Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Ελα εισαι στον τριτο μηνα ακομη...τιποτα δηλαδη κ. Τωρα να πιασεις δηλαδη παλι με την πρωτη θεωρειται για μενα! Αχ καλα γελαω εγω τωρα, απ τη Δευτερα παλι θα κλαιω

εσυ ποτε περιμενεις? Κανεις με τεστακια? 2 μηνες κανω με τεστ και αλλον ενα εκανα με δικους μου υπολογισμους.

@Diwni δικιο εχεις, ρομποτακια τους εχουμε κανει και αυτους, αλλα πως να εξηγησεις τοση ορεξη και απο μερους μας ξαφνικα! αχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και @atha_g Εχω 27 μερες κυκλο, κανω τεστακια δυο κυκλους τωρα και παντα κοκκινιζε εκει 12η μερα, τη 10η που τα ξεκιναω (οπως σημερα) ειναι σχεδον αορατα παντα, και σημερα μου φανηκε πολυ κουλο 10η μερα, πρωτη μερα που το χρησιμοποιω τοσο κοκκινο και σκεφτομουν, μηπως ειναι καμια ανωμαλια στην ωορρηξια πχ? Ή δεν εχει προλαβει να ωριμασει το ωαριο που θα πεσει? Βεβαια δεν ειναι θετικο ακομα αν τη δειτε...(Βλακειες αγχη, τωρα θα αγχωνομαι και γι' αυτο. Τεσπα, βλακεια μου ξεχαστε το :P Σαμπως και τις αλλες φορες που κοκκινιζε τζαστ εγινε τιποτα??)

Αγαπη η ωχρινικη σου φαση μπορει να ειναι μεγαλύτερη καποιο μηνα. Δλδ απο την ωορρηξία μεχρι την περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Αγαπη η ωχρινικη σου φαση μπορει να ειναι μεγαλύτερη καποιο μηνα. Δλδ απο την ωορρηξία μεχρι την περίοδο.

Μπορει να αποφασισε να αλλαξει συνηθειες. χιχιιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εσυ ποτε περιμενεις? Κανεις με τεστακια? 2 μηνες κανω με τεστ και αλλον ενα εκανα με δικους μου υπολογισμους.

@Diwni δικιο εχεις, ρομποτακια τους εχουμε κανει και αυτους, αλλα πως να εξηγησεις τοση ορεξη και απο μερους μας ξαφνικα! αχαχχαχα

Την Δευτερα θα μου ρθει. Οχι τον Οκτωβριο η τον Σεπτεμβριο ειχα κανει μονο σ ενα κυκλο τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Την Δευτερα θα μου ρθει. Οχι τον Οκτωβριο η τον Σεπτεμβριο ειχα κανει μονο σ ενα κυκλο τεστακια

Σε αγχωνουν? αν ναι μην τα κανεις. Ειδες περιπου ποτε εχεις ωορρηξια οποτε μια δυο πανω κατω ειναι παντααν εχεις σταθερο κυκλο (που εχεις). Τη Δευτερα κατσε να δουμε πρωτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat για να γίνει ωορρηξία πάει να πει ότι ωρίμασε τ ωάριο. Μην αγχώνεσαι. Καμία φορά παίζει ο κύκλος μας. Επίσης δυο φορές τ χρόνο αλλάζει. 

Μια συμβουλή όταν έχετε θετικό τεστ μην τ λέτε στον αντρουλη σας. Καμία φορά μπλοκάρουν από τ άγχος κ αυτοί κ ας μην τους φαίνεται. Κόκκινα τεστακια κ βουρ στο κυνήγι!

δεν εχω λαικ για το "κυνηγι" @Diwni!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Σε αγχωνουν? αν ναι μην τα κανεις. Ειδες περιπου ποτε εχεις ωορρηξια οποτε μια δυο πανω κατω ειναι παντααν εχεις σταθερο κυκλο (που εχεις). Τη Δευτερα κατσε να δουμε πρωτα ;)

Γενικα ειμαι αγχωδης, ναι με αγχωνουν τα παντα. Θα μου ρθει κ ειμαι σιγουρη κ καλυτερα που το ξερω για να ειναι μικροτερη η απογοητευση(λεμε τωρα) που πλεον εγινε συνηθεια! Σας αφηνω γιατι μολις ηρθα για προβα στη θεατρικη ομαδα που συμμετεχω, καλο βραδυ κοριτσια κ καλο βολι σε οσες δωσουν πονο σημερα!!!?φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Κ μενα υπερσταθερος ειναι κ τα βλεπω τα χαλια μου τοσους μηνες!!! 

Εγωπαντως πιστευω σε εσενα κ στην @zoi.ko για αυτον τον μηνα! Το χετε παρει πολυ ζεστα!

Ζεστά δεν θα πει τίποτα κορίτσι.Έκανα τη δουλίτσα μου και σήμερα!? @Kat-Cat μην αγχώνεσαι με τέτοια ο κάθε κύκλος είναι διαφορετικός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Ζεστά δεν θα πει τίποτα κορίτσι.Έκανα τη δουλίτσα μου και σήμερα!? @Kat-Cat μην αγχώνεσαι με τέτοια ο κάθε κύκλος είναι διαφορετικός! 

ειπα και γω! Αργησε να απαντησει το κορίτσι που εξαφανιστηκε ξαφνικα!? αχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορω να ρωτηαω και εγω κατι μιας που ειναι γενικου περιεχομενου ? ΤΕΠ 28.12  εκανα χοριακη μετα απο καποιες μερες  ηταν 232 και εκανα κ αλλη μια μετα απο 4 μερες και βγηκε 500 καο αυριο παλι θα ξανακανω. Τπ θεμα ειναι οτο ημερολογιακα βγαινω 6 βδομαδων αυριο αλλα η χοριακη με διχνει 4-5 βδομαδων...εκανα υπερηχο τη περασμενη βδομαδα δεν ειδαμε κατι ιδιαοτερο περα απο μια κουκιδα. Σκεφτομαι οτι δε μεγαλωνει σωστα μηπως ειναι παλινδρομη. Εχει συμβει σε καμια κ να πανε ολα καλα ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειπα και γω! Αργησε να απαντησει το κορίτσι που εξαφανιστηκε ξαφνικα!? αχαχαχχαχα

Είχα υπερωρίες χαχαχαχαχα!!!! Μην αγχώνεσαι πάντως......κι εγώ που θεωρητικά είμαι με 2 μέρες πριν από εσένα τελευταία περίοδο ακόμα βγαίνει αχνό πρέπει να φρικαρω? Μην τρελαθούμε ανευ λόγου και αιτίας.....θα γίνει δουλίτσα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Είχα υπερωρίες χαχαχαχαχα!!!! Μην αγχώνεσαι πάντως......κι εγώ που θεωρητικά είμαι 2 μέρες πριν από εσένα τελευταία περίοδο ακόμα βγαίνει αχνό πρέπει να φρικαρω? Μην τρελαθούμε ανευ λόγου και αιτίας.....θα γίνει δουλίτσα!?

αχαχαχ βαρεα και ανθυγιεινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχ βαρεα και ανθυγιεινα!

Για βαρεα συμφωνώ ανθυγιεινά.....μπααααα χαχαχαχαχα. Αυτήν την εβδομάδα του είπα θα σημάνει συναγερμός αλλά προφανώς το έχει πάρει και ο ίδιος πολύ ζεστά και έρχεται εκείνος! Ενημέρωσα βέβαια πως αν μπουκαρω μέσα στην κρεβατοκάμαρα την ώρα που κοιμάται πρέπει να είναι ετοιμοπολεμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Για βαρεα συμφωνώ ανθυγιεινά.....μπααααα χαχαχαχαχα. Αυτήν την εβδομάδα του είπα θα σημάνει συναγερμός αλλά προφανώς το έχει πάρει και ο ίδιος πολύ ζεστά και έρχεται εκείνος! Ενημέρωσα βέβαια πως αν μπουκαρω μέσα στην κρεβατοκάμαρα την ώρα που κοιμάται πρέπει να είναι ετοιμοπολεμος!

αχαχαχαχααχ!!!!! Ουτε φανταρος τετοια καψονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχααχ!!!!! Ουτε φανταρος τετοια καψονια!

Είναι για ιερό σκοπό ?.....

πραγματικά σε αυτή τη φάση που βρίσκομαι τώρα που έχω ηρεμήσει από τη δουλειά..... πιστεύω είναι η καταλληλότερη για να πετύχω το πολυπόθητο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Είναι για ιερό σκοπό ?.....

πραγματικά σε αυτή τη φάση που βρίσκομαι τώρα που έχω ηρεμήσει από τη δουλειά..... πιστεύω είναι η καταλληλότερη για να πετύχω το πολυπόθητο!?

Ειναι οντως η καλυτερη...εμενα μου τυχε δυσκολη βδομαδα και με δουλεια και με κατι οιογενειακα θεματα και ολη μερα περπαταω, ειμαι στην τσιτα  και στην κουραση, αλλα οκ τι να κανουμε. Στο προγραμμα ειναι ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταβ βγει θετικό τ τεστ ωορρηξίας αυτό π πρέπει να προσέξετε μετά είναι τ ποτέ αδιαθετειτε.  Ιδανικά περίοδος έρχεται στις 14 μερες με συν πλην 2. Αν πχ έρθει περίοδος στις 10 η στις 20 μερες μετά τ θετικό ενημερώνετε τ γιατρό για περεταίρω έλεγχο. Ηταβ από τα πρώτα π ελενξαμε με τ γιατρό. Υπέρηχο να δούμε ωορηξια κ μετά αε πόσες μέρες αδιαθετω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Οταβ βγει θετικό τ τεστ ωορρηξίας αυτό π πρέπει να προσέξετε μετά είναι τ ποτέ αδιαθετειτε.  Ιδανικά περίοδος έρχεται στις 14 μερες με συν πλην 2. Αν πχ έρθει περίοδος στις 10 η στις 20 μερες μετά τ θετικό ενημερώνετε τ γιατρό για περεταίρω έλεγχο. Ηταβ από τα πρώτα π ελενξαμε με τ γιατρό. Υπέρηχο να δούμε ωορηξια κ μετά αε πόσες μέρες αδιαθετω. 

νομιζω ειμαι εντος πλαισου που λες!

@Μπλε λες ε? εγω δε φημιζομουν και για το ποσο σεξ μανιακ ειμαι οποτε το καθε μερα θα του φανει κουλο αν δεν εξηγειται απο τεστ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

νομιζω ειμαι εντος πλαισου που λες!

@Μπλε λες ε? εγω δε φημιζομουν και για το ποσο σεξ μανιακ ειμαι οποτε το καθε μερα θα του φανει κουλο αν δεν εξηγειται απο τεστ :P

ρε συ @Kat-Cat θα μπορουσα να εχω γραψει το μηνυμα εγω....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλε εμφανίστηκε ένα μήνυμα από μια κοπέλα και σβήστηκε;;; 

Εγω εγραψα δεν φαινεται ??? Μου λεει οτι πρεπει να παρω εγκριση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η atha_g είπε:

Γενικα ειμαι αγχωδης, ναι με αγχωνουν τα παντα. Θα μου ρθει κ ειμαι σιγουρη κ καλυτερα που το ξερω για να ειναι μικροτερη η απογοητευση(λεμε τωρα) που πλεον εγινε συνηθεια! Σας αφηνω γιατι μολις ηρθα για προβα στη θεατρικη ομαδα που συμμετεχω, καλο βραδυ κοριτσια κ καλο βολι σε οσες δωσουν πονο σημερα!!!?φιλιααα

Ειδες ρε??? Κι εγω πηγαινα ενα φεγγαρι σε θεατρικη ομαδα..! Ειμαστε καλλιτεχνικες φυσειε οι βορειες παιδι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...