Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα καλή δύναμη και καλά μας κουράγια κορίτσια.Να φύγει αυτή η εβδομάδα και τι στον κόσμο!!!!

@Irene_D καλά και μεγαλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι σήμερα !!!!???

Θα σας διαβάσω το βράδυ ως τότε.... ψυχραιμία!?

Καλημέρα σε όλες!!! Πήγα πριν λίγο και το απόγευμα μετά τις 6 θα έχουμε τα αποτελέσματα .. σ’ευχαριστω πολύ!!! Όλες σας ευχαριστώ που μου δώσατε τόση θετική ενέργεια αυτές τις μέρες κι ακόμα μου δίνετε.. καλό κουράγιο κορίτσια για την υπόλοιπη μέρα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Πήγα πριν λίγο και το απόγευμα μετά τις 6 θα έχουμε τα αποτελέσματα .. σ’ευχαριστω πολύ!!! Όλες σας ευχαριστώ που μου δώσατε τόση θετική ενέργεια αυτές τις μέρες κι ακόμα μου δίνετε.. καλό κουράγιο κορίτσια για την υπόλοιπη μέρα .. 

θα είναι φανταστικά τα αποτελέσματα! Ειναι ο μήνας σου αυτός το ξέρω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

@Dim83,δεν απευθύνθηκα σε σενα,κοριτσι μου...Γενικα μίλησα για όλες μας..

Δεν θέλω να παρεξηγηθώ και φυσικά δεν μίλησα επιθετικά απέναντι σε καμία..

Μπορεί να απευθύνθηκα στη @Kat-Cat,αλλά ουσιαστικά αναφερόμουν σε εμένα..

Δεν μας κουράζεις με αυτά που μας λες,ίσα ίσα εγώ προσωπικά σε θαυμαζω και σε σέβομαι ακόμα περισσότερο με αυτά που έχεις περασει και παρόλα αυτά συνήλθες και προχωράς παρακάτω..Συγνωμη αν ακούστηκα επιθετική αλλά δεν ειχα καμία τέτοια πρόθεση..

Πραγματικά εμένα το δικό μου πρόβλημα είναι το ότι δεν μπορώ να διαχειριστώ το άγχος μου,ειδικά στο θεμα της εγκυμοσυνης..Γι' αυτό και θαυμάζω τις κοπέλες που πάρα τις δυσκολίες που πέρασαν,ανασυντασσουν δυνάμεις και προχωράνε παρακάτω..

Κορίτσι μου καλημέρα!! Έχουμε κανένα νέο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

θα είναι φανταστικά τα αποτελέσματα! Ειναι ο μήνας σου αυτός το ξέρω ;)

Σ ευχαριστώ Kat-Cat !!! Υπομονη κοριτσάκι για τις δύσκολες ώρες στη δουλειά... θα περάσουν θα δεις.. εσυ δε λες ότι μετά από τα πολλά σκ@@@ έρχονται οι χαρές μαζεμένες;; Ε! Αυτό θα συμβεί σε εσένα! Κι εγώ είμαι σίγουρη για εσένα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σ ευχαριστώ Kat-Cat !!! Υπομονη κοριτσάκι για τις δύσκολες ώρες στη δουλειά... θα περάσουν θα δεις.. εσυ δε λες ότι μετά από τα πολλά σκ@@@ έρχονται οι χαρές μαζεμένες;; Ε! Αυτό θα συμβεί σε εσένα! Κι εγώ είμαι σίγουρη για εσένα ?

ετσι λεω γιατι ετσι γινεται καθε φορα, απλα ειναι μαζεμενα τα σ@@@@τα και μετα οι χαρες ερχονται με το σταγονομετρο για να ξαναρθουν τα σκ@@@τα. αχαχαχαχ. Αντε αυτες τις χαρες περιμενουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα !!!!!!!!!!!! @Irene_D κοριταρα μου θα πανε ολα υπεροχα !!!!!!!! 

@Kat-Cat κοριτση μου θα ερθουν και τα καλα που θα παει στο χερι τους ειναι οχι καθολου θα ερθουν !!!!!!!!!! 

παρασκευη σημερα ας εχουμε μια ησυχη μερα και καλη !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

καλημερα και απο μενα !!!!!!!!!!!! @Irene_D κοριταρα μου θα πανε ολα υπεροχα !!!!!!!! 

@Kat-Cat κοριτση μου θα ερθουν και τα καλα που θα παει στο χερι τους ειναι οχι καθολου θα ερθουν !!!!!!!!!! 

παρασκευη σημερα ας εχουμε μια ησυχη μερα και καλη !!!!!!!!!!!

καλα σημερα, θα τελειωσω κατι εκκρεμοτητες εδω περα και πραγματικα το μεσημερι θα ειμαι οπου φυγει φυγει να γυρισω σπιτι μου. Μπας και ηρεμησω λιγο το σουκου. χιχιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!! Έχουμε κανένα νέο;

Καλημέρα,κοπελα μου!!Όχι,τίποτα ακόμα...Στην αναμονή ειμαι κι εγώ...

Άντε να πάρεις τα αποτελέσματα να μας πεις τα ευχάριστα το απόγευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

@Dim83,δεν απευθύνθηκα σε σενα,κοριτσι μου...Γενικα μίλησα για όλες μας..

Δεν θέλω να παρεξηγηθώ και φυσικά δεν μίλησα επιθετικά απέναντι σε καμία..

Μπορεί να απευθύνθηκα στη @Kat-Cat,αλλά ουσιαστικά αναφερόμουν σε εμένα..

Δεν μας κουράζεις με αυτά που μας λες,ίσα ίσα εγώ προσωπικά σε θαυμαζω και σε σέβομαι ακόμα περισσότερο με αυτά που έχεις περασει και παρόλα αυτά συνήλθες και προχωράς παρακάτω..Συγνωμη αν ακούστηκα επιθετική αλλά δεν ειχα καμία τέτοια πρόθεση..

Πραγματικά εμένα το δικό μου πρόβλημα είναι το ότι δεν μπορώ να διαχειριστώ το άγχος μου,ειδικά στο θεμα της εγκυμοσυνης..Γι' αυτό και θαυμάζω τις κοπέλες που πάρα τις δυσκολίες που πέρασαν,ανασυντασσουν δυνάμεις και προχωράνε παρακάτω..

δεν ησουν καθολου επιθετικη.απλα δεν θελω να νομιζετε οτι σασ τα λεω γιατι το παιζω εξυπνη.επειδη εγω εχω φαει πολλα σκ@#@@ θα ηθελα αν μπορω να σας βοηθουσα εστω με μια συμβουλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!! 

Παει. Η περίοδος που η κοιλίτσα περνούσε και λιγο απαρατήρητη περασε. Κλαιω μεσα μου λίγο.

Περιμένουμε την γυναίκα να κανουμε καμια δουλειά εδω. Περιττό να σας πω οτι εχω ακομα ρουχα σε σακουλες απ'την μετακόμιση που δεν εχω κανενα κουράγιο να τακτοποιήσω. Γενικά το σκύψιμο δεν το μπορωωωω. Σε αλλα νεα. Η πιεση μου αυτες τις μερες απο 11 και 7 εχει παει 12 και 8 και δεν ξερω γιατι. Επίσης η κύστη μου με εχει πεθάνει, ολο παω τουαλέτα ο άνθρωπος δεν ξερω γιατί ετσι ξαφνικά. 

Κοριτσάκια το αγχος δυστυχώς δεν εχει ευκολη γιατρειά. ΔΥΣΤΥΧΏΣ. 

Περιμένουμε μια χοριακη σημερα εεεε;; τι ωραία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

δεν ησουν καθολου επιθετικη.απλα δεν θελω να νομιζετε οτι σασ τα λεω γιατι το παιζω εξυπνη.επειδη εγω εχω φαει πολλα σκ@#@@ θα ηθελα αν μπορω να σας βοηθουσα εστω με μια συμβουλη.

Εμένα προσωπικά ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να το παίζεις έξυπνη..

Φαινεσαι άνθρωπος,που πάρα τις δυσκολίες που έχεις περασει,έχεις τη δύναμη να προχωράς μπροστά και βοηθάς και εμάς τις υπόλοιπες μένεις συμβουλές σου..Και όπως σου είπα,πράγματικα σε θαυμαζω γι'αυτό..

Δυστυχώς όμως,η καθεμία  μας όσα προβλήματα και να έχουμε περάσει αν κολλήσουμε σε ένα θέμα,το διογκώνουμε και το θεωρούμε το σημαντικότερο πρόβλημα του κόσμου..

Εγώ το βλέπω από μένα..Ενω έχω περάσει δύσκολα περιστατικά στη ζωή μου,όπως ο θάνατος του μπαμπά μου,οταν ήμουν 16 χρονών,τα οποία τα αντιμετώπισα με ψυχραιμία παράταιρη για την ηλικία μου μ,αυτη τη στιγμή που έχω φάει κόλλημα με την εγκυμοσύνη,πραγματικα δεν μπορώ να το διαχειριστώ..

Νιωθω ότι μου έχει γίνει εμμονή χωρίς λόγο και ενώ γενικά είμαι αισιόδοξος άνθρωπος,με αυτό το θέμα τα βλέπω όλα μαυρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα σημερα, θα τελειωσω κατι εκκρεμοτητες εδω περα και πραγματικα το μεσημερι θα ειμαι οπου φυγει φυγει να γυρισω σπιτι μου. Μπας και ηρεμησω λιγο το σουκου. χιχιχι.

και παρα πολυ καλα θα κανεις σπιτι νωρις και χαλαρωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βγηκανε κατι εξετασεις ενος κοντινου ανθρωπου τελειες για ενα θεμα υγειας που εχει και βγηκανε τελειες δε ξερετε τι χαρα εχω !!!!!!!!!!!!!!! ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν 

@Kat-Cat μετά από την βροχή έρχετε η λιακάδα λένε οπότε υπομονή κοπέλα μου και πολύ σύντομα θα μας λες τα ευχάριστα κι εσύ κοπέλα μου 

Όπως το εύχομαι σε όλες σας να μας λέτε τα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια βγηκανε κατι εξετασεις ενος κοντινου ανθρωπου τελειες για ενα θεμα υγειας που εχει και βγηκανε τελειες δε ξερετε τι χαρα εχω !!!!!!!!!!!!!!! ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μπράβο βρε κοριτσάκι!! Είδες πόσοι λόγοι υπάρχουν να είμαστε χαρούμενοι; Πολύ χαίρομαι που βγήκαν καλές οι εξετάσεις του και που είσαι χαρούμενη ??

Η υγεία είναι το σημαντικότερο όλων.. αν την έχεις όλα τα καταφέρνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο βρε κοριτσάκι!! Είδες πόσοι λόγοι υπάρχουν να είμαστε χαρούμενοι; Πολύ χαίρομαι που βγήκαν καλές οι εξετάσεις του και που είσαι χαρούμενη ??

Η υγεία είναι το σημαντικότερο όλων.. αν την έχεις όλα τα καταφέρνεις!!!

σε ευχαριστω πολυ κοριτση μου !!!! ναι μωρε ειναι ο μπαμπας μου!!!!!!! και δοξα το θεο πανε καλα τα πραγματα !!!!!!!!! αστα αυτη η περιοδος πολυ πιεσμενη αλλα δοξα το θεο αφου παει καλα τπτ αλλο δε με νοιαζει ολα θα γινουν !!!!!!!!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@anni7 μπράβο κοπέλα μου από εδώ και πέρα όλα καλά να είναι σε όλου του κόσμου της οικογένειές..!!! Όλα καλά ια πάνε..!!

ευχαριστω πολυ κοριτση μου να εισαι καλα !!!!!!! ελπιζω ολα τα σπιτια να εχουνε μονο υγεια και χαρα τπτ αλλο !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα !!!! Η χοριακή μου έφτασε 259.70 [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]
Η γιατρός είπε ακόμα καλύτερα απ' το να είχε διπλασιαστεί !!! Την Τετάρτη θα πάω να δούμε τι θα δούμε ...
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα !!!! Η χοριακή μου έφτασε 259.70 [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]
Η γιατρός είπε ακόμα καλύτερα απ' το να είχε διπλασιαστεί !!! Την Τετάρτη θα πάω να δούμε τι θα δούμε ...
 

μπραβοοοοοο!!!! Ευγε κορίτσι!!! Θα πας Τετάρτη στη γιατρό? Τέλεια νέα κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα !!!! Η χοριακή μου έφτασε 259.70 [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]
Η γιατρός είπε ακόμα καλύτερα απ' το να είχε διπλασιαστεί !!! Την Τετάρτη θα πάω να δούμε τι θα δούμε ...
 

Τελεια!!! Με το καλο!!!! ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα !!!! Η χοριακή μου έφτασε 259.70 [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]
Η γιατρός είπε ακόμα καλύτερα απ' το να είχε διπλασιαστεί !!! Την Τετάρτη θα πάω να δούμε τι θα δούμε ...
 

Τέλεια.. με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ερχόμενη Τετάρτη λογικά θα είμαι 4 εβδ. και 3ημερών, πάλι τίποτα δεν θα δω.. κλαψ!
Τουλάχιστον να συζητήσω τις ανησυχίες μου με τη γιατρό και να δούμε πως προχωράμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...