Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

με εσωσες σκεφτομουνα να το παρω !!!!!!

Μπορεί να διαβάσεις διαφορά αν θες μπορείς να πας κάπου που έχουν να το δοκιμάσεις παντός (δεν ξέρω που μπορεί να εχουν) κι εγώσκεφτόμουν να το πάρω  αλλά μου είπαν αυτά ότι δεν κάνει τίποτα μια ότι έχει πολύ έντονο άρωμα (Εμένα μ'αρέσουν τα πολύ ελαφριά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@eriv κλαιω. Αχαχαχαχχααχ. Εχεις ενα δικιο παντως, και μην κοιτας που η @anni7 ειναι αθλητικη κορμαρα εξ' οσων γνωριζουμε, για σκεψου αυτο το Nuxe με τα ιριδιζοντα στοιχεια να το βαλει μια 150 κιλα με ασπρα ποδια και κυτταριτιδα?

Τα λαδακια παντως γενικα (δεν ξερω για το συγκεκριμενο, εγω δεν παιρνω με γκλιτερ γενικα, θα το φορουσα μονο κανα βραδυ σε εξαιρετικη περισταση, γιατι στον ηλιο χτυπαει λιγο πιο ασχημα), τα θεωρω πολυ καλα

χαχαχαχαχαχα σιγα καλε με παρουσιασες ναομι καμπελ!!!!! ισχυει για βραδυνη εξοδο καλη δινει στο ποδι ειδηκα αυτα που δινουν και χρωμα στο δερμα αμα δε εχεις παρει χρωμα σε βοηθαει !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Μπορεί να διαβάσεις διαφορά αν θες μπορείς να πας κάπου που έχουν να το δοκιμάσεις παντός (δεν ξέρω που μπορεί να εχουν) κι εγώσκεφτόμουν να το πάρω  αλλά μου είπαν αυτά ότι δεν κάνει τίποτα μια ότι έχει πολύ έντονο άρωμα (Εμένα μ'αρέσουν τα πολύ ελαφριά)

θα ρωτησω στο φαρμακειο που πηγαινω μπας και εχει κανενα δειγματακι να μου δωσει!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@eriv κλαιω. Αχαχαχαχχααχ. Εχεις ενα δικιο παντως, και μην κοιτας που η @anni7 ειναι αθλητικη κορμαρα εξ' οσων γνωριζουμε, για σκεψου αυτο το Nuxe με τα ιριδιζοντα στοιχεια να το βαλει μια 150 κιλα με ασπρα ποδια και κυτταριτιδα?

Τα λαδακια παντως γενικα (δεν ξερω για το συγκεκριμενο, εγω δεν παιρνω με γκλιτερ γενικα, θα το φορουσα μονο κανα βραδυ σε εξαιρετικη περισταση, γιατι στον ηλιο χτυπαει λιγο πιο ασχημα), τα θεωρω πολυ καλα

Έλα ντε... ξέχασα οτι μιλάω με φετόνι @anni7 :P 

εγώ είμαι στη 2η κατηγορία που λές... οκ οχι 150 κιλά αλλά το άσπρο πόδι και την κυτταρίτιδα τα χω !!! οπότε με το γκλίτερ θα ήμουν μούρλια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Έλα ντε... ξέχασα οτι μιλάω με φετόνι @anni7 :P 

εγώ είμαι στη 2η κατηγορία που λές... οκ οχι 150 κιλά αλλά το άσπρο πόδι και την κυτταρίτιδα τα χω !!! 

ΚΑΛΑ ποια ΔΕΝ εχει κυτταριτιδα? Και εγω εχω. Το μονο που με σωζει ειναι οτι τοποθετειται στην περιοχη των γλουτων για να το πω ευγενικα, οποτε οκ, μια κανονικη φουστα την εχω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Έλα ντε... ξέχασα οτι μιλάω με φετόνι @anni7 :P 

εγώ είμαι στη 2η κατηγορία που λές... οκ οχι 150 κιλά αλλά το άσπρο πόδι και την κυτταρίτιδα τα χω !!! οπότε με το γκλίτερ θα ήμουν μούρλια !!! 

χαχαχαχαχαχχαχα ελα ρε με κανετε και ντρεπομαι!!!!!!! 

μια χαρα ειμαστε η καθε μια με την χαρη της!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια εννοοιται ολες εχουμε !!!!!!!!!!! και δε παει απαραιτητα με τα κιλα για να ξερετε!!!!!!!!!!!!

Σε μενα θα το πεις? Που εχω λιγα κιλα αλλα κυτταριτιδα εχω απο τοτε που με θυμαμαι? Πώς σκατα εχει συμβει αυτο, με ενα αδυνατο σκαρι που γυμναζομουν παντα (οχι πλεον). Νομιζω φταινε οι τονοι δρακουλινια που χω φαει ως παιδι. Πρεπει να χω φαει πραγματικα ολοκληρα κοντεινερς. Κανε θεε μου να ειναι η μοναδικη τους παρενεργεια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Σε μενα θα το πεις? Που εχω λιγα κιλα αλλα κυτταριτιδα εχω απο τοτε που με θυμαμαι? Πώς σκατα εχει συμβει αυτο, με ενα αδυνατο σκαρι που γυμναζομουν παντα (οχι πλεον). Νομιζω φταινε οι τονοι δρακουλινια που χω φαει ως παιδι. Πρεπει να χω φαει πραγματικα ολοκληρα κοντεινερς. Κανε θεε μου να ειναι η μοναδικη τους παρενεργεια :P

xaxaxaxxaxa ειναι θεμα οργανισμου !!! πινεις νερακι??? το  νερο δε ξερετε τι θαυματακια κανει !!!!!!! φιλη κολλητη μπαλαρινα και τωρα πλεον δασκαλα μπαλετου και εχει ειναι και θεμα οργανισμου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

xaxaxaxxaxa ειναι θεμα οργανισμου !!! πινεις νερακι??? το  νερο δε ξερετε τι θαυματακια κανει !!!!!!! φιλη κολλητη μπαλαρινα και τωρα πλεον δασκαλα μπαλετου και εχει ειναι και θεμα οργανισμου!!! 

Βοηθάει το νερό στην κυτταρίτιδα; πίνω κοντά στα 5 λίτρα νερό την ημέρα μην σου πω και παραπάνω αλλά έχω λίγη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Βοηθάει το νερό στην κυτταρίτιδα; πίνω κοντά στα 5 λίτρα νερό την ημέρα μην σου πω και παραπάνω αλλά έχω λίγη 

5 Λιτρα ??????

και εγώ με τα 2,5 περίπου νόμιζα οτι έχω κατακτήσει τον κόσμο από νερό !!! 

Καλά δεν σε πιάνει τσίσα ανα 2 λεπτά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Βοηθάει το νερό στην κυτταρίτιδα; πίνω κοντά στα 5 λίτρα νερό την ημέρα μην σου πω και παραπάνω αλλά έχω λίγη 

ναι βοηθαει παρα πολυ το νερο και στην κυτταριτιδα και στο να χασουμε κιλα και σε πολλα αλλα !!!!! και οταν περιμενουμε περιοδο που κανουμε κατακρατηση φουλ νερακι κοριτσια να πινετε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

5 Λιτρα ??????

και εγώ με τα 2,5 περίπου νόμιζα οτι έχω κατακτήσει τον κόσμο από νερό !!! 

Καλά δεν σε πιάνει τσίσα ανα 2 λεπτά;;; 

εγω επειδη πινω και εγω πολυ νερο περιπου τοσο οσο και η φιλη μας παω ναι συχνα για τσασακια !!!!!ειμαι τυχερη το γραφειο ειναι κοντα στην τουαλετα!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eriv είπε:

5 Λιτρα ??????

και εγώ με τα 2,5 περίπου νόμιζα οτι έχω κατακτήσει τον κόσμο από νερό !!! 

Καλά δεν σε πιάνει τσίσα ανα 2 λεπτά;;; 

Που με βρίσκεις που με χάνεις με ένα μπουκάλι του 1.5 λίτρου νερό κυκλοφορώ μ'αρέσει το νερό α όχι δεν ειμαι ανά 2 λεπτά.. αχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Που με βρίσκεις που με χάνεις με ένα μπουκάλι του 1.5 λίτρου νερό κυκλοφορώ μ'αρέσει το νερό α όχι δεν ειμαι ανά 2 λεπτά.. αχαχ

μια απο τα ιδια αστα οπου παω εχω το νερακι μου!!!!!!! σαν τα παγουρινο των μικρων !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εγω επειδη πινω και εγω πολυ νερο περιπου τοσο οσο και η φιλη μας παω ναι συχνα για τσασακια !!!!!ειμαι τυχερη το γραφειο ειναι κοντα στην τουαλετα!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

Καλά εδώ είμαι εγώ με τα 2,5lt δεν θα είσασταν εσείς με τα παραπανω ;;

Πωωωω πρέπει να αυξήσω ποσότητα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλά εδώ είμαι εγώ με τα 2,5lt δεν θα είσασταν εσείς με τα παραπανω ;;

Πωωωω πρέπει να αυξήσω ποσότητα.... 

σιγα σιγα βαλε στοχο να ανεβαζεις ποσο πινεις προσπαθησε το μετα θα γινει συνηθεια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Βρε @NikhNikh με 5 λίτρα θα πάθουν τα νεφρά σου υπερκόπωση... :) πλάκα κάνω, καλά κάνεις κ πίνεις πολύ νερό! 

Αχαχα δεν πεινω ούτε καφέ ούτε πλέων  αναψυκτικά οπότε το έχω γυρίσει στο νερό..δεν παθενω κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

μια απο τα ιδια αστα οπου παω εχω το νερακι μου!!!!!!! σαν τα παγουρινο των μικρων !!!!!!!!!!!

Έτσι ακριβός δεν μπορώ αν ξεχάσω να πάρω νερό ψάχνω με μανία να πάρω νερό αχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh κ εγω αγαπω νερακι!

@Kat-Cat κλαιω με τα δρακουλινια!

@anni7 στελνω φωτο κατι που πρεπει να παρεις!θα το λατρεψεις!

@eriv αν σου αρεσουν τα καλλυντικα.....πρεπει να ερθεις σπιτι μου! ειμαι παραρτημα χοντος σεντερ!

στα γενικα νεα της ημερας.....δουλεια με τρελα.ολος ο ιουνιος ετσι θα παει.ελπιζω να φτιαξει ο ιουλιος γιατι θα πεσω κατω.

αντιηλιακα αγαπω τα λανκαστερ.ειναι φανταστικα κ σε υφη κ σε αρωμα κ τιμη καλη αν πετυχεις εκπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...