Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Μπλε εχεις παει καθολου τουαλετα?? μηπως το εντερακι διαμαρτυρετε!!!!

Σήμερα οχι αλλα μεχρι κ χθες κανονικά. Ξυπνησα απ τον πονο αλλα ευτυχώς δεν εχει χειροτερεύσει ιδιαιτέρως. Θα δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια και καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!?

FB_IMG_1519893602840.jpg

Καλό μηνα!! Αγαπω αμυγδαλιες! Ευχομαι να παει πολυ πολυ καλα η ανοιξη για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Το απογευμα θα βγει. Απο αυτη θα εξαρτηθει μαλλον και το ταξιδι μου :P

@Μπλε εχεις δυσκοιλιοτητα? Εγω να σου πω φοβαμαι να πιεστω γενικα, αλλα ειδα οτι μην πηγαινοντας μια μερα μετα τουμπανιαζω, οποτε, πιες δυο γουλιες καφε με αδειο στομαχι και θα πας σφαιρα  :P (Το κακο ειναι οτι εσυ εχεις την ευασθησια στο στομαχι). Αλλιως μιλα με τη γυναικολογο μηπως παρεις καποια γλυκερινη, γιατι σιγουρα η δυσκοιλιοτητα δεν κανει καλο. Θα νιωσεις μεγαλη ανακουφιση.

Θα σου πω, η γυναικολόγος μου ειπε να του δωσω μια ωρίτσα κ αν δουμε οτι δεν να με δει χειρουργός γιατι ποναω δεξια ψηλά. Ελπίζω να μην φαω την μερα μου στο νοσοκομείο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Θα σου πω, η γυναικολόγος μου ειπε να του δωσω μια ωρίτσα κ αν δουμε οτι δεν να με δει χειρουργός γιατι ποναω δεξια ψηλά. Ελπίζω να μην φαω την μερα μου στο νοσοκομείο....

δεξια ψηλα...χμμμμμ. Καλα για δες το...Δεν εχει σχεση με το σπορι, κατι αλλο τωρα σε εχει πιεσει. Εντερο ισως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο να βγει αν και πιστευω θα ειναι μια χαρα το αποτελεσμα και θα βολταρεις στας ιταλιας!!! @Kat-Cat 

@Μπλε το εντερακι θα ειναι μαλλον!!!! 

ρε κοριτσια τι να σας πω εγω δε ειμαι εγκυος και εχω πιο πολυ δυσκιλιοτητα και κανω και διατροφες τρωω δαμασκηνα ακτινιδια οτι θελετε χαχαχαχαχχαα σας τρωω εκει!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αντε με το καλο να βγει αν και πιστευω θα ειναι μια χαρα το αποτελεσμα και θα βολταρεις στας ιταλιας!!! @Kat-Cat 

@Μπλε το εντερακι θα ειναι μαλλον!!!! 

ρε κοριτσια τι να σας πω εγω δε ειμαι εγκυος και εχω πιο πολυ δυσκιλιοτητα και κανω και διατροφες τρωω δαμασκηνα ακτινιδια οτι θελετε χαχαχαχαχχαα σας τρωω εκει!!!!!! 

Καλα εσυ θα πηξεις οταν ερθει η ωρα. αχαχαχαχ. Τουλαχιστον δε θα δεις αλλαγη :P Εγω ευτυχως ημουν ρολοι εκει, και θα θελα παναγιτσα μου να συνεχισω. Δεν εχω χειροτερο απο δυσκοιλιοτητα. Δηλαδη φαντασου υποφερω οταν ειμαι σε φαση που απλα δεν μπορω να παω την ωρα που θελω, και τουμπανιαζομαι και ποναω. σκεψου να κανω και δυο τρεις μερες ποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα και με μονο με ευχάριστα νέα..!! 

Καλό μηνα και ελπίζω μονο με ευχαριστα για ολες γιατι γενικα, ο μεν Γεναρης, δεν ηταν καλος, ο δε Φλεβάρης ειχε και αυτος περιεργα νεα για ολες μας (ειχε και πολλα κακα μεσα....), και ευελπιστω να ακουμε καλα νεα απο δω και στο εξης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat @anni7 κι εγώ λατρεύω τις αμυγδαλιές και τα μαρτακια.? @Μπλε εντερακι λογικά. Μακάρι κορίτσια να έχουμε άνοιξη παντού.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat όπως τα λες εμάς ο Φλεβάρης ούτε μια ημέρα δεν χαλάσαμε μας ήθελε στην τσίτα πάει έφυγε από εδώ και πέρα μόνο καλά νέα να υπάρχουν..!! Και όλοι την υγεία μας να έχουμε πανό από όλα όλα τα άλλα έρχονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Kat-Cat όπως τα λες εμάς ο Φλεβάρης ούτε μια ημέρα δεν χαλάσαμε μας ήθελε στην τσίτα πάει έφυγε από εδώ και πέρα μόνο καλά νέα να υπάρχουν..!! Και όλοι την υγεία μας να έχουμε πανό από όλα όλα τα άλλα έρχονται..

Ακριβώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko εγώ πάλη με σχέση με εσένα δεν μ'αρέσει καθόλου χειμώνα και πάλι χειμώνα.. Ούτε το καλοκαίρι θέλω ούτε το φθινόπωρο.. αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@zoi.ko εγώ πάλη με σχέση με εσένα δεν μ'αρέσει καθόλου χειμώνα και πάλι χειμώνα.. Ούτε το καλοκαίρι θέλω ούτε το φθινόπωρο.. αχαχα 

Χαχαχαχαχα εμένα μου αρέσει η άνοιξη!Ούτε κρύο ούτε ζεστή αν και η γιαγιακα μου έλεγε:Μάρτης-γδαρτης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα συμφωνησω και σε μενα χαλια πηγε ο φλεβαρης δλδ μιλαμε δε ξερω σαν επεσαν ολα το ιδιο μηνα στο καλο να παει και να μην ξανα γυρισει!!!!!!! κοριτσια κανει κρυο πνατως εξω απο εχθες εβαλε κρυο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Θα ακολουθήσει μεγάλο μηνυμα προειδοποιώ: Μπαινω εδώ μεσα κανα μηνα και κατι. Μοιραζόμαστε άγχη, προβληματισμούς, βοηθάει η μια την άλλη κ.ο.κ. Γιαυτό θα γράψω και τα επόμενα γιατί νιώθω άσχημα απεναντί σας να μπαίνω και να λεω περι ανεμων και υδάτων αν και ακόμα φοβάμαι πάρα πολύ γενικώς. Θα τα γράψω μηπως ξεαγχωθει και καμια άλλη κοπελα δηλαδΙΣ: Στις 29/1 ειχα τελευταία περίοδο με κανονικό αιμα και τα προεόρτια της ηταν στις 27/1. Η επόμενη θα μου ερχόταν 25/2 με κανονικό αιμα και τα προεορτια 23/2 οπερ και εγενετο (αν και ηταν πολύ αχνα μπεζ)!. Μπηκα εδώ μεσα την Παρασκευή το έγραψα και επειδή είπα τέλος, εστειλα μεηλ σε γυναικολόγο μου, να το διερευνήσουμε παραπάνω (αν και προσπαθω ελαχιστα ίσα 3 μηνες με τεστ και 1 μηνα ετσι). Κλείσαμε λοιπον και σπερμοδιάγραμμα την ΠΑρασκευη και γενικά ειχα πει θα κανω εξετάσεις και ο,τι γινει. .Στις 25/2 την κυριακη που περιμενα περιοδο, ξυπνησα ουρησα, και βγηκε ελαχιστον ροζ στο χαρτι. Πολύ λιγο βεβαια. Ε, ειπα, οκ πιστη στο ραντεβου της η κιουρια ηρθε (εξαλλου την ανεμενα κιολας), εβαλα μια τεραστια σερβιετα και εκατσα να δω τηλεοραση και εγραψα εδώ μεσα μεχρι να φυγω να παω να βρω τις φιλες μου. Καποια στιγμη πηγαινοντας να ετοιμαστω, λεω τωρα που ερχεται η ρημαδα δεν κανεις ένα τεστ να δεις πως λειτουργουν μια και δεν αναμενεις και κανενα αποτελεσμα? Κανω το αφηνω, ντυνομαι και ξαφνικα παω να το δω και ηταν καραθετικο. Λεω λαθος είναι. Στελνω σε μια κοπελα (δεν ξερω αν θελει να πω ποια είναι) από δω μεσα στον πανικο μου (της ξαναζητω συγγνωμη) μου λεει είναι θετικο εντελως. Ο αντρας μου να επιμενει λαθος θα είναι. Τελοσπαντων, μην τα πολυλογω, φευγω παω για καφε, για πρωινο με φιλες , γυρναω, λεω ας κανω άλλο ένα ψηφιακο που εχω. Ελα μου ντε που εβγαλα 3 σταγονες στο συλλεκτη. Σιγουρη ότι θα δειξει αρνητικο, βγαζει ότι ειμαι εγκυος, και μαλιστα με δεικτη συλληψης 2-3 εβδομαδων. Κανω χοριακη τη Δευτερα με πρωτη μερα καθυστερησης βγαινει 210 μοναδες. Κανω σημερα επαναληπτικη 2 μερες μετα βγαινει 555 μοναδες. (Αυριο περιμενω την προγεστερονη). Κοριτσια, ειμαι εγκυος, επαθα ΤΟ ΣΟΚ, δεν το χω πει σε κανεναν πλην του αντρα μου. Σε κανεναν κανεναν όμως. Στο μεταξυ εχω κανονισει να παω ιταλια την άλλη εβδομαδα επειδη ειχα πει ότι δε θα τρωω τους μηνες μου περιμενοντας να μεινω εγκυος και γενικα εχω αλλα αγχη τωρα για το πως θα παει. Αυτό που θελω να πω είναι ότι τουλαχιστον για τη συλληψη αν δεν υπαρχει προβλημα με τα τεστακια μπορεις να μεινεις πολύ γρηγορα τελικα! Σας ευχομαι ο,τι καλυτερο, σε ολες, και σορρυ που δεν το ειπα από την αρχη εδώ μεσα, αλλα επαθα το σοκ του αιωνα. Από δω και περα θα δειξει η πορεια…..

 

Ενταξειιιιιι! Χάρηκα τοοοσο πολύ! Μπράβο βρε κορίτσι και καλώς ήρθες στο κλαμπ! Δεν έχω άλλα λόγια, χαίρομαι τόσο πολύ! 
Συγχαρητήρια! Να πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα εμένα μου αρέσει η άνοιξη!Ούτε κρύο ούτε ζεστή αν και η γιαγιακα μου έλεγε:Μάρτης-γδαρτης!

Εμένα το λέει ο άντρας μου από εχθές συνέχεια.. Κάτι θα ξέρεις χαχαχα εμένα δεν μ'αρέσει λογο ότι ξεκινάνε η αλλεργίες μου ως στο φθινόπωρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Ενταξειιιιιι! Χάρηκα τοοοσο πολύ! Μπράβο βρε κορίτσι και καλώς ήρθες στο κλαμπ! Δεν έχω άλλα λόγια, χαίρομαι τόσο πολύ! 
Συγχαρητήρια! Να πάνε όλα καλά! 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου.....Να μας πανε ολα καλα ευχομαι! Αγορασα αυτο που ειχες προτείνει τοτε, και επιασε και σε μενα. τι να πω ισως ηταν τυχαίο, ίσως τελικα κανει και ψιλοδουλιτσα δεν ξερω....3-4 φορες το χρησιμοποιησα και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Εμένα το λέει ο άντρας μου από εχθές συνέχεια.. Κάτι θα ξέρεις χαχαχα εμένα δεν μ'αρέσει λογο ότι ξεκινάνε η αλλεργίες μου ως στο φθινόπωρο. 

1 φορά το έπαθα από τη γύρη και ήταν όντως απαίσιο.Σε καταλαβαίνω. Η αλήθεια είναι πώς πάντα ο Μάρτης κάνει κάτι τρέλα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εμένα το λέει ο άντρας μου από εχθές συνέχεια.. Κάτι θα ξέρεις χαχαχα εμένα δεν μ'αρέσει λογο ότι ξεκινάνε η αλλεργίες μου ως στο φθινόπωρο. 

Ως εχεις αλλεργιες? Εχεις αυτοανοσα γενικα? Να προσεχεις με το αγχουλακι σου. Αυτο τειναι το μεγαλο κλειδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ως εχεις αλλεργιες? Εχεις αυτοανοσα γενικα? Να προσεχεις με το αγχουλακι σου. Αυτο τειναι το μεγαλο κλειδι!

Ναι άστα με αντισταμινιτικα ειμαι κάθε φορά ο άγχος να προσέχω; θες να πεις με την λέξεις αγχουλακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Μόλις διάβασα τα ευχάριστα! Χάρηκα τόοοοοοσο πολύ! Γιατί μας τόκρυβες βρε? Να χαρούμε να πάρουμε κουράγιο κι εμείς οι δόλιες? χαχαχαχα Να πάνε όλα καλά εύχομαι! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Καλό μήνα! Εγώ ετοιμάζομαι να τάισω τ μωρο Κ να βγούμε για καφεδακι. Δουλεύει ο άντρας μ απόγευμα κ ευκαιρία είναι.

Ε δ μας τ έκρυψε κ πολύ τ κορίτσι σε 2 3 μέρες μας τ είπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...