Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@love30 καφεδάκι μαζί σ εννοείται!!!! Κπ στιγμή θα κανονιστεί κ αυτό! 

Γιουπιιιιιιιιιιιιι ναι τελεια !!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 χωρίς να το έχω ζήσει θεωρώ ότι δεν υπάρχει σωστή και λάθος στιγμή που πρέπει να ανακοινώσεις κάτι τέτοιο. Σωστή ,άποψη μου φυσικά,θεωρώ τη στιγμή που θα νιώσεις έτοιμη να το κάνεις είτε είναι τον πρώτο είτε τον 8ο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασχετο, αλλα καποιες φορες μπαινω στον πειρασμο να στειλω σε μερικες απο σας για το αν εχετε φεης, αλλα μετα συγκρατουμαι. Λεω ασε μη με περασουν για μουρλη, ακομα δε γνωριστήκαμε. Αλλα εχω φτιαξει φατσες στο μυαλο μου! αχαχαχ

Εγω ειμαι παιδαρος κ φανταζομαι ετσι με φανταζεσαι...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Εγω ειμαι παιδαρος κ φανταζομαι ετσι με φανταζεσαι...???

Χαχχαχ μας εχει βαλει σε πειρασμο να δουμε πως μας φανταζετε!!!!!!? ειπαμε δυμετρες!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανω κατω ολες το ιδιο λεμε. το ξερω @Diwni οτι δεν στραβωνει επειδη θα το πεις. προς θεου. στη δικη μου περιπτωση πχ δεν το ειπα σε κανεναν γιατι δεν ηθελα να το πιστεψω κ εγω. σε καμια περιπτωση παντως δεν λεω να κοροιδευεις. απλα το μεχρι που ανοιγεται ο καθενας εναι θεμα προσωπικης επιλογης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

εγω θα σε μαλωσω λιγο. αφου σου ειπε να κατσεις ξαπλα!!! να ακους το γιατρο καλη μου. στην εγκυμοσυνη υπαρχουν θεματα που δεν μπορουμε να ελεγξουμε.κριμα να μην προσεχουμε στα αλλα. μεινε στο κρεβατακι τωρα κ ολα να πανε καλα. λιγο αιμα δεν σημαινει κατι παντως.

 

Καλα θα μου κάνεις αλλα ξερετε τι μωρε κορίτσια; δεν με καταλαβαίνουν οι γύρω μου . Σου λεει νεα κοπελα σιγα μην πρεπει να εισαι στο κρεβάτι και παρασύρθηκα ένοιωσα γαϊδούρα και βγήκα για δουλειές. Δεν θα το ξανα κανω ομως.

Οσο για το αλλο θεμα το καταλαβαίνω απόλυτα. Εδώ εγώ που μετρουσα μηνα στο φορουμ οταν ειδα τα θετικά αρχισα να το σκέφτομαι μηπως να μην το γράψω δεν ξερω γιατι αλλα μου περασε απ το μυαλο. Αισθανόμουν και περίεργα που μου συνέβη τοσο εύκολα. Οποτε μπορω να καταλαβω πως νοιώθεις και δεν πιστεύω οτι εισαι υποχρεωμένη να λες τα πάντα. Όταν εσυ θες και ο,τι εσυ θες. Αρκει.

 

Κατα τα αλλα επειδη σας εχασα και ειμαι απ το κινητό και ειναι δύσκολο να ψάχνω...ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχές σας είμαι καλα, δεν εχω ξανα αιμα προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δεν εννοούσα ότι αν τ πεις θα πάει κάτι στραβά. Εννοούσα πω από περισσότερες περιμένουμε λίγο καιρό μέχρι να τ ανακοινώσουμε ώστε σε περίπτωση π κάτι πάει στραβά να μην έχουμε να δώσουμε περαιτέρω εξηγήσεις. Γιατί κακα τα ψέμματα πιο πιθανό είναι να πάει κάτι στραβά στο πρώτο τρίμηνο παρά αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Ναι δεν εννοούσα ότι αν τ πεις θα πάει κάτι στραβά. Εννοούσα πω από περισσότερες περιμένουμε λίγο καιρό μέχρι να τ ανακοινώσουμε ώστε σε περίπτωση π κάτι πάει στραβά να μην έχουμε να δώσουμε περαιτέρω εξηγήσεις. Γιατί κακα τα ψέμματα πιο πιθανό είναι να πάει κάτι στραβά στο πρώτο τρίμηνο παρά αργότερα.

και αυτο και γενικα επειδη οταν το λες στην ουσια το ανακυκλωνεις και αρχιζεις και γλυκαινεσαι... μετα αν στραβωσει φτου κ απο την αρχη. για τους αλλους δεν τρεχει μια. τι και που τους το ειπες τι και να μην το ελεγες. για τη γυναικα ειναι το θεμα.παντα ετσι πιστευα αλλα μετα το στραπατσο της πρωτης εγκυμοσυνης το πιστευω ακομη περισσοτερο. σκεψου οταν ελειψα για να γεννησω κ μετα γυρισα γραφειο κ στις συνηθειες μου, ολοι με ρωτουσαν χαρουμενοι αν γεννησα. λογικο βεβαια.αφου ημουν με την κοιλια και μετα οχι. αυτο με στεναχωρουσε πολυ γιατι στην ουσια εγω ειχα κανει απειρη προσπαθεια πριν φυγω απο το σπιτι να μην το σκεφτομαι και μετα με καθε ερωτηση η πληγη ξαναανοιγε. εκει βεβαια δεν εφταιγε κανεις κ ουτε μπορουσες να μην το πεις γιατι φαινοταν η εγκυμοσυνη. δεν θα ηθελα λοιπον να ξαναβαλω τον εαυτο μου σε αυτη τη διαδικασια. αυτο εννοω. οχι οτι φταινε οι αλλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είναι πολύ δύσκολο αυτό π πέρασες. Εμένα πραγματικά μ φαίνεται αδιανόητο αυτό π πέρασες. Αλλά δυστυχώς γνωρίζω κ άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις κ θαυμάζω όλες τις γυναίκες π δ χάνουν τ κουράγιο τους μετά από κάτι τέτοιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ναι σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είναι πολύ δύσκολο αυτό π πέρασες. Εμένα πραγματικά μ φαίνεται αδιανόητο αυτό π πέρασες. Αλλά δυστυχώς γνωρίζω κ άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις κ θαυμάζω όλες τις γυναίκες π δ χάνουν τ κουράγιο τους μετά από κάτι τέτοιο.

το χανεις. μετα το ξαναβρισκεις. μετα το ξαναχανεις.κοκ. δυστυχως η ζωη ειναι δυσκολη. η εγκυμοσυνη ειναι ενα θεμα. δυστυχως υπαρχουν κ αλλα προβληματα. παντως για να κλεισω το θεμα που ανοιξαμε, οσο η εγκυμοσυνη δεν φαινεται ειναι θεμα επιλογης της γυναικας το αν θα το πει κ ποτε. δεν ξερει ο α και ο β τι μπορει να εχει περασει ή τι περναει μια γυναικα και δεν το ανακοινωνει νωρις στον περιγυρο. ακομη κ επειδη απλα δρν θελει, δικαιωμα της εξναι. γιατι ναι μεν η εγκυμοσυνη ειναι κατι χαρμοσυνο αλλα δεν ειναι πχ οπως ο γαμος.το πηρες αποφαση κ ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω που να απαντησω πρωτα γιατι μαζευτηκαν πολλα και θα κανω λαθος στο ταγκαρισμα και θα με δουλευει η @Dim83 η οποια μας ειπε και στα μουτρα οτι ειναι ξανθια με γαλαζια ματια! αχαχαχ. Τις σπυδες σου πανω κατω τις περιμενα αυτες που ειπες. Τωρα εχω περισσοτερη περιεργεια να σε δω να ξερεις!!! Τη @zoi.ko την εκανα επισης ξανθια αλλα δεν το πετυχα ουτε αυτο, και σενα εχω περιεργεια ρε γαμωτο. Επισης μην αγχωνεσαι για το τεστ, σου ξαναλεω, οτι εμενα πλην αυτου του μηνα που τρελαθηκε, βγαινει θετικο στο τριτο τεταρτο τεστ και μην ξεχνας οτι το ξεκινησες νωριτερα απο τις οδηγιες (και στο ειπα!!! :P ), @Diwni αληθεια εχεις γνωριστει με κοπελες απο δω? Να σου πω και εγω το χω στο μυαλο μου καποια στιγμη να παρω μια τετοια πρωτοβουλια ειτε μεσω βαιμπερ ειτε απο κοντα, γιατι οπως και να χει παντα δημιουργουνται καποιες στενοτερες σχεσεις σε τετοια φορουμς και μπορει να εξελιχθουν και σε φιλιες! Εδω αλλες γνωριζονται στα μαιευτηρια και μετα κανουν παρεα και εξω, @Μπλε πως εισαι? Καλυτερα? @love30 Και λοιπες η αλήθεια ειναι οτι ουτε εγω τα πολυ λεω. Ξερουν οι φιλες μου οτι οκ, σκεφτομαστε για παιδι αλλα τους εχω πει οτι ειμαστε τυπου χαλαρα, (δε με εχουν πολυπιστεψειβεβαια μαλλον ειδικα οι 2 κολλητες), στους υπολοιπους δε λεω τιποτα, Ουτε σε γονεις. Με αγχωνει πολυ να νιωθω οτι με κοιτανε στα ματια μηπως τους ανακοινωσω κατι. Επισης αν μεινω, σκεφτομαι να το πω σε λιγα ατομα, γιατι δεν μπορω να μπω στη διαδικασια ιδιατερα να δινω λογαριασμο και λεπτομερειες. Σιγουρα καποια κατι ξεχασα γιατι τα διαβασα μαζεμενα, και ζητω συγγνωμη γιατι θελω να απανταω σε ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

δεν ξερω που να απαντησω πρωτα γιατι μαζευτηκαν πολλα και θα κανω λαθος στο ταγκαρισμα και θα με δουλευει η @Dim83 η οποια μας ειπε και στα μουτρα οτι ειναι ξανθια με γαλαζια ματια! αχαχαχ. Τις σπυδες σου πανω κατω τις περιμενα αυτες που ειπες. Τωρα εχω περισσοτερη περιεργεια να σε δω να ξερεις!!! Τη @zoi.ko την εκανα επισης ξανθια αλλα δεν το πετυχα ουτε αυτο, και σενα εχω περιεργεια ρε γαμωτο. Επισης μην αγχωνεσαι για το τεστ, σου ξαναλεω, οτι εμενα πλην αυτου του μηνα που τρελαθηκε, βγαινει θετικο στο τριτο τεταρτο τεστ και μην ξεχνας οτι το ξεκινησες νωριτερα απο τις οδηγιες (και στο ειπα!!! :P ), @Diwni αληθεια εχεις γνωριστει με κοπελες απο δω? Να σου πω και εγω το χω στο μυαλο μου καποια στιγμη να παρω μια τετοια πρωτοβουλια ειτε μεσω βαιμπερ ειτε απο κοντα, γιατι οπως και να χει παντα δημιουργουνται καποιες στενοτερες σχεσεις σε τετοια φορουμς και μπορει να εξελιχθουν και σε φιλιες! Εδω αλλες γνωριζονται στα μαιευτηρια και μετα κανουν παρεα και εξω, @Μπλε πως εισαι? Καλυτερα? @love30 Και λοιπες η αλήθεια ειναι οτι ουτε εγω τα πολυ λεω. Ξερουν οι φιλες μου οτι οκ, σκεφτομαστε για παιδι αλλα τους εχω πει οτι ειμαστε τυπου χαλαρα, (δε με εχουν πολυπιστεψειβεβαια μαλλον ειδικα οι 2 κολλητες), στους υπολοιπους δε λεω τιποτα, Ουτε σε γονεις. Με αγχωνει πολυ να νιωθω οτι με κοιτανε στα ματια μηπως τους ανακοινωσω κατι. Επισης αν μεινω, σκεφτομαι να το πω σε λιγα ατομα, γιατι δεν μπορω να μπω στη διαδικασια ιδιατερα να δινω λογαριασμο και λεπτομερειες. Σιγουρα καποια κατι ξεχασα γιατι τα διαβασα μαζεμενα, και ζητω συγγνωμη γιατι θελω να απανταω σε ολα!

τις σπουδες που τις καταλαβες μανταμ ζαιρα??? 

 απο τον τροπο σκεψης υποθετω.....

γενικα οι φιλιες, οπως κ οι ερωτες ερχονται πολλες φορες απο εκει που δεν το περιμενεις. 

αναφορικα με αυτο που λες για τους φιλους κ τους γονεις, ρε κοριτσια ειλικρινα πιστευω οτι οι αλλοι δεν νοιαζονται κ τοσο. οποτε δεν υπαρχει λογος να δινουμε αναφορα. το ποτε καποιος θα προσπαθησει για παιδακι ειναι καθαρα προσωπικο θεμα και δεν θα βγαλει κ ανακοινωθεν.

θα σας πω κατι που μου εκανε εντυπωση και σχετιζεται αμεσα. το φορουμ το βρηκα ψαχνοντας για την πλακουντιακη ανεπαρκεια οταν μου συνεβη αυτο με το μωρακι. βρηκα λοιπον 2 ιστοριες κοριτσιων (παλιες ιστοριες) που ειχαν 2 ατυχιες κ εκεινες κ εμοιαζαν με τα δικα μου. μου εκανε ομως εντυπωση το εξης. η μια καποια στιγμη γραφοντας ανακοινωσε οτι ειναι εγκυος παλι.κ διαβασα ολη την εγκυμοσυνη της απο τα μηνυματα της 8 μηνες. η αλλη καποια στιγμη σταματησε να γραφει και μετα απο 8 μηνες μπηκε κ ειπρ στα υπολοιπα κοριτσια οτι εμεινε εγκυοε αλλα επειδη δεν μπορουσε να το διαχειριστει σταματησε να μπαινει κ να επηρεαζεται. εγραψε ομως οτι με καποια κοριτσια επικοινωνουσε πριβε.δεν μου εκανε εντυπωση καμια απο τις 2 συμπεριφορες.απλα ειναι 2 διαφορετικοι ανθρωποι. αν ο αλλος δεν σε θιγει....δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

τις σπουδες που τις καταλαβες μανταμ ζαιρα??? 

 απο τον τροπο σκεψης υποθετω.....

γενικα οι φιλιες, οπως κ οι ερωτες ερχονται πολλες φορες απο εκει που δεν το περιμενεις. 

αναφορικα με αυτο που λες για τους φιλους κ τους γονεις, ρε κοριτσια ειλικρινα πιστευω οτι οι αλλοι δεν νοιαζονται κ τοσο. οποτε δεν υπαρχει λογος να δινουμε αναφορα. το ποτε καποιος θα προσπαθησει για παιδακι ειναι καθαρα προσωπικο θεμα και δεν θα βγαλει κ ανακοινωθεν.

θα σας πω κατι που μου εκανε εντυπωση και σχετιζεται αμεσα. το φορουμ το βρηκα ψαχνοντας για την πλακουντιακη ανεπαρκεια οταν μου συνεβη αυτο με το μωρακι. βρηκα λοιπον 2 ιστοριες κοριτσιων (παλιες ιστοριες) που ειχαν 2 ατυχιες κ εκεινες κ εμοιαζαν με τα δικα μου. μου εκανε ομως εντυπωση το εξης. η μια καποια στιγμη γραφοντας ανακοινωσε οτι ειναι εγκυος παλι.κ διαβασα ολη την εγκυμοσυνη της απο τα μηνυματα της 8 μηνες. η αλλη καποια στιγμη σταματησε να γραφει και μετα απο 8 μηνες μπηκε κ ειπρ στα υπολοιπα κοριτσια οτι εμεινε εγκυοε αλλα επειδη δεν μπορουσε να το διαχειριστει σταματησε να μπαινει κ να επηρεαζεται. εγραψε ομως οτι με καποια κοριτσια επικοινωνουσε πριβε.δεν μου εκανε εντυπωση καμια απο τις 2 συμπεριφορες.απλα ειναι 2 διαφορετικοι ανθρωποι. αν ο αλλος δεν σε θιγει....δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

Εχω αντρα των σπουδων αυτων και αναγνωριζω πραγματα! χιχιιχ. Ειπες και για το report. Εννοειται οτι οφειλουμε να σεβομαστε τη διαφορετικοτητα του καθενος. Αλλον τον ξεαγχωνει να μιλαει, αλλος θελει το χρονο του, τιποτα δεν ειναι μεμπτο απο τη στιγμη που δεν ενοχλει τον αλλο, Καπως ετσι βρηκα και εγω το φορουμ, και συγκεκριμενα κανοντας ερευνα για συμπτωματα εγκυμοσυνης τα οποια και κοροιδευω. Αλλα γκουγκλαροντας πατουσα ο,τι βλακεια σκεφτομουν. (Ή για το τεστ ωορρηξιας εψαχνα? χμμμμ μπορει και για αυτο). Επισης συμφωνω για τις φιλιες. Εχω φιλες απο παντου, σχολειο/πανεπιστημιο/δουλεια/ενα φορουμ που εμπαινα πολυ πολυ παλια φοιτητρια που ηταν της μοδος/μεχρι και απο νηπιαγωγειο, και γενικα πιστευω πολυ στις σχεσεις απο οπου και να ξεκινανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ειμαι πολυ καλα!

 

Εγω εχω απογοητευτεί πολυ καθως η κολλητή και κουμπαρα μου το εχει πει σε ολους. Σε εκείνη το ειπα Γιατί απλα ειμαστε καθε μερα μαζί και ηταν αδύνατον να μην το ξερει ομως παροτι ζητησα μεχρι τον 3ο μηνα να μην το πει πουθενα ξεκίνησε απ τον αδερφο της και πλεον το εχει πει σε ΟΛΟΥΣ. Υπαρχει μια συγκεκριμένη φιλη της η οποια στο παρελθόν ειχε φάει χυλόπιτα απ τον αντρα μου πριν τον γνωρίσω και ειναι κ λιγο τρελη και αρνητικός άνθρωπος και χθες που ήμουν με την κουμπαρα μου την πηρε τηλέφωνο και την ακουσα να λεει αααα πες της και συγχαρητήρια!!! Και λεω καλα ρε φιλε και σε αυτην το είπες ; σοβαρά; δεν ξερω. Απλη απογοήτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko κ εγω καστανοξανθη σε περιμενα...

@Kat-Cat εσυ μελαχρινη κ δικηγορος?

πες μου ποια εισαι?!!!! αχαχαχχα, γνωριζομαστε απο καπου???? Χριστε μου και παναγια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat ειμαι πολυ καλα!

 

Εγω εχω απογοητευτεί πολυ καθως η κολλητή και κουμπαρα μου το εχει πει σε ολους. Σε εκείνη το ειπα Γιατί απλα ειμαστε καθε μερα μαζί και ηταν αδύνατον να μην το ξερει ομως παροτι ζητησα μεχρι τον 3ο μηνα να μην το πει πουθενα ξεκίνησε απ τον αδερφο της και πλεον το εχει πει σε ΟΛΟΥΣ. Υπαρχει μια συγκεκριμένη φιλη της η οποια στο παρελθόν ειχε φάει χυλόπιτα απ τον αντρα μου πριν τον γνωρίσω και ειναι κ λιγο τρελη και αρνητικός άνθρωπος και χθες που ήμουν με την κουμπαρα μου την πηρε τηλέφωνο και την ακουσα να λεει αααα πες της και συγχαρητήρια!!! Και λεω καλα ρε φιλε και σε αυτην το είπες ; σοβαρά; δεν ξερω. Απλη απογοήτευση.

ε ψιλο βλακεια της για να πω την αληθεια, αλλα επειδη ειναι κολλητη σου, παραχαρηκε μαλλον και δε φροντισε να κρατησει τα προσχηματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι κορίτσια την εγκυμοσύνη την ανακοινώνει τ ζευγάρι οπότε κ όπου θέλει αυτό. Δεν υπάρχει λόγος παρεξηγήσεων.

Ναι υπάρχουν κοπέλες π μιλάμε σε καθημερινή βάση μέσω μεσεντζερ εδώ κ 2 χρόνια κ της γνώρισα από δω. Μια κοπέλα από Αθήνα π γνώρισα από δω κ έχει ανέβει Σέρρες με τ άντρα της κ κατεβήκαμε κ μεις Αθήνα να τους δούμε κ τ Απρίλιο π θα κατέβουμε Αθήνα πάλι θα βρεθούμε. Και μια κοπέλα από δω π μιλάμε συχνά μέσω βαιμπερ κ τώρα π θα κατέβουμε Αθήνα θα γνωριστούμε κ από κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Έτσι είναι κορίτσια την εγκυμοσύνη την ανακοινώνει τ ζευγάρι οπότε κ όπου θέλει αυτό. Δεν υπάρχει λόγος παρεξηγήσεων.

Ναι υπάρχουν κοπέλες π μιλάμε σε καθημερινή βάση μέσω μεσεντζερ εδώ κ 2 χρόνια κ της γνώρισα από δω. Μια κοπέλα από Αθήνα π γνώρισα από δω κ έχει ανέβει Σέρρες με τ άντρα της κ κατεβήκαμε κ μεις Αθήνα να τους δούμε κ τ Απρίλιο π θα κατέβουμε Αθήνα πάλι θα βρεθούμε. Και μια κοπέλα από δω π μιλάμε συχνά μέσω βαιμπερ κ τώρα π θα κατέβουμε Αθήνα θα γνωριστούμε κ από κοντά.

Α τι ωραιαααα. Μ αρέσουν αυτα. Εγω την μια μου κολλητή την εχω γνωρίσει σε ενα τσατ!Χρόοοονια πριν. Ασε που βολεύει γτ δεν εχω ουτε ΕΝΑ φιλικο ζευγάρι με παιδιά. Θέλω θελω Θέλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πες μου ποια εισαι?!!!! αχαχαχχα, γνωριζομαστε απο καπου???? Χριστε μου και παναγια !

χαχα!οχι darling! ο τροπος γραφης κ σκεψης.....

το μαλλι απλα προαισθημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Έτσι είναι κορίτσια την εγκυμοσύνη την ανακοινώνει τ ζευγάρι οπότε κ όπου θέλει αυτό. Δεν υπάρχει λόγος παρεξηγήσεων.

Ναι υπάρχουν κοπέλες π μιλάμε σε καθημερινή βάση μέσω μεσεντζερ εδώ κ 2 χρόνια κ της γνώρισα από δω. Μια κοπέλα από Αθήνα π γνώρισα από δω κ έχει ανέβει Σέρρες με τ άντρα της κ κατεβήκαμε κ μεις Αθήνα να τους δούμε κ τ Απρίλιο π θα κατέβουμε Αθήνα πάλι θα βρεθούμε. Και μια κοπέλα από δω π μιλάμε συχνά μέσω βαιμπερ κ τώρα π θα κατέβουμε Αθήνα θα γνωριστούμε κ από κοντά.

ετσι ακριβως οπως τα λες @Diwni!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

χαχα!οχι darling! ο τροπος γραφης κ σκεψης.....

το μαλλι απλα προαισθημα!

και μετα εμενα λες μανταμ Ζαιρα που δεν επεσα μεσα σε τιποτα. Και για πες ποτε βλεπεις να μας συμβαινει το πολυποθητο μια και το χεις? χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Έτσι είναι κορίτσια την εγκυμοσύνη την ανακοινώνει τ ζευγάρι οπότε κ όπου θέλει αυτό. Δεν υπάρχει λόγος παρεξηγήσεων.

Ναι υπάρχουν κοπέλες π μιλάμε σε καθημερινή βάση μέσω μεσεντζερ εδώ κ 2 χρόνια κ της γνώρισα από δω. Μια κοπέλα από Αθήνα π γνώρισα από δω κ έχει ανέβει Σέρρες με τ άντρα της κ κατεβήκαμε κ μεις Αθήνα να τους δούμε κ τ Απρίλιο π θα κατέβουμε Αθήνα πάλι θα βρεθούμε. Και μια κοπέλα από δω π μιλάμε συχνά μέσω βαιμπερ κ τώρα π θα κατέβουμε Αθήνα θα γνωριστούμε κ από κοντά.

Απο Σέρρες εισαι?! Αχ τι ωραιες οι γνωριμιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...