Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΑΡΤΙΟΥ


Recommended Posts

@Gabry τέλεια είναι η χοριακη σου! Συγχαρητήρια! Προγεστερόνη τ πολύ πολύ να πάρεις χάπια. Αλλά είναι φυσιολογικό να υπάρχουν διακυμάνσεις. Όσο οι γιατροί συσκεπτονται Εγώ προτινω να πας για έναν υπέρηχο. Τόσα λεφτά πήραν στην τελική. Με τέτοια χοριακη όλο κ κάτι θα δείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

Τι να πω βρε κορίτσια, Θέλω να σκέφτομαι αισιόδοξα, αλλά πριν λιγο είχα και αίμα, λίγο μεν αλλά...

Φάρμακα, ξάπλα κι υπομονή ως την Τετάρτη...

Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση...

μπραβο ρε κοριτσακι.πηρε την ανηφορα η χοριακη. για την προγεστερονη τι σου ειπε ο γιατρος?

ξαπλα κ μην το κουνουσεις ρουπι!αν βαριεσεαι στελνε μας μηνυματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gabry είπε:

@Dim83

Δεν τον ανησυχει η προγεστερόνη, η οιστραδιολη είναι που τον προβληματιζει. Παίρνω ήδη αρκετα οιστρογόνα, 7 cyclacur την ημερα...

Μου είπε ότι λογω του ιστορικου μου το αναλύουμε τόσο πολυ Και τρεχω κάθε 2 μέρες για εξετάσεις...

Την Τετάρτη θα μας πει ο υπέρηχος... 

Ελπίζω να φτάσουμε καλά ωΣ εκει...

να σου πω την αληθεια ...ιδεα δεν εχω για την οιστραδιολη. δεν μας φτανει η χοριακη.....κοιταμε κ τα αλλα.παντως η χοριακη σου τελεια.φανταζομαι χαρα!τεταρτη θα κανετε κ υπερηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

@Dim83

Ναι, υπέρηχο θα κανωρίς την Τετάρτη και ορμονολογικες πάλι...

Μακάρι Παναγίτσα μου να πανε όλα καλα...

Είναι τόσο τρομακτικό ότι δεν μπορω να χαρω...

εχεις ολα τα δικια του κοσμου κοριτσακι μου.

ο γιατρος τι σου ειπε για την οιστραδιολη?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gabry είπε:

Κορίτσια.... Χοριακη 2.237,4 από 617 πού ηταν την Παρασκευή....

Ωραία λέω! Και πάω να χαρώ! Αμ δε!!!

Προγεστερόνη 61,7 από 250 και οιστραδιολη 116 από 280...

Όσο οι γιατροί συσκεπτονται, υπάρχει κάποια που να μπορεί να μου το εξηγήσει;

Δε θα ηρεμήσω ποτε...

Δεν ξερω κοριτσι μου. Τι σου ειπαν οι γιατροι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

@Dim83 @OLY10

Κορίτσια, είμαι στο κρεββάτι Και συνεχίζω τα φαρμακα μου... Το αίμα σταμάτησε, τώρα έχω καφετιά... Παίρνω ένα έξτρα cyclacur και ένα έξτρα utrogestan.

Αυτό μου είπαν, δεν μπορω να κανω κάτι αλλο... Ως την Τετάρτη. Εκεί θα δουμε στον υπέρηχο τι γίνεται. Αν τα δουμε μέσα στο ενδομήτριο και έχει ανέβει και η χοριακη, όλα καλά...

Αλλιώς...

Για την οιστραδιολη, δεν μου ειπε κανεις Ότι πρέπει να ανησυχησω σημαντικα. Απλά θυμάμαι πριν λίγο καιρό που μου αυξησε τα cyclacur από 5 σε 7, Ότι μου είχε πει ότι το φυσιολογικό είναι 150 αλλά στην εξωσωματική για σιγουρια το θέλουμε 200...

Κάνω ότι μπορω... Αν θέλει ο Θεός να προχωρήσει...

Θυμάμαι μετά την εμβρυομεταφορα, ο γιατρός μου ευχήθηκε "καλή τύχη".

Έτσι ειναι...

κ εκει να κατσεις!!! μην ανησυχεις για τα καφε. ξεκουρασου κ ολα θα πανε καλα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gabry μου να πανε ολα καλα ευχομαι. Να σου ευχηθω κι εγω με τη σειρα μου καλη τυχη. Παντως η χοριακη σου ειναι σουπερ! Υπομονη σε 2 μερουλες θα ξερεις. Ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ για τη στήριξη, αλλά μόλις έβγαλα σκούρα και πηγματα...

Όσες έχουν ζήσει παλλινδρομηση, θα καταλάβουν τι εννοώ...

Μάλλον δεν παει καλά...

Δεν ξέρω... Όλα τα άλλα θα μπορούσαν να είναι και κάτι καλό, αυτό δε νομίζω...

κοριτσι μου οι περισσοτερες εχουμε ζησει παλινδρομη. Ελπιζω αυτο να μην ειναι τιποτα. Νομιζω θα πρεπει να συνοδευεται και απο πονο ολο αυτο για να ειναι ανησυχητικο. Συνεχισε να ξεκουραζεσαι και αν δεις κατι αλλο παρε το γιατρο σου. Το να μην πονας ειναι καλο σημαδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε τηλ τον γιατρό σου άμεσα και πες του! Επίσης για να σου φύγει όλο αυτό το άγχος που μόνο καλό δεν σου κάνει, δεν θα μπορούσε να σε δει αύριο αντί για Τετάρτη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

Μίλησα βρε κορίτσια και μΕ τους δύο γιατρούς...

Τι να μου κάνουν σε αυτή τη φάση; Να παω αύριο πάλι για υπερηχο και χοριακη; Δεν νομίζω ότι εχει νόημα. Ότι ειναι να γίνει θα γινει...

Αν το ένα ή και τα δυο έμβρυα έχουν αποφασίσει να φυγουν, δεν υπαρχει τρόπος να τα κρατήσουμε.

Είμαι 20 χιλιόμετρα μακριά από την πόλη που κάνω τις εξετάσεις... Ας μείνω ξαπλωμενη ως την Τετάρτη, θα εχει ξεκαθαρίσει η κατασταση νομίζω

Αν μιλησες τοτε εχεις δικιο. Ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Την Τετάρτη θα έχουν ξεκαθαρισει ολα. Επαναλαμβανω το οτι δεν πονας ειναι πολυ καλο σημαδι. Αλλες γυναικες εχουν αιμα κανονικο τους πρωτους μηνες. Κανεις ο,τι περναει απο το χερι σου και αυτο ειναι το μονο που πρεπει να σκεφτεσαι. Απο κει και περα καποια πραγματα δεν ειναι στο χερι μας. Αλλα να σκεφτομαστε και λιγο θετικα. Δυστυχως οσες εχουμε περασει αναποδια παντα το μυαλο μας παει στο κακο σεναριο, αλλα οπως λεει και ο γιατρος μου το κλειδι καμια φορα ειναι η θετικη σκεψη. Να μας ενημερώσεις και οοοοοοοσο μπορεις να εισαι ηρεμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

Γεια σας κορίτσια...

Καλουτσικα είμαι... Εδώ, κάθομαι και κλωσσαω τα αυγά μου... Υπομονή ως αύριο, να δούμε τι γίνεται...

Σήμερα έχω μόνο κατι λίγα σκούρα καφέ- μαύρα(σαν την Μοιραράκη ακούγομαι!)

Όπως είμαι στα τελειώματα της περιόδου...

Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος!!!!! 

Διάλογος με τον γυναικολόγο:

-Μια χαρά θα πας, τέλεια!

-Την επόμενη φορά, γιατρέ, (του λέω) όχι αυτή...

-Αυτή, αυτή,  μου απαντάει...

Μέσα σε όλα τα άλλα, πήρα και τα αποτελέσματα κάτι αιματολογικων που είχα κάνει την Παρασκευή:

Οι τρανσαμινάσες που δείχνουν την κατασταση του συκωτιού, είναι SGOT :50 με οριο το 30 και SGPT :120 με όριο το 40...

Ο γυναικολόγος μου ειπε να βάζω κολπικα τα utrogestan και να ξανακάνω αύριο...

Κορίτσια, δεν ξερω τι γίνεται. Πραγματικά...

Αχ ρε κοριτσι, ειναι και αυτη η ξετιναξη εξετασεων, που οπως λεει ο σοφος λαος οσο ψαχνεις ολο και ρημαδοβρισκεις. Ακου το γιατρο σου, σκεψου θετικα, κατσε στο κρεβατακι σου και αυριο θα δειτε στον υπερηχο και θα ηρεμησεις. Μια ζωη πρεπει να χουμε αγχος. Δεν ξερω γιατι συμβαινει αυτο, αλλα ολες οι ταλαιπωρες με κατι θα πρεπει να ασχολουμαστε καθε φορα. Ο γιατρος σου ειναι πολυ πολυ γλυκος (μου θυμιζει τον δικο μου). Ευχομαστε το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Kat-Cat υπομονή, αύριο θα ξεκαθαρίσουν όλα! Όλα καλά θα πάνε, να έχεις θετική σκέψη ❤️ 

Επισης συμφωνώ απόλυτα με το όσο ψάχνεις βρίσκεις... προσπάθησε όσο μπορείς να βάλεις το άγχος στην άκρη, γιατί για να το διώξεις τελείως αποκλείεται, αλλά όσο στην άκρη γίνεται... και περιμένουμε όμορφα νεα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

@Λευτέρης, @Kat-Cat

Απλά βρε κορίτσια, προσπαθώ να ψάξω ότι μπορώ περισσοτερο...

Αυτό το "αγνώστου αιτιολογιας" για τις αποβολές μου, δεν μπορω να το καταπιω...

Μιλάω ταυτόχρονα με γυναικολογο, εξωσωματικο και ανοσολογο....

Και περιμένω...

Είμαι ήρεμη, ειλικρινά, απλά Έχω ένα φόβο... Αυτό...

 

Κοριτσακι μου ειμαστε ολες μεσα στο αγχος...κι εγω εχω αγωνια να περασουν οι μερες κ να κανουμε υπερηχο ή οπως ειχες πει με ενα μαγικο κουμπι να ερχονταν η μερα της γεννας..ομως πρεπει να περασουμε απο οοολα τα σταδια..

Πιστεψε στον εαυτο σου κ θα δεις οτι θα ολα θα πανε καλα..τα εμβρυακια σου ή το εμβρυακι σου ειναι στην κοιλιτσα σου και σε θελει αισιοδοξη κ να σκεφτεσαι θετικα..

Ξερω ποσο δυσκολο ειναι ..το ζω..ομως ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ! Τι σοι μανες θα γινουμε αν βαζουμε συνεχεια το κακο στο μυαλο μας...

Εχε εμπιστοσυνη στην Παναγια,στο γιατρο σου και στον εαυτο σου..

Σε νιωθω..κ με νιωθεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gabry είπε:

@ΤερψιΑννα

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου...

Έχω πίστη, ξέρω οτι θα γινουμε γονείς με τον άντρα μου, κάποια στιγμή...

Να γινόταν να ζουσαμε και τη δική μας Ανάσταση... Δεν εχει τελειωμό ο Γολγοθάς μας...

@Gabry τώρα μπήκα και διάβασα από χτες βράδυ γιατί είμαι άρρωστη και δεν τη παλευα καθολου.

Εύχομαι να μην είναι κάτι κακό όλο αυτό και να εξελιχθεί σε κάτι πολύ πολύ θετικό. Αύριο πρωί έχεις υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gabry είπε:

@OLY10

Ναι, αύριο το πρωί υπέρηχο και εξετάσεις...

Κι ο Θεός βοηθός...

Γρήγορα περαστικά σου εύχομαι!

Και να πάνε όλα τέλεια στο ραντεβού σου με τον γυναικολογο!!!

 

Σευχαριστώ κοπέλα μου! Χρειαζόμαστε τύχη κι ελπίδα ότι όλα θα μας πάνε καλά! Εύχομαι να κάνουμε ένα ήρεμο Πάσχα με τα σποράκια στην κοιλίτσα μας να μεγαλώνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gabry είπε:

@Λευτέρης, @Kat-Cat

Απλά βρε κορίτσια, προσπαθώ να ψάξω ότι μπορώ περισσοτερο...

Αυτό το "αγνώστου αιτιολογιας" για τις αποβολές μου, δεν μπορω να το καταπιω...

Μιλάω ταυτόχρονα με γυναικολογο, εξωσωματικο και ανοσολογο....

Και περιμένω...

Είμαι ήρεμη, ειλικρινά, απλά Έχω ένα φόβο... Αυτό...

 

Σε καταλαβαινω... Με μια παλινδρομη εχω τρελο φοβο για την επομενη φορα. Καμια φορα ειναι οντως κακη τυχη. Η κολλητη μου (γιατρος) μου λεει εισαι γκαντεμω ρε παιδι μου :P Γιαυτο προσπαθω να σκεφτομαι θετικα. Μπας και ερθει το θετικο......Αλλα ο φοβος και το αγχος απολυτα λογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gabry μου καλημέρα! Να πάνε όλα καλά στον υπέρηχο αλλά και στις εξετάσεις σου εύχομαι. Εγώ στις 12 έχω ραντεβού οπότε το μεσημέρι θα έχετε νέα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gabry είπε:

@OLY10 @Λευτέρης

Καλημέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστώ παρά πολύ, @OLY10 εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να ακούσεις καρδούλα "γκλουπ-γκλουπ-γκλουπ!!!"

Εμείς ξεκινάμε σε λίγο, θα πάω να δώσω αίμα και στις 10:30 Ο υπέρηχος.

Αλλά είμαι ξύπνια Απο τις 6 παρά, με αίμα σκούρο και μια "απελευθέρωση" της εντερικης μου λειτουργίας (Πως τα λέω!) Που δεν ήταν ποτέ καλό σημάδι, ηταν πάντα οιωνός της παλλινδρομησης...

Έχουν ψιλοχαθει οι ελπίδες μας δηλαδή...

Ελπίζω μόνο να ξεκαθαρίσει σήμερα το τοπίο, να ηρεμήσουμε.

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την στήριξη και το ενδιαφέρον σας... Όλες...

Εύχομαι να μην είναι έτσι όπως τα λες κοπέλα μου και να μας πεις υπέροχα νέα! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια και καλή τύχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

@OLY10 @Λευτέρης

Καλημέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστώ παρά πολύ, @OLY10 εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να ακούσεις καρδούλα "γκλουπ-γκλουπ-γκλουπ!!!"

Εμείς ξεκινάμε σε λίγο, θα πάω να δώσω αίμα και στις 10:30 Ο υπέρηχος.

Αλλά είμαι ξύπνια Απο τις 6 παρά, με αίμα σκούρο και μια "απελευθέρωση" της εντερικης μου λειτουργίας (Πως τα λέω!) Που δεν ήταν ποτέ καλό σημάδι, ηταν πάντα οιωνός της παλλινδρομησης...

Έχουν ψιλοχαθει οι ελπίδες μας δηλαδή...

Ελπίζω μόνο να ξεκαθαρίσει σήμερα το τοπίο, να ηρεμήσουμε.

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την στήριξη και το ενδιαφέρον σας... Όλες...

Κι εγω σου ευχομαι όλα να είναι τελεια και οσο σε παιδεψε τωρα η φαση, μεχρι εδώ να είναι και από εδώ και περα να εχεις μια σουπερ εγκυμοσυνη μεσα από την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

@OLY10 @Λευτέρης

Καλημέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστώ παρά πολύ, @OLY10 εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να ακούσεις καρδούλα "γκλουπ-γκλουπ-γκλουπ!!!"

Εμείς ξεκινάμε σε λίγο, θα πάω να δώσω αίμα και στις 10:30 Ο υπέρηχος.

Αλλά είμαι ξύπνια Απο τις 6 παρά, με αίμα σκούρο και μια "απελευθέρωση" της εντερικης μου λειτουργίας (Πως τα λέω!) Που δεν ήταν ποτέ καλό σημάδι, ηταν πάντα οιωνός της παλλινδρομησης...

Έχουν ψιλοχαθει οι ελπίδες μας δηλαδή...

Ελπίζω μόνο να ξεκαθαρίσει σήμερα το τοπίο, να ηρεμήσουμε.

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την στήριξη και το ενδιαφέρον σας... Όλες...

καλημερα κοριτσακι.μην τα λες αυτα.

μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα. εχεις τη θετικη σκεψη μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...