Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια μου Καλημέρα.

Γύρισα κ εγω απ'την β επιπέδου. Αγοραρος, επιβεβαιώθηκε! Χαχαχαχα Το σπορι ολα καλα. Ο τράχηλος ιδιος ακριβώς και ανακουφιστηκα παρα πολύ. Οπως έγραψα και σε αλλο θεμα μου ειπε να κοψω αλατια εντελώς γιατι ειναι αυξημένες οι αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες λεει για αυτο νοιώθω κ πρησμενη γενικά ενω δεν εχω πάρει γραμμάριο. Αυτά!! Πολυ ηρέμησα κοριτσάκια μου!!! 

@OLY10 & @Irene_D καλα αποτελέσματα 

 

Μπρρρρράβο κοπέλα μου! Συγχαρητήρια! Όλα τέλεια λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ!! @Kat-Cat καλε όντως!! Εχει παρει χωρο το παιδι κανονικά, το κεφαλι του ηταν λιγο πανω απ'τον αφαλό μου . Αφαντο το διάφραγμα φτου φτου!! Ουτε περιδεση και χαζομαρες που μου ελεγε για τον τράχηλο. 

Άσχετο εντελώς αλλα μου δώσανε μια σακουλα δείγματα απ'το μητέρα με κρέμες απορρυπαντικά κλπ. Πολυ χάρηκα μ αρέσουν αυτά! 

@eriv ισχύει! Πολυ αγόρι!

να σου πω κατι? Πιο πολυ πιστευω τελικα οτι παιζει ρολο η τυχη παρα οτιδηποτε αλλο. (προφανως και φυσικα το κοιτας και προσεχεις και ακολουθεις τις συμβουλες του γιατρου σου) Η μια μου κολλητη εχει προβλημα θρομβοφιλιας αλλα κληρονομικο, με πολυ δυνατα χαπια σε ολη της τη ζωη, αν σου πω τι πιθανοτητες εδινε ογιατρος....Τελικα περαν του οτι εμεινε με την πρωτη προσπαθεια εγκυος, εφερε και κατευθειαν το παιδι υγιεστατο στον κοσμο χωρις να εχει στο παρελθον παλινδρομη ή κατι σχετικο.

Τα δειγματακια και μενα μου αρεσουν πολυ και ειδικα αν προκειται για κατι τοσο χαρουμενο! Ασε που στα δινουν και σου επιβεβαιωνουν την καλη εξελιξη. Στη νυφη μου οταν εκανε τη β επιπεδου και ηταν ολα τελεια της εδωσαν πιπιλες δειγματα χαμο για την ωρα την καλη!!!! Αχ τελεια τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κοριτσια νομιζω ειναι περιοδος αγοριων!!

στον κοντινο μου περιγυρο εχω 5 εγκυμοσυνες και ολες ειναι με αγορακια! ?

ε καιρος ηταν γιατι περσι μονο κοριτσια ακουσα και θα υπαρχει προβλημα στο τελος. αχααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ!! @Kat-Cat καλε όντως!! Εχει παρει χωρο το παιδι κανονικά, το κεφαλι του ηταν λιγο πανω απ'τον αφαλό μου . Αφαντο το διάφραγμα φτου φτου!! Ουτε περιδεση και χαζομαρες που μου ελεγε για τον τράχηλο. 

Άσχετο εντελώς αλλα μου δώσανε μια σακουλα δείγματα απ'το μητέρα με κρέμες απορρυπαντικά κλπ. Πολυ χάρηκα μ αρέσουν αυτά! 

@eriv ισχύει! Πολυ αγόρι!

λοιπον ξερω τι λες τι ειχαν δωσει στην κολλητη μου και τα ναοιγαμε σαν τις τρελαμενες εφηβες που ανοιγανε τα ψωνια και τα διαβασαμε ολα κτλ ξερεις τα σχολιαζαμε !!!!! τελεια το δωρακια εγω τρελαινομαι για τετοια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ε καιρος ηταν γιατι περσι μονο κοριτσια ακουσα και θα υπαρχει προβλημα στο τελος. αχααχαχ

Ναι ναι οντως και η περιοδος των κοριτσιων ηταν πολυ μεγαλη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ!! @Kat-Cat καλε όντως!! Εχει παρει χωρο το παιδι κανονικά, το κεφαλι του ηταν λιγο πανω απ'τον αφαλό μου . Αφαντο το διάφραγμα φτου φτου!! Ουτε περιδεση και χαζομαρες που μου ελεγε για τον τράχηλο. 

Άσχετο εντελώς αλλα μου δώσανε μια σακουλα δείγματα απ'το μητέρα με κρέμες απορρυπαντικά κλπ. Πολυ χάρηκα μ αρέσουν αυτά! 

@eriv ισχύει! Πολυ αγόρι!

Πωωωω κ εγω τρελαινομαι με ολα αυτα τα δωρακια! 

Εδω στο φαρμακειο μπορει να μου δωσουν δειγματακια απο κρεμες και χαζοχαιρομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ειναι κ χρήσιμα! Τι κρέμες για ραγάδες που φυσικά θα χρησιμοποιήσω τι κρέμες για το στήθος και φυσικά τα απορρυπαντικά θα τα χρησιμοποιήσω για τα ρουχα της βαλίτσας του μαιευτηρίου!!! Και όντως αυτο το βαλιτσάκι ηταν σαν να μου λενε "ολα πανε καλα, σε λιγο καιρό θα τα χρειαστείς" μεγαλη ανακούφιση με κάτι τοσο χαζό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια μου Καλημέρα.

Γύρισα κ εγω απ'την β επιπέδου. Αγοραρος, επιβεβαιώθηκε! Χαχαχαχα Το σπορι ολα καλα. Ο τράχηλος ιδιος ακριβώς και ανακουφιστηκα παρα πολύ. Οπως έγραψα και σε αλλο θεμα μου ειπε να κοψω αλατια εντελώς γιατι ειναι αυξημένες οι αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες λεει για αυτο νοιώθω κ πρησμενη γενικά ενω δεν εχω πάρει γραμμάριο. Αυτά!! Πολυ ηρέμησα κοριτσάκια μου!!! 

@OLY10 & @Irene_D καλα αποτελέσματα 

 

Μπράβο κορίτσι μου μπράβο!!! Με το καλό το αγοράκι σας λοιπόν..
Πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Πωωωω κ εγω τρελαινομαι με ολα αυτα τα δωρακια! 

Εδω στο φαρμακειο μπορει να μου δωσουν δειγματακια απο κρεμες και χαζοχαιρομαι ?

δικια μου εισαι εσυ μια απο τα ιδια οταν παω στο φαρμακειο μου που παω πολυ καιρο τρεια τεσσερα χρονια με ξερει το παιδι και τι δε μου δινει ενα σωρο μα δε μπορεις να φανταστεις χαρα που κανω μετα στο σπιτι σαν πενταχρονο!!!!! χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Καλε ειναι κ χρήσιμα! Τι κρέμες για ραγάδες που φυσικά θα χρησιμοποιήσω τι κρέμες για το στήθος και φυσικά τα απορρυπαντικά θα τα χρησιμοποιήσω για τα ρουχα της βαλίτσας του μαιευτηρίου!!! Και όντως αυτο το βαλιτσάκι ηταν σαν να μου λενε "ολα πανε καλα, σε λιγο καιρό θα τα χρειαστείς" μεγαλη ανακούφιση με κάτι τοσο χαζό.

εεεε βεβαια εννοοιτε λες απο μεσα σου οτι ειμαι οκ προχωραω καλα!!!! αντε να τα ευχαριστηθεις ολα κοριτσαρα μοΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο κορίτσι μου μπράβο!!! Με το καλό το αγοράκι σας λοιπόν..
Πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά!! 

αντε με το καλο και στα δικα σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλε ειναι κ χρήσιμα! Τι κρέμες για ραγάδες που φυσικά θα χρησιμοποιήσω τι κρέμες για το στήθος και φυσικά τα απορρυπαντικά θα τα χρησιμοποιήσω για τα ρουχα της βαλίτσας του μαιευτηρίου!!! Και όντως αυτο το βαλιτσάκι ηταν σαν να μου λενε "ολα πανε καλα, σε λιγο καιρό θα τα χρειαστείς" μεγαλη ανακούφιση με κάτι τοσο χαζό.

δεν ειναι χαζο, ακριβως ετσι ειπαν στη νυφη μου. Τυπου ολα καλα οποτε χαλαρωνεις σου δινουμε και τα δωράκια και ξεκινα να προετοιμαζεσαι. αχαχαχαχ. Αχ ρε κοριτσια, μονο ομορφα νεα ρε γαμωτο για ολες. Γινεται? γινεται???? (βαριεμαι να δουλεψω σημερα οπως καταλαβαινετε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

δεν ειναι χαζο, ακριβως ετσι ειπαν στη νυφη μου. Τυπου ολα καλα οποτε χαλαρωνεις σου δινουμε και τα δωράκια και ξεκινα να προετοιμαζεσαι. αχαχαχαχ. Αχ ρε κοριτσια, μονο ομορφα νεα ρε γαμωτο για ολες. Γινεται? γινεται???? (βαριεμαι να δουλεψω σημερα οπως καταλαβαινετε)

αρα οντως ισχυει οτι ειναι το πρασινο φως που λεμε!!!! 

γιατι εμενα δε με βλεπεις εδω ολη μερα και γραφω χαχαχαχαχαχαχαχαα δε εχω και δουλει σημερα!!!! και ειμαι ολη μερα μεσα εδω!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αρα οντως ισχυει οτι ειναι το πρασινο φως που λεμε!!!! 

γιατι εμενα δε με βλεπεις εδω ολη μερα και γραφω χαχαχαχαχαχαχαχαα δε εχω και δουλει σημερα!!!! και ειμαι ολη μερα μεσα εδω!!!!!!!!!!!! 

μεγαλη επιτυχια σημερα! αχαχα. Παραγωγικη ημερα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μεγαλη επιτυχια σημερα! αχαχα. Παραγωγικη ημερα :P

αααα ναι δε το συζητω !!!!! μεχρι και κρεμες κοιτουσα τωρα στο φαρμακειο μου που εχει ηλεκτρονικο καταστημα !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δεν χρειαζεται να σκοτωνόμαστε κάθε μέρα!!! 

Εγώ χθες την πάτησα καθώς πηγα για παρεα στο μαγαζί και εσκασε ΤΟΣΟΣ κοσμος που δεν καθησα ουτε 10 λεπτά!!! Με ειχε πιασει η μεση μου δε και ειχα βαλει το σκαμπο μεσα στην κουζινα να καθομαι οσο φτιάχνω ποικιλίες χαχαχαχα. 

Αλλα οκ σήμερα χαλαρώνουμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αααα ναι δε το συζητω !!!!! μεχρι και κρεμες κοιτουσα τωρα στο φαρμακειο μου που εχει ηλεκτρονικο καταστημα !!!!!!!!!

Xaxaxxa εγω κατωσεντονα με λαστιχο! Και επαιρνα τον αντρα μου να μου πει ακριβως διαστασεις γτ δε θυμαμαι.. Σκοτωνομαστε σημερα ολες ε;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@erivααααα τελεια ιδεα και ηθελα να δω κανενα καλοκαιρινο ριχταρι !!!!!!! 

@Μπλε καλε ολες σημερα σορολοπ!!!!!! 

 

ακριβως δε χρειαζεται καθε μερα χαμο !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Xaxaxxa εγω κατωσεντονα με λαστιχο! Και επαιρνα τον αντρα μου να μου πει ακριβως διαστασεις γτ δε θυμαμαι.. Σκοτωνομαστε σημερα ολες ε;;; ?

aΑλλη πονεμενη ιστορια. Εφερα κατι ωραια σεντονια απο τη Γερμανια και το κατωσεντονο ειναι σα βαφτιστικο στο κρεβατι, αλλα ο αντρας μου εκει, να το βαλουμε. Το τσιτωνουμε τοσο πολυ στα λαστιχα που πιανει ισα στο στρωμα και το αλλο ειναι αντυτο. Πηγα να το σουταρω μια μερα, αλλα με επιασε στα πρασα και επειδη ειναι τοσο μουλαρακι οσο εγω, εκει επιμενει να το βαζουμε. Αχαχαχα. Κατα τα λοιπα βαριεμαι του ελεους σημερα, δεν μπορω να κανω τιποτα, θελω απλα να περασει η ωρα να κανω ενα ραντεβου που εχω να σηκωθω να φυγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ πάλι έχω πολύ δουλειά.. θα προτιμούσα όμως να είναι πιο χαλαρά γιατί ο καιρός με έχει ρίξει αρκετά 
και νυστάζω....

μπορει να ειναι και απο το σπορακι η νυστα !!!!!!! εχεις δουλεια πες δε μπορω να κανω τπτ αφηστε με χααχχαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ πάλι έχω πολύ δουλειά.. θα προτιμούσα όμως να είναι πιο χαλαρά γιατί ο καιρός με έχει ρίξει αρκετά 
και νυστάζω....

ο καιρος σκατα η αληθεια ειναι. Αυτη η μουντιλα μεχρι και εμενα νυσταζει πολλω δε μαλλον εσενα. Οταν ημουν εγκυος αυτες τις βδομαδες δηλαδη, θυμαμαι οτι το μονο που ειχα ηταν υπνηλια. Ημουν στο γραφειο και κλεινανε τα ματακια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

aΑλλη πονεμενη ιστορια. Εφερα κατι ωραια σεντονια απο τη Γερμανια και το κατωσεντονο ειναι σα βαφτιστικο στο κρεβατι, αλλα ο αντρας μου εκει, να το βαλουμε. Το τσιτωνουμε τοσο πολυ στα λαστιχα που πιανει ισα στο στρωμα και το αλλο ειναι αντυτο. Πηγα να το σουταρω μια μερα, αλλα με επιασε στα πρασα και επειδη ειναι τοσο μουλαρακι οσο εγω, εκει επιμενει να το βαζουμε. Αχαχαχα. Κατα τα λοιπα βαριεμαι του ελεους σημερα, δεν μπορω να κανω τιποτα, θελω απλα να περασει η ωρα να κανω ενα ραντεβου που εχω να σηκωθω να φυγω.

να σου πω το κανω και εγω εχω ενα σετ υπερ τελειο και εκει το βαζω γιατι μαρεσει !!!!!!!!!!!! και ας ειναι μικρο!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

να σου πω το κανω και εγω εχω ενα σετ υπερ τελειο και εκει το βαζω γιατι μαρεσει !!!!!!!!!!!! και ας ειναι μικρο!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχχαχα

στο τελος θα κυκλοφορουμε με τα ρουχα ετσι. Θα μας ερχονται ως τη γαμπα αλλα εκει θα τα φοραμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

στο τελος θα κυκλοφορουμε με τα ρουχα ετσι. Θα μας ερχονται ως τη γαμπα αλλα εκει θα τα φοραμε :P

ακου εχω ενα κολαντο οποιο μου ειναι μεγαλο πεφτει δλδ στην μεση ελα ομως που μαρεσει τρελα εεεε το φοραω εκει και ας το συκωνω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...