Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα ήθελα την γνώμη σας


Recommended Posts

στις On 26/2/2018 at 11:09 ΠΜ, ο/η eriv είπε:

Εχεις απολυτο δικιο οτι δεν υπογραφουμε συμβολαιο με κανεναν, αλλα να κατι αλλο που κολλαω. Εχουν αναφερθει ονοματα απο ΡΕΑ και εμενα εκει ειναι. Αντε πες παω σε αλλον και με βλεπει εκει στο σαλονακι, πωωω να ανοιξει η γη να με καταπιει! 

Κολλαω σε χαζομαρες ε; Πφφφ

Δεν ξερω τι αποφάσισε ς τελικα γιατί δεν διαβασα ολες τις απαντήσεις. Γνωμη μου ειναι αν δεν το εχεις κανει ηδη να αλλάξει ς γιατρο..Και μονο η ψυχολογία κ οι ελπίδες οτι ξεκινάς κατι νεο ,φτιαχνουν την κατάσταση ολη.Να μην ντρέπεσαι καθόλου.Ακομα κ αν τον συναντησεις.Να σκέφτεσαι οτι ειναι γ καλο σκοπο.Μπορεί ο γιατρός να είναι καλος κ γλυκούλης αλλα ,αν δεν ειναι γνώστης ,τι τον θες;Προσωπικά οταν ειχα παλινδρομη κ χρειάστηκε αποξεση,αν δεν   αλλάξει ΑΜΕΣΑ γιατρο θα ειχα παθει σηψαιμία.   Πιστεύω να εχεις κανει το καλύτερο γ τον εαυτο σου κ τα μελλοντικά μωρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/3/2018 at 9:11 ΜΜ, ο/η eriv είπε:

Καλησπερα σε οοοολα τα κοριτσια και ελπιζω να ειστε καλα ❣️ 

Ηθελα να πω τα νεα μου στην @Dim83 και @Finally επειδη συζηταγαμε για τη λευκου! 

Σημερα πηγα... ειναι πραγματικα καταπληκτικη και ειδικα ο αντρας μου την λατρεψε! Η πρωτη της κουβεντα: γεια σας, χαρηκα κλπ, για παμε να κανουμε παιδι❣️ 

Εν ολιγοις εμαθα οτι η πρωτη μου εξωσωματικη δεν ηταν βιοχημικη οπως ηξερα αλλα αποτυχια ?. Μου ειπε για βιοχημικη η τιμη της χοριακης ειναι πανω απο 20 η πρωτη. 

Μου εξηγησε οτι ναι μεν εχω ιστορικο ενδομητριωσης αλλα ειμαι στην ανεξηγητη υπογονιμοτητα και μου εξηγησε για ποιο λογο. Δωσαμε πληρες ιστορικο και μας εγραψε απειρες εξετασεις τις οποιες πηγαμε επιτοπου και τις καναμε. Μας ειπε οτι ναι μεν σταματαει απο αθηνα αλλα οποιες κοπελες εχει αναλαβει θα τις παρακολουθει εκεινη (ευτυχως). Οποτε αναμενουμε τα αποτελεσματα και θα ειμαστε σε επαφη... 

πηρα αρκετο κουραγιο η αληθεια ειναι ?

Ειπε οτι γενικα οι γιατροι δεν στελνουν για αυτες τις εξετασεις και μπορει πχ να σου πουν παρε κανε αντιπηκτικες ενεσεις για παν ενδεχομενο, η παρε το ταδε χαπι η οτιδηποτε χωρις να εχουν εξετασει πρωτα αν χρειαζεται. 

σου εμπνεει μια απιστευτη σιγουρια! Μακαρι να χα ξυπνησει και να χα παει νωριτερα! 

με ρωτησε απο που την εμαθα και μακαρι να ηξερα τα ονοματα σας να της τα πω ? της ειπα απο φορουμ.. 

Μπραβο!!!!!!Τωρα το διαβασα!Απο κινητο τι να πρωτο διαβασεις!Ευχομαι να πανε ολα καλα και συντομα με τα ευχαριστα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @Athena D.❣️ 

Ακομα δεν εχω παει σε κανενα γιατρο αλλα τον δικο μου θα τον αλλαξω σιγουρα. Απογοητευτηκα που δεν με εβαλε εκεινος να κανω εξετασεις και εγω μονη μου απο εδω μεσα εμαθα καποια πραγματα και πηγα για εξετασεις. Και τελικα βρεθηκε κατι, το οποιο απο οτι μου παν και τα κοριτσια διορθωνεται. 

Οπως και να χει ομως εκεινος επρεπε να με κατευθυνει. 

Εχεις δικιο σαφως οτι οταν ξεκινας με καποιον καινουργιο φτιαχνει και η ψυχολογια σου.

ευχομαι κ εσυ πολυ πολυ συντομα με ευχαριστα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Γεια σου @Athena D.❣️ 

Ακομα δεν εχω παει σε κανενα γιατρο αλλα τον δικο μου θα τον αλλαξω σιγουρα. Απογοητευτηκα που δεν με εβαλε εκεινος να κανω εξετασεις και εγω μονη μου απο εδω μεσα εμαθα καποια πραγματα και πηγα για εξετασεις. Και τελικα βρεθηκε κατι, το οποιο απο οτι μου παν και τα κοριτσια διορθωνεται. 

Οπως και να χει ομως εκεινος επρεπε να με κατευθυνει. 

Εχεις δικιο σαφως οτι οταν ξεκινας με καποιον καινουργιο φτιαχνει και η ψυχολογια σου.

ευχομαι κ εσυ πολυ πολυ συντομα με ευχαριστα ?

@eriv darling - σε καμια περιπτωση δεν θα δικαιολογησω το γιατρο γιατι οταν πας σε εξωσωματικη πιστευω πρεπει να εχεις ελεγξει τουλαχιστον τα βασικα.απο την αλλη,μην θεωρεις οτι σιγουρα υπαρχει θεμα με τα αποτελεσματα σου. εκτος αν μιλησες με τη λευκου κ το εχασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@eriv darling - σε καμια περιπτωση δεν θα δικαιολογησω το γιατρο γιατι οταν πας σε εξωσωματικη πιστευω πρεπει να εχεις ελεγξει τουλαχιστον τα βασικα.απο την αλλη,μην θεωρεις οτι σιγουρα υπαρχει θεμα με τα αποτελεσματα σου. εκτος αν μιλησες με τη λευκου κ το εχασα.

Οχι δε μιλησα, παρασκ και θα σας ενημερωσω.. ?

το οτι υπαρχει θεμα το λεω απο την αποψη οτι εφοσον μου ζητησε αυτες τις εξετασεις και υπαρχει η διαφορα απο τις φ.τ. ειναι κατι, οτιδηποτε που ρυθμιζεται μεν, αν ομως επαιξε και αυτο καποιο ρολο στις προηγουμενες αποτυχιες;! Μπορει κ οχι βεβαια δε το ξερω με σιγουρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Οχι δε μιλησα, παρασκ και θα σας ενημερωσω.. ?

το οτι υπαρχει θεμα το λεω απο την αποψη οτι εφοσον μου ζητησε αυτες τις εξετασεις και υπαρχει η διαφορα απο τις φ.τ. ειναι κατι, οτιδηποτε που ρυθμιζεται μεν, αν ομως επαιξε και αυτο καποιο ρολο στις προηγουμενες αποτυχιες;! Μπορει κ οχι βεβαια δε το ξερω με σιγουρια. 

να μας ενημερωσεις την παρασκευη!!! Εμενα ειναι ατελειωτη αυτη η περιοδος ρε γαμωτο, και εχω κλεισει ραντεβου παρασκευη για υπερηχο γιατι νομιζα θα χω τελειωσει, αλλα δνε το βλεπω......Μου χε πει να παω τελις της περιοδου, αλλα ειναι η κατασταση endless

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Οχι δε μιλησα, παρασκ και θα σας ενημερωσω.. ?

το οτι υπαρχει θεμα το λεω απο την αποψη οτι εφοσον μου ζητησε αυτες τις εξετασεις και υπαρχει η διαφορα απο τις φ.τ. ειναι κατι, οτιδηποτε που ρυθμιζεται μεν, αν ομως επαιξε και αυτο καποιο ρολο στις προηγουμενες αποτυχιες;! Μπορει κ οχι βεβαια δε το ξερω με σιγουρια. 

δες τι θα σου πει η λευκου.πηγαινε κ σε ενα ενδοκρινολογο γιατι ο θυροειδης δεν ειναι δουλεια της αιματολογου και ολα οκ θα ειναι.δεν νομιζω μα εχεις θεμα.αλλα σε καθε περιπτωση ειναι θετικο που τα εψαξες κ τα αποκλειεις.

αυτο με τους γιατρους δεν το καταλαβαινω παντως.οκ οταν ξεκινας κ ολα πανε καλα οκ να μην ψαχτεις.αλλα αν εχεις ατυχιες δεν γινεται ρε αδερφε να μενεις με σταυρωμενα χερια. νιωθεις κ χαλια απο αυτο δλδ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

να μας ενημερωσεις την παρασκευη!!! Εμενα ειναι ατελειωτη αυτη η περιοδος ρε γαμωτο, και εχω κλεισει ραντεβου παρασκευη για υπερηχο γιατι νομιζα θα χω τελειωσει, αλλα δνε το βλεπω......Μου χε πει να παω τελις της περιοδου, αλλα ειναι η κατασταση endless

Εμενα παλι μου ηρθε 3 μερες νωριτερα.. ετσι μονη της χωρις συμπτωματα! Οτι θελει κανει και δαυτη ?

ποσες μερες σου εχει κρατησει τωρα; Αποκλειεται μεχρι παρασκ να χεις τελειωσει λες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Εμενα παλι μου ηρθε 3 μερες νωριτερα.. ετσι μονη της χωρις συμπτωματα! Οτι θελει κανει και δαυτη ?

ποσες μερες σου εχει κρατησει τωρα; Αποκλειεται μεχρι παρασκ να χεις τελειωσει λες; 

ειναι η πρωτη μετα την αποξεση μωρε, και ειναι πιο βαρια. Μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι φυσιολογικο. Ηρθε μεν στην ωρα της, αλλα εχω αρκετο αιμα και πολλες μερες. Την παρακευη θα ναι 7η μερα, αλλα σημερα εχω πολυ ακομα, εκτος αν αυριο μεθαυριο σταματησει....Να εχω τελειωματα τουλαχιστον και θα παω, αλλα οχι να εχω αιμα. Αλλιως θα το μεταφερω τη Δευτερα οκ, μικρο το κακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

δες τι θα σου πει η λευκου.πηγαινε κ σε ενα ενδοκρινολογο γιατι ο θυροειδης δεν ειναι δουλεια της αιματολογου και ολα οκ θα ειναι.δεν νομιζω μα εχεις θεμα.αλλα σε καθε περιπτωση ειναι θετικο που τα εψαξες κ τα αποκλειεις.

αυτο με τους γιατρους δεν το καταλαβαινω παντως.οκ οταν ξεκινας κ ολα πανε καλα οκ να μην ψαχτεις.αλλα αν εχεις ατυχιες δεν γινεται ρε αδερφε να μενεις με σταυρωμενα χερια. νιωθεις κ χαλια απο αυτο δλδ.

Αυτο που λες.. εγω απλα του ειπα μηπως να εξεταστω για θρομβοφιλια (απο γνωστες μου το ειχα ακουσει, δεν ειχα αρχισει να ψαχνομαι μονη μου ακομα για αλλα) και μου ειπε δεν χρειαζεται και θα κανουμε προληπτικα ενεσεις την επομενη φορα. Εκει μου κλωτσησε κατι κ λεω γτ να μην κανω εξεταση και να τρυπιεμαι προληπτικα;; Και οκ μετα την 1η δεν μου ειπε κατι να κανω δεν ρωτησα κ εγω, αλλα μετα την 2η να παω παλι ετσι στα τυφλα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι η πρωτη μετα την αποξεση μωρε, και ειναι πιο βαρια. Μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι φυσιολογικο. Ηρθε μεν στην ωρα της, αλλα εχω αρκετο αιμα και πολλες μερες. Την παρακευη θα ναι 7η μερα, αλλα σημερα εχω πολυ ακομα, εκτος αν αυριο μεθαυριο σταματησει....Να εχω τελειωματα τουλαχιστον και θα παω, αλλα οχι να εχω αιμα. Αλλιως θα το μεταφερω τη Δευτερα οκ, μικρο το κακο.

Ναι λογικο τοτε να σου κραταει τοσο. Και σκεφτηκα να σε ρωτησω αν ειναι η πρωτη, αλλα ηδη ειχα πατησει αποστολη.

πιστευω απο αιμα θα χεις τελειωσει αλλα οκ οχι καθαρισει.. 

γενικα σου κρατει πολλες μερες; Εμενα πχ που ειμαι στις 2-3 μερες (και αιμα τις 2) οι βαριες φτανουν στις 4-5. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι λογικο τοτε να σου κραταει τοσο. Και σκεφτηκα να σε ρωτησω αν ειναι η πρωτη, αλλα ηδη ειχα πατησει αποστολη.

πιστευω απο αιμα θα χεις τελειωσει αλλα οκ οχι καθαρισει.. 

γενικα σου κρατει πολλες μερες; Εμενα πχ που ειμαι στις 2-3 μερες (και αιμα τις 2) οι βαριες φτανουν στις 4-5. 

αιμα συνηθως εχω κανα 3ημερο, και κανα δυο τρεις μερες καφετια. Ετσι μου πηγαινει καθε μηνα, απλα αυτη περα του οτι ηρθε οκ κανονικα, κατα τα αλλα ειναι τελειως διαφορετικη. αχαχαχα. Τουλαχιστον δεν ποναω καθολου, κατι ειναι και αυτο, αλλα αιμα πολυ. Θα τελειωσει ομως που θα παει. Αν εχω καφετια την παρασκευη λεω να παω (αφου τη ρωτησω βεβαια), αν εχω αιμα αναγκαστικα θα το παρατεινω, γιατι δε νιωθω και ανετα δηλαδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Αυτο που λες.. εγω απλα του ειπα μηπως να εξεταστω για θρομβοφιλια (απο γνωστες μου το ειχα ακουσει, δεν ειχα αρχισει να ψαχνομαι μονη μου ακομα για αλλα) και μου ειπε δεν χρειαζεται και θα κανουμε προληπτικα ενεσεις την επομενη φορα. Εκει μου κλωτσησε κατι κ λεω γτ να μην κανω εξεταση και να τρυπιεμαι προληπτικα;; Και οκ μετα την 1η δεν μου ειπε κατι να κανω δεν ρωτησα κ εγω, αλλα μετα την 2η να παω παλι ετσι στα τυφλα;; 

παντως εγω πριν τη λευκου πηγαινα (κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης δλδ) στην κότση στο λαικό.πολυ καλη γιατρος κ καλος ανθρωπος.δεν θα την αλλαζα.αλλα πηγα σε καποια φαση μετα τη 2η ατυχια σε ενα γιατρο που κανει εξωσωματικες (αν θες θα σου πω το ονομα) κ αυτος μου συστησε τη λευκου.βεβαια κ η λευκου μου την εκθειασε την κοτση.anyway.

το ειπα ολο αυτο (μεσω λαμιας για να καταληξω σε κατι) γιατι κ η κοτση κ η λευκου μου ειπαν οτι ενεσεις δεν κανουμε προληπτικα. πρεπει να συντρεχει λογος ή να υπαρχει ενδειξη προβληματος που κ παλι πας ελεγχοντας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να πω ότι η λευκου ήταν αυτή που βρήκε τι έχω, πολύ καλός άνθρωπος με βοήθησε πολύ ψυχολογικά μετά την τελευταία αποβολή και πολύ αισιόδοξη σχεδόν σίγουρη ότι θα πανε όλα καλά την επόμενη φορά! !εγγύηση από κάποιες περιπτώσεις που ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αιμα συνηθως εχω κανα 3ημερο, και κανα δυο τρεις μερες καφετια. Ετσι μου πηγαινει καθε μηνα, απλα αυτη περα του οτι ηρθε οκ κανονικα, κατα τα αλλα ειναι τελειως διαφορετικη. αχαχαχα. Τουλαχιστον δεν ποναω καθολου, κατι ειναι και αυτο, αλλα αιμα πολυ. Θα τελειωσει ομως που θα παει. Αν εχω καφετια την παρασκευη λεω να παω (αφου τη ρωτησω βεβαια), αν εχω αιμα αναγκαστικα θα το παρατεινω, γιατι δε νιωθω και ανετα δηλαδη.

Εκτος οτι δεν ειναι και το καλυτερο για υπερηχο να εχεις ακομα, νομιζω οτι εκεινες τις μερες ενοχλει λιγο παραπανω.. αλλα σε καθε περιπτωση ενημερωσε την και θα σου πει κ εκεινη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

παντως εγω πριν τη λευκου πηγαινα (κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης δλδ) στην κότση στο λαικό.πολυ καλη γιατρος κ καλος ανθρωπος.δεν θα την αλλαζα.αλλα πηγα σε καποια φαση μετα τη 2η ατυχια σε ενα γιατρο που κανει εξωσωματικες (αν θες θα σου πω το ονομα) κ αυτος μου συστησε τη λευκου.βεβαια κ η λευκου μου την εκθειασε την κοτση.anyway.

το ειπα ολο αυτο (μεσω λαμιας για να καταληξω σε κατι) γιατι κ η κοτση κ η λευκου μου ειπαν οτι ενεσεις δεν κανουμε προληπτικα. πρεπει να συντρεχει λογος ή να υπαρχει ενδειξη προβληματος που κ παλι πας ελεγχοντας.

Κ εμενα μου το ειπε η λευκου, χαρακτηριστικα μου ειπε: και αντε οκ να κανεις μεχρι χοριακη, μετα θα συνεχισεις 9 μηνες προληπτικα και μονο;; 

Αλλα σου λεω κ εμενα με παραξενεψε απο την αρχη! 

Ναι στειλε μου αν θες π.μ για αυτον που λες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η eriv είπε:

Εκτος οτι δεν ειναι και το καλυτερο για υπερηχο να εχεις ακομα, νομιζω οτι εκεινες τις μερες ενοχλει λιγο παραπανω.. αλλα σε καθε περιπτωση ενημερωσε την και θα σου πει κ εκεινη! 

Ναι μωρε δε θελω και εγω, θα δω, αν ειναι εντελως τελειώματα λιγα καφετιά και δεν την πειραζει οκ, αλλιως θα το παω λιγες μερες μετά. Παντως προληπτικα ενεσεις αν δεν εχεις ενδείξεις θρομβοφιλίας ρε παιδι μου και μενα μου φαινεται κουλο. Σαν την κοπελα που εγραψε εδω προχθες, η οποια ειχε μια βιοχημικη, και της ειπε ο γιατρος στην επομενη θα μεινεις 2 μηνες προληπτικα στο κρεβατι!!! Γιατρός δε ειμαι οπως εχω ξαναπει και γενικα δε μου αρεσει να παρεμβαίνω, απλά μερικες τακτικές μου φαίνονται λίγο περιεργες και τουλάχιστον αυτό που μπορώ να πω ειναι πάρτε μια δευτερη γνώμη. Επίσης για εξωσωματικό γιατρό, ετυχε να έρθει ένας πελάτης στο γραφείο, που εκ των υστέρων έμαθα ότι είναι μέσα στους καλύτερους στην Ελλάδα. Επίσης επειδή συνεργαστήκαμε σε μια υπόθεση (άσχετη βεβαια) ειναι και πολύ πολύ καλός άνθρωπος και ευγενέστατος (έχει και σελίδα στο ιντερνετ). Οποια κοπέλα θελήσει να κανει ερευνα αγοράς μπορώ να της στείλω και εγώ ονομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι μωρε δε θελω και εγω, θα δω, αν ειναι εντελως τελειώματα λιγα καφετιά και δεν την πειραζει οκ, αλλιως θα το παω λιγες μερες μετά. Παντως προληπτικα ενεσεις αν δεν εχεις ενδείξεις θρομβοφιλίας ρε παιδι μου και μενα μου φαινεται κουλο. Σαν την κοπελα που εγραψε εδω προχθες, η οποια ειχε μια βιοχημικη, και της ειπε ο γιατρος στην επομενη θα μεινεις 2 μηνες προληπτικα στο κρεβατι!!! Γιατρός δε ειμαι οπως εχω ξαναπει και γενικα δε μου αρεσει να παρεμβαίνω, απλά μερικες τακτικές μου φαίνονται λίγο περιεργες και τουλάχιστον αυτό που μπορώ να πω ειναι πάρτε μια δευτερη γνώμη. Επίσης για εξωσωματικό γιατρό, ετυχε να έρθει ένας πελάτης στο γραφείο, που εκ των υστέρων έμαθα ότι είναι μέσα στους καλύτερους στην Ελλάδα. Επίσης επειδή συνεργαστήκαμε σε μια υπόθεση (άσχετη βεβαια) ειναι και πολύ πολύ καλός άνθρωπος και ευγενέστατος (έχει και σελίδα στο ιντερνετ). Οποια κοπέλα θελήσει να κανει ερευνα αγοράς μπορώ να της στείλω και εγώ ονομα.

Καλημερα!!!

Στειλε μου αν μπορεις. Τουρ θα κανω μεχρι να καταληξω μου φαινεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα!!!

Στειλε μου αν μπορεις. Τουρ θα κανω μεχρι να καταληξω μου φαινεται! 

κοιτα σιγουρα οι κοπέλες οι άλλες που τους έχουν επισκεφτεί κιολας είναι πιο αξιόπιστες, αλλά καλό ειναι να δεις και εσυ γιατι και το θεμα του γιατρου ειναι και θεμα χημείας. Καποτε ειχα ενα γιατρό που η φιλη που μου τον συστησε τον ειχε θεο, και οντως μπορεί να ηταν πολυ καταρτισμένος επαγγελματικα, ωστοσο εμενα δε μου εκανε. Δεν κολλουσαν τα χνωτα μας ρε παιδι μου δεν μπορώ να το εξηγήσω. Δεν ενιωθα ανετα. Μετα στον επομενο που πήγα κολλησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

κοιτα σιγουρα οι κοπέλες οι άλλες που τους έχουν επισκεφτεί κιολας είναι πιο αξιόπιστες, αλλά καλό ειναι να δεις και εσυ γιατι και το θεμα του γιατρου ειναι και θεμα χημείας. Καποτε ειχα ενα γιατρό που η φιλη που μου τον συστησε τον ειχε θεο, και οντως μπορεί να ηταν πολυ καταρτισμένος επαγγελματικα, ωστοσο εμενα δε μου εκανε. Δεν κολλουσαν τα χνωτα μας ρε παιδι μου δεν μπορώ να το εξηγήσω. Δεν ενιωθα ανετα. Μετα στον επομενο που πήγα κολλησα.

Πιστευω παιζει πολυ σημαντικο ρολο να ταιριαξεις και να νοιωθεις ανετα! Να θες να ρωτησεις κατι η να παρεις τηλ και να μην το σκεφτεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια να ρωτήσω αυτή η λευκου τι έχει γίνει διάβασα ότι σταματάει από Αθήνα. 

Επίσης καλό είναι να πάρεις να ρωτήσεις @Kat-Cat παντός μπορεί να σε δει και με λίγο αίμα εμένα μου έκανε υπέρηχο 3 μέρα περιόδου με πολύ αίμα.  Αλλά να την ρωτήσεις πρώτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η eriv είπε:

Γεια σου @Athena D.❣️ 

Ακομα δεν εχω παει σε κανενα γιατρο αλλα τον δικο μου θα τον αλλαξω σιγουρα. Απογοητευτηκα που δεν με εβαλε εκεινος να κανω εξετασεις και εγω μονη μου απο εδω μεσα εμαθα καποια πραγματα και πηγα για εξετασεις. Και τελικα βρεθηκε κατι, το οποιο απο οτι μου παν και τα κοριτσια διορθωνεται. 

Οπως και να χει ομως εκεινος επρεπε να με κατευθυνει. 

Εχεις δικιο σαφως οτι οταν ξεκινας με καποιον καινουργιο φτιαχνει και η ψυχολογια σου.

ευχομαι κ εσυ πολυ πολυ συντομα με ευχαριστα ?

Σ ευχαριστω πολυ!!!!Ανταποδιδω!!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσια να ρωτήσω αυτή η λευκου τι έχει γίνει διάβασα ότι σταματάει από Αθήνα. 

Επίσης καλό είναι να πάρεις να ρωτήσεις @Kat-Cat παντός μπορεί να σε δει και με λίγο αίμα εμένα μου έκανε υπέρηχο 3 μέρα περιόδου με πολύ αίμα.  Αλλά να την ρωτήσεις πρώτα. 

ευχαριστωωωω, θα την παρω να τη ρωτησω. Για τη Λευκου ετσι διαβασα και εγω απο τα κοριτσια που τις παρακολουθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ευχαριστωωωω, θα την παρω να τη ρωτησω. Για τη Λευκου ετσι διαβασα και εγω απο τα κοριτσια που τις παρακολουθει.

Κι εγώ για αυτό ρώτησα. Τίποτα και σου εύχομαι τα καλύτερα συντομότερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κι εγώ για αυτό ρώτησα. Τίποτα και σου εύχομαι τα καλύτερα συντομότερα.. 

Ναι σταματαει. Δεν κλεινει νεα ραντεβου, απλα οσες εχει θα τις παρακολουθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...