Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kukki είπε:

Επίσης θέλω να σας πω πως ο άντρας μου έχει αρχίσει κ έρχεται πάνω από το κεφάλι μου κάθε φορά που με βλέπει στο φόρουμ κ μου λέει "Μα τι λέτε τόση ώρα δε μπορώ να καταλάβω!" 

Ε άντε να του εξηγήσεις τώρα και να μη μας πάρει κ για τρελές χαχαχα \\:D/

και μενα το ιδιο, ειχε κατσει χτες απο πισω μου, και του λεω φυγεεεεεεεεεε. Μα τι να κανουν και αυτοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

@Kukki αααααχ κορίτσι εγώ να δεις τι έπαθα όταν μου το είπαν......έμεινα κόκαλο στην καρέκλα.....δεν είχα λαν το κουράγιο να μιλήσω!Καλά οι συνεντεύξεις πλέον δεν είναι όπως ηταν παλιότερα που σου έλεγαν οκ προσλαμβάνεσαι.....κάνουν την πρώτη επαφή και αφού γίνει ξεσκαρτάρισμα αν είσαι μέσα στους τυχερούς σε καλούν και 2η και 3η φορά άστα!!!!Καλά πήγε αλλά με χαλάει το γεγονός που ακούνε "παντρεμένη και φρικαρουν".Είχαν το βιογραφικό μου μπροστά τους και μου έδωσαν να συμπληρώσω και ένα mini βιογραφικό-ερωτηματολόγιο πιυ υπήρχε ερώτηση "Πως είναι η υγεία σας" δλδ έλεοοοοοοος!!!!!

βγαλε την οικογενειακη κατασταση! Χωρις πλακα τωρα, αφαιρεσε την τελειως! Μονο αν σε ρωτησουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko μα καλά είναι σοβαροί? Θα μας τρελάνουν τελείως μου φαίνεται... Εντάξει είχα ακούσει ότι γενικά έχουν παλαβώσει με το θέμα συνεντεύξεις αλλά αυτό παραπάει.

Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι δε χρειάζεται καθόλου να απαντήσεις σε ερώτησεις για την υγεία σου. Υπάρχει κ το ιατρικό απόρρητο να τους πεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

@Ειρήνη ρασακη εσύ πες μας! πήγες τελικά για χοριακή ή αύριο?

Εγώ αύριο πρέπει να αδιαθετησω. ..(Που να με ξεχάσει η τρελή κοκκινομουρα )...αν όχι θ περιμένω να πάω Δευτέρα! Έχω βέβαια ένα ρόλο τεστ κ μπαίνω σε πειρασμό. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι μου τελείωσαν τα like ? 

@Kat-Cat εμένα τα γλυκά εδώ και κάτι μήνες δεν μου κάνουν τόσο αίσθηση....προτιμώ τα πατατάκια τα έχω ταράξει!

@Μπλε μου χαχαχαχαχα εγώ μόλις άρχισα να ασχολούμαι και είδα ότι το'χω τη λάτρεψα τη μαγειρική!

@Kukki να του πεις ότι είπα κι εγώ στον δικό μου "Μην είσαι περίεργος" ?. 

Σήμερα που παρέλαβα τα τεστ και με ρώτησε τι είναι αυτά...μόλις του εξήγησα έλαμψε ο καημένος.....όσο δούλευα και μου έλεγε για παιδί του έλεγα ότι δεν έχουμε χρόνο!Τώρα μη σου πω ότι δεν θέλει και να βρώ δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Πάλι μου τελείωσαν τα like ? 

@Kat-Cat εμένα τα γλυκά εδώ και κάτι μήνες δεν μου κάνουν τόσο αίσθηση....προτιμώ τα πατατάκια τα έχω ταράξει!

@Μπλε μου χαχαχαχαχα εγώ μόλις άρχισα να ασχολούμαι και είδα ότι το'χω τη λάτρεψα τη μαγειρική!

@Kukki να του πεις ότι είπα κι εγώ στον δικό μου "Μην είσαι περίεργος" ?. 

Σήμερα που παρέλαβα τα τεστ και με ρώτησε τι είναι αυτά...μόλις του εξήγησα έλαμψε ο καημένος.....όσο δούλευα και μου έλεγε για παιδί του έλεγα ότι δεν έχουμε χρόνο!Τώρα μη σου πω ότι δεν θέλει και να βρώ δουλειά!

εγω δυο φορες (μηνες) τα χω χρησιμοποιησει! ΟΤαν εγινε θετικο τον κυνηγουσα με το τεσ η τρελη! αχαχαχχα ουτε εγκυμοσυνης να ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat τι να κάνουν??? να μπουν σε τίποτα τέτοιο κι αυτοί: http://www.superdad.gr/ 

@zoi.ko χαχα κ μένα πάντως μου έχει πει ότι η περίοδος που προσπαθούμε πιο εντατικά για μωράκι είναι η αγαπημένη του :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

βγαλε την οικογενειακη κατασταση! Χωρις πλακα τωρα, αφαιρεσε την τελειως! Μονο αν σε ρωτησουν!

Δεν την έχω καν στο βιογραφικό αλλά θα την βάλω για να μην τρέχω άδικα στις συνεντεύξεις γιατί είναι ψυχοφθόρο.Ας μην με ξανακαλεσουν σε συνέντευξη το προτιμώ αντι να τρέχω και οταν με ρωτάνε(γιατί πάντα ρωτάνε) να σκοτεινιάζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

@zoi.ko μα καλά είναι σοβαροί? Θα μας τρελάνουν τελείως μου φαίνεται... Εντάξει είχα ακούσει ότι γενικά έχουν παλαβώσει με το θέμα συνεντεύξεις αλλά αυτό παραπάει.

Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι δε χρειάζεται καθόλου να απαντήσεις σε ερώτησεις για την υγεία σου. Υπάρχει κ το ιατρικό απόρρητο να τους πεις. 

Εντάξει γενική ήταν η ερώτηση αλλά δεν μου είχε τύχει ποτέ ξανά κάτι τέτοιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

@Kat-Cat τι να κάνουν??? να μπουν σε τίποτα τέτοιο κι αυτοί: http://www.superdad.gr/ 

@zoi.ko χαχα κ μένα πάντως μου έχει πει ότι η περίοδος που προσπαθούμε πιο εντατικά για μωράκι είναι η αγαπημένη του :shock:

Αυτό έλειπε να μην τους αρέσει κιόλας χαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ειρήνη ρασακη είπε:

Εγώ αύριο πρέπει να αδιαθετησω. ..(Που να με ξεχάσει η τρελή κοκκινομουρα )...αν όχι θ περιμένω να πάω Δευτέρα! Έχω βέβαια ένα ρόλο τεστ κ μπαίνω σε πειρασμό. ..

Εύχομαι να μην τη δεις για τους επόμενους 9 μήνες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εγω δυο φορες (μηνες) τα χω χρησιμοποιησει! ΟΤαν εγινε θετικο τον κυνηγουσα με το τεσ η τρελη! αχαχαχχα ουτε εγκυμοσυνης να ηταν!

Like προφορικό χαχαχαχαχα εδώ να δεις τι θα γίνει από βδομάδα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kukki καλα ο δικος μου αποκλειεται να μπει σε φορουμ τετοιου ειδους. Χαχαχαχα, βγάζει σπυρια!

@zoi.ko οχι μην τη βαλεις, γιατι ναι μεν ειναι σπαστικο αλλα μπορει να κανεις τοσο κλικ σε καποιον απο κοντα που να μη σε ειχε καλεσει αν την εβλεπε την οικ. κατασταση

@Μπλε τους εχουμε στειλει αδιαβαστους τους αντρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Εύχομαι να μην τη δεις για τους επόμενους 9 μήνες!?

σε ευχαριστώ πολύ @zoi.ko Εσύ σε τι κατάσταση βρίσκεσαι; ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ειρήνη ρασακη είπε:

σε ευχαριστώ πολύ @zoi.ko Εσύ σε τι κατάσταση βρίσκεσαι; ;

Εμένα έφυγε η επισκέπτρια και από βδομάδα πάμε για τρίτο μήνα προσπαθειών αλλά αυτή τη φορά.... με τεστακια για να είμαι σίγουρη!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Kukki καλα ο δικος μου αποκλειεται να μπει σε φορουμ τετοιου ειδους. Χαχαχαχα, βγάζει σπυρια!

@zoi.ko οχι μην τη βαλεις, γιατι ναι μεν ειναι σπαστικο αλλα μπορει να κανεις τοσο κλικ σε καποιον απο κοντα που να μη σε ειχε καλεσει αν την εβλεπε την οικ. κατασταση

@Μπλε τους εχουμε στειλει αδιαβαστους τους αντρες!

Έχεις δίκιο @Kat-Cat απλά βαρέθηκα πραγματικά.....παντρεμένη είμαι όχι ετοιμοθανατη ρε γαμωτο τι ρατσισμός είναι αυτός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Έχεις δίκιο @Kat-Cat απλά βαρέθηκα πραγματικά.....παντρεμένη είμαι όχι ετοιμοθανατη ρε γαμωτο τι ρατσισμός είναι αυτός?

Σε καταλαβαινω! Κανε μια επαναληψη στις οδηγιες χρησης για να ξεχαστεις και γιατι θα εξεταστεις με απροειδοποιητο :P ημουν στο τσακ να παρω τον προηγουμενο μηνα και το τεστ fsh που δειχνει για την επαρκεια ωαριων, αλλα μετα ειπα οχι οχι οχι, οταν πας γυναικολογο να δειτε τα περαιτερω πχ σαλπιγγες θα δειτε και ο,τι αλλο δε φαινοταν με τις τυπικες εξετασεις. Ειναι μια λεπτη γραμμη το προσπαθω με το παθαινω εμμονη και ευτυχως το καταλαβα γρηγορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Σε καταλαβαινω! Κανε μια επαναληψη στις οδηγιες χρησης για να ξεχαστεις και γιατι θα εξεταστεις με απροειδοποιητο :P ημουν στο τσακ να παρω τον προηγουμενο μηνα και το τεστ fsh που δειχνει για την επαρκεια ωαριων, αλλα μετα ειπα οχι οχι οχι, οταν πας γυναικολογο να δειτε τα περαιτερω πχ σαλπιγγες θα δειτε και ο,τι αλλο δε φαινοταν με τις τυπικες εξετασεις. Ειναι μια λεπτη γραμμη το προσπαθω με το παθαινω εμμονη και ευτυχως το καταλαβα γρηγορα....

Αχαχαχα είμαι καλή μαθήτρια δεν φοβάμαι χαχαχαχαχα!!!Α για τα ωάρια μου όχι να το παινευτω αλλά δεν έχω αμφιβολία.Όποτε μου κάνει ο γιατρουλης υπέρηχο μου τα παινευει....είναι και μπόλικα λόγω ιστορικού (από ότι μου έχει πει).Για τις σάλπιγγες.....επειδή μου είπε μετά το 6αμηνο να το δούμε.....ανησυχώ λίγο από την άλλη όμως έχω φίλη που με το που την έκανε έμεινε αμέσως έγκυος και χαλαρώνω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Αχαχαχα είμαι καλή μαθήτρια δεν φοβάμαι χαχαχαχαχα!!!Α για τα ωάρια μου όχι να το παινευτω αλλά δεν έχω αμφιβολία.Όποτε μου κάνει ο γιατρουλης υπέρηχο μου τα παινευει....είναι και μπόλικα λόγω ιστορικού (από ότι μου έχει πει).Για τις σάλπιγγες.....επειδή μου είπε μετά το 6αμηνο να το δούμε.....ανησυχώ λίγο από την άλλη όμως έχω φίλη που με το που την έκανε έμεινε αμέσως έγκυος και χαλαρώνω!?

αν τα βλεπει σε υπερηχο τοτε καλα ειμαι και γω γιατι και μενα τα παινευει καθε φορα (ρε μπας και εχουμε τον ιδιο γιατρο? :P ), για το μπολικα δεν ξερω βεβαια, οσο για το αλλο και μενα ετσι μου πε αλλα ισως τον οχλησω σε κανα διμηνο να τελειωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αν τα βλεπει σε υπερηχο τοτε καλα ειμαι και γω γιατι και μενα τα παινευει καθε φορα (ρε μπας και εχουμε τον ιδιο γιατρο? :P ), για το μπολικα δεν ξερω βεβαια, οσο για το αλλο και μενα ετσι μου πε αλλα ισως τον οχλησω σε κανα διμηνο να τελειωνω

Μια από τα ίδια.....να μου φύγει η ιδέα.....α δεν ξέρω χαχαχαχαχα τα αρχικά του δικού μου είναι Κ.Γ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μια από τα ίδια.....να μου φύγει η ιδέα.....α δεν ξέρω χαχαχαχαχα τα αρχικά του δικού μου είναι Κ.Γ ?

οχι νταξει δεν ειναι ο ιδιος, αλλα καθε φορα που πηγαινω στον δικο μου εχει πολυ γελιο γιατι μου βαζει την οθονη και αρχιζει: εχουμε μια υπεροχη μητρα, τελειο μεγεθος, ωοθυλακια, πολυ καλα χιλιοστα πολλα σε καθε ωοθηκη, τελειες ωοθηκες χωρις κυστες, πολυ καλο παχος ενδομητριου κοκ" σα να με πουλαει νιωθω αλλα εχει πολυ γελιο ο γλυκουλης γιατι σε ξεαγχωνει παρα πολυ! Τα κανει να μοιαζουν ολα τοσο τελεια που μετα δε μενεις με την πρωτη και λες, ωπα κατσε ρε φιλε εχω την τελεια μητρα που παμε! :P αχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

οχι νταξει δεν ειναι ο ιδιος, αλλα καθε φορα που πηγαινω στον δικο μου εχει πολυ γελιο γιατι μου βαζει την οθονη και αρχιζει: εχουμε μια υπεροχη μητρα, τελειο μεγεθος, ωοθυλακια, πολυ καλα χιλιοστα πολλα σε καθε ωοθηκη, τελειες ωοθηκες χωρις κυστες, πολυ καλο παχος ενδομητριου κοκ" σα να με πουλαει νιωθω αλλα εχει πολυ γελιο ο γλυκουλης γιατι σε ξεαγχωνει παρα πολυ! Τα κανει να μοιαζουν ολα τοσο τελεια που μετα δε μενεις με την πρωτη και λες, ωπα κατσε ρε φιλε εχω την τελεια μητρα που παμε! :P αχαχαχαχχα

Χαχαχαχαχα και μένα και παράλληλα μου ρίχνει και καμιά λοξή ματιά και όταν με δει κάπως μου λέει "έλα ρώτα γιατί κάτι θες" .Αυτό είναι και το ζητούμενο μας άλλωστε ένα γιατρό να μας εμπνέει εμπιστοσύνη και να μας χαλαρώνει.Πόσες κοπέλες δεν έχουν καεί από σατραπιδες και κομπογιανητες?Γενικά δεν συστήνω ποτέ γιατρούς αλλά τον συγκεκριμένο.......με κλειστά μάτια!Ο άνθρωπος είναι ένας άγγελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα και μένα και παράλληλα μου ρίχνει και καμιά λοξή ματιά και όταν με δει κάπως μου λέει "έλα ρώτα γιατί κάτι θες" .Αυτό είναι και το ζητούμενο μας άλλωστε ένα γιατρό να μας εμπνέει εμπιστοσύνη και να μας χαλαρώνει.Πόσες κοπέλες δεν έχουν καεί από σατραπιδες και κομπογιανητες?Γενικά δεν συστήνω ποτέ γιατρούς αλλά τον συγκεκριμένο.......με κλειστά μάτια!Ο άνθρωπος είναι ένας άγγελος!

καλα και εγω ειχα αλλαξει αρκετους μεχρι να τον βρω (πιο παλια που ειχα χασει πολλα κιλα ειχα χασει την περιοδο και μου δινανε ενα καρο βλακειες) και τα τελευταια 11 χρονια παω σε αυτον ο οποιος σε λιγοτερο απο χρονο με εκανε ρολοι. Εμενα την τελευταια φορα επειδη με ειδε αγχωμενη σχεδον με εδιωξε.χοχοοχ. Δε με αφησε να του κανω πολλες ερωτησεις. Αντε ψυχη μου μου ειπε στο καλο, δεν εχεις τιποτα, πηγαινε κανε τη δουλεια σου και αν ειναι τα λεμε απο καλοκαιρι....Γιαυτο και δεν τον παιρνω τηλ γιατι θα με κραξει μαλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα στην κολλητη μου εχουν σηκωθει στο τρενο 3 φορες για να κατσει! αχαχχαχαχαχαχ. Εγώ ντρεπομαι τοσο να ρωτησω καποια αν ειναι εγκυος μηπως και απλα εχει φουσκωμενη κοιλια, που ρε φιλε, τουρλα να τη δω 7 μηνων δε θα το πω αληθεια!

εχουμε και τη @misofeggaro και την @Ειρήνη ρασακη που αναμενουμε νεα μαζι με την κυκι τωρα που το σκεφτομαι.

και εγω ακριβως ετσι @Kat-Cat. ποτε δεν ρωταω. και οχι μονο τωρα που ξερω. και πριν. ρε κοριτσια..... η εγκυμοσυνη ειναι κατι ευχαριστο και οταν ολα πανε καλα οι ανθρωποι το λενε. αν βλεπεις οτι ο αλλος δεν λεει κατι ισως κατι συμβαινει. θελει κ λιγο μυαλο και τακτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...