Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Είπα πιο πανό ότι πλησιάζει η Παρασκευή για αυτό ειμαι ήσυχες 

Ήθελα να πω ότι είναι ήσυχες 

τωρα καταλαβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αυτό που βαφοντε στην θάλασσα λες και θα πάνε να περπατήσουν στο κόκκινο χαλί και ια πρέπει να βγενουν όμορφες στης φωτογραφίες. Πόσο με ενοχλει δεν της ενοχλεί; ιδικά μικρά κορίτσια βλέπω κάτι καψίματα 8 το πρωί που λες ένταξη από ξενιχτη γυρνανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ποσο ασχημο ειναι αυτο που λετε;; Φρεσκα μικρα κοριτσια και γινονται αγνωριστες! 

Ποτε δεν βαφομουν πολυ (καλα ειμαι και ολιγον ασχετη δεν πιανει το χερι) και μεχρι τωρα στη δουλεια πχ βαζω τα βασικα, λιγο μεικ απ γιατι εχω σημαδακια απο παλια ακμη νιοτης, μασκαρα και μολυβι ματιων. Το καλοκαιρι δε σχεδον τιποτα! 

Αυτο με την παραλια το χω απορια παντως.. δε θα ξεβαψεις κουκλα μου μολις μπεις θαλασσα η θα σαι με το κεφαλι οξω; Ημαρτον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ρε κοριτσια ποσο ασχημο ειναι αυτο που λετε;; Φρεσκα μικρα κοριτσια και γινονται αγνωριστες! 

Ποτε δεν βαφομουν πολυ (καλα ειμαι και ολιγον ασχετη δεν πιανει το χερι) και μεχρι τωρα στη δουλεια πχ βαζω τα βασικα, λιγο μεικ απ γιατι εχω σημαδακια απο παλια ακμη νιοτης, μασκαρα και μολυβι ματιων. Το καλοκαιρι δε σχεδον τιποτα! 

Αυτο με την παραλια το χω απορια παντως.. δε θα ξεβαψεις κουκλα μου μολις μπεις θαλασσα η θα σαι με το κεφαλι οξω; Ημαρτον

Αχαχαχα κι εγώ το έχω απορία λογικά ξεβαφει η θα υπάρχουν ιδικά για θάλασσα ξέρω αντηλιακό με χρώμα.. κι εγώ τα βασικά αλλά δεν βάζω μάσκαρα και δεν μπορώ να βάλω με τίποτα μπόλιβει μόλις βάλω ραντίζουν τα μάτια μου μόνο στο γάμο είχα φορέσει μολιβι και μάσκαρα και δεν με ενόχλησαν

Και κάπου εδώ με ψάχνει ο Μπαμπινιώτης για να με σφάξει.. αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με το βαψιμο στην παραλία ειναι τράτζικ. Εγώ στη χειρότερη να βάλω λιγη αδιαβροχη μασκαρα και φυσικα την αντιηλιακη μου. Στο καθημερινο μακιγιαζ μια και μιλαμε για τετοια τσουπρες, εγώ βάζω αιλαινερ, μασκαρα, κονσιλερ και λιγο ρουζ. Μεικαπ δεν εχω καν, πουδρα δε φοραω (αν και εχει ωραιο αποτελεσμα αλλα δε βαζω). Το καλοκαιρι αμα μαυριζω, κοβω το αιλαινερ απτο καθημερινο και απλα φοραω μασκαρα ρουζ, και το αιλαινερ το χω για βραδυ. (Πρωτο μπανιο με το καλο θα κανω το Σαββατο, ελπιζω λιιιιγο να παρω). Τωρα που λετε για μακιγιαζ με εχει πιασει μια περιεργεια να δω τις φατσες σας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αυτο με το βαψιμο στην παραλία ειναι τράτζικ. Εγώ στη χειρότερη να βάλω λιγη αδιαβροχη μασκαρα και φυσικα την αντιηλιακη μου. Στο καθημερινο μακιγιαζ μια και μιλαμε για τετοια τσουπρες, εγώ βάζω αιλαινερ, μασκαρα, κονσιλερ και λιγο ρουζ. Μεικαπ δεν εχω καν, πουδρα δε φοραω (αν και εχει ωραιο αποτελεσμα αλλα δε βαζω). Το καλοκαιρι αμα μαυριζω, κοβω το αιλαινερ απτο καθημερινο και απλα φοραω μασκαρα ρουζ, και το αιλαινερ το χω για βραδυ. (Πρωτο μπανιο με το καλο θα κανω το Σαββατο, ελπιζω λιιιιγο να παρω). Τωρα που λετε για μακιγιαζ με εχει πιασει μια περιεργεια να δω τις φατσες σας :P

Το ζήτησες... Είναι και πρωινή φωτο αχαχα

asteies-fatses-skilon-otan-koimountai-latrepsete-18.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχαχα, κουκλα για πρωινη φωτο! :P

Ε τι σου έστειλα την καλύτερη μου... Σου στέλνω και μια ξύπνια 

FB_IMG_15283999670229755.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα!!!!! ελα με ψηνεται να σας ανεβασω φωτο μου!!!!!!!!!!! 

θα ανεβάσεις και συ κανα πίθηκο σαν τη @NikhNikh? αχαχχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

χαχαχαχαχα οχι εγω ελεγα αληθινη!!!!!!!!!!!! 

αααααααα, εισαι μπροστά εσυ! Τιποτα θα κανουμε γκρουπ στο φεησμπουκ, όπως εχουν κανει αλλες κοπελες απο δω μεσα. Χιχιχιχιχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αααααααα, εισαι μπροστά εσυ! Τιποτα θα κανουμε γκρουπ στο φεησμπουκ, όπως εχουν κανει αλλες κοπελες απο δω μεσα. Χιχιχιχιχ.

ναι ρε πρεπει!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ναι ρε πρεπει!!!!!!!!!! 

Εγω στο φορουμ δεν ανεβαζω τιποτα, γιαυτο αλλωστε ειμαι και με ψευδωνυμο. Φυσικα εχουμε κανει λιγο πολυ τετοια περιγραφη η καθε μια του εαυτου μας που αν με ψαξει καποιος που με ξερει θα καταλαβει και ποια ειμαι :P Με το φεης δεν εχω ομως προβλημα. Παρόλο που και εκει δεν κανω αξεπτ σε αγνωστους, αλλα εμεις τοσους μηνες πια τα λεμε απο δω. Το εχω ξαναπει αλλωστε οποια θελει ευπροσδεκτη να της στειλω με πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εγω στο φορουμ δεν ανεβαζω τιποτα, γιαυτο αλλωστε ειμαι και με ψευδωνυμο. Φυσικα εχουμε κανει λιγο πολυ τετοια περιγραφη η καθε μια του εαυτου μας που αν με ψαξει καποιος που με ξερει θα καταλαβει και ποια ειμαι :P Με το φεης δεν εχω ομως προβλημα. Παρόλο που και εκει δεν κανω αξεπτ σε αγνωστους, αλλα εμεις τοσους μηνες πια τα λεμε απο δω. Το εχω ξαναπει αλλωστε οποια θελει ευπροσδεκτη να της στειλω με πμ

να σου πω κατι αυτη η ανωνυμια μας εχει φερει και κοντα γιατι εχουμε πει ενα σωρο προσωπικα εδω αλλα αυτο μας κανει νομιζω και πιο ελευθερες να πουμε πραγματα!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

να σου πω κατι αυτη η ανωνυμια μας εχει φερει και κοντα γιατι εχουμε πει ενα σωρο προσωπικα εδω αλλα αυτο μας κανει νομιζω και πιο ελευθερες να πουμε πραγματα!!!!!!!!! 

για εδω μεσα ναι ισχυει, γιαυτο και δε θα ανεβαζα στο φορουμ ποτε ονοματεπωνυμο, ή φωτο μου ή κατι αλλο, γιατι νιωθω περισσοτερο ασφαλης ετσι μεσα στην ανωνυμια σε αυτο το περιβαλλον. Αλλα πχ με κοπελες που εχω μιλησει λιγο περισσοτερο ειδικα μεσα στο τοπικ και εγινα φιλη στο φεης, μπορω να σου πω οτι ανοιγομαι και ακομα πιο πολυ σε αυτες, ειδικα αν δε θελω να το γραψω εδω ή να το μοιραστω παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; 

Καλά κι εγώ δεν ανεβάζω εδώ φωτο δικιά μου φυσικά.. Για αυτό και το φόρουμ θέλει ψευδώνυμο... Όχι ότι ανεβάζω και πολλές στο fb άντε να έχω 3 δικές μου το πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααααα!!!! Σας διαβάζω και σας χαίρομαι που έχετε τόσο καλή διάθεση 
Ψήνομαι και εγώ για φώτο.. να δούμε η μία την άλλη βρε κορίτσια!!! Θέλω πολύ να σας δω 
γιατί έως τώρα σας φαντάζομαι και συνήθως πέφτω έξω..
Η διάθεση μου απο εχθές επέστρεψε Παναγία μου.. ξανά βρήκα τον εαυτό μου.. είχα τρομάξει λίγο να 
σας πω την αλήθεια.. αλλά απ'ότι κατάλαβα η δουλειά με ανεβάζει τελικά.. δεν είμαι για να κλείνομαι στο
σπίτι, εκτός κι αν έχω ένα σημαντικό λόγο.. ;) 
I am back λοιπόν!!!!! :)) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

ναι ναι κοριτσια συμφωνω !!!!!!!!!!

ουτε εγω θελω να δουλεψω !!!!!!!!!!!!!! πρεπει να βγει νομος να δουλευουμε τριτη με πεμπτη !!!!!!!!!!!

Καλημέρα,κορίτσακια μου!!Κι εγώ συμφωνώ..Δευτέρα και Παρασκευή πρέπει να ξεκουραζομαστε για το σκ!!???

Πώς είστε σήμερα;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααααα!!!! Σας διαβάζω και σας χαίρομαι που έχετε τόσο καλή διάθεση 
Ψήνομαι και εγώ για φώτο.. να δούμε η μία την άλλη βρε κορίτσια!!! Θέλω πολύ να σας δω 
γιατί έως τώρα σας φαντάζομαι και συνήθως πέφτω έξω..
Η διάθεση μου απο εχθές επέστρεψε Παναγία μου.. ξανά βρήκα τον εαυτό μου.. είχα τρομάξει λίγο να 
σας πω την αλήθεια.. αλλά απ'ότι κατάλαβα η δουλειά με ανεβάζει τελικά.. δεν είμαι για να κλείνομαι στο
σπίτι, εκτός κι αν έχω ένα σημαντικό λόγο.. ;) 
I am back λοιπόν!!!!! :)) 

Καλως το μας!!Μπράβο,κοριτσάκι μου..Πολυ χαίρομαι που έφτιαξε η διάθεση σου..

Όντως πολλές κοπέλες δεν αντέχουν τη κλεισουρα...Εγω βέβαια είμαι η εξαίρεση!!Έχω δει όλες τις σειρές του  mega ένα μήνα τώρα!!???

Κι εγώ ψήνομαι για το groupακι στο Facebook..Αν το κάνετε πείτε μου κι εμένα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα,κορίτσακια μου!!Κι εγώ συμφωνώ..Δευτέρα και Παρασκευή πρέπει να ξεκουραζομαστε για το σκ!!???

Πώς είστε σήμερα;?

Καλημέρα Ρένα μου πως είσαι κορίτσι μου? Εγώ καλύτερα από εχθές..
Ξέρεις τι παθαίνω τις 2 τελευταίες μέρες? Το απόγευμα πρήζεται η κοιλιά μου αρκετά .. επίσης κάποιες φορές νοιώθω να πετρώνει χαμηλά .. πήρα τη γιατρό και μου είπε την πρώτη φορά να πάρω 2 ντεπόν , 1 utrogestan και να ξεκουραστώ.. μάλλον συσπάσεις της μήτρας μου είπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε πατε καλα;;;;; Ισα που σας προλαβα πριν αρχισετε την τρελη παρλα και μετα δεν προλαβαινω να διαβαζω!!! @Kat-Cat τι εννοεις σημερα;;;; Χαχαχα εγω ποτε δεν εχω ορεξη ? 

εδω μωρε σερνομαι εγω.. ειναι και παρασκ, κατεβηκε η πιριοντ και ειμαι ξερεις λιγο πονοκεφαλο, λιγο το στομαχι, λιγο ενα αξιολυπητο ορθιο πραγμα!! 

Επισης ας κανει το φορουμ ρε παιδι μου ενα app να μας σκαει μπαμ στο κινητο οτι εχουμε ειδοποιηση! Να μην χανουμε τα news!! 

Ρε ελατε ψηνεστε για fb group?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 και @irene_D γεια σαςςςςςς, και εγω ψηνομαι φυσικα! Επισης η Ιρενε ειπε οτι αλλιως μας φανταζοταν και αλλιως ημασταν. ελπιζω καλυτερες. αχαχαχχαχχαχ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...