Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Και να ριξω και εγω ενα δυσάρεστο . Μοοολις ειδα αιμα στο σκούπισμα κατα κοκκινο. Πολυ λιγο μεν αλλα και παλι. Περιμενω τηλ απ την γυναικολόγο. Αυταααααα.

Κοριτσι μου χαλαρωσε δεν ειναι κατι το ποιο μεγαλο ποσοστο βλεπουν αιμα ειχα και εγω και δεν ηταν κατι απο αλλο θεμα παλυνδρομησε μετα!!!! Ολα καλα θα πανε θα το δεις κατσε να ξεκουραστεις!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω μπλε να πανε ολα καλα κοριτσαρα μου και να μην ειναι τπτ να περασει αμεσως ολα καλα θα πανε θα δεις !!!!!!! 

μηπως βρε κουραστηκες εκανες τπτ δουλειτσες και για αυτο??? ξαπλα ξαπλα μην κουνηθεις ρουπι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ελπιζω μπλε να πανε ολα καλα κοριτσαρα μου και να μην ειναι τπτ να περασει αμεσως ολα καλα θα πανε θα δεις !!!!!!! 

μηπως βρε κουραστηκες εκανες τπτ δουλειτσες και για αυτο??? ξαπλα ξαπλα μην κουνηθεις ρουπι!!!!!!

Περπάτησα λιγο παραπάνω το πρωί! Το μετανοιωσα ήδη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Περπάτησα λιγο παραπάνω το πρωί! Το μετανοιωσα ήδη... 

ενταξει κοπελα μου γλυκια που να το φανταστεις ανθρωπος εισαι δουλειες προκυπτουν θα δεις θα ξεκουραστεις θα κανεις και θα πρεις οτι πει ο γιατρος και ολα θα πανε σουπερ !! εγω εδω εχω διαβασει πολλες κοπελες εχει συμβει και το λυσανε και πηγανε ολα καλα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Lisaki 80 kai @Kat-Cat αυτο με τον γραπτο λογο ειναι τραγικο. ιδιως οταν δεν γνωριζεσαι με τον αλλο.

ου, καλα εισαι! Πλακα πλακα εσυ ποτε αναμενεις καλε περιοδο και ωορρηξια και τετοια? Δεν τα πολυλες και σε νιωθω 100% γιατι ουτε εγω θελω να λεω πολλα (μονο για ωορρηξια μιλαω γενικως αν δεις, για λοιπα συμπτωματα, και διαφορα τετοια καθολου), οποτε αν θες λες εννοειται! Απλα για να συμπαραστεκομαστε

@Μπλε συμφωνω με την Αννι7, εξαλλου τωρα έμαθες κιολας και θα ξερεις και ως που να το ρισκαρεις με το περπατημα. Για λιγο καιρο μεχρι να κλεισεις τον τριτο λιγη περισσοτερη προσοχη και ολα θα πανε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο, αλλα καποιες φορες μπαινω στον πειρασμο να στειλω σε μερικες απο σας για το αν εχετε φεης, αλλα μετα συγκρατουμαι. Λεω ασε μη με περασουν για μουρλη, ακομα δε γνωριστήκαμε. Αλλα εχω φτιαξει φατσες στο μυαλο μου! αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασχετο, αλλα καποιες φορες μπαινω στον πειρασμο να στειλω σε μερικες απο σας για το αν εχετε φεης, αλλα μετα συγκρατουμαι. Λεω ασε μη με περασουν για μουρλη, ακομα δε γνωριστήκαμε. Αλλα εχω φτιαξει φατσες στο μυαλο μου! αχαχαχ

χαχαχχαχαχα μαρεσε οπως το πες !!!!!!!! σιγα καλε κακο ειναι !!! ναι μωρε αυτα συμβαινουν και στην αρχη λεω δε ξερω γιατι δε εχω μεινει επειδη σωματικα δε εχουνε αλλαξει και πολλα καμια φορ αλιγε ξεθαρευεις και λες ελα μωρε ας την κανω και αυτη την δουλειτσα μπορω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασχετο, αλλα καποιες φορες μπαινω στον πειρασμο να στειλω σε μερικες απο σας για το αν εχετε φεης, αλλα μετα συγκρατουμαι. Λεω ασε μη με περασουν για μουρλη, ακομα δε γνωριστήκαμε. Αλλα εχω φτιαξει φατσες στο μυαλο μου! αχαχαχ

εχω μεγαλο κυκλο κ οχι πολυ σταθερο. την επομενη βδομαδα καλες μερουλες! σας ειχα πει ειχαμε μαζι περιοδο αλλα εγω εχω 35αρι κυκλο. κ βαλε!

πως με φανταζεσαι? για πες... να γελασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Περπάτησα λιγο παραπάνω το πρωί! Το μετανοιωσα ήδη... 

εγω θα σε μαλωσω λιγο. αφου σου ειπε να κατσεις ξαπλα!!! να ακους το γιατρο καλη μου. στην εγκυμοσυνη υπαρχουν θεματα που δεν μπορουμε να ελεγξουμε.κριμα να μην προσεχουμε στα αλλα. μεινε στο κρεβατακι τωρα κ ολα να πανε καλα. λιγο αιμα δεν σημαινει κατι παντως.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εχω μεγαλο κυκλο κ οχι πολυ σταθερο. την επομενη βδομαδα καλες μερουλες! σας ειχα πει ειχαμε μαζι περιοδο αλλα εγω εχω 35αρι κυκλο. κ βαλε!

πως με φανταζεσαι? για πες... να γελασω!

Α ναι, θυμηθηκα που ειχαμε μαζι αλλα ειπες οτι κανεις μεγαλο κυκλο! Ε, κοντοζυγωνει η επομενη εβδομαδα! Στο τελος της ειναι αυτη. Εχεις πει οτι εισαι ξανθια, αρα κραταω το ξανθο (αν και πιστευα οτι εισαι καστανη ρε γαμωτο επεσα εξω) εισαι ψηλη (πιστευω) χμμμμ. Επισης ενα που σκεφτομουν ειναι τι δουλεια μπορει να κανει η καθε μια εδω μεσα, τι εχει σπουδασει κλπ. Με με ξεσηκωνεις τωρα, γιατι θα αρχισω να ψαχνω στο φεης και τι να βαλω?. Dim 83??? αχαχαχχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασχετο, αλλα καποιες φορες μπαινω στον πειρασμο να στειλω σε μερικες απο σας για το αν εχετε φεης, αλλα μετα συγκρατουμαι. Λεω ασε μη με περασουν για μουρλη, ακομα δε γνωριστήκαμε. Αλλα εχω φτιαξει φατσες στο μυαλο μου! αχαχαχ

Λοιπον........ Ειμαστε οοοοολες ψιλες ξανθιες αδυνετες με γαλανα ματια χαχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Λοιπον........ Ειμαστε οοοοολες ψιλες ξανθιες αδυνετες με γαλανα ματια χαχχαχαχαχ

Ναι μωρέ δε βαριέσαι...αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Λοιπον........ Ειμαστε οοοοολες ψιλες ξανθιες αδυνετες με γαλανα ματια χαχχαχαχαχ

χαχα. εγω ξανθια ειμαι, γαλανοματα επισης, ψηλη..... δεν με λες! 1.65 το ειχαμε ξαναπει οταν μας ειπε η @zoi.ko οτι ειναι η γυναικα του φασουλα. σπουδες.... οικονομολογος με λιγο πιο εξειδικευμενο MSc! αν σας κανω μπορειτε να με προσλαβετε! 

α....το ονομα μου δεν εχει καμια σχεση με το nickname....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat είναι πολύ φυσιολογικά αυτά π σκέφτεσαι. Εγώ έχω μιλήσει προσωπικά με πολλές κοπέλες από δω μέσα. Με κάποιες π πλέον δ μπαίνουν εδώ σε καθημερινή βάση. Επίσης έχω συναντηθεί με κάποια από δω κ μιλάω τακτικά μέσω βαιμπερ με μια άλλη κ όταν με τ καλο κατέβω Αθήνα θα κανονίσουμε να βρεθουμε. Όπως θα θελα να γνωρίσω κ κάποιες ακόμη από κοντα. 

@atha_g Εγώ είμαι από Σέρρες εδώ γεννήθηκα κ μεγάλωσε. Έλειψα κάποια χρόνια κ τώρα πάλι εδώ από το 2014.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

χαχα. εγω ξανθια ειμαι, γαλανοματα επισης, ψηλη..... δεν με λες! 1.65 το ειχαμε ξαναπει οταν μας ειπε η @zoi.ko οτι ειναι η γυναικα του φασουλα. σπουδες.... οικονομολογος με λιγο πιο εξειδικευμενο MSc! αν σας κανω μπορειτε να με προσλαβετε! 

α....το ονομα μου δεν εχει καμια σχεση με το nickname....

Χαχαχαχαχα δεν έπρεπε να πω ύψος χαχαχαχαχα τι να κάνω?? Πέρα από το ύψος.....καστανή και μαλλιά και μάτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το έχω σκεφτεί πολλές φορές....Ποιός δεν έχει fb στις μέρες μας?Εν τω μεταξύ επειδή δούλευα μακρυά και χρησιμοποιούσα μμμ, είμαι σίγουρη (δεν ξέρω γιατί) ότι με καποια θα έχουμε τρακαριστει!?

Ρε κορίτσια αυτό το τεστ δεν λέει να κοκκινίσει.....άλλο άγχος έβαλα στο κεφάλι μου.....μήπως δεν κάνω ωορρηξία αυτόν τον μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat είναι πολύ φυσιολογικά αυτά π σκέφτεσαι. Εγώ έχω μιλήσει προσωπικά με πολλές κοπέλες από δω μέσα. Με κάποιες π πλέον δ μπαίνουν εδώ σε καθημερινή βάση. Επίσης έχω συναντηθεί με κάποια από δω κ μιλάω τακτικά μέσω βαιμπερ με μια άλλη κ όταν με τ καλο κατέβω Αθήνα θα κανονίσουμε να βρεθουμε. Όπως θα θελα να γνωρίσω κ κάποιες ακόμη από κοντα. 

@atha_g Εγώ είμαι από Σέρρες εδώ γεννήθηκα κ μεγάλωσε. Έλειψα κάποια χρόνια κ τώρα πάλι εδώ από το 2014.

Θελω καφεεεεεεεεε μαζιιιιι σουουουου!!!!?? τωραααααα βαλε μπρικι και θα ερθω (δεν πινω κιολας χαχαχχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko μην αγχωνεσαι. τετριμμενη συμβουλη μεν, σωστη δε. 

Νομίζω τώρα καταλαβαίνω γιατί πολλές κοπέλες λένε ότι τις αγχωνουν τα τεστακια.....ίδωμεν!Τετριμμένη μπορεί αλλά πάντα καλοδεχούμενη και.....ξε-αγχωτικη!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, με αφορμη το μηνυμα της μαριλιας θα ηθελα να σας πω κατι και να μου πειτε γνωμες. φερνω παραδειγμα. με τις φιλες μου, κ με αυτες που ειναι μονες κ με αυτες που εχουν μωρα, ποτε δεν καθομαι να συζηταω με καθε λεπτομερια τα καθημερινα θεματα μου. ξερουν για παραδειγμα οτι θελω να κανω μωρο αλλα δεν βγαζω κ ανακοινωθεν οτι παω να κανω χοριακη. πχ. οταν εμεινα εγκυος τη 2η φορα δεν το ειπα καν στους γονεις μου. ειπα οτι αν παει καλα θα τους το πω γιατι δεν ηθελα να τους στεναχωρησω. οταν απεβαλα δε... απλα τους το ειπα οτι μου συνεβη αυτο. τα λεω αυτα με την εννοια οτι δεν θα σας το κρυψω αν με το καλο μεινω εγκυος, αλλα θα το πω οταν νιωθω εγω οκ. σας φαινεται λαθος η σκεψη? δεν θα ηθελα να μπαινω κ να λεω ψεματα φυσικα, ουτε κ να βγω γιατι μου αρεσει το παρεακι. κυριως οταν λεμε ασχετα κ η κατ κανει τα δικα της. αλλα δεν μπορω να σκεφτομαι οτι πρεπει να το πω πριν νιωθω ε ΕΓΩ καλα. αν νιωθω καλα την 1η μερα θα το πω. αν ομως οχι δεν θα το πω. τα κοριτσια που ειχαν ατυχεις εγκυμοσυνες ισως με καταλαβουν λιγο περισσοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83σε καταλαβενω απολυτα φυσηκα και θα το πεις οποτε θες και νιωσεις εσυ ετοιμη μπορεινα μην γνωριζομαστε αλλα πολυ καλα τα λες πως δεν ειναι καλυτερα να πεις ψεμματα bravo σου!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 η ανακοίνωση μιας εγκυμοσύνης γίνεται από τ ζευγάρι οπότε εκείνο τ θελήσει. Ξερω κοπέλα π τ ανακοίνωσε στους πάντες από τ τεστ ακόμη πριν καν κάνει χοριακη. Άλλη π περίμενε να ακούσει καρδούλα και άλλη π εκτός από τους γονείς της τ είπε στους υπόλοιπους μετά την Αυχενική διαφάνεια. Από την εμπειρία σ όμως ξέρεις πως αν είναι κάτι να πάει στραβά θα πάει. Μερικές φορές τ επιβάλουν οι περιστάσεις να τ πεις σχεδόν αμέσως όπως πχ αν δούλευεις κάπου με ορθοστασία κτλ ώστε να σε προσέξουν. Επίσης το σε ποιον θα τ πεις παίζει μεγάλο ρόλο. Έχω φίλη που μ τ είπε από τ τεστ ακόμη ενώ σε φίλους κ συγγενείς τ ανακοίνωσε τον 3ο μήνα. Φυσικά καμία δ θα παρεξηγηθεί αν κπ κοπέλα δ πει από τις πρώτες μέρες της εγκυμοσύνης της για αυτην. Απλά εδώ μέσα ανακοινώνονται γρήγορα οι εγκυμοσύνες γτ όταν λες έχω αυτά τα συμπτώματα κ 5 μέρες καθυστέρησης κ Ρωτάς αν είσαι έγκυος κ κπ σ λέει να κάνεις χοριακη ε κπ στιγμή θα σε ρωτήσει κ τι έγινε με τη χοριακη. Εκεί τι θα πεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Και να ριξω και εγω ενα δυσάρεστο . Μοοολις ειδα αιμα στο σκούπισμα κατα κοκκινο. Πολυ λιγο μεν αλλα και παλι. Περιμενω τηλ απ την γυναικολόγο. Αυταααααα.

Ξάπλωσε κι εύχομαι ό,τι καλύτερο κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...