Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Αυτό ακριβώς ήθελα να ρωτήσω χαχαχαχαχα λογικά.....πριν τις αγαπουλες!?

Για το τζελ λετε με την @anni7 ? Πριν τις επαφες ειτε πανω σε σενα ειτε πανω στου αντρα (αν κατσει, εμενα δεν πολυκαθοταν :P ). Εξωτερικα και γυρω γυρω το βαζεις οχι ενδοκολπικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat δλδ στην.....είσοδο του κόλπου?Νόμιζα ότι ήταν για ενδοκολπικα!

Εγώ ενδοκολπικά το έβαλα... Και με συμμετοχή του συντρόφου. Λιπαντικό είναι, πρέπει να βοηθήσει την επαφή, να μην υπάρχουν τριβές, και ας σταματήσω να περιγράφω γιατί ύστερα από τόσες μέρες αποχής έχω αρχίσει να σαλτάρω η γυναίκα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια γλυκα με τα λιπαντικα σας τα θαυματουργα!

Εγω ειχα μια εξελιξη σημερα...ειδα στο εσωρουχο μου καφε. Πηρα τον γιατρο κ μου πε μοοονο ξαπλα τωρα, 

Χθες επλυνα κ πιατα εστρωσα κ κρεβατι ξεσκονισα κ λιγο...πανε ολα αυτα...δεν σας κρυβω οτι φοβηθηκα. Επισης σημερα βγηκαν οι εξετασεις μου απο την κολπικη καλλιεργεια, ολα καλα, παλι καλα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ανταποκριση απο 401 περιμένω να βγουν οι εξετάσεις μου κ βαριέμαι την ζωη μου. Μου πηραν παλι 3 κιλα αιμα ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ παρακαλω πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro χαχαχαχαχα έκλαψα με το μήνυμα σου ????!!! Υπομονή τουλάχιστον πέτυχες το πολυπόθητο!

@atha_g είπαμε και πριν λίγες μέρες.... ξεκούραση κορίτσι και που θα πάει θα περάσει το πρώτο τρίμηνο που από οσα λένε και ακούω είναι το πιο δύσκολο!Όλα καλά θα πάνε.

@Μπλε απευθείας ανταπόκριση ?. Όλα καλά θα είναι!Η αλήθεια βέβαια είναι ότι στα δημόσια γίνεται ένας χαμουλης! Απαπαπα εγώ έχω και θεματάκι με το σίδηρο και δεν είμαι για πολλά τέτοια. Υπομονή μόλις βγούν βουρ για σπιτάκι!

@misofeggaro μάλλον έτσι θα το κάνω!?

Μη με παρεξηγήσετε αλλά like τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_gξάπλα κορίτσι μου! Απόλαυσέ το! Πρόσεχε τον εαυτό σου και το μπεμπακι σου.

@Μπλε πως έμπλεξες έτσι; Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat δλδ στην.....είσοδο του κόλπου?Νόμιζα ότι ήταν για ενδοκολπικα!

Εγω ετσι οπως το διαβασα στις οδηγιες καταλαβα στην εισοδο. Να σου πω εβαλα και στο συζυγο ηθελε δεν ηθελε. Οπως και να χει εισχωρησε αυτο. αχαχαχαχ. Να, το @misofeggaro το χρησιμοποιησε αλλιως. Το αποτελεσμα μετραει. Δες και τις οδηγιες. Εξαλλου ειναι σα νερακι διαφανες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Εδω ανταποκριση απο 401 περιμένω να βγουν οι εξετάσεις μου κ βαριέμαι την ζωη μου. Μου πηραν παλι 3 κιλα αιμα ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ παρακαλω πολυ.

Ωχ ρε κοριτσι...Αντε ποτε θα βγουν αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα κοριτσια γλυκα με τα λιπαντικα σας τα θαυματουργα!

Εγω ειχα μια εξελιξη σημερα...ειδα στο εσωρουχο μου καφε. Πηρα τον γιατρο κ μου πε μοοονο ξαπλα τωρα, 

Χθες επλυνα κ πιατα εστρωσα κ κρεβατι ξεσκονισα κ λιγο...πανε ολα αυτα...δεν σας κρυβω οτι φοβηθηκα. Επισης σημερα βγηκαν οι εξετασεις μου απο την κολπικη καλλιεργεια, ολα καλα, παλι καλα

 

Ξεκουρασου και ολα θα πανε καλα. Οι περισσοτερες εχουν καφετια στην αρχη. Στη χειροτερη να σου δωσει λιγη προγεστερονη (Δεν ξερω αν εκανες καθολου την εξεταση).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εγω ετσι οπως το διαβασα στις οδηγιες καταλαβα στην εισοδο. Να σου πω εβαλα και στο συζυγο ηθελε δεν ηθελε. Οπως και να χει εισχωρησε αυτο. αχαχαχαχ. Να, το @misofeggaro το χρησιμοποιησε αλλιως. Το αποτελεσμα μετραει. Δες και τις οδηγιες. Εξαλλου ειναι σα νερακι διαφανες.

Έλα και μη μου το θυμίζεις τι ωραίο που ήταν! Και στην αίσθηση και σε αποτελεσματικότητα... 
Θα κλάψωωωω.... [smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οδηγίες Χρήσης: Απλώστε μία μικρή ποσότητα του Conceive Plus®  στα γεννητικά όργανα πριν την σεξουαλική επαφή και επαναλάβετε εαν χρειαστεί. Ασφαλές για καθημερινή χρήση.

Εγω παω by the book παντα. Υπηρχε ενα αλλο με δοσομετρητη πουτο εβαζες εσωτερικα στον κολπο. Αυτο εβαζα πολυ εκει πανω και εμπαινε μεσα ουτως η αλλως (Τι καθομαι και λεω :P ) Παντως ακριβως επειδη θα απαγορευε το ενδοκολπικο, βαλτε το οπου βολευει. αχαχαχαχαχ. Το θεμα ειναι να κανει τη δουλιτσα. Αμα εχουμε και 3 στα 3 με συλληψη θα γραψουμε review!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Έλα και μη μου το θυμίζεις τι ωραίο που ήταν! Και στην αίσθηση και σε αποτελεσματικότητα... 
Θα κλάψωωωω.... [smilie=blob1.gif]

H αληθεια ειναι οτι εκανε πολυ ευχαριστη τη διαδικασια απο μονο του. Οποτε και μονο εξ΄αυτου του λογου το προτείνω. Γιατι εκεινες τις μερες μπορει να μην εχεις ορεξη για καθε μερα ρε παιδι μου, και υπαρχει μια ξηροτητα να το πω....Με αυτο ηταν καλυτερα τα πραγματα. Συν οτι μαλλον κολυμπανε καλυτερα και οι κολυμβητες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ναι τώρα τα κοιτουσα είδα και αυτό με το δοσομετρητη! Θα παραγγείλω το μικρό αύριο τώρα πια να το έχω από βδομάδα που θα μπω  σιγά-σιγά στις καλές μέρες!

@misofeggaro έχω πεθάνει με τις περιγραφές σου!?

Έλα τώρα γιατί εμένα κοιμάται (δουλεύει πάντα νύχτα) και βλέπω να τον ξυπνάω με αυτά που διαβάζω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

H αληθεια ειναι οτι εκανε πολυ ευχαριστη τη διαδικασια απο μονο του. Οποτε και μονο εξ΄αυτου του λογου το προτείνω. Γιατι εκεινες τις μερες μπορει να μην εχεις ορεξη για καθε μερα ρε παιδι μου, και υπαρχει μια ξηροτητα να το πω....Με αυτο ηταν καλυτερα τα πραγματα. Συν οτι μαλλον κολυμπανε καλυτερα και οι κολυμβητες :P

Με αυτό δεν κολυμπάνε! Πετάνε! Και εσύ παρέα! Νομίζω ότι καλύτερη διαφήμιση σε αυτό το προϊόν δεν μπορούσαμε να κάνουμε! Ορμάτε! [smilie=icon_compre:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Με αυτό δεν κολυμπάνε! Πετάνε! Και εσύ παρέα! Νομίζω ότι καλύτερη διαφήμιση σε αυτό το προϊόν δεν μπορούσαμε να κάνουμε! Ορμάτε! [smilie=icon_compre:

(πρεπει να παρουμε ποσοστά. Στο μεταξυ το ειχα δει καποιο καιρο πριν, επειδη απο αυτο το σαιτ, παιρνω τα τεστ ωορρηξιας, και το χα βαλει και στο καλαθι, μετα το εβγαζα γιατι ειμαι πολυ φπβητσιαρα με τα σκευασματα. Μολις ειπες οτι το χρησιμοποιησες, λεω ελα μωρε, δνε ειναι και χαπι σιγα, παρτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat ναι τώρα τα κοιτουσα είδα και αυτό με το δοσομετρητη! Θα παραγγείλω το μικρό αύριο τώρα πια να το έχω από βδομάδα που θα μπω  σιγά-σιγά στις καλές μέρες!

@misofeggaro έχω πεθάνει με τις περιγραφές σου!?

Έλα τώρα γιατί εμένα κοιμάται (δουλεύει πάντα νύχτα) και βλέπω να τον ξυπνάω με αυτά που διαβάζω!?

Εγώ θυμάμαι ότι έλεγε βάλτο μέσα κανα δεκάλεπτο πριν την επαφή για να κάνει δουλίτσα... 
Ή είχα ρωτήσει καμιά κοπέλα που το είχε δοκιμάσει και μου το είχε πει...
Που να θυμάμαι;; Πάει και καιρός...
Και η ειρωνία: Ασφαλές για καθημερινή χρήση.
Τι να το κάνω τώρα; Να το φάω;;; [smilie=sign17.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια γιατι μου το κανετε αυτο της στερημενης;;;;; αλλαγη θέματος παρακαλώ!! Χαχαχα

Μολις εφυγα ουφφφ δεν φαινεται κατι σοβαρό. Καποια δυσκοιλιοτητα ισως απ τον σίδηρο μου ειπαν. Εγω ακομα πονάω αλλα τεσπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ρε κοριτσια γιατι μου το κανετε αυτο της στερημενης;;;;; αλλαγη θέματος παρακαλώ!! Χαχαχα

Μολις εφυγα ουφφφ δεν φαινεται κατι σοβαρό. Καποια δυσκοιλιοτητα ισως απ τον σίδηρο μου ειπαν. Εγω ακομα πονάω αλλα τεσπα.

Ούτε ένα παυσίπονο δε σου έδωσαν; Και εγώ είχα σουβλιές στο έντερο, χαμηλά δεξιά στην κοιλιά κάθε 30 δεύτερα για 2 μέρες πριν καμια εβδομάδα και μίλησα με το γιατρό μου και πήρα ένα σπασμοαποτέλ και μου πέρασε σε λίγες ώρες! Μου έδωσε και προληπτικά μαγνήσιο μήπως ήταν στην μήτρα κράμπες. Περαστικά πάντως, προσπάθησε όσο μπορείς να χαλαρώσεις! 

ΥΓ Και εγώ στερημένη και δαγκώνω τα χείλη ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

@karen μου γλυκιά...Μάλλον για την εγκυμοσύνη της @Kat-Cat ήθελες να ευχηθείς.....Δεν πειράζει κι η @misofeggaro εγκυούλα είναι χαχααχχα!

Ένα μυαλό το κακόμοιρο πολλά σχόλια δεν πειράζει καταλάβατε ομως...τώρα στα ονόματα κολλήσατε και εσείς χαχα.Πως μου είχε ξεφύγει το μισοφέγγαρο έτσι.Ευχες τότε και στις δύο νυν και πρώην εγκύου λες συγγνώμη τα μπέρδεψα οι υπόλοιπες να ανταμοιβές σύντομα από τις προσπάθειες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ρε κοριτσια γιατι μου το κανετε αυτο της στερημενης;;;;; αλλαγη θέματος παρακαλώ!! Χαχαχα

Μολις εφυγα ουφφφ δεν φαινεται κατι σοβαρό. Καποια δυσκοιλιοτητα ισως απ τον σίδηρο μου ειπαν. Εγω ακομα πονάω αλλα τεσπα.

Σήμερα έχουν αποθρασυνθεί τελείως έχεις δίκιο χαχαχαχαχα.Δε σου έδωσε τίποτα υποθετα γλυκερινης?Κάπου είχα διαβάσει, δε θυμάμαι από ποιά κοπέλα,ότι της τα είχε δώσει ο γυναικολόγος της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

αμνιο? Γιατι??? Αχ μη μου λετε τετοια, δεν τη θελω καθολου ομως....Νομιζω οτι η αμνιο εξαρταται απο το αποτελεσμα της αυχενικης. Να σου πω τρεμω τι θα πει για τις γατες και οχι για μενα, εγω ανεξαρτητα του τι θα πει, εχω γατες. Δεν υπαρχει κατι να διαπραγματευτω σε αυτο, ουτε θα διωξω τα ζωα. Ουτε εχω σκοπο να γινω υστερικη. (Σημερα θα κανω και μανικιουρ :P ). Απλα σκεφτομαι μην πει τιποτα στον αντρα μου που δεν τις θελει, και αντε μετα να τον μαζεψω......

Αχ εγώ δεν είμαι συμπαθείς στα γατακιΑ μέσα στο σπίτι τα αγαπάω τα λατρεύω αλλά όχι μέσα.Εγω πάντως έχω φίλη που κοιμόταν μαζί με τον Μήτσο (γατί)και στις δύο εγκυμοσύνες θέμα κανένα.Τωρα αν επηρεάζει η όχι η δημιουργεί θέματα θα σ ενημερώσει ο γιατρός σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ρε κοριτσια γιατι μου το κανετε αυτο της στερημενης;;;;; αλλαγη θέματος παρακαλώ!! Χαχαχα

Μολις εφυγα ουφφφ δεν φαινεται κατι σοβαρό. Καποια δυσκοιλιοτητα ισως απ τον σίδηρο μου ειπαν. Εγω ακομα πονάω αλλα τεσπα.

Πως είσαι;Πόσες μέρες έχεις;Τίποτε δεν σου έδωσαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...