Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω να γινω μαμα!


Annie26

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η toof είπε:

@amali_aΠερνάμε ακριβώς το ίδιο!! Το πήρα κι εγώ πολύ άσχημα... Το συζήτησα με τον άντρα μου και με έκανε να νιώσω πολύ καλύτερα, και θα σου πω αυτό που μου ειπε: οσο είστε μαζί όλα θα τα ξεπεράσετε, είναι και αυτό κομμάτι του ταξιδιου και είστε ηδη ακόμα πιο κοντά στο γλυκό μωράκι με κάθε μέρα που περνά! Θέλει δύναμη, όσο απλό κι αν φαίνεται για κάποιους... το δύσκολο είναι ότι κάθε μήνα βλέπουμε κάτι  καινούργιο και δεν γίνεται να μην αναρωτιέσαι συνεχώς... Το σκέφτεσαι και το προσμένεις αλλά πρέπει να είμαστε πάντα με χαμογελο! Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Έχεις απόλυτο δίκιο... Δεν πρέπει να μας παίρνει από κάτω γιατί η κακή ψυχολογία θα μας καθυστερεί ακόμα πιο πολύ το αποτέλεσμα που θέλουμε... όμως κάποιες φορές δεν μπορούμε να ελέγξουμε τα συναισθήματά μας... Ξεκινήσαμε τις προσπάθειες τον Νοέμβριο, όμως Γενάρη, Φλεβάρη και Μάρτιο δεν προσπαθήσαμε λόγω έκτακτης απόστασης που μας προέκυψε. Επομένως στην ουσία 3 μήνες προσπαθούμε... Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Λυπαμαι πολυ...ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου!!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Μακάρι, και για μένα και για όλες τις κοπέλες που προσπαθούμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η amali_a είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο... Δεν πρέπει να μας παίρνει από κάτω γιατί η κακή ψυχολογία θα μας καθυστερεί ακόμα πιο πολύ το αποτέλεσμα που θέλουμε... όμως κάποιες φορές δεν μπορούμε να ελέγξουμε τα συναισθήματά μας... Ξεκινήσαμε τις προσπάθειες τον Νοέμβριο, όμως Γενάρη, Φλεβάρη και Μάρτιο δεν προσπαθήσαμε λόγω έκτακτης απόστασης που μας προέκυψε. Επομένως στην ουσία 3 μήνες προσπαθούμε... Εσείς;

Κι εμείς παρόμοια! Ξεκινήσαμε Σεπτέμβριο αλλά Οκτώβρη, Νοέμβρη ήμασταν μακριά τις γονιμες... Ουσιαστικά είναι 7 στοχευμένοι μήνες γιατί έχω κύκλο 26 ημερών και κάποιους τυχαίνει 2 φορές. Ξεκίνησα και τα τεστ ωορρηξίας και φυλλικό που μου έδωσε ο γιατρος τους τελευταίους 4 μήνες αλλά τίποτα ακομα...  Ανησυχώ γιατί σε τρεις μήνες κλεινει χρόνος από τις ελεύθερες επαφές και πρέπει να ψάχνουμε... Εσύ κάνεις τεστακια ή κάτι άλλο; Λένε πολλές ότι έμειναν όταν σταμάτησαν να το σκέφτονται αλλά πώς γίνεται να σταματήσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η amali_a είπε:

Πάει το άγχος! Σήμερα το πρωί αδιαθέτησα κανονικά!

Η απόλυτη απογοήτευση... Χάλια ψυχολογία, χάλια όλα... Τι να πω;

Πάμε για τον επόμενο μήνα τώρα!

 

Κοριτσια μ ειδα λιγο αιμα σημερα...μεχρι αυριο θα εχω αδιαθετησει σιγουρα....αλλα δεν θα πεσει καθολου η ψυχολογια μου!!!????ενας καινουργιος μηνα προσπαθιων ξεκιναει...το να εχει ελευθερες επαφες με το συντροφο σου ειναι κατι ξεχωριστο σε κανει να νιωθεις μοναδικη....ετσι θα σκεφτομαστε!!!και που ξερετε ο επομενο μηνας μπορει να ειναι και ο τυχερος μας...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονομα χρήστη έχεις απόλυτο δίκιο!! Η αλήθεια είναι ότι κάπου κάπου αναλώνομαι σε χρονικά περιθώρια και αγχος και χάνω την ουσία...! Είναι τόσο σημαντικό αυτό και μου αρεσει που παίρνουμε δύναμη η μια από την άλλη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η toof είπε:

@Ονομα χρήστη έχεις απόλυτο δίκιο!! Η αλήθεια είναι ότι κάπου κάπου αναλώνομαι σε χρονικά περιθώρια και αγχος και χάνω την ουσία...! Είναι τόσο σημαντικό αυτό και μου αρεσει που παίρνουμε δύναμη η μια από την άλλη! :)

Και εμενα μ αρεσει....εμεις σκεψου δεν υο εχουμε πει σε κανεναν ουτε σε φιλες μ οτι προσπαθουμε θα τοα μαθουν μια και καλη...εδω ομως επειδη ειμαστε στη ιδια κατασταση μπορουμε να μοιραζομαστε τις ανησυχιες τους φοβους μας και οπως ειπες και εσυ να παιρνουμε δυναμη η μια απο την αλλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Συμφωνώ που δεν το έχετε πει σε κανέναν... Εχουν περάσει 9 μήνες που παντρεύτηκαμε εμείς και λίγο πολύ το έχουν καταλάβει, αν κι εγώ ήθελα να τους εκπληξω! Αυτό που με πειράζει είναι κυρίως ο πατέρας του που ρωτάει συνεχως λέγοντας "τι περιμένετε μήπως έχετε πρόβλημα μήπως να πάτε σε γιατρό?" !!!! Τον αγαπώ πολύ αλλά ειλικρινά, επειδή έκανε 5 παιδιά απανωτά δεν σημαίνει ότι όλοι είμαστε το ίδιο! Ευτυχώς δεν έχει πει τίποτα σε μένα απευθείας γιατί όσο περνάνε οι μήνες και πονάει περισσότερο, δεν νομίζω να συγκρατηθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είναι πολύ σημαντική όλη αυτή αλληλοστήριξη... Μπορεί να μην γνωριζόμαστε, να ''μιλάμε'' πίσω από μια οθόνη, όμως έχουμε κοινό στόχο και παίρνουμε δύναμη η μια από την άλλη! Και εμείς δεν έχουμε πει σε κανέναν πως προσπαθούμε. Δεν είμαστε ακόμα παντρεμένοι αλλά είμαστε χρόνια μαζί και το θέλουμε τόσο πολύ και οι δυο.

@toof μην δίνεις σημασία σε τι λέει ο καθένας. Σίγουρα δεν το λένε κακοπροαίρετα, όμως εμείς με την αγωνία μας και την ανησυχία μας, μπορεί να το παίρνουμε στραβά και να σκάμε μέσα μας!

@Ονομα χρήστη ελπίζω αυτό το μήνα να έχουμε και οι 3 το αποτέλεσμα που περιμένουμε! Και όχι μόνο εμείς, αλλά και όλες οι κοπέλες που προσπαθούν και αγωνιούν για ένα μωράκι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@toof έχω πάρει και εγώ τεστ ωορρηξίας και κάνω. Στην αρχή έκανα πιο φανατικά, αλλά επειδή είχα φτάσει σε σημείο να με αγχώνουν και αυτά, κάνω και τώρα αλλά πιο χαλαρά, μιας και ξέρω πάνω κάτω τις μέρες! Βέβαια έχω διαβάσει διάφορα, άλλοι τις γόνιμες μέρες έχουν επαφή κάθε μέρα, άλλοι μέρα πάρα μέρα και με έχει μπερδέψει και αυτό λιγάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η amali_a είπε:

@toof έχω πάρει και εγώ τεστ ωορρηξίας και κάνω. Στην αρχή έκανα πιο φανατικά, αλλά επειδή είχα φτάσει σε σημείο να με αγχώνουν και αυτά, κάνω και τώρα αλλά πιο χαλαρά, μιας και ξέρω πάνω κάτω τις μέρες! Βέβαια έχω διαβάσει διάφορα, άλλοι τις γόνιμες μέρες έχουν επαφή κάθε μέρα, άλλοι μέρα πάρα μέρα και με έχει μπερδέψει και αυτό λιγάκι!

Από αυτά που διάβασα κι εγώ οι πολύ sos ( :P ) μερες είναι την ημέρα που θα κοκκινησει εντονα το τεστ και την επόμενη. Από κει και πέρα οι προηγούμενες είναι καλές και η μεθεπομενη αλλά μετά δεν υπάρχουν πλέον πολλες πιθανότητες... Λόγω δουλειάς και ωραρίων εμείς δεν έχουμε μεγάλη ευχέρεια χρονου και επικεντρωνομαι σε αυτές τις μέρες του τεστ. Με καθησυχάζει αλλά κι εγώ ελπίζω να αρκεί... Λένε 4-6 μήνες με τεστ οπότε βλέπουμε! Προσπαθώ να κάνω reset στο μυαλό μου για να μην αγχώνομαι και κοντεύω να τα καταφέρω :) πόσο καιρό είστε μαζί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η toof είπε:

Καλημέρα!! Συμφωνώ που δεν το έχετε πει σε κανέναν... Εχουν περάσει 9 μήνες που παντρεύτηκαμε εμείς και λίγο πολύ το έχουν καταλάβει, αν κι εγώ ήθελα να τους εκπληξω! Αυτό που με πειράζει είναι κυρίως ο πατέρας του που ρωτάει συνεχως λέγοντας "τι περιμένετε μήπως έχετε πρόβλημα μήπως να πάτε σε γιατρό?" !!!! Τον αγαπώ πολύ αλλά ειλικρινά, επειδή έκανε 5 παιδιά απανωτά δεν σημαίνει ότι όλοι είμαστε το ίδιο! Ευτυχώς δεν έχει πει τίποτα σε μένα απευθείας γιατί όσο περνάνε οι μήνες και πονάει περισσότερο, δεν νομίζω να συγκρατηθω...

Κοριτσια μου εγω σημερα περιμενα να μου ερθει εκει που ειχα λιγο αιμα εχθες σημερα τπτ...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονομα χρήστη Μμμμμμ ενδιαφέρον!!!! :) Επειδή είναι ο πρώτος μήνας σου, προσπάθησε να συγκρατηθεις δύο τρεις μέρες πριν κάνεις τεστακι πάλι! Σε μένα και σε πολλές κοπέλες άλλαξε ο κύκλος λίγο ή πολύ μόλις ξεκίνησαν ελεύθερες επαφές οπότε κάνε υπομονη για να μην υπάρξει απογοήτευση! Ελπίζω να έχει γίνει το καλό!!!! Διάβασα ότι είσαι μικρή στην ηλικία και δεν θα σου κρύψω ότι σε ζηλεύω με τον πιο θετικό τρόπο!! Ήθελα να κάνω παιδάκια από πιο μικρή και χαίρομαι πολύ έχεις ξεκινήσει απο τωρα! Κράτα μας ενήμερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η toof είπε:

@Ονομα χρήστη Μμμμμμ ενδιαφέρον!!!! :) Επειδή είναι ο πρώτος μήνας σου, προσπάθησε να συγκρατηθεις δύο τρεις μέρες πριν κάνεις τεστακι πάλι! Σε μένα και σε πολλές κοπέλες άλλαξε ο κύκλος λίγο ή πολύ μόλις ξεκίνησαν ελεύθερες επαφές οπότε κάνε υπομονη για να μην υπάρξει απογοήτευση! Ελπίζω να έχει γίνει το καλό!!!! Διάβασα ότι είσαι μικρή στην ηλικία και δεν θα σου κρύψω ότι σε ζηλεύω με τον πιο θετικό τρόπο!! Ήθελα να κάνω παιδάκια από πιο μικρή και χαίρομαι πολύ έχεις ξεκινήσει απο τωρα! Κράτα μας ενήμερες!!

Ναι δεν σκοπευω να κανω αλλο τεστ με ανχονουν...αμα δεν μ εχει ερθει μεχρι τη δευτερα θα παω για χοριακη καλυτερα!!!μεθαυριο ειναι και η γιορτη μου...αν δεν μου ερθει θα ειναι το καλυτερο δωρακι!!!???ναι και εμενα μ αρεσει πολυ η ιδεα να γινω μικρη μανουλα εχω βρει και τον καταληλο συντροφο βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ναι δεν σκοπευω να κανω αλλο τεστ με ανχονουν...αμα δεν μ εχει ερθει μεχρι τη δευτερα θα παω για χοριακη καλυτερα!!!μεθαυριο ειναι και η γιορτη μου...αν δεν μου ερθει θα ειναι το καλυτερο δωρακι!!!???ναι και εμενα μ αρεσει πολυ η ιδεα να γινω μικρη μανουλα εχω βρει και τον καταληλο συντροφο βεβαια...

Φυσικά το καλύτερο δωράκι!! Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι λεω, αυτό το μήνα έχουμε επέτειο, αυτόν γιορταζει εκεινος κ ούτω καθεξής! Μακάρι να είναι εκεί μέσα το μικρό σπορακι!! Βέβαια με τον κατάλληλο άνθρωπο είναι όλα τόσο καλύτερα και πολυ πιο εύκολα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η toof είπε:

Φυσικά το καλύτερο δωράκι!! Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι λεω, αυτό το μήνα έχουμε επέτειο, αυτόν γιορταζει εκεινος κ ούτω καθεξής! Μακάρι να είναι εκεί μέσα το μικρό σπορακι!! Βέβαια με τον κατάλληλο άνθρωπο είναι όλα τόσο καλύτερα και πολυ πιο εύκολα ❤️

Ευχομαι να σου ερθει πολυ συντομα!!!και να ειναι το καλυτερο δωρακι...εγω σημερα αδιαθετησα...παμε για το επομενο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μόλις έγινα μέλος.Χρονια πολλά σε όλες τις μανούλες κ εύχομαι όσες δεν είναι του χρόνου να γιορτάσουν κ αυτές!!!!Θέλω να κάνω μια Ερώτηση.Υπαρχει περιπτωση με ενα χαπι αντισταμινικο που πηρα ενα δισκιο των 20mg να μου έχει δημιουργήσει καθυστέρηση στην περιοδο μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ευχομαι να σου ερθει πολυ συντομα!!!και να ειναι το καλυτερο δωρακι...εγω σημερα αδιαθετησα...παμε για το επομενο μηνα!!!

Ούφ μας κάνει πλάκα όλες νομίζω αυτό το μήνα!! :P λοιπόν αφού όλες μαζί είχαμε καθυστέρηση άδικα, τον άλλο μήνα να έχουμε όλες μαζί υγιέστατα σπορακια :)❤️ εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2018 at 5:37 ΜΜ, ο/η toof είπε:

Ούφ μας κάνει πλάκα όλες νομίζω αυτό το μήνα!! :P λοιπόν αφού όλες μαζί είχαμε καθυστέρηση άδικα, τον άλλο μήνα να έχουμε όλες μαζί υγιέστατα σπορακια :)❤️ εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!

Μακαρι!!!!!κοριτσια κανετε τεστακια ωορηξιας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Μακαρι!!!!!κοριτσια κανετε τεστακια ωορηξιας????

Εγώ κάνω ναι, αφού τους πρώτους 3 μήνες δεν είχα αποτέλεσμα τα ξεκίνησα εδώ και 4 κυκλους, αύριο θα ξεκινήσω πάλι για τον 5ο! Κάποιες τις αγχωνουν, εμένα με βοηθάει να νιώθω ότι έχω τον έλεγχο. Θα ξεκινήσεις και εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω να μην κανω ακομη γτ ειμαστε στον πρωτο μηνα ισως ξεκινησω αργοτερα..απλα με μπερδευουν λιγο οι μερες γτ τωρα ειχα και καθυστερηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2018 at 2:56 ΜΜ, ο/η Annie26 είπε:

Ισως ποιος ξερει??!! μα 9 μερες καθυστερηση απο το αγχος?? παραπαει νομιζω ☹️ ☹️ ολα τα σεναρια παιζουν και εισαι μπερδεμενη, ειδικα στις αρχικες προσπαθειες!!

Εγώ είχα μέχρι και 15 μέρες καθυστέρηση από το άγχος και την αλλαγή!! Που ποτέ στα χρονικά δεν είχε συμβεί!! Αφού το είχα δέσει ότι είμαι έγκυος!!! Περίεργο πράμα η φύση τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2018 at 4:22 ΜΜ, ο/η StellaAlex είπε:

Γεια σας κορίτσια μόλις έγινα μέλος.Χρονια πολλά σε όλες τις μανούλες κ εύχομαι όσες δεν είναι του χρόνου να γιορτάσουν κ αυτές!!!!Θέλω να κάνω μια Ερώτηση.Υπαρχει περιπτωση με ενα χαπι αντισταμινικο που πηρα ενα δισκιο των 20mg να μου έχει δημιουργήσει καθυστέρηση στην περιοδο μου?

Καλησπέρα και καλως όρισες!! Δεν μπορώ να σε βοηθήσω με το πρόβλημα σου, δεν ξέρω καθόλου από αντισταμινικα... Ίσως κάποια άλλη κοπέλα ξέρει κάτι! Εύχομαι να μην είναι από αυτό η καθυστέρηση πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η toof είπε:

Καλησπέρα και καλως όρισες!! Δεν μπορώ να σε βοηθήσω με το πρόβλημα σου, δεν ξέρω καθόλου από αντισταμινικα... Ίσως κάποια άλλη κοπέλα ξέρει κάτι! Εύχομαι να μην είναι από αυτό η καθυστέρηση πάντως...

Σε ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες.Μακαρι να μην είναι απο αυτο κ να είναι ένα γλυκό σποράκι!!!!!?Σε βοηθάνε τα τεστ ωορρηξίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η StellaAlex είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες.Μακαρι να μην είναι απο αυτο κ να είναι ένα γλυκό σποράκι!!!!!?Σε βοηθάνε τα τεστ ωορρηξίας?

Με βοηθάνε ναι, γιατί νιώθω ότι δεν πάνε οι μήνες χαμένοι και νιώθω μια χαρά με το έντονο κοκκινο! Ποση καθυστέρηση έχεις εσύ κ πόσο καιρό προσπαθείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...