μου ειπε...η ψυχολογια χαλια...θα επρεπε να ηταν 5000 η χορικη μου ειπε...τι ελπιδες να εχω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου

@Magaiver μην στενοχωριέσαι άνα συντασσόμαστε και πάμε για την επόμενη

@nikona δεν θα πάω σήμερα τελικά έστειλα μαιλ στον γιατρό και μου λέει αύριο επιμένει λέω άντε μια μέρα δεν βαριέσαι έτσι κι αλλιώς ξεγραμμένο το έχω 

να έχουμε όλες μια καλή μέρα και οποία έχει νεότερα ενήμερωνει 

οι έγκυες να προσέχουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Odusseas είπε:

 Γεια σας κοριτσια..ειμαι νεο μελος κ εγω...λοιπον εγω εκανα την 2η εμβρυομεταφορα στις 4/7 .στις 16/7 κανω χοριακη κ ειδαμε οτι ειναι θετικη!!!ολα καλα μεχρι στιγμης,δεν ειχα κανενα πονακι ουτε αιματακι τιποτα .παω στο γιατρο μου προχθε για να ακουσει καρδουλα, ειδαμε σακο αλλα καρδουλα πουθενα....μου ειπε να κανω χοριακη(οπως κ εκανα)αλλα ταποτελεμστα δεν ειναι πολυ καλα...μονο 1058...θα ξαναπαω να κανω αυριο χοριακη για να δουμε την.τιμη!!! Δυσκολα τα πραγματα μου ειπε...η ψυχολογια χαλια...θα επρεπε να ηταν 5000 η χορικη μου ειπε...τι ελπιδες να εχω ???

Μην απελπίζεσαι κούκλα μου κάνε υπομονή καη ότι γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Να σας ρωτήσω για τα χαρτιά της επιτροπής γιατί τα νεύρα μου έχουν γίνει κορδέλες;από το κέντρο μου είπαν ότι θα χρειαστώ ασφαλιστική ικανότητα δική μου και του συζύγου καθώς και βεβαίωση ότι δεν έχω λάβει φάρμακα εξωσωματικής..εκτυπώνω από το atlas την ικανότητα και παίρνω τηλ τον ΕΟΠΥΥ και μου λένε ότι δεν τα πάω σε αυτούς και ότι δεν έχουν ιδέα και οσον αφορά τη βεβαίωση φαρμάκων μου λένε να πάω στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ μήπως γνωρίζουν αυτοί κάτι...μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε για παιδευομαι με αυτό το θέμα μια βδομάδα;;;; συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Odusseas είπε:

 Γεια σας κοριτσια..ειμαι νεο μελος κ εγω...λοιπον εγω εκανα την 2η εμβρυομεταφορα στις 4/7 .στις 16/7 κανω χοριακη κ ειδαμε οτι ειναι θετικη!!!ολα καλα μεχρι στιγμης,δεν ειχα κανενα πονακι ουτε αιματακι τιποτα .παω στο γιατρο μου προχθε για να ακουσει καρδουλα, ειδαμε σακο αλλα καρδουλα πουθενα....μου ειπε να κανω χοριακη(οπως κ εκανα)αλλα ταποτελεμστα δεν ειναι πολυ καλα...μονο 1058...θα ξαναπαω να κανω αυριο χοριακη για να δουμε την.τιμη!!! Δυσκολα τα πραγματα μου ειπε...η ψυχολογια χαλια...θα επρεπε να ηταν 5000 η χορικη μου ειπε...τι ελπιδες να εχω ???

Καλωσόρισες αρχικά!!!δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ο γιατρός σου έχει δίκιο!!Η χοριακη θα έπρεπε να είναι μεγαλύτερη!!!Δυστυχώς σε εμβρυομεταφορα δεν υπάρχει καθυστερημένη σύλληψη!!!Είναι σπάνιες οι περιπτώσεις αυτές!!!σου εύχομαι όμως να κάνω ένα μεγάλο λάθος!!!προσπάθησε να έχεις αισιοδοξία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 και εγώ Σοφία μου δεν ξέρω κάτι επειδή είμαι στην Γερμανία τον τελευταίο ενάμιση χρόνο. Όμως θα ρωτήσω και θα προσπαθήσω να μάθω. Ελπίζω στο ενδιάμεσο να σου απαντήσει κάποια άλλη κοπέλα από το φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Να σας ρωτήσω για τα χαρτιά της επιτροπής γιατί τα νεύρα μου έχουν γίνει κορδέλες;από το κέντρο μου είπαν ότι θα χρειαστώ ασφαλιστική ικανότητα δική μου και του συζύγου καθώς και βεβαίωση ότι δεν έχω λάβει φάρμακα εξωσωματικής..εκτυπώνω από το atlas την ικανότητα και παίρνω τηλ τον ΕΟΠΥΥ και μου λένε ότι δεν τα πάω σε αυτούς και ότι δεν έχουν ιδέα και οσον αφορά τη βεβαίωση φαρμάκων μου λένε να πάω στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ μήπως γνωρίζουν αυτοί κάτι...μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε για παιδευομαι με αυτό το θέμα μια βδομάδα;;;; συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα...

Καλημερα! 

Πρωτη φορα περνας επιτροπη; 

Θυμαμαι ειχα τυπωσει κι εγω την ασφαλιστικη μας ικανοτητα και ειχα μαζι το βιβλιαριο μου..προσοχη αν ησουν ασφαλισμενη παλιοτερα αλλου πχ παλια τεβε και τωρα εισαι ικα θα πρεπει να παρεις μαζι και το παλιο βιβλιαριο. Για βεβαιωση οτι δεν εχω ξαναπαρει φαρμακα δε θυμαμαι κατι τετοιο. Ειχα μαζι τη γνωματευση του γιατρου για ποιο λογο παμε σε ivf και τι ειχα κανει πιο πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!

@Sofia35 ραντεβου εχεις κλεισεις για επιτροπη? Ή θα κλεισεις οταν συγκεντρωσεις ολα τα δικαιολογητικα?

Για την ασφαλιστικη ικανοτητα την εκτυπωνεις. Δεν ειναι κατι. 

Για τη βεβαιψση απο οτι εχω καταλαβει καθε επιτροπη λειτουργει διαφορετικα. Εγω εκανα υπευθυνη δηλωση οτι δεν εχω ξαναπαρει φαρμακα εξωσωματικης γιατι δεν ειχα το προηγουμενο βιβλιαριο και η γραμματεας της επιτροπης δεν την δεχοταν με τιποτα. Θα φερεις μου ελεγε βεβαιωση απο τον φορεα. Πηγαινα στον φορεα μου ελεγαν δεν υπαρχει τετοια βεβαιωση. Πηρε η προιασταμενη του φορεα τηλεφωνο αυτην την γραμματεα της επιτροπης και ηταν ανενδοτη η γραμματεας.  Ενω δηλαδη ολα ηταν οκ οι γιατροι της επιτροπης ειδαν τα δικαολογητικα κ ειπαν οκ αυτη μετα δεν ηθελε να μας δωσει την εγκριση γιατι εγω δεν ειχα υο βιβλιαριο ενω ειχα καταθεσει υπευθυνη δηλωση. 

Και μαλιστα γνωστη μου πηγε πριν λιγους μηνες νσ περασει επιτροπη κ σε αυτους τα ιδια. 

Τελος παντων τα θυμαμαι κ εξοργιζομαι. 

Λοιπον, εσυ αν εχεις τα προηγουμενα βιβλιαρια σου δεν χρειαζεσαι κανενα χαρτι εξτρα. Τα εχεις?

Μπορεις να τους παρεις κ ενα τηλεφωνο να τους ρωτησεις για σιγουρια. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλημερα! 

Πρωτη φορα περνας επιτροπη; 

Θυμαμαι ειχα τυπωσει κι εγω την ασφαλιστικη μας ικανοτητα και ειχα μαζι το βιβλιαριο μου..προσοχη αν ησουν ασφαλισμενη παλιοτερα αλλου πχ παλια τεβε και τωρα εισαι ικα θα πρεπει να παρεις μαζι και το παλιο βιβλιαριο. Για βεβαιωση οτι δεν εχω ξαναπαρει φαρμακα δε θυμαμαι κατι τετοιο. Ειχα μαζι τη γνωματευση του γιατρου για ποιο λογο παμε σε ivf και τι ειχα κανει πιο πριν. 

Θα εκτύπωσα κι εγώ αλλά από το κέντρο μου είπαν για αυτές τις βεβαιώσεις.. αλλά από τον ΕΟΠΥΥ δεν έχουν ιδέα...μπαχαλο...θα ξαναπάω από την κλινική μπας και βγάλω άκρη...ναι πρώτη φορά περνάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλημερα σε ολες!!

@Sofia35 ραντεβου εχεις κλεισεις για επιτροπη? Ή θα κλεισεις οταν συγκεντρωσεις ολα τα δικαιολογητικα?

Για την ασφαλιστικη ικανοτητα την εκτυπωνεις. Δεν ειναι κατι. 

Για τη βεβαιψση απο οτι εχω καταλαβει καθε επιτροπη λειτουργει διαφορετικα. Εγω εκανα υπευθυνη δηλωση οτι δεν εχω ξαναπαρει φαρμακα εξωσωματικης γιατι δεν ειχα το προηγουμενο βιβλιαριο και η γραμματεας της επιτροπης δεν την δεχοταν με τιποτα. Θα φερεις μου ελεγε βεβαιωση απο τον φορεα. Πηγαινα στον φορεα μου ελεγαν δεν υπαρχει τετοια βεβαιωση. Πηρε η προιασταμενη του φορεα τηλεφωνο αυτην την γραμματεα της επιτροπης και ηταν ανενδοτη η γραμματεας.  Ενω δηλαδη ολα ηταν οκ οι γιατροι της επιτροπης ειδαν τα δικαολογητικα κ ειπαν οκ αυτη μετα δεν ηθελε να μας δωσει την εγκριση γιατι εγω δεν ειχα υο βιβλιαριο ενω ειχα καταθεσει υπευθυνη δηλωση. 

Και μαλιστα γνωστη μου πηγε πριν λιγους μηνες νσ περασει επιτροπη κ σε αυτους τα ιδια. 

Τελος παντων τα θυμαμαι κ εξοργιζομαι. 

Λοιπον, εσυ αν εχεις τα προηγουμενα βιβλιαρια σου δεν χρειαζεσαι κανενα χαρτι εξτρα. Τα εχεις?

Μπορεις να τους παρεις κ ενα τηλεφωνο να τους ρωτησεις για σιγουρια. 

 

Δεν το έχω γιατί όταν πήρα το νέο μου βιβλιάριο μου ζήτησαν το παλιό αν θυμάμαι καλά...ειχα δημοσίου ως  φοιτήτρια και  μόλις  ξεκίνησα να δουλεύω  πήρα αυτό  που  έχω  από ΙΚΑ...με τον ΕΟΠΥΥ μπέρδεμα και άκρη δε βγάζω...αύριο θα κλείσω επιτροπή για Οκτώβριο αν έχουν... δυστυχώς τον Σεπτέμβριο τον χάνω... απελπισία η κατάσταση λες και θέλω να κάνω εξωσωματική για πλάκα.... συγνώμη για το ύφος μου αλλά μια βδομάδα προσπαθώ να βγάλω άκρη και άκρη δε βγάζω...εσυ που πέρασες επιτροπή;εγώ Πειραιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τζίφος!!! Πήρα ένα ωραίο 2!!! Δεν πειράζει έχει ο θεός για όλους !!! Καλές μας διακοπές λοιπόν και πάντα με υγεία εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 τον εοπυυ γιατι τον θες??? Για την βεβαιωση? Αν δεν εχεις το βιβλιαριο θα χρειαστεις ή βεβαιωση απο εοπυυ αφου ησουν δημοσιου ή υπευθυνη δηλωση αν την δεχεται η επιτροπη. Γιατι δεν εχουν ολες οι επιτροπες τετοιες περιεργες γραμματεις που να ζηταν σωνει κ καλα το παλιο βιβλιαριο. Αλλες επιτροπες δεχονται κ την υπευθυνη δηλωση. 

Επισης οταν αλλαζεις φορεα δεν στο κρατανε το βιβλιαριο αλλα στο σκιζουν κ στο επιστρεφουν. Ψαξε μηπως το εχεις καπου. 

Εγω περασα απο την επιτροπη της Αλεξανδρουπολης. 

Εμενα καλε μου κανε θεμα κ για το βιβλιαριο του ικα γιατι κατι σελιδες του ειναι στραβα κ αναποδα τυπωμενες. Και το κοιτουσε λεγοντας μα τι βιβλιαριο ειναι αυτο? Λες κ θα ειχα πλαστο. 

Τελος παντων αυτη ειναι περιπτωση γ συγκεκριμενη. 

Δεν ειναι ετσι παντου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Sofia35 τον εοπυυ γιατι τον θες??? Για την βεβαιωση? Αν δεν εχεις το βιβλιαριο θα χρειαστεις ή βεβαιωση απο εοπυυ αφου ησουν δημοσιου ή υπευθυνη δηλωση αν την δεχεται η επιτροπη. Γιατι δεν εχουν ολες οι επιτροπες τετοιες περιεργες γραμματεις που να ζηταν σωνει κ καλα το παλιο βιβλιαριο. Αλλες επιτροπες δεχονται κ την υπευθυνη δηλωση. 

Επισης οταν αλλαζεις φορεα δεν στο κρατανε το βιβλιαριο αλλα στο σκιζουν κ στο επιστρεφουν. Ψαξε μηπως το εχεις καπου. 

Εγω περασα απο την επιτροπη της Αλεξανδρουπολης. 

Εμενα καλε μου κανε θεμα κ για το βιβλιαριο του ικα γιατι κατι σελιδες του ειναι στραβα κ αναποδα τυπωμενες. Και το κοιτουσε λεγοντας μα τι βιβλιαριο ειναι αυτο? Λες κ θα ειχα πλαστο. 

Τελος παντων αυτη ειναι περιπτωση γ συγκεκριμενη. 

Δεν ειναι ετσι παντου. 

Ναι για τις βεβαιώσεις τον θέλω τον ΕΟΠΥΥ...θα πάω και από το κέντρο να συννενοηθω...του δημοσίου δεν το έχω σίγουρα θυμάμαι να μου το ζητάνε για να το σκισουν όπως είπες...τελοσπαντων δε θα με τρελάνουν αυτοί...εσύ πως είσαι ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

@Sofia35 Εγώ που πέρασα Επιτροπή στη Θεσσαλονίκη δ μ ζήτησαν ούτε το προηγ βιβλιάριο Ούτε βεβαίωση από κάπου. Τις εξετάσεις είδαν, τις σφραγίδες κ αν τα είχες όλα δ σε παιδευαν. Κ κάτι να έλειπε σ ζητούσαν αν μπορούσες να τ βρεις μέχρι τ μεσημερι. Καλή επιτυχία σου εύχομαι κ σύντομα μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Mairoula20 αυριο λοιπον. Υπομονηηηη.

@Odusseas ευχομαι καλη επιτυχια! Να παει καλα η κυηση. Υπομονη. 

Προσπαθω να κανω υπομονη κ να ειμαι ψυχραιμη...αλλα λιγο κλαμα δεν αντεξα κ το εριξα!!!μακαρι να πανε ολα καλα...αυριο θα μαθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35καλη επυτυχια καταρχας!!!!! Στα βιβλιαρια σου φενεται αν εχεις παρει φαρμακα γιατι εκει γραφει αν ξανα εχεις περασει επιτροπη και εχεις παρει φαρμακα αλλα και χαρτι να θελουν που να το επιβαιβεωνει δεν σου ειπανε απο που να το παρεις? Εγω την τελευταια φορα τουλαχιστον που περασα ηταν στη Λαρισα και οταν πηρα τηλεφωνο να κλεισω ραντεβου μια πολυ καλη κυρια μου ειπε αν θελω να παω μια εβδομαδα πριν να τα ελεγξει αυτη για να ειμαι συγουρη!

Εσυ που περνας? Ο εξωσωματικος σου θα ξερει πιστευω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Καλα ειμαι λαβ μου. Εσυ??? 

 

Καλα ειμαι και εγω σας εχασα εχω μερες να μπω και ειπα να στειλω να δω τι κανετε και πως πας εσυ πηγες ειδατε σακο?ολα καλα να πανε στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου και σε ολες που πετυχανε οι προσπαθουνε ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...